Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

michalag
21. mar 2011

@mscat nikdy nehovor nikdy 😝 😅 , ale ja ti to neprajem, prave naopak aby si mala malicku u seba najneskor toho 26 😉

mscat
21. mar 2011

@michalag nemůžu..první mám císař víš 🙂 tak to mám ted o to víc na prd všechno...

michalag
21. mar 2011

@mscat a kedy ides opat k dr.?

mscat
21. mar 2011

@michalag jdu ve středu ráno..naposled ke svému..víš a nechám si udělat Hamiltona..nebo ho poprosím..
protože...vyvolávat mi to nebudou, urychlovat taky ne..max.prdnou vodu..pokud prostě do 12hod pak neporodím sama tak jdu na císaře automaticky.. 😝

což mě netěší..chci to zkusit...tak tan Hamilton by měl spustit porod..

michalag
21. mar 2011

@mscat tak to drzim palce aby sa to same dovtedy rozbehlo a ked nie tak aby ten Hamiltom naozaj pomohol 😉

mscat
21. mar 2011

@michalag od pátku mě sem tam tak lehce teda pobolívá podbřišek..už se cítím tak nějak divně..myslím že by to mohlo jít po tom hmatu...ve středu..do 2-3 dnů třebas... 🙂

mscat
21. mar 2011

@michalag děkuji..no na toho Hamiltona sakriš spoléhám..že se už ve středu budu kroutit v bolestech 🙂 😝

hanesi
25. mar 2011

Ahojte holky,
dlouho jsem tu zase nebyla, ale pročítám si vás pravidelně 🙂) Zdravím všechny stálice a myslím na vás (zejména na tebe Korenko 🙂)
Je to asi divný, že se na to vůbec chci ptát, no ale zeptám se.
Jak víte, manžel má již 2 roky diagnostikovanou "Asthenoteratozoospermia" - tedy skoro 100% neplodnost, proto se ani nijak nechráníme a jen se psychicky připravujeme na ICSI.
No a tedy. 24.2.2011 jsem měla poslední menstruaci (cykly mám tak 28-30) a vím přesně, že 10.3. jsme sexíkovali, zatím nic zvláštního 😀
Jenže zhruba týden na to, mě během jednoho dne několikrát šíleně škublo v břiše, jako když by mě tam někdo vrazil kudlu, po tomto dnu to ale přešlo. Prsa nebolí, břicho normálně jako před MS, jediný rozdíl je, že mě už cca týden bolí hlava a jsem nějaká nachlazená. Test jsem si samozřejmě nedělala, páč ani nedoufám... 😔 .(takových sledování jsem si totiž už užila x a vše bez výsledku....).
Nevím proč se vlastně ptám, když znám asi odpověď, ale vrtá mi totiž hlavou ta bolest týden po sexíku....
Jsem divná nebo ne????

bianus
25. mar 2011

hanesi: Ahoj, som tu nová... Posledný menzes som tiež mala 24.2.2011 ...🙂 sexik sme tiž mali približne ako vy...🙂 a už sme tehotný...🙂 včera som si robila test...🙂 nakoľko som ráno zvracala. Bolesti mám tiež ako pred menzesom (čo je normálne - rozťahuje sa maternica) a jeden deň som mala špinenie - ešte v sobotu. Týždeň po sexe som mala dosť silné bolesti vaječníkov. Držím palce aj tebe...pekný víkend

bianus
25. mar 2011

hanesi: a ešte chcem dodať, že som tiež prechladená...🙂 sranda nie? narovnako....🙂

hanesi
25. mar 2011

@bianus Jééé, tak to ti moooc gratuluji, to je báječná zpráva 😀
Já si ještě testík dělat nebudu, počkám asi co přes víkend .....i když vzhledem k naší diagnoze je téměř jisté, že mrcha dorazí....byl by to totiž zázrak otěhotnět přirozeně.
Jsem asi praštěná, že mě vůbec napadlo, že bych těhotná být mohla, ale přeci....něco mě najdnou po dvou letech řeklo- něco je jinak, tak uvidíme jak to dopadne....
Já tede nezvracela, jen mě bylo špatně od žaludku, ale to připisuji spíš tomu nachlazení - je mi fakt divně (bolí hlava, špatně se mi dýchá, bolí mě v krku, celková slabost a nic mě nebaví....). Jen jedna věc je zvláštní - normálně nesnídám a až obědvám, a teď má stále takový šílený hlad.....Asi jsem už magor.... 😝 😀

bianus
25. mar 2011

@hanesi ja som tiež unavená a dnes som vůbec nezvracala a ani mi nebolo zle....tak ti držim palce...zázraky sa dejú..veľa som o tom čítala...zosdrca ti prajem..."magor" nie si, si žena , ktorá túži po dieťaťi....

hanesi
25. mar 2011

@bianus Děkuji za podporu, jsi zlatíčko 😵
Dám vědět v pondělí, co a jak......pěkný víkend a užívej si ten nádherný pocit....."být těhotná" 🙂

xena1
25. mar 2011

miska dakujeme.... 🙂 tak na tejto stranke som uz taaak dlho nebola......vela stasticka vsetkym.... 🙂

hanesi
28. mar 2011

Tak jsem slíbila, že dám v pondělí info.....nic nového, bolí mě hlava, slzí mi oči (ale to vše z toho nachlazení), dnes mě začalo hrohně bolet břicho, teda jen při chůzi - takové řezání, no a již třetí den trochu špiním...tak uvidíme, jestli se to rozjede, ale myslím si, že ano....jinak tento cyklus mě vůbec nebolí prsa.
Tak zatím pa pa a dám opět vědět co a jak ať už tak či onak 😉

hanesi
28. mar 2011

Jen doplňuji...už se to rozjelo 😉 Ale nevadí mi to, plánujeme si to až o něco později....Je zvláštní, že jsem zase tak vyšilovala, když přesně vím, jak to je...ach jo, holt jsem nenapravitelná 😀 😀 😀

bianus
28. mar 2011

hanesi: Ahojky, škoda, ale vieš , že ti držím palce....daj určite vedieť kedy sa to podarí...pa.

michalag
4. apr 2011

@mscat Mirka gratujeeeeeeem k malickej 😵 😵 😵 (aj ked viem meno, ale skor ako ty neprezradim 😀 )!!!!! .... zelame vam hlavne vela mliecka, zdravicka a tebe hlavne rychle zotavenie po porode a aby ste si rychlo nasli svoj rezim 😉 🙂
Ked budes mat chvilku cas pre seba, napis ako to nakoniec u vas skoncilo, ci sa malicka vypytala pekne sama alebo museli vyvolavat .... a tesim sa na foto 🙂 😉

mscat
4. apr 2011

@michalag moc děkujiiiii 😵 😵 🙂

konečně jsem si sedla k netu, pracuju na fotečkách a mrkám kdo mi psal.no je toho hodně takže až bude opravdu víc času.. 🙂 v rychlosti..malá je hodná..ale i tak se točím jen kolem ní 🙂 a nebo odpočívám atd 🙂

písnu všechno..snad brzy 🙂 jsem moc štasná a spokojená..je to zlatíčko 😵 🙂

mscat
4. apr 2011

@michalag a ten režim..no mi povídej..ted je ještě tatka doma..tak se věnuje malému .tak se to dá..ale pak bůh ví teda...no malý bude muset být hodnější..hlavně z něj mě asi klepne 🙂 😝
byl 8 dnů u babiček..a vrátil se teda jak normální drzý spratek..jsem z toho hotová..vůbec ho nepoznávám...
snad se zase napraví jak bude doma...

michalag
4. apr 2011

@mscat neboj casom sa vsetko spravi 😉 a aj ked sa Adrianko na sestricku velmi tesil tak je to pre neho nove a bude asi dlhsie trvat kym si na seba zvyknu a ver urco si bude tvoju pozornost vyzadovat ci uz lezanim v posteli alebo niecim inym, ale tak to byva

kessy11
10. apr 2011

@michalag malá je neskutočné krásna 🙂 také slniečko zlatunké 🙂 🙂 🙂 a neuveriteľné že zachvilku má rok, strašne to letí až nenormálne 😀 😀 😀
@mscat gratulujem k princezničke 🙂 nech sa vám darí a hlavne zdravíčka veľa 😉 a krásne meno 😀 😀 😀

michalag
10. apr 2011

@kessy11 to teda leti, ved aj vy uz budete mat za apr dni 1,5 roka 😕 🙂 .... Ako sa inak mate???

kessy11
10. apr 2011

@michalag no ved to 🙂 už je z neho chlapina🙂 máme sa dobre, samko je zlatý, moc šikovný, veľmi pekne a veľmi veľa 😀 už rozpráva, ale začína sa už aj jedovať a presadzovať si svoje ale to k tomu patrí, inak sa ozaj nemám na čo sťažovať 🙂

michalag
10. apr 2011

@kessy11 tak super ze si takto dobre gazdujete 🙂 ..... tym jedovanim a presadzovanim si musi prejst kazde dieta. Tak pusa sa mu uz asi nezavrie 😅

mscat
11. apr 2011

@kessy11 moc děkuji 🙂
@michalag tak malý je už v pohodě..musím pochválit..vůbec nežárlí...
ale malá..tak s tou mám peklo už... 😒

michalag
11. apr 2011

@mscat a coze, s malou? .... inak to ziarlenie moze prist neskor ked uz bude lozit a brat malemu hracky 🤐 , ale ani nemusi 😉

mscat
11. apr 2011

@michalag jasné..tak potom mi to nevadí.. 🙂 ale myslím že ani nepřijde..uvidíme.zatím je to v poho.

s malou no.. ☹ kojím ju tak 8 minut z jednoho prsa..a ona potom pořád ublinkává, vrací se ji to..dáví se ..polyká furt..četla jsem o tom refluxu.. 😒 tak byla hodná..ted je hrozně neklidná..nervní..vůbec nespí..

michalag
11. apr 2011

@mscat a neskusila si jej zdvihnut jednu stranu postielky aby bola vo vyvysenej polohe?, popripade ked sa dokoji tak ju nechaj dlhsie hore na rukach aby sa jej to mliecko nevracalo ked ju polozis lezkat

mscat
11. apr 2011

@michalag jojo držím dlouho..nebo je chvíli v lehátku...a na vyvýšeném spinká... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre