Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena323
18. okt 2009

no jasne...nik iny tu nie je... 😀 neboj mna to tiez caka cochvila....ako dlho sa snazite?

coccinella
18. okt 2009

právě mne zaujaly ty přípravky z čínské medicíny a možné důvody neotěhotnění, ale asi nikoho jiného 😀 jak jsem sem házela ten odkaz..
Hned bych to zkusila, ale beru homeopatika a s těmi další bylinky nemůžu kombinovat..
Zajímalo mne, jestli to třeba někdo nezkoušel už.. 🙂

coccinella
18. okt 2009

my asi od dubna od března.. ale s přestávkama, přes léto zase ne, takže ve výsledku to není níjak dlouho 🙂

xena323
18. okt 2009

nevsimla som si ten odkaz, a ake su tie dovody???ja berem len femibion800 mam tam vsetko co potrebujem...vsak skus na jeden cyklus tie homeopatika vysadit a skusit tie cinske pripravky...bola si aj na nejakych vysetreniach?ja som nazoru ze pokial je biologia ok, je to hlavne o psychike...

coccinella
18. okt 2009

odkaz s důvody tu: http://www.asistentka.cz/node/10077 🙂
homeopatika vysadit nemůžu, jsem na dlouhodobé léčbě přímo u Dr., která mne sleduje..
Na vyšetřeních jsem nebyla, nijak to zatím nehrotím a nechávám volný průběh.. 🙂 já se domnívám, že za tu dobu se to 2x povedlo, leč neudrželo, protože jsem 2x špinila zhruba 10. DPO což se domnívám byl pokus o zahnízdění a pak to hned druhý den dostala, přitom jinak mám cyklus na den pravidelný.. a špinění mimo ms jsem taky nikdy neměla.
Už jsem to s tou homeopatičkou i řešila, mluvila o nějakém organickém preparátu, se kterým má prý velice dobré výsledky v podobných případech, tak se těším, až mi ho předepíše 🙂

xena323
18. okt 2009

berem tvoj nazor,neviem ako dlho sa snazite,ale niekedy staci vyriesit malu biologicku zavadu a je to...napr.to uhniezdenie co spominas,je to problem pri nizkej sliznici maternice,a vtedy fakt mozes cakat kolko chces...to mi povedal lekar..takisto nevies ci sa ti tvoria vajicka ci dostatocne rastu a nasledne prasknu...dnes je tolko moznosti v medicine ako to zistit...ale ty sama najlepsie vies comu veris a ako to chces...

pajinka111
18. okt 2009

coccinella děkuji za rady,určitě něco vyzkouším..ted chci od příštího cyklu začít brát GYNEX,hodně si ho všude chválí,taky sem slyšela že je dobrý mastodynon,gravozen nebo pít kontryhel,poradím se s mudr,at vím co můžu kombinovat,at si spíš ještě nepřitížím..

coccinella
18. okt 2009

říkám, nějak od jara se snažíme 🙂 to je mi jasné, že to bude nízkou sliznicí, mám i slabou ms.. právě na to by ten organický preparát měl být ideální 🙂 nějaké umělé hormony apod chci nechat až na poslední možnost.. já obecně doktory neberu, mám s nima velice špatné zkušenosti, tak až kdyby opravdu nebylo zbytí..

xena323
18. okt 2009

samozrejme coci....ono vacsinou aj tak najlepsie pomaha to comu veris....drzim palceky...

coccinella
18. okt 2009

díky, Tobě taky 🙂
A u Vás co je za háček v těhu?

coccinella
18. okt 2009

pajinka111:
na Gynex jsem taky četla dobré recenze 🙂 a kontryhel je v něm také obsažený 😉

cambina
18. okt 2009

ahoj holky 🙂

pajinka111
18. okt 2009

já umělé hormony taky nejdřív nechtěla,ale bohužel bez nich mi nerostou folikuly,takže je brat musím,jinak je snaženíčko na nic..,ale každá reagujeme jinak,někomu stačí třeba jen bylinky a a cyklus se upraví ,pak se povede i miminko..důležité je chodit na kontroly a ultrazvaky,jak telo na co reaguje 😉

xena323
18. okt 2009

coci, ja som absolvovala asi vsetky zakladne vysetrenia,a aj spermiogram..vsetko ok...tak uvidime ci je to psychika alebo sa mi casom znepriechodnili vajecniky,kedze dve deti uz mam...tak cakame ci sa zadari volnym spadom do konca roka..ak nie podstupim teda laparku...inak pajinka ma pravdu, niektore veci bez chemie nejdu...ale aj to ze kazda sme ina...ja by som si urcite dala porobit vysetrenia a potom by som sa rozhodla bud pre prirodnu alebo hormonalnu liecbu...ale samozrejme je to vec nazoru....

mscat
18. okt 2009

ahojte holky
jsem zničená... 🙂 😝 😝 z kolotočů. 😉

cambi..tak co jak to u tebe vypadá si nějaká vysmátá?????? 😉 😵

mscat
18. okt 2009

zas nikdo... ☹ 🙂

korenka
autor
18. okt 2009

ahojte... 😢 ...už tušíte,že?..........no,ešte včera večer som dostala,zase prišli ako švajč.hodinky...no,čo už 😒
ale zábava bola super,staré hity oldies...júúúúúúj,toľko hitov( dr.alban,abba,elán,snap,dm,erasure,bros,madonna...),som sa vytancovala super,a ešte efekty v tomto klube...no,proste toto bol pre mňa balzam na dušu.
a čo bude ďalej?no,zajtra idem určite volať dr.Tršku,to je odborník na IUI a dohodnúť sa čo a ako.

kessy11
18. okt 2009

halo je tu niekto???
som dosla od našich, sme boli na dlhočiznej prechádzke s mm a som unavená a este mám aj nádchu, to som teda chytiť nemusela ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

KORENKA????????????????????????????????????????????????HALOOOOOOOO???????

kessy11
18. okt 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

andy2306
18. okt 2009

korenka... ☹ ☹ ☹ ☹ to snad už neni možné.pak napiš,co ten dr...přeju at vám pomůžou a brzy jseš těhulka. 😉

korenka
autor
18. okt 2009

díki baby,som rada,že vás mám fakt,ani si neviete predstaviť,ako mi bolo večer,normálne som aj trochu opila 😉 ,aj mužík bol najprv nanič,ale hudba veľa pomôže
zajtra napíšem,keď budem vedieť viac,papa

sonidlov
18. okt 2009

ahojte baby , ako sa máte?
kessy tak ešte 2v1. 😉

xena323
18. okt 2009

korenka,moja buduca svagrina otehotnela po roku snazenia,po podani IVF...
sonidlov...ako si na tom?dlho si tu nebola....

andy2306
19. okt 2009

korenka-je mi to jasné i kdybys to nenapsala ☹ jak píše xena,IVF bude úspěšné..sice nevím o tom nic,jak to probíhá a tak,ale určitě vám to pomůže k miminku.a pořád platí že až otěhotníš a doufám,že co nejdřív,tak že budeš muset hned od začátku ležet v nemocnici?napiš nám,co ti řekla doktorka-nebo doktor,kdy půjdete na umělé oplodnění a co pro to musíte udělat.moc vám přeju štěstíčko.....obdivuju tě,že jsi tak silná.já sama nevím,jestli bych to zvládla-ale asi ano,co člověku zbyde.tak se drž beruško naše... 😉

mscat
19. okt 2009

čaute holky

tak co nové?
soni jak se daří? 😉

a korenka tuším psala IUI ne ivf 😉 to není přímo umělé oplodnění ne?

kessy11
19. okt 2009

hlásim sa z poradne, krčok nepozrel, CTG-monitor ok, že vraj v klude, vysoký tlak, ten si mám sledovať a pri najmenšom zhoršení utekať do nemocky, a myslím že mi pomaly odchádza hlienova zátka 😀 tak ak sa zajtra neukážem tak som tam 😉 ale myslím že to tak rýchlo nepojde, jedine že by ten môj Samuel ozaj využil to, že hlásia oteplenie a zajtra mám byť okolo 15 stupnov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flyangel
19. okt 2009

caute kočky...jooj korenka tak to mi je luto...ale ja si tiez myslim ze ak to nejde po dobrom tak to pojde cez umele opl.hlavne je aby ste mali svoje vytuzene miminko 😉 ja verim ze coskoro budes tehulka...
Kessy moja zlata...neboj moja drzime ti vsetke palceky...myslim na teba casto ako sa mas a ci uz nie si stastna novopecena maminka 😉 ako sa mate baby...ja dost blbo...strasne stresujuci den som mala...

mscat
19. okt 2009

kessy: 🙂 taky jak fly píše,myslím na tebe jestli už tě to nechytlo 😉 tak držím pěstičky at máš pěkný porod 😉 a dej nám přes Andy vědět kdyby náááhodou už 😉 😉

andy2306
19. okt 2009

ahoj kessy- no tak to je super,to už brzy bude beruško..říká se,že když odejde hlenová zátka,tak to do týdne-čtrnácti dnů bude,ale já věřím,žeš to bude dřív,i skrz ten vysoký tlak.kdyby ses cítila špatně,tak rychle upaluj. 😉 myslím na tebe a držím pěsti,a čekám na sms 😉 mě odešla hlenová zátka v porodnici ted u terezky.a hned na to nastoupili kontrakce (a už se jelo na sál).tak ti přeju at to máš co nejdřív za sebou

fly..to mě mrzí,že jsi měla blbý den....snad se nestalo nic vážného.a ty se máš jak krom dneška teda? 😉

flyangel
19. okt 2009

noo okrem dneska sa mam celkom ok.az nato ze mi ohromne padaju vlasy 😒 a vy ako krasavice?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre