Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

kavaapalma
6. dec 2012

@ivanaliana dakujem krasne......... a samozrejme sa pripajam 😉

lienka19881
6. dec 2012

@ivanaliana @mackad83 @beru3nek @kavaapalma babuleee, aj ja Vam prajem krasneho Mikulasa 🙂 dufam ze ziadna si nenasla varechu alebo uhlie 😀

lienka19881
6. dec 2012

@ivanaliana to vaaazne? 😀 😀 😀 zasa nic nebolo? no ten moj sa vcera prekonal, to keby ma uz taku nahodenu ako som bola vcera odmietol, asi by som si zbalila kufre a odisla od neho 😀 a kedy mas ovulku? mozno sa setri na ten den a jeho plavci budu taki nabudeni, ze hned aj dorazia do ciela 😀

ivanaliana
6. dec 2012

@lienka19881 ja som dostala presne podla mojho ocakavania🙂))...NIC 😀 ...no co uz narobim...ked som bola zas cez rok taka zla 😝

ivanaliana
6. dec 2012

@lienka19881 ked prisiel domov...tak som uz ani nahodena nebola...uz som nemala naladu na dalsie cakanie a sla som si lahnut...tak som si zase aspon porevala ☹ ...ale rano sa uz nadomnou zlutoval 😀 ...Ovulka by mala byt v nedelu alebo pondelok...od zajtra zacnem robit ovu testik

beru3nek
6. dec 2012

@lienka19881 : no můj mě taky pěkně nakrknul, měla jsem svátek a on mě sice popřál, ale že kytku mi koupí druhý den a zapomněl. Tak jsem z toho smutná....

taky přejeme všem hezkýho mikuldu 🙂

beru3nek
6. dec 2012

@ivanaliana : tak to jste si dali ráno nácvik na víkend 😀. No v pátek by to mohlo být na holčičku, kdyby byla ovu v neděli, ale moc tomu nevěřím, že před ovu jsou holky....

lienka19881
6. dec 2012

@ivanaliana och ti chlapi su hrozni... Ale aspon ze rano nieco bolo 😀 tak zajtra zacnite poriadne snazilkovat, to by uz mohlo z toho nieco byt 🙂 mozno nase vysnivane dievcatko 🙂
@beru3nek a ty vies kedy sa vam podaril vas chlapcek? V den ked si mala ovu ci pred nou? 🙂

beru3nek
6. dec 2012

@lienka19881 : nemám tušení kdy se zadařilo. Jsem pomalu vůbec nevěděla, že existuje nějáká ovulace 😀.Jen, že co jsem četla diskuzi tak tam to měly holky různě. Po ovulaci byla holka a opačně. Záleží na chlapovi

ivanaliana
6. dec 2012

@beru3nek hej?...tak zajtra ho asi zase znasilnim 😀 ...Mne bolo tiez povedane,ze predsa Mikulasa je az do vecera....a uz aj vecer prisiel a ja stale nic ☹ ...ziadna cokoladka sa nekona

ivanaliana
6. dec 2012

@lienka19881 a tebe uz ukazuje ,ze si po ovu?

beru3nek
6. dec 2012

@ivanaliana : to víš, že jo. Ať tam ta nějáká potvůrka doplave. Já jsem teprve 8 DC, ale má pocit, že už začínají plodný dny. Mám cyklus 26. Ovšem, jsem na něj naštvaná, tak nevím zda to u nás tento měsíc klapne... Jo chlapi, připomínat jim veškeré události od rána do večera, aby nezapomněli....

lienka19881
6. dec 2012

@ivanaliana no uz mi neukazuje ziadne papradky, takze predpokladam ze uz je po.... Mrchana ma prist buducu nedelu... Takze zacina obdobie pozorovania sa 😀 kedze mam 24dnovy cyklus, nemusim aspon tak dlho cakat 🙂 aj ked nedavam tomu velke sance tento mesiac, vzhladom na "unavenost" mojho draheho, ale ked Boh da, aj motyka vystreli 🙂 mozno z toho bude dievcatko zo sexiku z dvoch dni pred ovu 🙂 alebo chlapcek z konciacej ovu🙂 ked nic tak nevadi, svet sa nezruti 🙂
Nooooo ide vikend, tak ho cely presexikujte nech sa zadari 😀

ivanaliana
6. dec 2012

@beru3nek ja som dnes 10DC s cyklom cca 28...ale tiez sa citim...ako by to tu uz bolo.Mam chut na sexik a aj hlienik sa mi zacina celkom pozdavat.Skusim zajtra ten ovu test.Dufam,ze sa mi postasti mat sexik aspon kazdy 2 den.Moja ...tak neostava nic ine,len sa cez to preniest a nefucat sa...aj keby sa na hlavu postavime...tak sa proste nezmenia ☹

lienka19881
6. dec 2012

@beru3nek no asi je najlepsie ked zena ani nevie ze vobec nejaku ovulku ma a nepozoruje sa... Vtedy sa asi zadari najlepsie🙂 mne by bolo jedno co to bude, len keby to bolo... 🙂
No s chlapmi je to ozaj niekedy tazke... Vsetko im treba pripominat... Ale co uz s nimi... Su to predsa chlapi 🙂

ivanaliana
6. dec 2012

@lienka19881 a mala si ten hlienik ako bolo treba a tak?Dnes tu pisala jedna baba,ze jej Dr vravel...aby sexovala len obden...tak to musim dako rozhodit.Tu fazu po ovulke...uplne neznasam 😠 ...ja budem musiet cakat po ovulke este dobre dva nekonecne tyzdne 😢 .Moja a tebe straaaasne drzim palce na nohach aj rukach...aby ta motyka vystrelila!!!!Dufam,ze budem mat krasne Vianoce 😉

lienka19881
6. dec 2012

@ivanaliana no hlienik bol myslim celkom dobry 😀 , tak snad by mohli mrsky tam dva dni prezit a vyckat na vajicko 😀 uz aj anasas papam, ale nejako mi to nevydalo na 5 dni, vcera som ho rozkrajala a skoro cely sme ho zjedli...tak musim zajtra kupit novy 😀 no veru ta faza po ovulke to je uplny des... Moja dakujem za podporu, snad sa nam to obom podari 🙂
No ja viem ze je najlepsie obden, len ja mam z toho taky blby pocit vzdy, ze mam plodne dni a nesnazime sa 😀

beru3nek
6. dec 2012

@ivanaliana : já to mám dost nepravidelné poslední dobou, jednou 28 dní, pak 2x 26. Na druhou stranu lepší, než mít 35 to se pak hrozně dlouho čeká, že... Tak to už máš plodné období , taky mám pak ten ovu hlen a min. měsíc mě bolel vaječník teda pekelně. Tak jsem zvědavá, zda ovu bude i teď.
@lienka19881 : souhlas, na otěhotnění je nejlepší ta nevědomost, člověk to dělá že chce a ne že by zrovna měl...
u nás to nehrozí ani obden 😀 Jen když je malej na hlídání

terycek
6. dec 2012

Ahoj, 22. jsem byla u doktorky a zjistila mi 2 cm ovulace ( což vysvětlovalo bolesti v té části dělohy ). Samozřejmě že jsme toho s přítelem využili. A od té doby mám celkem nepříjemné a nepravidelné bolesti stále v té samé části dělohy, ve které byla ovulace. Kamarádka mi řekla že se usazuje vajíčko. Nicméně na vzdory mému naschválistyckému tělu mám pocit že to nebude pravda. Mám z toho všeho takové smíšené pocity. Může mi nějaká maminečka říct kdo z těch dvou má nejspíš pravdu? Aspoň zhruba. Moje kamarádka nebo blbý pocit?

beru3nek
6. dec 2012

@terycek : může to být těhu. To bolí pak břicho dost, já si myslela že mě bolí od ovulace a už jsem byla těhotná. Tak držím pěsti, to budeš asi za chvíli testovat, ne?

terycek
6. dec 2012

Děkuji za příjemnou zprávičku. Hned se mi líp tomu věří, když to tvrdí i někdo další. 🙂 Většinou se mi menstruace opožďuje. Měla sem ji dostat dnes, tak pokud to vydrží a nezačnu krvácet udělám testík o dalším víkendu.

zdenkajan
6. dec 2012

@terycek No vidíš já ti to taky říkala

lienka19881
6. dec 2012

@terycek ked si spravis test teraz, uz by ti mal ukazat ci si tehu alebo nie... Vacsinou sa moze robit 10DPO a ty si uz davno za, takze ak si tehu tak ti to uz ukaze... Ale urob si ten najcilivejsi

lienka19881
6. dec 2012

@beru3nek no tak to mate tazke veru 😀 treba dat maleho starym rodicom a vy mozete miesit na druhe 🙂

mackad83
6. dec 2012

@lienka19881 no ahojte babule tak ja mám zajtra ísť na to sono a mám docela strach dnes ani nezaspím dok. vravela že na sone to asi ešte nebude vidieť tak mi zoberie krv a podla toho to budem vediet

beru3nek
6. dec 2012

@terycek : já jsem taky testovala dřív, jak jsem byla napnutá. Tak držím pěsti 🙂
@lienka19881 : no u nás totiž chodí manžel z práce dlouho a to se už nechce ani jednomu. Ráno je prcek vzhůru nejdřív, tak to je pak max. rychlovka a ani nestihnu dát nohy hore 😀. Mám zakloněnou dělohu, tak aby se ty mršky dostaly kam mají.
@mackad83 : držím pěsti, ať je miminkou už pěkně zavrtané

lienka19881
6. dec 2012

@mackad83 tak drzim silno silno siiiiilno palce!!! 🙂 nech uz je mala fazulka tam 🙂 hned ako budes vediet vysledok daj vediet 🙂

lienka19881
6. dec 2012

@beru3nek a kedy ti teraz vychadza ovu? 🙂

beru3nek
7. dec 2012

dobré ráno dámy,
u nás dneska pěkná kosa, před barákem se jeden chudák nemůže dostat do auta, všechny dveře má zamrzlý

@lienka19881 : nevím přesně, ale dneska mám pěknej výtok, tak si myslím že možná dneska. Jestli se budeme snažit to je ve hvězdách, jsem stále naprdnutá a jestli neudělá nějáké vstřícné gesto, tak si asi nechám zajít chuť ☹ Navíc dneska by to šlo, malej jde k babi do zítra....

lienka19881
7. dec 2012

@beru3nek to je u vas az taka zima? u nas to este nie je take katastrofalne, je chladno, ale nemrzne az tak 🙂 este stale sa na neho hnevas? no tak to by teda mohol nieco vymysliet, aby ste si urobili pekny vecer a zamiesili malemu na braceka alebo sestricku 🙂 alebo musis v sebe nejako prekonat ten hnev a tvarit sa ze je vsetko o.k. ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre