Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
4. jan 2013

@beru3nek to uz budem 6+4, myslis ze uz bude vidiet srdiecko ci este nie? Inak ako to gunguje s tou foteckou? 🙂 to si musim od lekara vypytat, alebo mi ju da sam? 😀 ja mam totiz takeho gynekologa, ze lekar je dobry, ale niekedy ked sa nieco opytam, tak po mne pozera ako keby som padla z hrusky 😀 tak aby som tam nevyzerala ako truba 😀 no veru ta praca pri pocitaci je dost narocna na chrbticu. Mna hore chrbat skoro vobec neboli skor krize... Ale tak kazde tehu a kazda zena je ina 🙂 no dufam ze aj ty uz pojdes tento tyzden k dokimu, nech vieme na com sme... A pripadne sa mozeme presunut do inej temy 😀

beru3nek
4. jan 2013

@lienka19881 : já už jsem i v září 2013 🙂 a dneska tam přišla jedna Slovenka a prý, že u nich takový termín zatím není. Tak buď půjdu někam za váma, nebo vy ke mě 🙂. Někdo má srdíčko už 6+3 a někdo až po 7 tt je to hrozně individuální. Právě jsem četla hodně diskuzí, kdy hrozně holek vyplašil dr., že šly brzo a čekal dr. sríčko a hnal je na potrat. Pak si zašly jinam a vše za pár dní o.k. Dr. jsou někdy fakt paka. Já už ani nevím, jestli jsem říkala o fotku nebo mě jí dal sám. Za zeptání nic nedáme, co. Jo to sedí, taky si připadám jak z marzu občas, když se na něco zeptám. Na mě kouká, že jako neví o co go 😀

lienka19881
4. jan 2013

@beru3nek hej tak ty si uz aj tam? Ty si aka sikovnica 😀 no uvidim co mi povie, ak povie nieco take, tak si urcite dam overit jeho nazor aj u ineho gynekologa, na nazor jedneho sa spoliehat nebudem... Presne aj na mna tak aj so sestrickou pozeraju 😀 no urcite sa ohladom fotecky popytam, dufam ze nejaku dostanem aby som ju mohla ukazat drahemu 🙂

beru3nek
4. jan 2013

@lienka19881 : jo, mu řekni že jede drahý pryč a že by jsi mu chtěla dát na cestu fotečku. Tak by ti jí mohl udělat 😉

lienka19881
4. jan 2013

@beru3nek poviem, uvidim, snad bude mat dobru naladu 😀 ale cim viac sa blizi pondelok, tym viac mam z toho strach, ze ci bude vsetko ok... ty nemas take pocity?

beru3nek
4. jan 2013

@lienka19881 : to víš, že mám strach. Ten bude už furt 😝 Už chci ať je prostě srdíčko 😀 to je tak za dlouho. Většinou po tom 7 tt. Tak už aby to bylo, ale někdo až v 8tt a dř. tě pak jen stresujou. Radši nečíst ty příběhy na koníkovi 😔

lienka19881
4. jan 2013

@beru3nek mna to tiez hrozne stresuje, ked si taketo veci citam... Teraz som si tiez citala nieco podobne, a az ma od strachu rozbolelo brucho... Tak som to radsej zavrela... Lepsie je mysliet pozitivne, stres nam teraz nerobi dobre... Inak vyzera to tak ze som presvedcila draheho a mame vitaznych kanditov na mena... Bud Emma alebo Samko 🙂

ivanaliana
4. jan 2013

@lienka19881 @beru3nek...ahojte babule moje 🙂 Leni ja som sa prave vratila z BA...tak som na teba myslela,ze co ak som ta nahodou aj niekde stratla a nevedela som o tom 🙂 U mna dnes dako prepuklo nechutenstvo ci co...som brutalne hladna...ale ked nieco zhltnem,tak mi hned ostane tak tazko...dokonca som dnes nedokazala dojest ani cokoladu...co by sa mi normalne nemohlo stat 😀 Inak Leni tie mena...no ja odpadnem...no uznaj,ze aka je to nahoda 😀 😀 😀 No uz sa nam to krati...a onedlho je tu pondelok...tiez sa trocha obavam...Do rana som mala strasny sen ☹ ...snivalo sa mi ze som mala mrtve dietatku a museli mi ho vyskrabavat ☹ ☹ ☹ ☹ Vecer ma pobolievala podbrusko ako na mrchu...a tak sa mi to dako prenieslo do sna...no hroza proste.Normalne mam stiahnuty zaludok ako pred dakou skuskou.

lienka19881
4. jan 2013

@ivanaliana ahoj moja, sak si mohla napisat, zasli by sme na kafe (v nasom stave asi bezkofeinove 😀), spoznali by sme sa aj osobne 🙂 tak to si mala strasny sen, chuda moje... Mne sa casto sniva ze zacnem krvacat... Inak s tym stiahnutym zaludkom mam presne aj ja take pocity, ako keby som mala pred skuskou... Az ma rozboli brucho... Nejako si nemozem pomoct, stale premyslam nad tym, aby bolo vsetko ok, ci sa o to male dokazem postarat... Ale podla mna je to normalne, hlavne u prvorodiciek, ked nevieme este do coho ideme...

ivanaliana
4. jan 2013

@lienka19881 Ja som ani nevedela ,ze tam pojdem 🙂 Povodne som bola v tom,ze ideme do Krakowa 🙂 Bola som s laskou zaviest jeho brata na letisko...nakoniec si let zabookoval z BA.Nebola som tam dlho...obehla som este Ikeu a sla som prec do BB.Ved raz sa urcite stretneme 😉 Mne inak v BA zije brat so zenou.Mna tiez sem tam prepadne taka myslienka,ze ako to zvladnem...hlavne ked som minule pozerala tu novu relaciu PESTUNKA na Markize.To bolo nieco strasne...este ze to drahy nevidel...asi by odo mna usiel a nikdy sa nevratil 😀 😀 😀

lienka19881
4. jan 2013

@ivanaliana no ten moj sa tiez smeje, ze teraz jak ide do toho thajska, tak nevie ci sa vrati, ze ma stres, asi tam ostane 😀 tak ked najblizsie prides do BA tak urcie daj vediet, myslim ze budeme mat o com kecat 😀 inak poslem ti do IP moj facebookovy profil, ja si tu fotky nechcem davat, tak aby si aspon videla ako vyzeram 😀 ak chces kludne ma aj o priatelstvo poziadaj, urcie potvrdim 🙂

beru3nek
5. jan 2013

ahoj holky,
tak jak se máte? Já dopo kmitala a odpo se stavila kamarádka, tak to krásně uteklo. Už se těším, že zapluju do postele 🙂
@ivanaliana : to jsi měla hrozný sen, brrr. Já myslím, že je těhu na dobré cestě, jak nemá člověk chuť na nic je to dobrý znamení a jsou nevolnosti 😝
@lienka19881 : je to normální, máme prostě strach. Vy z prvního, my co dítě máme jak to budeme zvládat se dvěma prostě pořád se nám v tý hlavě něco honí 😀

lienka19881
5. jan 2013

@beru3nek ahooj, tak to ti dnes den pekne utiekol 🙂 ja som neurobila vobec nic 😀 drahy vstal z postele o pol jednej, potom sme boli v meste, najedli sme sa v restike a vratili sme sa o pol piatej... A potom sa mi uz absolutne nic nechcelo, tak odvtedy pozeram telku 😀 no veru, asi budeme mat strach vzdy... No uz len den a dozviem sa na com som 🙂

zizimimi
5. jan 2013

AHOJTE BABULKY...
TAKZE...BRALA SOM ANTIKONCEPCIU ASI TAK STYRI MESIACE...KVOLI SILNEMU MENSTRUACNEMU KRVACANIU...POMOHLO TO FAKT CYKLUS PRAVIDELNY...POTOM SOM SKUSILA VYNECHAT ...NEPRISLA DVA MESIACE....POTOM OPAT PRISLA...A NA POSLEDY SOM MALA 25.11.2012 do 01.12.2012...A OD VTEDY NEPRISLA....BYVA MI OD VTEDY DOST ZLE HLAVNE KED SA NAJEM ZA HODINU SOM OPAT HLADNA...AJ MI JE TAK NA ZVRACANIE...TEST SOM SI ROBILA VO STVRTOK JEDEN NEGATIVNY A DRUHY TAK TIEZ ALE TAM KDE MA BYT TA DRUHA CIARKA JE TO DOST VIDITELNE PRIESVITNE...DAKUJEEMMM

mackad83
5. jan 2013

@lienka19881 Ahojte babule ako sem vložím fotku mne to nejde ☹ pomôžte mám fazulku a chcela som vám ju ukázať a ako sa máte dúfam že super ako ja 🙂
@beru3nek

beru3nek
5. jan 2013

@mackad83 : jé, už se těšíme. DOle pod rámečkem máš přidej fotku u toho zelený plus
@lienka19881 : tak to jste měli super den, takový válecí 😉 To někdy bodne
@zizimimi : jako že je tam náznak druhé čárky? Jestli máš dlouhé cykly, tak se ti to může ukázat až později, ty pořádný //

lienka19881
5. jan 2013

@mackad83 ahoj moja, presne ako hovori beru, vpravo dolu je tale zelene +, tade sa pridavaju fotky 🙂 no sem s nou, uz sa tesime 🙂 ja idem v pondelok k lekarovi, tak som zvedava 🙂
@ivanaliana no veru, taky den niekedy ozaj pomoze, treba si ich vychutnavat kym sa da, lebo ked bude mimi, bude takychto dni asi minimum 🙂

mackad83
5. jan 2013

@lienka19881 Ahojte babule tak toto je tá naša fazulka a meria 2,5 cm je to úžasné však .
@beru3nek
@ivanaliana

lienka19881
5. jan 2013

@mackad83 je to nadhera 🙂

mackad83
5. jan 2013

@lienka19881 nadhera a ta gulička v pravo hore je to žlté teliesko z ktorého je vyživované do 12 týždňa a pod ním ten malý fláčik je že vraj nožička tak že je otočené dolu hlavou

lienka19881
5. jan 2013

@mackad83 no ja umrem 🙂 nadherne je moja 🙂 a ta nozicka je uplne super 😀 som zvedava ci je to chlapec alebo dievcatko 🙂 ja idem k lekarovi v pondelok, tak som zvedava ako dopadnem 🙂

mackad83
5. jan 2013

@lienka19881 tak držím palce aby to všetko dopadlo dobre a tá tvoja fazulka bola zdravučká a onedlho dobehne aj tú moju budem na teba myslieť v pondelok a aj na Ivku bude to všetko ok neboj sa som tak strašne rada že sa nám to podarilo tieto vianoce boli kúzelne a to doslova super

lienka19881
5. jan 2013

@mackad83 dufam ze mas pravdu a ze vsetko bude ok... No veru, tieto vianoce boli ozaj ako zazrak 🙂 doslova ako z americkeho filmu 😀 a ty si uz v ktorom tyzdni? 🙂 kedy bolo pocut srdiecko?

zizimimi
5. jan 2013

@beru3nek na tem druhom teste je videt to miesto kde sa ma ukazat ta druha ciarka...na tom prvom to neni..

beru3nek
6. jan 2013

dobré ráno,
je vám po ránu taky tak divně? 😉
@mackad83 : krásný obrázek🙂 tak hlavně že je vše o.k.
@lienka19881, @ivanaliana : držím vám zítra holky pěsti. Jsem moc zvědavá, zda už bude srdíčko, ale hlavně ať je vše o.k 😉
@zizimimi : tak to nevím, ale určitě bych zkusila test za pár dní znovu 😉

vendy1407
6. jan 2013

Holkýý, 34 DC, MS pořád nikde tak jsem zkusila zase test (citl.20) a on je tam duch! To jsem nečekala a jsem v šoku, co teď? bude sílit? Včera byl manžel na pivo s klukama co jsou čerstvými otci a ráno na mě vybalil, musíme se víc snažit, já už to fakt chci, včera jsem těm klukům fakt záviděl! 🙂

zizimimi
6. jan 2013

@beru3nek ano to skusim...potom sa ozvem...

zizimimi
6. jan 2013

@beru3nek skusiiimmm...ale mam uz aj take bolesti krizov ako keby som to mala dostalt ale stale nic. 😒 uz 22dni meska...

lienka19881
6. jan 2013

@beru3nek ahooj moja, no veru aj mne byva rano vzdy tak cudne, som uplne roztrasena, ale zatial mi zle nebolo... 🙂 no aj ja som zvedava, dufam ze bude vsetko ok, hned ako odtial odidem, dam info ze ako som dopadla... 🙂 myslim ze dnes od nervozity ani nezaspim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre