Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
13. nov 2009

xena:jej tak to je super..dva fotbalisty 😉 😉

holky nesnáším ty pobůchané testy!!mám tam druhou čárku...! 😠 😠 ale nevěřím ji..vůbec!
tak asi ještě počůrám mamatest...ale už mě to nebaví!! 😒 uplně mě to deptá a rozčiluje..

však víte kolikrát já už tady psala že mám dvě a nic z toho nebylo!asi mi tam nechali adriankovu třetí nohu nebo co?? 😅 😝

xena1
13. nov 2009

mscat vyfot test a pozrieme sa na to viacere...
ja mam horsi stres z testovania ako z mrchy...

mscat
13. nov 2009

hmm...a je mi jakési horko tak jsem si změřila těl.teplotu...a 37,1 😝 😕 snad na mě zase nic neleze 🤐

xena:vyfotím...ale nejde až tak vidět..ale až později ju...ted tu mám mamčineho přítele dovezl mi nákup a je to tajné 😉 😉 tak až odjede 🙂 kurna ty testy nesnáším stejně 😝 😝

xena1
13. nov 2009

tak ja si nato pockam..idem sa dotlacit jaternickou...mm robil veceru...

mscat
13. nov 2009

xena::ok 🙂 tak běž papkat 😉 když manžel uvařil 😉

xena1
13. nov 2009

on vari vzdy...a dobre ja som drevo v kuchyni...

m.o.n.i.k.a
13. nov 2009

Mscat no nevím, nevím 😀 Tak bud se ukáže nebo bude překvápko až u porodu 😖 😀
Mscat, fakt? Druhá čárka? Tak zkus ještě mamatest, ten je asi nej , né? Držím palce aby tam byla 😵

lenkaaninka
13. nov 2009

mscat čo to čítam ???? 🙂 😉
ked budeš mať čas tak foť foť foť

kessy11
13. nov 2009

Jééééééé ja som si až teraz všimla že Katika porodila, tak gratulujeme a želáme veľa zdravíčka a Julliet tiež, chodi aj do novembroviek tak aj tam jej asi napíšem🙂))
No andy ten moj klb sa trošku polepšil, asi kvoli tým injekciám, každý den mi prídu pichnúť magneziovku.
Ale stále mám zvýšenú teplotu a neviem z čoho, antibiotika som dobrala, hrdlo ma neboli (ani nebolelo len dr sa zdalo že tam niečo mám), išla som mať aj problemy s moč.cestami ale to som uhrala s urologickým čajom, nemám pocit, že by som mala nejaký zápal (myslím z tých popôrodnych veci) tak ja neviem, z čoho mám tu teplotu stále zvýšenu, ale nebude to nič dobre.
Dneska sme sa kočíkovali 3 hod, uplne super, a teraz mi spinká od 14,00 tak myslím že noc je naša 😉 on je potom hore neplače, len čumákuje a vyzaduje si rozprávanie 😉 😉 😉 😉

toja
13. nov 2009

cau,vy sa poznate aj osobne? ci len tu? 😵

xena1
13. nov 2009

tuuuuuuuuuuu...

lenkaaninka
13. nov 2009

ahoj xena ty ako??

mscat
13. nov 2009

toja...jenom a pouze tady..ale je to super 😉
a beztak se poznáme někdy aj osobně...no ne holky!!aj naše dětičky..to bude veeeelký sraz ale ne snažilek..ale už maminek!! 😀 😀 😉 😉 😵

andy2306
13. nov 2009

mscat-co to čtu,ty máš pozitivní test?no hárá...přeju ti to.tak jen ted aby čárka sílila a bylo vše v pořádku.

ahoj kessy-zkusím to poslat na ten další mejl.jsem ráda,že je ti líp-tak to jste se dnes krásně vyvenčili.neboj-čím líp ti bude malý spat přes den,tim líp v noci-to tak prý je u dětí.mě tak malá terezka v prvním měsíci taky toho naspala přes den hodně-a vnoci přitom spinkala krásně až do osmi do rána- a tak to máme doted.dopoledne spí tak dvě hodky,dnes v kočárku odpoledne taky dvě hodky.a vnoci přitom krásně spinká.
jsem ráda,že se máte dobře.

micha-jsem ráda,že je všechno v pořádku..... 😉

mscat
13. nov 2009

andy:ne tak uplně poztiivní..jen že tam vidím čárku 🙂 ale já si myslím že je to zase stíneček...neberu to jako pozitivní 🙂 ale děkuju...jen si myslím že je to zase blud bludnatý 😀 😝

lenkaaninka:jasné odfotím později ale nejde to vidět moc a pochybuju že fotákem pujde.. 🙂

holky jen mi zkuste vysvětlit princip těhotenských testů
následovně?:namočím položím a nechám....hned se to začíná objevovat ta čárka,prostě hned ji vidím...ale jak když spovzdálí ne výrazně...trošku to oschne a zmizí...no a pak až uschne tak to jde jakžtakž vidět.je to normal bo sem vadná už uplně! 😝

lenkaaninka
13. nov 2009

ja som to mala tak ocikam položím čakám čakám niečo sa objavuje a potom sa dlho nepozerám a potom sa pozriem a je tam 😉

xena1
13. nov 2009

ja 24DC...a citim sa v poho,podbrusko ma uz neboli,len prsia na dotyk a nejako sa prezieram...ale mam este 4dni cas...

mscat
13. nov 2009

lenkaaninka:aj já...pak se jdu podívat a zatím jako nějak nic 😝 prdííím na to...nedočkavec su..ale kdybych tam na tom neviděla čárku tak ani nečůrám mamatest 😝 😅 uvidíme uvidíme co další dny...

xena:kolik že jsi po ovulaci?
no já mám taky citlivější prsa...a opět mi slábne tělo..nějak sem ty příznaky asi zakřikla 😝 už mám vsobě paralen preventivně!!bojím se chřipek hnusných 😝

lenkaaninka
13. nov 2009

ani nehovor ako som bola u obvodáčky známy sa so mnou rozprava rozpráva ja tam s detmi a on že ja nič ja mám chripku no skoro ma vykotilo...ako ozaj...
ja mám iba brucho nafukle a bolia ma prsia na dotyk a kyselé strašne
kyselu rajčinovu polievku som urobila už dva taniere som zjedla 😅

xena1
13. nov 2009

mscat ja som 13-14dpo

lenkaaninka
13. nov 2009

a už si skúšala test?

andy2306
13. nov 2009

mscat-jo,to je v poho.už ejsem to tu psala,že když test uschne,tak to pak jde lip vidět.já věřím,že jsi těhotná-tvé příznaky,pociity-trefili jste se do ovulky,která kupodivu u tebe proběhla...držím pěsti moc moc moc.
holky-nestrašte s chřipkou.ta prasečí má navíc v drtivé většině lehké příznkay,ještě menší jak klasická chřipka-jen u nemocných pacientů vyvolá horší kompliakce-budme v klidu,nepřipouštějte si to radši 😉

sonidlov
13. nov 2009

mscat hod testík do albumu🙂..... žeby úspešný mesiac 🙂
Xeni kedy budeš testovať?

xena1
13. nov 2009

holky ja mam jeden test doma asi 3mesiace a cakam cakam ze ked vynecha ms a ona vzdy pride...mam fobiu z bieleho testu...hoci ma dnes kocka z jednej temy navnadila ked si nasla ciarku na 11DPO a 26DC,ale este sa bojim......

xena1
13. nov 2009

soni a ty ako moja?????
lenka ty si testla???

andy2306
13. nov 2009

kurna-sotva jsem to tu napsala,tak bylo na nově,že 35letá žena těhotná je díky prasečí chřipce v kritickém stavu a museli ji udělat císaře.....no radši nezapínat tv..to je uplně nejepší.ta mi to vždy připomene ☹

lenkaaninka
13. nov 2009

xena kuk album

xena1
13. nov 2009

jeeeeeeeeeeeej nadhera a ja cem...ale bojim bojim...na kolky DC si testla???

sonidlov
13. nov 2009

Xeni - no mna bolí podbruško, ale neviem špinenie prestalo. pred týždňom som dobrala antibiotika a dnes mám zase 37,2. No des. Teraz , ale neviem z čoho to je . Ja simyslím, že to vyšlo, len nechcem byť zase potom sklamaná. Neviem nejak to cítim. Bolí ma hlava a stále chodím cikať. To špinenie mi stále leží v hlave , lebo ako som už písala toto som mala ked som bola tehu pred rokom aj niečo.No uvidíme.Tak skôr ako za týžden sa mi neoplatí testovať.A ty kedy budeš testovať?

sonidlov
13. nov 2009

a ešte jedna vec stále by som len spala to trvá tak 3 dni.....no nie je to na príznaky trošku skoro?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre