Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

simik22
2. nov 2011

@terulilinka vitaj v klube ☹

nativanativa
2. nov 2011

@daniwaugh no uvidime micka , ja uz mam navarene 😀 , som od 8 hore , tak som sa postavila za sporak a rostenka sa dusi vyse hodky a tarhona je ready , mnamiiiii 😵 😵

simik22
2. nov 2011

@daniwaugh urcite ano, inac. ako keby sa s MS vrece roztrhlo, vcera vierka, dnes terulilinka... och joj

nativanativa
2. nov 2011

@terulilinka
@simik22 babyyyyyy , to fakt nemate pozitivnejsie spravy ?? ja som cakala dalsie tehulky do partie a zasa nic ???!!! to mi je luto ... ☹ ☹
no ja sa k vam pridam uricte , ale to budem vediet az v polke novembra 😀

simik22
2. nov 2011

@nativanativa ani nevies, ako rada by som sem vliala trosku pozitivizmu :/ aale, tento mesiac to bude, vsak treba nejaky darcek pod stromcek 😉

nativanativa
2. nov 2011

@simik22 ja som to hovorila , ze vsetky dame najkrajsi darcek pod stromek 😀 😀
pockajte na mna ok ?

simik22
2. nov 2011

@nativanativa o jasne, budeme vsetky naraz, supeeer.. co, ty pockaj na nas, ty si uz po ovu 🙂 mas naskok...

nativanativa
2. nov 2011

@simik22 hahahaaaaa , po ovu mame , len ci je semienko zasiate 😀 😀

simik22
2. nov 2011

@nativanativa jasne, ze je, uz sa riadne uhniezduje 🙂 inac, zachytila som, ze aj ty si uzivala clostil... ake si mala po nom pocity?

dia6
2. nov 2011

ahojte, aj ja som po ovu už nejakých 8 dní, ale tiež neviem či to tentokrát výjde. Ja už mám zasebou dva potraty, takže do tretice to musí výjsť, inak... ☹
Tentokrát to musí byť OK.

nativanativa
2. nov 2011

@simik22 no brala som ho od 5-9dc , dvakrat denne , no lavy sa mi nastimuloval az tak na 4 cm , ze sa vytvorila cysta , takze doki povedal ze z toho tento cyklus nebude nic , ale ze to vyzera na pravy a pocas vikendu co teraz bol, ale bolesti som mala riadne , v obidvoch , takze asi zacali konecne pracovat , mal mi pichnut aj pregnyl na 13 dc , ale povedal mi ze to nebude silit , lebo je to nabudene dost , ze ono to pojde aj samo bez injekcie
ak by som dostala , tak buduci mesiac mam prist na 13dc a pichne ma , tak uvidime ..., inak nic extra ,nepoznavala som na sebe nejake zvlastne zmeny , preco, mas ho uzivat ?

simik22
2. nov 2011

@nativanativa no tak to si mala vesela.ano, idem ho uzivat teraz prvy cyklus, 1 tabl. denne. buduci piatok 10 DC do centra na kontrolu a ak zaberie, tak na IUI...

simik22
2. nov 2011

@dia6 jasne, ze bude, len treba verit 😉

nativanativa
2. nov 2011

@simik22 no to hej , ale mne sa asi budu kazdy mesiac vytvarat folikove cysty , vyzera to tak .... 😖

simik22
2. nov 2011

@nativanativa ved ale ked sa ti vytvorili raz, tak to neznamena, ze sa ti urobia zas... a inac, asi zabudas bejby, ze ty ho uz viac uiźivat nebudes, lebo to nebudes potrebovvat. a to si uzivala prvykrat?

nativanativa
2. nov 2011

@simik22 no mne sa urobil aj minuly cyklus na pravom pre zmenu , takze sa mi to strieda a asi si budem musiet zvykat
hej prvy krat , snad mi to nastartovalo moje dve spiace krasavice 😀 😀 😀

simik22
2. nov 2011

@nativanativa jasne, nech makaju kocice, caka ich este vela roboty :D

zabula
2. nov 2011

ahojky holky,chtěla sem se zeptat jak to bývá s teplotami před MS,já z tohodle nikdy nebyla moudrá.Sem 33DC,tepl.36,9,břicho,prsa pořád pobolívaj,nafouklá,tak to asi těhu nebude 😒 díky

dia6
2. nov 2011

@simik22 Tak tak. treba... 🙂

simik22
2. nov 2011

@dia6 drzim paluchy silno silno 😵

dia6
2. nov 2011

Bolo by super, keby sa to všetkým podarilo. U nás je to teraz asi takto: moja sestra je v 8tt. Moja kamoška v 13tt a ja ešte s jednou kamoškou sa pokúšame. takže ja verím, že rok 2012 bude plný detičiek... VŠADE !!! 😀

dia6
2. nov 2011

@simik22 Ďakujem. Ak sa smiem spýtať ty si na tom ako? skúšate? či už...?

simik22
2. nov 2011

@dia6 jasne,mozes sa spytat 🙂 my skusame uz vyse roka, ja mam PCO, priatel zlu morfologiu spermii, chodime do CAR Iscare v Martine. Dnes som dostala menzes, na 10 DC idem na sono a potom dufam na inseminaciu... tento posledny cyklus mi ovulacny test ukazal ovulaciu na 28 den .. tak sme sa snazili riadne, a dnes dosiel menzes.. mala som aj duchov na teste, sice takych velmi slabulinkych, ale dufala som.. no a nakoniec nic z toho :/

miriamm11
2. nov 2011

@nativanativa tak to je supeeeeeer 🙂 🙂 🙂 takze je tam velkaaaa sancaaaa!!!!! vidis aj ty po ovulke mas oslabenu imunitu? ta nadcha!...mna ten mocak presiel nastastie. A kde si robis ten graf , posli link, aj ja chceeeeeem 😵 😵 😵

dia6
2. nov 2011

@simik22 no my vlastne tiež už vyše roka skúšame... teda, v podstate som dvakrát medzi tým bola tehotná, no nič z toho nebolo.
Takže vy vlastne čoskoro možno.... budete "v tom" 🙂 to je super. nie? To je aspoň nejaká nádej.
😉

zuz88
2. nov 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtat na Váš názor... Posledná menštruácia 20.9., v polovičke oktobra sme išli na svadobnú cestu a pred týždnom sme sa vrátili. Prvý krát sme sa pokúsili o babatko. V pondelok som bola u gynekologa lebo v nedelu mi vyšiel duch na teste, no on tam nevidel tehotenstvo. Dnes som si zase robila, ale zase duch a nie je silnejší.. tak neviem. Menstruáciu mám nepravidelnu, niekedy 30, 43, 38.. Myslíte, že som mohla mat ovulku na 30DC? dakujem

simik22
2. nov 2011

@dia6 tak to ni je luto.. :ˇ( ano tesim sa na tu inseminaciu, ale na jednej strane sa bojim, ze ak to nevyjde, zas budem z toho na nervy

terulilinka
2. nov 2011

@daniwaugh koukám na to ☹
@simik22 to neni pěknej klub ☹ a jak dlouho se snažíte? musí to vyjít příště no🙂 začnu asi podle testů kdy mam ovulku, očividně jsme se do ní netrefili :-/
@nativanativa to je za chvilku 🙂 tak ať to vyjde! my třeba taky budeme mít za měsíc pozitivní zprávy 🙂

simik22
2. nov 2011

@terulilinka no veru ja by som tiez radsej to toho klubu nepatrila, ale co sa da robit :( my sa snazime vyse roka... ale nie sme zdravi, ani jeden

ktore
2. nov 2011

@nativanativa ahoooooj.som tu na malo.tak ako bolo cez vykend?ja mam po ms...skusat mam od 7.11 do 12.11

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre