Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ktore
28. nov 2011

@nativanativa teraz ten dufik nemas?skoda ze to trva tak dlho cakat na tie testy.ta teplota ti urobila skok.ktovie preco.teraz ostava iba merat a cakat.hlavne ze nepojde pod ciaru.

ktore
28. nov 2011

@kikusik88 joj neskoro som reagovala lebo som tu nebola cez vykend.ja mam dnes 5 den cyklu.uz len akurat sa mi ukaze na vlozke,tak uz dnes som merala.mala som 36.4 tak som zvedava ako sa bude zvysovat.este par dni a mala by ist hore.

e.l.i
28. nov 2011

@pehavcek to mi je luto.. ale ber to tak ako si minule pisala ked sme cakali na mrsku...ze nam nepride naraz a pojdeme spolu do tehuliek..tak sa tesim lebo to urcite bude tento mesiac,...a to bude pekny darcek pod stromcek.,, 😉 a pojdeme na PN 😀

e.l.i
28. nov 2011

ozaj babule som si kupola tieovu testy....a som mimo z nich.. bo piatok som mala pekne vyraznu testovaciu ciarku ale nebola taka silna ako ta kontrolna, a na druhy den az doteraz je slabsia...myslite ze to bolo ovulka?
Snad ano. sme tento mesiac pekne poctivy.. kazdydruhy den sa milkujee 😎

nativanativa
28. nov 2011

@ktore no to sa mne stat nemoze ...

nativanativa
28. nov 2011

@e.l.i ahoooj , no urcite bola ak ti testy vysli pozitivne 😝 😝

ktore
28. nov 2011

@nativanativa co sa ti stat nemoze,ved sex bol teraz mas popletene hormony"vies ako myslim"tak sa to na truc stane....

nativanativa
28. nov 2011

@ktore no pri mojom stasti , ved to poznas .... , ale v poslednych dnoch bol sexik asi tak kazdy den okolo ovu...

miriamm11
29. nov 2011

ako dievcata ?? 🙂 🙂 nejake zmeny? ja som tesne po ovu...priznaky ziadne, len dufam ze sa tento mesiac konecne zadarí!!!!! a to iste prajem aj ostatnym 🙂 🙂 🙂 do Vianoc nech sme vsetky v tom 😉 😝

zuzanecka17
29. nov 2011

ahojte dievcata, aj ja vam vsetkym velmi drzim palce, my sa taktiez snazime uz od aprila 🙂 teraz mam clostilbegyt a potom injekciu pregnyl, tak teraz to uz musi vyjst takto pred vianocami 🙂 🙂 🙂

nativanativa
29. nov 2011

@miriamm11 mickaaa ahoooj , no ja som po ovu tieeez 😝 😝 😝
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

miriamm11
29. nov 2011

@nativanativa jooooj krasny grafik mas 🙂 zas sme na tom skoro rovnako, len podla mojho grafu som mala ovu v piatok a ja si myslim podla pocitov ze bola z nedele na podnelok.... ale keby bola naozaj v piatok tak to by bolo lepsie, lebo sme sa aj snazili lepsie hehhee 😝 ..ja som si vzdy myslela ze ten den ked mam totalne ovubolesti ze vtedy sa uvolnuje vajko...ale asi to nemusi byt az tak celkom...myslis ze moze boliet az po ovulke? bolelo ma vsetko, hlavne podbrusko , plus nejake striedave pichania ... ty mavas aj ovu-bolesti???
moj grafik ... 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/389705

miriamm11
29. nov 2011

baby mate to niekto odsledovane ked vas boli brusko aj vajecnik pri ovulke...ze ci vtedy prave prebieha, myslim ak si niekto do toho robite ovutesty , ci vam to sedi ...alebo ako to mate vy??? len tak na porovnanie ...viem ze kazda sme ina 😝 ...ale chcem vediet ako to vy mavate 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dakujeeem

salomee
29. nov 2011

Já to tak mám, nevím, jestli mě bolí přímo vaječník nebo co, ale je to taková palčivá bolest v podbřišku, fakt silná a kdybych měla třeba běžet, tak to nedávám. Dalo by se to přirovnat k tomu, když jsem jednou měla cystu, co sama nepraskla, dostala jsem na to injekci a jak praskla, bolelo to takhle. Naposledy na přelomu srpna a září mě to bolelo jenom trochu, ale myslela jsem, že je to ONO a neřešila to, pak ale za tři čtyři dny přišla ta pravá silná bolest a z toho jsem teď v 16.tt:-).

ladyjh
29. nov 2011

@miriamm11 ja tiez mavam bolesti pri ovulke, vacsinou aj viem, ktory vajecnik. Minuly mesiac to bol pravy, ale tento mesiac ma nejako pobolievaju obidva 😅 Ovu testy si robim len pre istotu, ale ta bolest to vzdy potvrdi 🙂

e.l.i
1. dec 2011

no ja som mala tuto bolest z pondelka na utorok chytilo ma to okolo 23 hod....joj a snazili sme v nedelu,.. tak hmmm asi zase vianoce s bruskom nebudu 😒 no a az som mala ovulku..tak neviem ci prezili spermie, bo sme sa milovali v utorok ale len kolo pol noci..

salomee
2. dec 2011

@e.l.i Já myslím, že klidně mohly. Vánoce s bříškem by to asi ještě nebyly, ale s bublinou na UZ...proč ne🙂. Bříška pak ještě užiješ až až.
Stejně mám pocit, že v takové situaci, ač člověk přesvědčuje sám sebe, že nic, tak stejně doufá. A v Tvém případě to doufání nebude úplně zcestné🙂.

simonkazga
2. dec 2011

baby, pomôžte mi prosím. Mne asi fakt drbe. Robila som ovu testy, celých 8 dní negat (11-18DC). Ale mám taký čudný BT graf. Od 18DC mám teplotu stále 37. pred tým to bolo stabilne 36,6. Určite si to len nahováram, ale už tretí deň mám také čudné pocity v žalúdku. Ako keby som mal kyselinu a sem tam ma normálne z ničoho nič napne. Som nonstop ospalá. Ale dnes mám len 23DC. Môžem byť tehotná? Mne sa to zdá byť také nereálne mať nevoľnosti 5 dní po (predpokladanom) oplodnení. A keď som, prečo som mala stále negatívne ovu testy? :(

e.l.i
2. dec 2011

@salomee no ja som nejak uz pesimista... mam pocit ze tento mesiac zas nic z minca nebude.. aj ked sme sa snazili kazdy druhy den....no uz je pol roka.. a ja stale niesom tehu..tak si nejak uz nedavam ani nadej..aj ked v kutiku srdca stale dufam.ze raz to predsa musi prist. 😉 😒

mmaattuuss
2. dec 2011

No ja neviem, ale ja som mala nedavno podobne pocity po ovulke, bezne sa mi to nestava, ze by ma vajecniky tak boleli, myslela som si tiez, ze dalsi cyklus nepride, ale mylila som sa.

mima21
2. dec 2011

@simonkazga ahojky, mam asi taky problem ako aj ty, tiez som si robila ovu testiky a nic a tiez mam BT nad 37 a som 22 DC, stale ma boli v podbrusku a som dost podrazdena, v jedle mi chyba vsade sol a niektore jedla mi nechutia tak ako pred tym. Tiez si to neviem vysvetlit. Je mozne aby ovulka bola hned po MS?

simonkazga
2. dec 2011

@mima21 super, aspoň v tom nie som sama. Presne, aj ja cítim taký nepríjemný tlak v podbrušku. Aj som rozmýšľala,že si spravím test, ale obávam sa, že by mi to ešte nič neukázalo. No, najbližší týždeň sa zbláznim. Koľko pred MS sa mi už oplatí testnúť, aby to malo aj zmysel? Zažila si už niečo takého? Kedy si zistila, že si tehotná? Je to vôbec normálne, takto krátko po ovu (ak som mala vôbec)? Údajne ovu môže byť kedykoľvek počas cyklu, dokonca v ojedinelých prípadoch aj opakovane.

salomee
2. dec 2011

Cerky vydržte to... přece jen když si uděláte test pře termínem MS a bude negativní, furt tam bude naděje a stejně budete muset čekat, negativní, by-tedy aspoň mě- stejně nepřesvědčil. Hodně testů slibuje spolehlivost už několik dní před MS, ale často slyším a čtu, že to rozhodně sto pro není.

mima21
2. dec 2011

@simonkazga pri predoslom tehu som si robila asi 4 dni pred mrchou a mala som tam ducha, potom som robila o dva dni a uz ho bolo vidiet viac, ale aj tak radsej pockam do toho 6.12. ved su to uz len 4 dni. 😉

simonkazga
2. dec 2011

@mima21 to sa ti ľahko hovorí :( bude to moje prvé vytúžené babätko. 4 dni? veď to je večnosť

e.l.i
4. dec 2011

@simonkazga uplne ta cchapem..ja som poovulke a teraz cakam jak na strunkach zeco bude.. jedine mam nejake tlaky v podbrusku....a uz tetie rano sa neviem zobudit by som len buvala... 😉
Snad uz coskoro nam testik ukaze kolajnicky... 🙂

mima21
4. dec 2011

@simonkazga ahojky, ako si natom.....uz si testovala?

miriamm11
4. dec 2011

@e.l.i ja som tiez po ovulke a cakat idem do piatku, dalekeho piatku...no a mohol by nam veru uz test volaco pekne ukazat 🙂 uz mam toho cakania a odkladania na dalsi mesiac dost 😝

nativanativa
4. dec 2011

no vidim babizne , ze to tu moralne upada ...... , kde ste vsetky hm ???? 😕 😕 😕

simonkazga
4. dec 2011

@mima21 ahoj, situácia nezmenená. Doobeda nevoľnosť, poobede pálenie záhy a tlak v podbrušku. Test som ešte nerobila. Tuším sa bojím, čo ak bude zas negatívny. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre