Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

bubla87
30. okt 2009

Byla, nedělala, já se bojím dalšího sklamání☹ ale kdybych byla, copak bych měla tento měsíc ovulaci??

monky1
30. okt 2009

pytam sa preto, lebo mna sa teraz presne toto pytal doki, ci som nemala slabsiu MS - mal podozrenie, ze som otehotnela este v minulom cykle

verim ti, ze sa bojis, ale tak ked si tehu, tak to tam budes mat teraz ci neskor a ci sa to dozvies teraz al. o tyzden ......no to je uz na tebe...ja by som testla........a s tou ovulkou ti neviem

bubla87
30. okt 2009

achichjo, testík koupím v pondělí, bydlím v zapadákově🙂
tak uvidíme, ale bojím se bojím, že zasejc nic..no a jak si to měla ty?

monky1
30. okt 2009

my sme asa snazili sice len 3 mesiace,ale posl. mesiac som tomu nedavala velku sancu ... v case ovulky bol moj drahy odviezt brata na letisko, stihali sme to LTT, potom sme sa aj na dost dlho pohadali, aj som si poplakala asi 2 noci, hodila som to cele za hlavu....ked sme sa uz udobrili, mala som kvasinky, takze zase nic ...bola som s tym aj u dokiho, dal mi lieky a na druhy mesiac som mala prist, aby mi zistil kedy mam ovulku - lebo ja som to dedukovala len podla merania BT ...no a prisla som za nim, ze som tehu
ozaj, bazalku nemerias? ak nie, skus si rano pre zaujimavost zmerat prv, nez vstanes z postele

bubla87
30. okt 2009

neměřím, ovu mám pravidelně 13 den cyklu...dá se podle té bazálky zjistit těhu??možná blbá otázka 😀

monky1
30. okt 2009

da, ked sa ti drzi teplota hore okolo 37 a viac, tak aj to je priznak tehotenstva...vecer priprav teplomer a rano prv, nez vstanes z postele skus zmerat ... a kedze test si kupis az v pondelok, tak v tu istu hodinu zmeraj aj v nedelu
drzim palce a daj vediet, ako si dopadla...budem na teba mysliet 😉

bubla87
30. okt 2009

takže chystám teploměr a uvidíme, takže okolo 37 a víc, tak uvidíme🙂 díky za rady

flyangel
31. okt 2009

ahoojte ako sa mate?co nove?

xena1
31. okt 2009

ty sa chval fly....ja tento mesiac folikulometria a nabuduci mozno IUI...

bubla87
31. okt 2009

monky1: tak asi nic teplota jenom 36,6..já myslím, že to jsou opět plané naděje☹ V prosinci jsem objednaná k dr. na preventivní prohlídku, tak se sní domluvím co dál, už jsem z toho nešťastná..

xena1
31. okt 2009

bubla teplotky su len orientacne nie smerodatne..ja som mala krasnu teplotku aj na druhy den mrchy...a urcite sa porad s lekarom....zaklad musi byt ok...

flyangel
31. okt 2009

noo ja nic nove nemam xena akurat budem mat bud.tyzden skusky na Vš 😒 ale verim ze to zvladnem 🙂 a ty ako?

xena1
31. okt 2009

ja myslim ze to zvladnes....s dietatkom by sa asi tazsie studovalo,vsak?ja cakam aka bude sliznica a folik v pondelok a doki ma planuje bud mesiac poslat na IUI

flyangel
31. okt 2009

noo moja tak drzim palceky snad sa to podari hned na prvy raz 😉
noo ved ano preto chceme s dietatkom pockat este rok...kym skoncim skolu

flyangel
31. okt 2009

Andy ahoj...nuz cerazette myslim ze toto je ta antikoncepcia kt.si brala je zalozena na progesterone a presne ako pises bud nemas ziadne krvacanie ale z neho hocikedy krvacas...to ze si hak vysadila si urobila dobre 😉
tyzden po mrche hnede spinenie mohlo byt aj dosledkom ovulacie...aj ja to niekedy mavam... 😨 alebo este hormonalna porucha z toho ze este nemas uplne zabehnuty cyklus po porode a hlavne kvoli umelym hormonom z HAK...ak krvacanie ci spinenie prestalo tak myslim ze pockaj do dalsieho mesiaca ci ms dojde normalne alebo zas bude nejako šarapatiť...ale myslim ze idealne riesenie by bolo ukazat sa dr.aby vylucil akekolvek zapaly...

bubla87
31. okt 2009

Tak jsem to nevydržela a zajela si koupit testíky, na prvním byla opět úplně slaboučká druhá čárka, ale tak, že ne první pohled není skoro vidět, musím se na něj pořádně zadívat. Teď jsem to zkusila znovu a na testíku není žádná. Já sem asi magor, takhle to bylo i minulý měsíc, já mám strach, že si to mimi tááák moooc přeju, že už ty čárky vidím všude..☹

andy2306
31. okt 2009

ahoj holky-vzkaz od Kessy:
dnes mi psala,zitra ji pouští s miminkem domů,mají se oba skvěle.psala,že porod byl super-že měla epidural.Nezabral sice na 100%,ale moc pomohl a že porod byl pro ni krásný zážitek!super kessy-tohle jsme ti všechny moc přáli.a já kdybych rodila normálně,tak bych si taky epidural dala,když vím po prvním porodu,jakm oc to bolí,-už bych nebyla hrdinka a nechala si ho taky pichnout.A taky psala,že kojí....že se to rozjíždí!je spokojená.

jinak fly-díky -já si to tak nějak myslela a ta ovulace mě taky napadla,protože je to peřsně v půlce cyklu-a dva dny jsem měla boleni jako před ms-já své ovu dny poznám,tak si taky myslím že to bylo ono-ale k dr.půjdu za měsíc na citologii,tak to budu vědět určitě.mě to nikdy nedělalo-špinit při plodných dnech,ale po porodu se může ledacos změnit a otočit.
moc ti držím pěstičky u zkoušek.my se máme dobře-děti zdravé.byli jsme na druhé dávce prevenaru s terinkou a tentokrát to zvládla skvěle,jako by ani očkovaná nebyla-tak mám radost.jinak nám Terezka začíná lozit-máme nějakou rychlokvašku!jinak nového nic-počasí na nic,to mě štve a těším se na jaro.
korenka-jak se máš?co nového?marti-co ty,kdy půjdeš k doktorovi?

mscat
31. okt 2009

bubla a tobě už mešká ms?
já jen,že tak jak popisuješ ty testy ..to mívám stejně.všude vidím druhou čárku,musím se na to ale pořádně zadívat a natočit.to je jen stín čárky.a na nějakém zase nevidím nic.a vzhledem i k té tvé teplotě to nevidím na těhu.
ta teplota by byla určo vyšší...

bubla87
31. okt 2009

já si taky myslím že nic, teplotku si neměřím, jen mě bylo řečeno ať to zkusím. Orientuji se podle polohy čípku, no ale to je mě taky divný, protože po ovu zůstal otevřenej a hlen je lepkavej, takže nevím, jsem prostě divná, uvidíme co bude, nějak to dopadne..

monky1
31. okt 2009

ahojte, konecne doma po "celodennom vylete"
bubla, takze nic??? mrzi ma to 😒
mscat, ako sa ma drobec? hanka je chora, az tyzden bola v skolke 😀
...inak musim sa hned aj rozlucit, lebo dnes mi je vynimocne zle 😝 ...tak zatial

mscat
31. okt 2009

bubla: 😉 jasné...nějak bude 🙂

monky ahoj...
no drobec se má dobře 🙂 ale zlobí stále stále snad čím dál víc 😝 😝 😅
nedá si říct,má svou hlavu a dělá strašné scény...má známá byla s jejím malým u psychologa..zvažuji si s malým zajít taky.bohužel někdy nevím už jak na něj...u nás nepomáhá už nic..jak má mamka ted říkala..že je to pěkný mezek tvrdohlavý..on si prostě stojí za svým a je schopný řvát a nadávat celý den. 🙂 a že teda nadává drzý je na svůj věk až jsem z toho v šoku. 😝
takže křikem nic nevyřeším,dávat na zadek pořád taky nemůžu to nechci a ani to nepomůže...slibuju hory doly,domlouvám,vysvětluju a on stejně si jede po svém.a že teda už jsem jak magor pořád..naháním ho po baráku aby se oblékl,najedl, a podobně... 🙂 😝 lump je to 😀 uvidíme jak to bude s ním pokračovat dál,zatím teda žasnem nad vyčůraností a drzostí našeho syna. 🙂 😝 ale že ho učím chovat se slušně..ale ted fakticky neposlechne ani "slovo"!a můžem to oba říkát aspon 10x. 🙂

a co malá?máš to někdy taky trošku podobný jak já nebo máš klidnější dítě 😀 asi bude klidnější že? 😉 no jo..já mám hold chlapa..to jsou tvrdohlavci už od malička asi 🙂 😝
tak at je brzo zdravá.takže už chodí do školky?a to ji vzali na jak často?mě se už ptala známá proč malého nedám..ale tak já jsem myslela,že mě by ho ještě nevzali.má 2 a půl roku.
tak zatím papa

andy2306
1. nov 2009

mscat-myslím,že to je normální v jeho věku todle-to je první vzdor-prý trvá někdy i do čtyř let.chce to jen přežit.

kessy-tak co,už jsi doma?jak je beruško,co maličký?honem foto 😉

fly-tak ti nevím,co to je.den byl klid a včera večer zase to špinění.uvidím u dr. 😒

m.o.n.i.k.a
1. nov 2009

Ahuuj...
mscat oni by Ti ho vzali, ale jestli bereš mateřskou tak jedině na 5 dní v měsíci víc né.
Ted už Ti ho, ale asi nevezmou, nevím jak to máte vy, ale musíš nejprve na zápis a ten je většinou v dubnu aspon u nás. A pak Ti dají vědět jestli byl vybrán nebo né. Tak si počkej už na ten zápis, pokud nebudeš brát mateřskou do 4let věku, tak Ti ho ze začátku vezmou na 4 hodky denně.
Stím malým si nelámej hlavu, nechej ho se vyvztekat at řve i celý den za nějaký čas ho to přejde 😉

m.o.n.i.k.a
1. nov 2009

jé monky ted jsem si všimla-gratulují k těhu 😵 😵 😵 moc tady nechodím není času, tak dodatečně 🙂 hlavně se šetři mamino 😵

mscat
1. nov 2009

andy:já vím..ale u nás ten první vzdor frčí už od roku.a chci na něj jít správně...u nás nic nepomáhá at dělám co dělám.to se nedá mít všude jen scény..ráda bych si to s ním užívala ale já ho nemůžu ani pohladit.hned začne vřískat.

moni:ahooj
jsem do 4 let na mateřské.
jj u nás je zápis taky tak..v dubnu.tos ním půjdu no a uvidíme. 🙂
moni jasné..ale jen kdyby se vztekal..on je drzý a do všeho mlátí a kope a nevím co ještě 😝 😝 😅
a to každý říká,že vypadá jak andílek že nemůže ani zlobit jak je rozkošný 🙂 😝 hahaha 😀

andy2306
1. nov 2009

mscat-aha,tak to máte asi vážnější problém a na toho psychologa to pak tedy vypadá.máte to nějaké divoké,ale jáv ěřím,že se to spraví. 😉
kessy-no kde tě máme? 😉

andy2306
1. nov 2009

monky-já si všimla až ted,že jsi těhulka-no to je super!jakto že jsemsi toho nevšimla.tak i vaše hanička bude mít sourozence.... 😉

andy2306
1. nov 2009

a dívám se na termín tvého porodu.defakto totožný s mojim terminem terezčiným-nakonec je 2.6.-tak třeba se trefíte-budou stejný znamení 😉 tak to jste počali ve stejný čas jako my 😉

kessy11
1. nov 2009

už som tu ty nedočkavec 😀

kessy11
1. nov 2009

no pekne a ty si tu neni, hlavne že ma nahánaš a kludne sa niekde flákaš 😀 😀 😀
neviem či tu dneska niekoho stihnem tak len tak v skratke, Samko je zlatunky a krásny, príchod domov super, až na to že sa tu zbehlo vela ludí a to ho trošku znervoznovalo, tak sme sa uložili este len pred chvílkou ale verím že už teraz bude klud a my budeme pekne hajať ako v pôrodnici-bol tam ukážkové babo.
zajtra ideme k lekárke, trošku kojíme a dokrmujeme sa, zatial nám to ide, dneska sme zažili prvé bolenky bruška, alebo nervozita z ludí, prostredia, že je balený na široko prvý krát a tak.
ja sa cítim super, pôrod užasny, len nech Samko pekne papá a spinká a budem v pohode 😀 😀 😀
Všetkým vám dakujem za gratulácie a neskôr vás dočítam a ak bude čas tak budem chodiť kecať, alebo aspon podávať hlásenia, časom pridam aj fotečky, všetkych pozdravujem, pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre