Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
19. nov 2012

@ivanaliana no ako urcite tam vnutri rukou smatraju, ale akosi som nikdy nemala zaujem sa spytat ze co prave ohmatava 😀 😀

ivanaliana
19. nov 2012

@lienka19881 😀 no vidis to...nabuduce ked pojdes,tak sa nezabudni spytat :,,Pan doktor a to teraz mi ten krcok omakavate? 😀 😀 😀

lienka19881
20. nov 2012

:D :D :D myslim ze keby som sa ho to spytala, asi by mi podal do ruk moju zdravotnu kartu s tym, aby som si sla hladat noveho gynekologa :D

ivanaliana
20. nov 2012

@lienka19881 moze byt 😀

lienka19881
20. nov 2012

@ivanaliana inak mne stale mrcha neprisla, tak si dnes pojdem kupit test a ak to stale nepride, tak sa zajtra rano testnem... myslis ze ak by som bola tehu, tak na 15 DPO sa ukaze druha ciarka, ci je to este skoro?

ivanaliana
20. nov 2012

@lienka19881 tak to je dobra sprava varu 😉 ...Na 15DPO by uz mala byt riadne viditelna...testovat sa da od 10DPO...Dnes som pozerala tento album a pozri ako jej uz bolo dobre vidiet ciarku https://www.modrykonik.sk/fotoblog/22macka22/al...

lienka19881
20. nov 2012

fiiiiha.... tak to jej ozaj bolo pekne vidno, lebo co som citala niektore prispevky, tak par dni po vymeskani ms bol test negativny a tusim az po dvoch tyzdnoch vysiel... no vsak za vyskusanie nic nedam (okrem par eur 😀 ) aj tebe uz ostava len par dni do testnutia 🙂 tak snad nam to vide 🙂

ivanaliana
20. nov 2012

@lienka19881 veru...kazda zena je ina...nic nam ine neostava...len cakat a testovat....urcite sa raz dockame 😉 Ja sa uz neviem dockat kedy sa budem moct testnut....A nechces si uz urobit teraz ten test haaaa? 🙂

lienka19881
20. nov 2012

🙂 este som v praci a kazdu chvilu tu pijem a potom chodim casto cikat, tak to by asi neukazalo dobre 🙂 radsej to skusim z ranneho mocu, predsa len to bude presnejsie 🙂 nie si nahodou z bratislavy? ked sa nam to obidvom podari, budeme spolu chodit kocikovat :D

lienka19881
20. nov 2012

@ivanaliana jaaaj uz vidim ze Banska Bystrica... skoda :D

ivanaliana
20. nov 2012

ok...tak pockam s tebou do zajtra 😀...no veru dale to vzdialenost na spolocne kocikovanie ☹ ...Budem si musiet daku partacku aj ja najst...zatial ziadne znama tehulko z mojho okolia

lienka19881
20. nov 2012

@ivanaliana :D ja budem potom s tebou cakat do piatku 🙂 no ani v mojom okoli nemam ziadnu znamu tehulku, tak budem tiez sama kocikovat ak nikoho nenajdem... teda ak sa nam to podari :D ale raz to predsa prist musi 🙂 musim ja uz ist prec z netu, tak keby do vecera dosla mrcha, tak sa ozvem, ak nie, tak sa ozvem zajtra ze ako dopadol test 🙂 tak prajem pekny dnik este 🙂 :*

ivanaliana
20. nov 2012

@lienka19881 aj tebe...tesim sa na zajtra 🙂

lienka19881
21. nov 2012

@ivanaliana no tak som si dnes rano robila testik... objavila sa mi tam slabucka druha ciarka, tak neviem ci je teda test pozitivny alebo nie... aj fotka je taka nekvalitnejsia tak neviem ci to tam uvidis... myslis ze je to tehu?

zuzik311
21. nov 2012

@lienka19881 ahoj jasné, že je pozitívny.

lienka19881
21. nov 2012

@zuzik311 fakt? bozeee to by som bola taka stastnaa keby ozaj bol 🙂 dakujem za odpoved 🙂

zuzik311
21. nov 2012

@lienka19881 určite ja som mala tak isto ledva viditeľná a na ďalší deň už silnejšia..
mne mm ani nechcel veriť bol tam úplný duch a skúsila som ovu test ten pozitívny tak som si bola istá, že som.
a tušenie neklamalo teraz som 24tt takže budeš na tom rovnako 🙂 daj potom vedieť

lienka19881
21. nov 2012

@zuzik311 tak skusim pockat teraz 2 - 3 dni, a potom sa testnem znova, uvidim ze aka bude ciarka silna 🙂 a gratulujem k tehu 🙂 skoro pol tehotenstva uz mas za sebou 🙂 aky to je pocit? boze ja si to ani predstavit neviem 🙂

zuzik311
21. nov 2012

@lienka19881 inak nemáš ovu testy? keby hej tak si sprav lebo keď si tehu tak je ovulačný test pozitívny... a ukáže skôr ako tehu..
koľko sa už snažíte? ďakujem za gratuláciu 🙂 ani mi nehovor že pol tehu za mnou ja to ani nevnímam tým, že mi nebývalo zle len som mala občas nízky tlak a keby nekopal tak ani neviem že tam je 🙂 do toho stále v práci tak si to ani nemáme kedy užiť ☹
strašne to letí za chvíľku rodím

ivanaliana
21. nov 2012

@lienka19881 boooze aka to dobra sprava...normalne mi slzicka vyhrkla...tesiiiiiiiim sa stras moja🙂Urcite je tam dusik 😉

sunny15
21. nov 2012

@lienka19881 Ahoj,aj ja som kedysi chodila do tejto temy...a urcite ten test je pozitivny-ak dobre vidim je to mamatest....ja som ho taky mala pred rokom v januari a teraz mam nadherneho synčeka.... 😉 takže blahoželam 😉

lienka19881
21. nov 2012

@zuzik311 snazime sa uz pol roka... prvych 5 mesiacov sme to skusali len tak, kazdy druhy den a stale nic... tak som si kupila ten tester co overuje ovu zo slin... a hned ako mi ukazalo stromceky tak sme sli na to... tak snad sme sa tento mesiac trafili... cize mozno ze ked ovu test je pozitivny, tak by mi ten tester mal ukazovat stromceky?
vy ste sa ako dlho snazili? juuj, za chvilku budes mat doma maly uzlicek 🙂 nebooj potom si ho uzijes 🙂

lienka19881
21. nov 2012

@ivanaliana @sunny15 baby dakujeeeeeem vam, ste zlate 🙂 ano sunny, je to mamatest a gratulujem k syncekovi 🙂 boze ja sa tak tesiiim 🙂 ivka dufam ze budes na tom v piatok rovnako ako ja 🙂

zuzik311
21. nov 2012

@lienka19881 tak si skús spraviť ovu test - ak ho máš pozitívny si určite tehu aj keď si myslím že si aj podľa toho testu..
my asi 3 mesiace len to som bola 16hod denne v práci tak zbytočne, potom nič asi 4 mesiace lebo som menila robotu a potom sme raz a už bolo 🙂
daj vedieť potom

zuzik311
21. nov 2012

@lienka19881 ale tú čiarku tam vidím jasne 🙂

lienka19881
21. nov 2012

@zuzik311 tak vyskusam 🙂 ono to asi pride ked to clovek najmenej caka... ja som to tiez pomalicky zacala vzdavat, ze asi bude niekde problem... a teraz zrazu toto 🙂

zuzik311
21. nov 2012

@lienka19881 no aj ja som nečakala a vidíš 🙂 skús a budeš kľudnejšia

lienka19881
21. nov 2012

@zuzik311 vdaka za rady 🙂 musim ja ist prec z netu, bo ma asi aj z prace vyhodia 😀 aj ked dnes by mi to asi aj bolo jedno, v takej som euforii 😀 😀 tak prajem pekny dnik a dakujeeeem 🙂

ivanaliana
21. nov 2012

@lienka19881 no uvidime 😉 ...bolo by super...keby to tehotenstvo prezivame spolu.Normalne mam dnes super den...ako som videla tu tvoju fotku 🙂 Dnes je u vas cas otvorit sampanske(najlepsie nealkoholicke 😀)...Pekny dnik aj tebe...a aby ti to v tej robote rychlo ubehlo

sunny15
21. nov 2012

@lienka19881 dakujem a tebe držím palceky a zelam bezproblemove tehulkovanie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre