Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
23. dec 2009

cambi:tak to je teda síla...to mě teda vážně mrzí..po 10ti letech dát svou kočku pryč kvuli drahému..hmm to nevím jestli bych zvládla teda.ty se mu docela dost přizpůsobuješ tomu svému partnerovi ne, 😝 😕
víš že mohl pochopit že ji máš už dlouho,.

jinak jj dobré..každý má rád ten svuj klid svuj režim.ale můžu říct že to zatím zvládáme ok 🙂 že zatím není problém děcka su celkem taky v pohodě. 🙂 tak snad to tak bude pokračovat. 🙂 jinak já taky nerada chodím na návštěvy a stejně tak je ani moc nemusím.jako ráda někoho u sebe přivítám..ale stačí mi chvilka.ale záleží taky na tom kdo přijde že? 😉

andy2306
23. dec 2009

ahoj holkly---tak přece mám chvilku.chystám si salát,čistila jsem záchod a koupelku.můj ted jel pr zmrzlinu.ráno jsem byla ještě nakupovat.ještě musím vysát,umyt zem-a uklidit kuchyn..ale jinak máme pohodičku,už se moc těšíme.Svítí nám tu stromeček a bude fajn.
holky-já mám taky sice ráda svůj klid,ale mám ráda,když někam jedeme,na výlet-po návštěvách-když k nám chodí lidi.fakt tím žiju-když mám plný program,koho pohostit,nachystat,uvařit-upéct-jsem asi blázen....ale taky jak je toho moc,tak jsem pak ráda za svůj klid.
cambi-ty jsi hodně,hodně přizpůsobivá žena-ty jsi sen každého chlapa....akorát že ty sis narazila toho největšího vola,co jsi mohla potkat (promin).
mscat-se jistě sžijete.sabča má blbý věk.ta moje kámoška dáša-co o ni tady furt pěju,tak ta jeji nela má v březnu pět let-je o rok starší od naší haničky.a jde to vidět.je tak drzá,obrací oči v sloup,ty její hlášky-věčně uražená,zavírá se v pokojíčku....někdy na zabití,dáša s ní někdy až bečí,jak je zoufalá,co ona ji dokáže říct.ale určitě až budete večer zdobit,tak zapomene že byla ráno ještě naštvaná.
KORENKA-MOC MOC HEZKÉ VÁNOCE.PĚKNĚ JSI TO NAPSALA-NA CHVILI SE ZASTAVIT A UŽÍVAT SI TO VŠE KOLEM,HLANVĚ BLÍZKÉ.MÁME TĚ TAKY RÁDI.A PŘEJEME TI JEN TO NEJ.

cambina
23. dec 2009

mscat...tak jen, ať to vydrží...věřím, že by jsi taky raději měla svoje "doma", kde jsi paní jen ty a můžu ti jen popřát, ať se to co nejdříve splní...
člověk někdy v životě musí ustoupit a něco obětovat, zvlášť, když chce začít nový život...můj přítel měl svůj dvoupokojový byt, já jsem chtěla větší byt, aby měl malý svůj pokojíček, ale podmínka byla, že musím dát kočku pryč... takže oba jsem museli v něčem ustoupit...jen se utěšuji, že měla 10 let a já bych ji nechtěla jednoho dne vidět umírat...a taky nakonec se ukázalo, že malý má na kočky alergii..... jen mě trápí, že o ní nic nevím...
jen jsem tím chtěla říct, mscat, že ji aspoň můžete vidět a dál se o ni starat.

cambina
23. dec 2009

holky, tak jsem ted došla z dalšího nákupu (akorát lituji malého, že ho musím pořád tahat po nákupech), mám vytřeno, pračku prázdnou, cukroví na stole...rozhodla jsem se, že udělám saláty (dělám dva) ještě dnes (velká změna) a že upečeme makový závin...všichni tady pečou, tak nechci být pozadu...a víte, jak jsem na tom já s pečením 😅 a závin jsem nedělala x let a pak si budeme s malým lepit z ABC tatrovku...

m.o.n.i.k.a
23. dec 2009

Ahoj holky
Přeji všem moooc krásné Vánoce a bohatého Ježíška 😵

anieanne
23. dec 2009

Připojuji se k přání šťastných a veselých 🙂

P.S. Asi máme na testu ducha.

cambina
23. dec 2009

ani...ukaž 😵

anieanne
23. dec 2009

Jsou tam, ale v reálu to vypadá jinak...

mscat
23. dec 2009

ahojte:cambi:jasné...někdy člověk musí v životě ustoupit...já právě už taky poustupovala dost..tak ted už to málo kdy dělám.jdu si trvdě za svým... 😀 ale i teda většinou spíš máme kompromis. 🙂
jj..my dnes byli se zvířátkama na očkování..to byl masakr...kočka jen mnančila v přepravce..hruza 😅
tak jsme vyplácli 600...,no a jelikož je nemám doma tak kočička dostala Ježíška 😀 ale teda jako za 800kč. 😕 😅 😝 ..jsem ji koupila pelíšek,mišičky..aby se tam nenudila a přišla na jiné myšlenky a zvládla to tam. 🙂 potom škrabadlo takové menší s miškama taky,masíčko,granule dobručké,smetánku,...no spokojená byla..a já taky že tam bude mít aspon zábavu ani si nás pak nevšímala 🙂 myslím že to zatím zvládá dobře..každý den za nima budem chodit.
a holky...jako ta jeho rodina... 😠 ..je to rodina hyjen!!poprosila jsem včera jeho ségru at aspon králíkovi nasype pyliny dá seno a jídlo...jako víte jak jsme ju našli...byli jsme z toho oba totálně zdrblý.bez ničeho bez jídla celou noc i den.a jen na roztrhaném polštáři. 😢 😢
hnusní lidi hnusní bezcitní.nesnáším toto..přímo nenávidím.já miluju zvířata..a jak by bylo asi jim kdyby jim nikdo nedal najest kolik hodin!?..nenávidím je.jsem na takové lidi těžce alergická..jo a navíc králík je v garáží kde je strašná zima.tak taky super..může pěkně prochladnout.a pak je asi zabiju.

anieanne:tak gratuluji..to není duch..jsi.těhotná.ti závidím..v dobrém samozřejmě ale závidím 😉
já už si ani od zítřka teplotu neměřím kašlu na to.ovulace už pomalu dva měsíce zas nikde..tak už mě to asi nezajímá.se nedočkám! 😝
máte krásný dáreček pod stromeček... 😉

andy:jj přesně ...zavírá se do pokoje,trucuje držkuje..dnes mi řekla proč nejdem bydlet jinam že malý je nějak moc ukecaný-pořád ji dával otázky no 🙂 ale jinak ok..kupodivu zatím spolu dobře vychází hrali si..dnes je mamka měla dohromady 4 hodiny..my ještě dokupovali i dárky plus s těma zvířatama byli.tak prý dobré.. 🙂

tak holky..přeji ještě jednou krásné Vánoce..svátky ...pohodu a lásku 🙂

monika0001
23. dec 2009

***************Nech vianočný zvonček ti šťastím zvoní,
nech vianočný čas sa v lásku zmení,
a tak krásne ako sa hviezda ligoce,
tak nádherné a tajomné vám prajeme Vianoce... ****************

Moni a Igi

flyangel
24. dec 2009

Ahoojte krasne a pohodove sviatky Vam zelam,plne zdravia lasky a do noveho roku tehulkam zdrave bábätká a ostatnym // na testiku 😀

xena1
24. dec 2009

babulky,krasne sviatky vsetkym,vela lasky a pohody a samozrejme splnenie // a zdravych babatiek...

michalag
24. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂,

Končí sa zas ďalší rôčik,
do nového je len krôčik.
Vianoce Vám prajem šťastné,
od Ježiška dary krásne.
K tomu šťastia do balíčka,
hodne zdravia a šťastíčka 😵 .

Stastne a vesele Vianoce 🙂 😵

sonidlov
24. dec 2009

prajem všetkým krásne sviatky a na testíku do nového roka // 😉

xena1
24. dec 2009

soni a zijes moja????ako mas???

cambina
25. dec 2009

ahoj 🙂
ani...jojo těhotná...gratuluji
tak holky jak bylo o Štědrém dnu?

mscat
25. dec 2009

ahojte

anieanne:tak se vám zadařilo celkem brzy že?koukala jsem na nové testíky...je to jasné..tak ještě jednou gratuluji.máš velké štestí važ si toho 😉

cambi:ahojky 🙂 u nás o Štedrém dnu bylo celkem fajn..jen s malým to bylo složité u stolu u večeře..on u stolu neposedí s tím má velký problém a do toho se začne ještě vztekat že nebude prostě papat.hmm tak aspon na tu polévku sem ho tam udržela jinak okamžitě až jsme všichni polévku dojedli..tak zmizel k tv. 😅 😝
jinak ok 🙂 u nás žádný extra výjimečný den.. 😅 jsem říkala mojemu proč máme na sebe být hodní a normální o štedrém dnu? 🙂 máme přece na sebe být milý celý rok.takže se nikdo nepřetvařoval.. 🙂

ale já teda dostala od drahého svou vysněnou rowentu respect. 😵 😵 žehličku na vlasy.jsem z ní veelmi nadšená.to bylo mé jediné přání ještě krom vonavky a kosmetiky. 🙂 no a děcka taky nadšené..u malého jak jsem přepokládala..vítězí chobotnice a to parkovací centrum-ta silnice.a sem tam si pohopsá na konovi 😀
jo a vlastně na té silnici jezdí s těma cars autíčkama takže jo využívá dárečky zatím 🙂

a co u vás?co malý?copak jste dostali pěkného? 🙂

no jinak tady je můj graf...
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

cambina
25. dec 2009

mscat....tak to je super...
u nás taky všichni spokojení...konečně mám zase plno vonavek, šampónu a sprcháčů 😵 u mě nestále velký nedostatek
malý taky dostal parkovací centrum-šílené-je to přes celý pokoj a startovací dráhu a dráhu hot wheels a plno autíček, vrtulník na ovládání, velkou formuli na ovládání a spoustu dalších věcí a hraček...vypadá to u nás jak v hračkářství...budu muset zase udělat očistu...
včera odpoledne jsme se všichni sešli u moji mamky a večer jsme jeli k přítelovým rodičům a sestře... konečně jsem viděla malého Vikouška....
celkově cítím tu pohodovou náladu...škoda jen, že mi malý už v neděli zase odjíždí a to má 30.12 svátek

mscat...ty tvoje grafy mě fakt se..u

cambina
25. dec 2009

tady se můžete mrknout na švagrovou a malého Vikouška
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

anieanne
25. dec 2009

Děkuju 🙂

mscat:
Noo, antikoncepci jsem vysadila v říjnu, takže druhý měsíc snažení.. A to jsme se nesnažili. Minulý měsíc jsem teda vyšilovala, že určitě jsem, to si určitě pamatuješ 😀 Pak jsme se domluvili, že už se chránit nebudeme, ale že by bylo lepší, kdyby se zadařilo až v létě, aby bylo mimi na jaro a snažení jsme vypustili. Minule jsem to dostala 37DC, tenhle jsem si 35DC začala říkat, kdy to asi přijde, no a jen tak preventivně jsem počůrala papírek. No a bylo to tam 🙂

xena1
25. dec 2009

anie...krasne prekvapko...gratulujem...

mscat....ako moja?

mscat
26. dec 2009

ahojte

cambi:přesně...i já konečně plno vonavek a bár čeho 🙂 u mě též stále nedostatek..kosmetiku já miluju..můj může mít 3 věci a já mám zaskládanou celou koupelnu.. 😀 zbožnuju vůně..i do zásuvek dávám air wick..nebo ten co sám šplichne když kolem projdeš. 🙂 a na prádlo bych klidně nasypala celý prac.prášek aby to ještě líp vonělo 😀 no a šampony..to potřebuji velkou zásobu pže mě tak na jedno-max dvě umytí vystačí jeden velký shauma...pže mám hrozně moc tvrdých hustých vlasů 😝 😖 ale zase se mi to vůbec nemastí..stačí mi umytí jednou týdně..pořád mi to drží stejně.to je jediné plus..žádná velká úprava 🙂

taky dostal parkovací centrum? 🙂 to je super...my to teda nemáme složené celé jelikož tady na to není miísto jsem ráda,že jsem jakžtakž tady poskládala hadry a že tu tak nějak můžem chodit 😅 trošku bojové podmínky ale dá se to 🙂 malý má jen část poskládanou..a to se dá.to mu stačí zatím je spokojený. 🙂
a pořád si hrajem s tou chobotnicí..už se mi o ní i zdá 😀

tak to je dobře že cítíš tu pohodovu náladu 🙂 já tak normal. 🙂

malý je hezunký..také malé mimuško 🙂 😵
ále teda fůůj 😀 😅 ...kolik krve tam to jsem ještě neviděla takto ..kdybych se měla dívat na ten porod a vidět jak ženská trpí a kolik krve z ní valí tak bych se upřímně složila teda 😅 😝
ale kdyby se to dělo mě tak vím že to je přirozené a k tomu to patří 🙂 😝

jinak mě ty grafy už taky nebaví.,

anieanne:no vidíš 🙂 ...tak to můžeš být opravdu ráda že se ti tak brzy poštěstilo po vysazení,to málokomu. 😉
a co na to manžel?a rodina?krásný dáreček akorát pod stromek že?udělali jste nějaké překvápko pro rodinu? 🙂 🙂

cambina
26. dec 2009

mscat...vid...taky se mi zdá, že nějak moc krve tam bylo, ale prý je to normální...no nevím
ani...krásný dáreček pod stromeček 😵

mscat
26. dec 2009

cambi:no to teda 😅 jsem to ukazovala mojemu že jestli se na to cítí taky potom 😀 řekl že teda si není jistý 😅 jj moooc krásný dáreček pod stromeček. 😵
co říkáš na můj graf?nekukala si?

ale ten malý je fakt nádherný...
🙂
a to je super na čem spinká..ten pytel bo co to je 🙂 že si to přáli k vánocům.

monika0001
26. dec 2009

halo ha ha ha.. halo lo lo lo.. halo ha halo lo halo halo....
😀 😀 😀 😀

ahojte kočulky...

sonidlov
26. dec 2009

xeni žijem ,len času nejak nebolo.Teraz mám trošku voľno 🙂 a aj to mrchujem :(
ty sa máš ako-? ako sa ti darí?

anie.... gratuľujem 🙂)))))

xena1
26. dec 2009

ahoj soni....ta tvoja mrcha ma mrzi...fakt nechces skusit lekara????my sme s mm boli v utoro v iscare a naozaj sme boli spokojni,aj sme sa tak ukludnili ze sme v rukach odbornikov a riesia nas,zaroven mne zistili PCO a mm mal malo spermii...a keby sme to neriesili trapime sa roky...ty vies naj co je pre teba dobre ale doporucujem ti to...ja mam mrchu dostat okolo 11.1 a potom zacinam stimulku,budu uz vysledky z krvi a rozsireny spermiogram...ak budu dobre ma pre nas vyznam IUI...soni fakt porozmyslaj....mne to pomohlo zatial velmi psychicky..a ostatne nechavam na odbornikov

alzbeta.hod
26. dec 2009

ahojky mám menší dotaz. Je možné ovulovat s cystou? A dá se s ní i otěhotnět.....? 😒

xena1
26. dec 2009

alzbeta,asi zalezi s akou cystou....moja kamoska s cystou otehotnela....ja mam PCO a ovulujem vo velkom...ak mas ovulku a ostatne veci nebrania pocatiu asi by to nemal byt problem...

alzbeta.hod
26. dec 2009

no doktor mi řekl že to bude problém... že cysta zabraňuje růstu vajíček. Je ale jen na jednom vaječníku. A v druhém mi našel menší folikuly a jeden měl 9dc 1cm. Dnes jsem 12.dc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre