Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
30. nov 2009

stromeček střídám
jeden rok ho máme slaměný s červenýma mašličkama a s nasušeným pomerančem a citronem a perníkama,
loni byl červeno-zlatý...a letos asi modro zlatý-uvidím.ale děcko má rádo barevný,tak možná kvůli haničce namíchám barevný...já mám ráda když je sladěný,ale děcko má rádo barvy,tak se asi obětuju....až budou starší,tak už jim to bude jedno....a já si to udělám jaks e to líbí spíš mě... 😀

mscat
30. nov 2009

aha...tak to já modro-stříbrný. 🙂 minulý rok vlastně jsme kupovali všechno nové protože jsme nic neměli když jsme se sem stěhovali tak i ozdoby a stojan...tak stormek byl fakt vydařený..malý čučel to byla krása 😵 a mamka záviděla 😀 že mám tolik ozdob a ona prd..a to jsem ji nějaké dala 🙂
jenže ona tuším měla smrk a my břízu..nebo nevím jak to je..prostě my ten s více větvama 😀 ten pak vypadá víc nazdobeně..se těším na zdobení 🙂 budu zdobit se sabčou a s malým...a myslím i mamka a i můj..jejda to bude lidí 😀

cambina
30. nov 2009

no stromeček jsme doma podle zvyku vždy strojili na Štědrý večer, ale kvůli malého jsem ho začala strojit už mnohem dříve, at si ho užije...na Štědrý den není moc čas a ráda ten čas trávím u pohádek.... poslední roky používáme slaměné a červené ozdoby.
a čert by k nám přišel poprvé. taky jsem nechtěla vyděsit malého, ale ted už přece je velký a ví, že je hodný.

mscat...možná se ti už upravil cyklus, že jsi měla pořádnou MS a ovule bude dříve

michalag
30. nov 2009

Ahojte 🙂
andy, aj my na vas v stredu myslime 😉

mscat, to by bolo super keby sa tvoj cyklus naozaj umudril 🙂

andy2306
30. nov 2009

u nás zdobím stromeček zatim jen já...večer 23.12-jak hanička usne........až bude terezka větší,tak už budou zdobit obě se mnou,ale det chci aby na štědrý den ráno měli překvapení-svítící stromeček 😉 já zas aby si ho užila,tak ho nechváám tak do půlky ledna....před vánocem ho mit doma už 14 dnů-tob y mi ztratilo na svátky už to kouzlo...ale každého věc samozřejmě,jak to vyhovuje..zase máte sváteční atmosféru dřív.
já zas kvůli tomu zdobím ty větvičky-a dělám ten adventní věnec.nám už vlatně chybí jen ten stromeček,jinak nachystané máme všechno...a nazdobené

andy2306
30. nov 2009

dala jsem do albumu fotky z minulých vánoc,abys ten stromek viděla-ale jak se tak na to dívám,tak to na te fotce moc dobře vidět neni ten stromeček jak byl nazdobený...

cambina
30. nov 2009

jistě, každý to dělá jinak...taky jsem sama strojila stromek na Štědrý den podle zvyku z mého dětství..poslední 3 roky ho strojím s malým...a jedinný důvod proč dříve je, že se moc těšíme až ho spolu nastrojíme a večer nám bude už svítit, tím nám tu vánoční atmosféru doma přiblíží...ikdyž taky ho někdy necháváme do poloviny až konce ledna, ale to už není ono...další věc je, že ob víkend mám malého pryč a prosinec nabitý mým učením... ted si ovšem uvědomuji, že jsme vždy strojili až po Mikuláši, když už jsme měli kolekci...

mscat...a ted jsi kolik DC?

andy2306
30. nov 2009

cambi-moc hezký zvyk-samozřejmě...najednus tranu to má něco do sebe.......já jinak když nebyli děti,tak jsem strojívala tak čtyři dny před vánoci....ted to taky necháme tak,dokud jsou zatím malé,ale věřím že pak taky budeme zdobit dřív...
ted jsem si dala malý oddych-manžel hlídal,byla sjemse projít do města,v klidu si nakoupit,nakoupila jsem nějaké ozdoby-
MSCAT-MODRÉ 😀 😀 😀 TAKŽE JSI MĚ NAVNADILA-nakonec budu mit stromek zlato-modrý... 😉
ted jsme si s mojím udělali punč.....mnam..

mscat
30. nov 2009

andy 😀 že já vždycky na něco navnadím 😉 😀 má mamka mívá modro zlatý..ale letos to bude po mém...modro stříbrný když budem u nich..mám hezčí ozdoby 😀
co sem to napsala...však já s malým zdobit nebudu.. 😅 taky až usne budem zdobit..aby ráno čubrněll 🙂 .zdobíme večer před štedrým dnem.

cambi: 🙂 hlavně že si ty svátky a Vánoce užijete spolu 🙂
no kéž by to už bylo v pořádku

já jsem takto..
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

pokud se nepletu tak se ovule možná blíží..čípek je uplně kdesik vzadu strašně měkký a mám plno hlenu..a už se i tahne..co já vím tak asi 2-3cm víc teda nee.tak můj dojede v pátek tak doufám že chvílinku ještě počká 😅

miška:ahojky..
to by bylo super..ale vypadá to,že je to snad na dobré cestě 🙂

mscat
30. nov 2009

a budu moc ráda za názory na můj grafík 🙂 ještě si tam zaznačím hlen až zjistím jaký to mám 😀

andy2306
30. nov 2009

mscat-já tomu vůbec nerozumím.zvlášt tomu tvému grafu ne 😅 😀 😀 😀 😀
já to psala cambi,že mi zdobíme haničce-bez haničky...protože oni zdobí s malým spolu 😉

mscat
30. nov 2009

andy:jak zvlášt mému??? 🙂 já už ho mám náhodou krásný vážně 😉 😵

andy2306
30. nov 2009

mě tam těch klikiháků přišlo nějak moc....ale z toho si nic nedělej-já nějak nechápu ani ty ostatní grafy 😉

mscat
30. nov 2009

andy:no toto...tss..právě že už je krásný úžasný teplotky neskáčou jsou mooc pěkné 😀 😀

andy2306
30. nov 2009

jo-já vím,že už máš všechno v pohodě-akorát na grafu to nepoznám 😀 😀 😀

mscat
30. nov 2009

andy 😉 já vím..

cambina
30. nov 2009

andy...jak měl malý 3 roky, tak mi spíše nějaké ty baněčky rozbil než pověsil...ted by se na mě zlobil, kdybych strom sama nastrojila 🙂
ale je taky krásné, když se Haňulka ráno vzbudí a má tak stromeček...to má překvapení.
já se taky ráda rochním ve vánočních ozdobech a ve všem co k Vánocům patří... Já jsem o Vánocích jak malé dítě...
mscat...no mě taky připadá, že už by se mohla blížit, tak doufám, že do pátku vydrží... tak to vypadá, že se ti už cyklus dal doopravdy dohromady...takže huráááá (jen at to nezakřiknu 😲 🤐 )

andy2306
30. nov 2009

cambi-no právě-než bysme dozdobili,půlka ozdob by byla rozbitá 😀 😀
no já vánoce taky miluju-jima přímo žiju.ještě neskončil listopad,a já už má mnazdobené větvičky,umyté okna,oprané záclony,vyčištěnou kuchyn-nakoupené všechny dárky.....co ted budu do těch vánoc dělat? 😀 😀 😀
vim-uklízet pořád dokola stejně-a péct několik druhů cukroví-těšit se,vařit si svařáček s mojím...... 😉

xena1
30. nov 2009

andy,ja uz mam iba maminu a ona mava vianoce so svojou sestrou,obe su same....a chcem byt doma,lebo drahy odbehne na veceru aj s kolegom...a deti pridu po veceri,minuly rok to bolo opacne..vies oni to tak neberu kde je lepsie,oni nas beru rovnako...

andy2306
30. nov 2009

xena-v pořádku.já se jen ptala,abych byla v obraze,jak to máte....to že je ale mamka se sestrou přece neznamená,že nemůžete byt tři-taky jsi jeji dcera ne?ale tak jeslti ti to nevadí,tak neni co řešit...hlavně že budete mit hezké vánoce..a jak děti dojdou,rozbalíte si dárečky pěkně společně

xena1
30. nov 2009

vies mamka somnou nema problem..ale pokial mm pride na veceru,tak napojdem inde...a my si budeme spolu varit a chystat den predtym,tak si urobim taky veget den pre seba...dnes som bola u svojho endokrinologa,tak idem 7.12 na krv na kontrolu hormonov a stitnej zlazy...som mu spomenula ze mam dva folikuly tak sa smial ze dvojicky...

andy2306
30. nov 2009

jasně-chápu 😉
moc držím palce,aby vám to vyšlo-ty dvojčátka....

mscat
30. nov 2009

cambina:věřím tomu že až budeme mít starší dětičky tak jak ty tak budou chtít zdobit s náma 🙂
a děkujiiii 😵 vypadá to tak no...i mi to přijde že se blíží podle toho čípku a ted zas jak kdyby ze mě teče voda...tak snad to neprošvihnem 😅 ale tak kdyby jo tak co se dá dělat...bylo by jindy 🙂

cambi a co ty?jak vám se daří.co přítel?vše ok.?

xenka:tak aspon budeš mít vánoční pohodu klídek 🙂
a tvá mamina bydlí ve stejném městě jak ty?se navštěvujete na druhý den?víš že když oni budou sami dvě že můžou dojít za váma neboli za tebou na večeři udělat výjimku a strávit spolu ten den když máš být sama 😉

cambina
30. nov 2009

mscat...tak hlavně, že se ti cyklus upravil...ted máš teploty dost nízko, tak snad ještě pár dní zůstanou....
andy...no tak já mám zatím jen jeden dárek koupený 😅

mscat
30. nov 2009

tak holky...já teda vedu..já neemám koupeno ještě vůůůbec nic 😅
ale tak já malému objednám z netu mám vybrané.a jinak jako letos my nic přehánět nebudem.koupím naší Sabči to už mám taky vybrané dvě věci..
a zbytek letos jen tak kosmetika a konec... 🙂 musíme šetřit no na vlastní bydleníčko. 🙂

cambi:jj mám z toho velkou radost teda vážně. 🙂 tak snad vydrží 😅 aspon na ten jeden sexík v pátek 😀
teplotka se snížila no...tak jsem zvědavá kdy nastane ovulka

xena1
30. nov 2009

mscat,ano byvame s mamkou blizko,ale je to 70 rocna pani ktora ma svoje predstavy...ja ich asi pojdem pozriet a vratim sa domkov...nevadi ze budem sama ved mm pride an veceru a o 8mej je domka...ako ovulka???ja citim ze dnes...boli am podbrusko ako na mrchu,hlienik je tiez...
andy a tie dvojcatka...uff....bojim bojim....
cambi ako sa mas???co snazenicko???

andy2306
30. nov 2009

mscat-no styd se teda 😀 😀 😀 😀 žádné dárky ještě 😠 😀 😀 😀 😀
hanička bude mit letos hodně dárků...ani nevím,jestli si to zaslouží tolik toho dostat.
xena-hlavně at to máš dle svých představ-a celá tvá rodina....a to chápu,jak myslíš...v 70 letech maji své názory-jiné než my většinou-znám to od své babičky-je jí 79 let-a někdy to dá zabrat skousnout tu jejich starouš školu....

mscat
30. nov 2009

andy:nestydím 🙂 já takto nakupuju vždycky...vyberu si jeden dva dny na nákupy zařídím hlídání a jedu na celý den
a nakoupím za dva dny asi zhruba 10 dnů před vánocema.zabalím a hotovka.já nikdy nenakupovala dřív 🙂
ted to navíc malému vyřídím přes net...sabči tady kousek od baráku v obchodě mám vyhlídlé.
noo a ostatním to je jasné...drogerie..tam já se vyžívám..a taky trenýrky a fusakle 😀 to potřebují každý rok.. 😀
a malý co vím tak dostane ještě od lukášove rodiny prý lego a knížku a co já vím co ještě.má mamka že mu taky nakoupený vláčky to ještě nemá,pak chce nářadí a velkou tatrovku.
a ještě má jednu bábrdlu a prabábrdlu...takže taky zbytečně moc věcí.. 🙂
protože my máme zaskládaný celý pokoj hračkama..vážně tam se nedá ani chodit..jen samé krabice..on si s tím nehraje.zbytečně moc hraček.pak si toho neváží.takže jak bude mít nové..staré sbalím a schovám 🙂

moje babička má 74 a je strašná! 😝

xenka:aha...tak to máš starší maminku už.tak to chápu.tak to ti dojde brzy manžel domů tak to je v pohodě 🙂
no mě právě dnes taky bolí břicho jak na mrchu plus něco ze mě pořád teče 😝 😅
tak doufám že není dnes.... 😒

xena1
30. nov 2009

andy presne tak,my sa mame radi ked sme spolu malo...asi by som ani kapustnicu neanvarila podla seba...ja chcem klud hlavne...tak preto...
mscat...jojo mam starsiu maminku a je to niekedy hruza...tak ovulkujeme spolu....

andy2306
30. nov 2009

moje babička je super-akorát je vidět,že už má toho hodně za sebou-druhou světovou válku zažila-před 13 lety pochovala manžela,před 7 lety syna /mamčin brácha)takže je taká pesimistka-ale je zlatá,rozdala by se...
já si jen tak rýpla-jsem to nemyslela vážně.přece si každý může nakupovat dárky kdy chce....loni jsem touto dobou taky jetě neměla nic.ale jak je to přes net,tak je to rychle,pohodlné...a nikde nemusím...mezi nemocný lidi do obchodnáku 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre