Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

stanislava2
6. aug 2011

@saxana123 Ja mávam ovulku 13-14 den stála teraz som otehotnela a ovulku som mala záhadne7den cyklu a test mi ukazal dve silné čiarky už prvy den meškania mrchy.Potvrdilo to aj 3D sono aj ovulačný test.Takže nič nemožné ovulacia može nastat kedykolvek a to som si naozaj asi pol roka robila ovulačne testy.

saxana123
6. aug 2011

@stanislava2 Gratulujem ti!!! 🙂 úžasné, snáď aj nám sa ešte niekedy podarí 😀

katedesign
7. aug 2011

@ivussska
@saxana123 baby, neviem, ci ste poculi o testovani tehotenstva pomocou ovulacnych testou. Ze to ukazuje skor ako klasicky tehotensky test 🙂 No ja som dnes 23dc a test skoro pozitivny🙂 tak teraz neviem, ci je to druha ovulka alebo vytuzene // 🙂
ivussska drzim palceky, nech ciarka tmavne, poznam to cakanie a ocikavanie testikov kazdu chvilku 🙂

lucifereeek
7. aug 2011

@katedesign ano, to jsem taky slyšela, ALE, třeba já když dělám ovu testy, tak nikdy nemám, že bych měla jen jednu / vždycky jsou tam dvě, a pokud je ovu, tak jsou dvě stejně silné // a když není, tak je ta jedná slabší. Já být tebou, počkám ještě týden a udělám si normálně klasicky těhu test 😉

adrioska
7. aug 2011

Ahojte baby, nevedeli by ste mi prosim poradit, podla datumu poslednej MS som dnes 26 DC (MS bola 13.7.) a uz od stvrtka mam spinenie/hnedy vytok. Viem, ze sa zvykne spinit, ked sa vajicko uhniezduje, ale ak by to aj bolo z toho, moze to trvat viac ako 3 dni? Rano som si robila test a negativny...neviem, co si mam o tom mysliet, znepokojuje ma to spinenie, ci je to normalne, asi zavolam zajtra doktorke...dakujem vam za vase nazory

saxana123
7. aug 2011

@adrioska Noooo či to nebude štart menzesu 😖 ja som toto isté mala min.mesiac 4 dni meškalo a potom som začala na 3 dni špiniť a potom sa to rozbehlo. Ja viem že tebe nemeškajú ale aj tak, či to nebude začiatok 🙄 Bola by som radšej keby nie, však počkaj na názory ostatných báb, ja v tomto nie som žiadna odborníčka takže na mňa nedaj 😕

saxana123
7. aug 2011

@katedesign nie nepočula som, ja si nemeriam ani BT ani ovulačné testy som si v živote nerobila. Takže v tomto mám medzery. Ale ak máš nejaký tip ako to zistiť skôr než príde resp.nepríde mrcha, tak to veľmi uvítam 😎

veroveronika
7. aug 2011

@saxana123 u mna pichanie v boku, spinenie jeden den,,

saxana123
7. aug 2011

@veroveronika jáááj to mňa pichá kade tade v boku, v podbrušku, aj v hlave 😀 to najmä posledné dva dni 😅 ale viete čo mi je strašne čudné? že ma vôbec nebolia prsia, ale vôbec a inokedy mám týždeň pred mrchou prsia citlivé aj na pohľad 😀 a teraz nič. tak toto jediné mi dáva nádej že sa mrcha opozdí resp.nepríde v ten štvrtok jak by mala 😕

katedesign
7. aug 2011

@saxana123
@lucifereeek
treba aby bol ovulacny test pozitivny, to znamena, ze musi byt testovacia ciarka rovnako silna popripade silnejsia ako ta, co tam je stale 🙂 vela zien to potvrdilo, ze odhali takto tehotenstvo skor ako klasicky tehotensky test. Mne teraz silnie ta ciarka( uz je skoooro rovnaka ako ta, co sa tam zobrazuje stale ) a ovu som uz mala, bola som na sone, kde mi povedala, kedy budem mat a mala som ja test pozitivny, ale niekedy su aj dve ovulky za jeden cyklus...no nic, necham sa ja prekvapit, v utorok idem zasa na sono a to by uz mohlo byt poznat 🙂

atreyu
7. aug 2011

no baby moje nejasné príznaky:
od ovuľky ma bolia prsia čo inokedy len pred ovuľkou tri dni a len pred mrchou tri dni
asi 4 DPO som dostala takú slabulinkú mykózu, ktorá trvala 3 dni
a 9 DPO som mala dušíka na teste 🙂

malinka_02
7. aug 2011

@ivussska tak co přišla mrcha? Já to čekám spíš zítra, ale myslím, že je to jasný, že přijde, tedy naděje je,a le mlá, prsa nebolí, břicho už taky ne. Ty bydlíš u Mácháče? My máme chatu v Oknech 🙂

Holky já špatný, kamarád se nám zabil namotorce na dovolený s kamarádam.. tak smutek dost..

lucifereeek
7. aug 2011

@katedesign tak budu držet palce, třeba to tak opravdu bude, taky bych si to už přála, akorát já mám dlouhé cykly, tak to budu vědět až tak za 10dní, ach jo, kdo má furt tak dlouho čekat 🙄 😅 😀

katedesign
7. aug 2011

@lucifereeek
ja mam dlhe cykly tiez a idem sa z toho zblaznit a vzdy je to inak 🙂 hruza, ale uvidim, pre istotu sa budeme snazit aj teraz a potom na sone uvidim 🙂 uz sa neviem dockat, tiez by som to brala uz vsetkymi desiatimi a aj manzel 🙂

katedesign
7. aug 2011

@atreyu vypada to nadejne s tym testom, pockaj, ci zacne tmavnut a uvidis. Niekedy pozitivitu sposobi aj cista alebo sa vajicko len tak vyplavi. Kazdopadne drzim palce 🙂

ivussska
7. aug 2011

@malinka_02 ježiš to je mi líto ☹ My taky ještě nedávno jezdili na motorce a jsem ráda, že už ji manžel prodal. A kde v Oknech? Já mám ve Žďáru babičku a manžel bydlel a má rodiče na Lukách 😉 Ten svět je fakt malej 😀 Jak často jezdíte? To až bysme měli mrňousky tak bysme mohly drandit spolu 🙂 No a mrcha dnes nic, ale tuším že se chystá, ani jsem dnes netestovala, protože si myslim, že je to na 99 % jasný ☹

yesu
7. aug 2011

@ivussska ještě nevím...MS zatím nepřišla a testit budu zítra 🙂

atreyu
7. aug 2011

@katedesign ďakujem moja...dnes už som 18DPO a mám dialničky na teste :-P tak snáď to dotiahneme do toho úspešného konca...

yesu
7. aug 2011

@atreyu jééé já chci taky, já jsem dnes 31DC a chystám se testovat zítra ráno 🙂
jinak gratuluju a hodně štěstí!

katedesign
7. aug 2011

@atreyu
to gratulujem a zavidim,ale v dobrom 🙂

malinka_02
7. aug 2011

@atreyu tak gratulace i ode mě
@ivussska no my jak kdy.. rodiče pořád a my tak po 2-3 týdnech, jezdíme i k manželovým rodičům na chatu a střídáme to a protože tam jsou hodně kamarádi tak dokud nám to nevyšlo jezdíme spíš tam aby sme měli s kým posedět večer..

atreyu
7. aug 2011

@yesu @malinka_02 @katedesign ďakujem baby 🙂 snáď to dopadne dobre...aj vám držím pršteky 🙂

yesu
7. aug 2011

@atreyu já sem začala dneska špinit a bolí mě břicho, takže se mi MS asi do rána rozjede ☹

ivussska
7. aug 2011

@atreyu držím palce ať to vyjde 😉

ivussska
7. aug 2011

@malinka_02 a kde tam máte chalupu, Okna znám docela dobře, jednu dobu jsme tam byli dost často a dokud tam byl koupák v pořádku tak jsme tam trávili celé léto 🙂 Už se na mě asi chystá mrcha, začali mě bolet záda, mám žravou a pěkný tlaky do podbříška, tak je to jasný ☹ Asi jsem si toho ducha vymyslela, nebo já už nevím, jsem už asi paranoidní 😠

malinka_02
7. aug 2011

@ivussska no tak to přesně mám, už jsem vybílila lednici, podřišek i záda, tak je to v kelu..no rodiče tam mají roubenku je to docela na začátku vedle nás je taková hospoda co si soused otevřel na zahradě.Já tam jezdila hodně tak před 10 lety, to sem tam trávívala léto, ještě když tam byla oáza atd., teď tam jezdím spíš za našima. Všichni kamarádi co sem tam měla se pžoenili povdávali strašně brzy a já je neviděla věky

ivussska
7. aug 2011

@malinka_02 to jsou Brigulovi, že jo? Kousíček od přejezdu, viď? Já sem do Doks odešla z Prahy, tady jsem poznala svýho manžela a hned po škole jsem odešla sem za ním 😀 Asi jsem dobrej blázen, ale mě se tu děsně líbí 🙂 No vidíš tak až tu někdy budeš tak se třeba můžem někde sejít na kávičku 😀

malinka_02
7. aug 2011

@ivussska jo jo přesně tak za nima mmáme chalupu my.No proč ne je tam krásně, jenže s pravcí asi horší.. i když zas asi levnější bydlení. My museli jít do hypoteky.. Třeba pak s mimčama 😎

ivussska
7. aug 2011

@malinka_02 tak já práci sehnala hned, ale teď se to v práci nějak horší tak uvidíme jak bude 😕 Nejlepší by bylo mimčo a vše by bylo vyřešené. No bydlení je sice levnější než v Praze, ale zas v poměru co si zde můžeš vydělat je to také na úvěr. My máme překlenovák ze stavebka, není to jako hypotéka, ale stejně... Já jdu pomalu na kutě, tak si přeju aby zítra MS nedorazila, ikdyž už si myslím, že je to dopředu daný 😢

malinka_02
7. aug 2011

@ivussska no přesně tak.. a bydlíte v bytě nebo v domečku?tak dobrou a taky držím palec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre