Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
2. aug 2011

@niveagirl No to je presne akoby som citala o sebe. Teda tento posledny mesiac. Citila som pachy, isla som piect, a robila som chaos, ze nam smrdi nejak divne truba, a pritom nic nesmrdelo😝 , a rano som mala take stavy, ze som skoro nedosla na zachod, co sa mi tak tocila hlava, a nevedela som ci si mam na toaletu sadnut, alebo najprv vracat. :-P Ale je to asi fakt o psychike, a ked budeme skutocne tehulky, tak nam nic nebude 🙂
Presne taky plan ako mas ty mam aj ja, tak dufam, ze sa mi podari sa trosku odputat od toho sledovania sa. Teraz v sobotu ideme na dovolenku ( ale som si zas trdlo vypocitala ze tam budeme presne cez ovulku ), ked sa vratime pride k nam navsteva z australie, na mesiac, tak sa asi budem venovat im a snad nebudem mysliet na to, ze ci som tehu alebo nie.
A inak, este som chcela povedat, ze aj toto pisanie a rady od vas mi dost pomahaju, lebo aspon sa necitim ako mimozemstan, ked neviem co mi je, ale vidim, ze aj ine taketo zazivate.

niveagirl
2. aug 2011

@ zuzkag2 No tam moja zlatá hor sa do roboty!!! 😀 My v piatok tiež cestujeme so svokrovcami na dovolenku ale len na 5 dní ale na ovulku asi už budeme doma ale to nieje isté... uvidíme. Treba sa trochu preorientovať a možno keď to najmenej budeme čakať, príde čo má prísť. trocha optimiznu do toho! 😀 Som len rada, že ti naše rady pomáhajú a klídek, nie si mimozemšťan.. ak aj trocha áno, tek ver, že tak trochu sme všetky 😀 😀 😀 😀 Vypni si hore vlasy, daj si šatku a uchop metlu uvidíš budeš ešte aj ako bosorka ( v dobrom slova zmysle) 😀 😀 Ja som už pripravená, a hor sa do roboty.. 🙂 🙂 🙂 Majte sa mi všetky pekne ajój! 🙂

zuzkag2
2. aug 2011

@niveagirl tak si uzi aj ty dovolenku, to je super, ze si budeme vsetky takto dovolovat, aspon naberieme novu energiu a ine myslienky... 🙂 a idem aj ja uz pracovat, tak pekny den vsetkym "mimozemstankam" 🙂

ivussska
2. aug 2011

@domkalaky Ahoj Domi, jsi tu? Dnes mě občas pobolívá v podbříšku, na MS to je brzy, tak se necháme překvapit jestli to něco znamená nebo jestli je to zas jen z mé hlavy 😉

malinka_02
2. aug 2011

@ivussska Ahoj nakoukla sem do tohoto téma a koukám taky mám všechny příznaky každý měsíc, dneska mě celý den bolí podbřišek a nevím zda jsou to jen větry nebo něco víc,., taky pořád doufám.. a koukám, že chceštestovat v neděli nebo v pondělí. Já mám dostat MS v pondělí tak sem přemýšlela testit v sobotu to budu 11DPO, ale i tak se to nedá vydržet

ivussska
2. aug 2011

@malinka_02 Ahojky 🙂 No já si radši zatím ani nekoupila testy aby mě to nedráždilo 😠 Myslíš, že v sobotu už by to vidět bylo - aspoň duch?

saxana123
2. aug 2011

Pridávam sa do radu mimozemšťaniek 😀 Snažili sme sa tento mesiac od 24.7.do 31.7. to bola ovu, a tak tiež dúfam v zázrak. Inak asi na tretí deň snaženia som cítila pichanie v oblasti vaječníkov a celkovo odvtedy cítim taký čudný tlak, nafúknutie v podbrušku. Keď dlhšie držím malého ,alebo zdvíham kočík tak ma potom bolí podbruško veľmi nepríjemne. Inak prsia ma nebolia, pachy cítim všelijaké, ale nič také výnimočné ale desne ,desne sa mi motá hlava, ako keď je nízky tlak. Tak dúfam že mrcha nedorazí, každý deň počítam dni kedy sa budem môcť ostestovať. Dnes je to 19DC tak sa neviem dočkať, keby už bolo takto o týždeň. Pozorujem sa jak šibnutá. potrebovala by som prespať celý týždeň 😅

malinka_02
2. aug 2011

@ivussska no právě nevím někdo psal že i 10DPO, ale nevím.. a ajk dlouhý máš cyklus? My se snažíme už od ledna a pořád nic, minulý měsíc sem už koupila ovu testíky a testovala, no a teď sme byly na dovče a co čert nechtěl tak ovu test měl 2 čárky den před odletem, takže to mělo být v den odletu domů, tak sme 1x zkusili pak seděli 6 hodin v letadle protože nás dlouho nechali čekat na runwaji a pak jeli domu a manža pak už neměl chuť.. a to prý na dovolený že to vyjde..tak čekám.. břicho mě bolí jako v podbřišku, ale taky sem měla hodně zeleniny..myslím že už si to fakt jen vsugerovávám.. hrozně věřím, že to na tý dovolený muselo vyjít.. a zas budu zklamaná.. špatně mi není, prsa nebolí jen to břicho..
Taky sem přemýšlela abych neudělala test 2 dny před něco tam nebylo já nebyl andšená a pak to MS nevzala sebou

ivussska
2. aug 2011

@malinka_02 my se snažíme přes rok, právě jsme měli taky dovču a opravdu poctivě jsme se snažili, ale to už bylo tolikrát, že teď nechci být zklamaná 😢 pobolívá mě občas taky podbříško, ale jen občas, prsa taky ne tak nevím... Možná si dojdu v pátek koupit test a v sobotu to zkusím 😉 Když to nevyjde tak spolíhám na clostík co mám naordinovaný od nového cyklu...

zuzkag2
2. aug 2011

@malinka_02 ahojcek...drzim palceky, nech to vyjde...ten 11dpo uz podla nieco moze ukazat testik...ale hlavne sa na to velmi nesustred a nestresuj sa, aj ked sa mi asi lahko hovori 🙂

malinka_02
2. aug 2011

@ivussska no mě doktor řekl, že do roka to nemám řešit.. a protože mi psal HA tak ví že to rok není ještě
@zuzkag2 to víš to se říká, ale já už bych tolik chtěla, kamarádky mají už 2 lety a roční děti, některý se snaží už o druhý.. švagrový obě taky.. a práce mě nebaví a odejít nechci když chci otěhotnět..

yesu
2. aug 2011

Ahoj holky, patřím taky mezi ty, který na sobě pozorujou snad všechny příznaky, který existujou, s přítelem se snažíme druhý měsíc, teď jsem 26DC, tak uvidíme.....zatím žádný příznaky, že by měla mrcha dorazit a břicho mě bolí, jak kdyby bylo namožený, nemáte s tím někdo zkušenost??

yesu
2. aug 2011

@ivussska Ahojky a kolikátý den jsi cyklu?můžem testnout spolu 🙂

ivussska
2. aug 2011

@yesu ahojky, já jsem 23 DC, tak to zkusím v sobotu, malinka mě ukecala 😉

ivussska
2. aug 2011

@malinka_02 No když to ještě není rok, tak bych se s tím opravdu nijak moc netrápila, ikdyž ono to stejně nejde, ale chvilinku to trvá než se to tělo srovná. A ten cyklus mám ukázkový 28 dní 😉

yesu
2. aug 2011

@ivussska já budu testovat v pátek, moc si přeju aby tam ty dvě čárečky byly, ale zároveň se bojím zkoamání 😒 jak dlouho se snažíte?

ivussska
2. aug 2011

@yesu my už se snažíme přes rok, tak proto už se bojím dalšího testování, protože tak nějak dopředu tuším jaký bude výsledek 😢 Dostala jsem teď ten clostík tak uvidíme 😉

malinka_02
2. aug 2011

@ivussska no když okolo mě už všichni mimča mají, někteří se snaží o další a o to víc mě to mrzí..a pořád se ptají proč ještě mi nic..

yesu
2. aug 2011

@ivussska a na co to je??

ivussska
2. aug 2011

@malinka_02 mě se právě taky ptají a já jsem z toho už zoufalá, protože nechci aby mě někdo litoval, ale zas nechci aby se mě pořád ptali. U nás teď čeká švagrová (manželovo dvojče) koncem srpna klučíká a já už jsem úplný blázen. Moc jí to přeju a na druhou stranu tiše závidím. Kupuju jim věcičky, ale tak ráda bych kupovala pro našeho mimíska 😢

ivussska
2. aug 2011

@yesu je to clostilbegyt a je na vyvolání ovulace, protože si měřím BT a podle grafů mi nevychází ovulace a tak jsem to řekla Dr. a ten mi předepsal toto. Tak snad na mě bude účinkovat.

yesu
2. aug 2011

aha, já zatím neměřím, ale příští měsíc chci zkusit ovu testy...

zuzkag2
2. aug 2011

@malinka_02 ja viem chapem ta....neda sa byt stale optimisticka ( aj mne byva smutno, aj ked sa snazime len 5 mesiacov )...ale skus aspon nestracat nadej. uvidis, podari sa to, len musis tomu verit.... ja som ale tym co som pisala myslela skor, ze keby sa ti dalo, skus aspon do toho testiku nestresovat dopredu, ze to zas nevyslo, vies...

malinka_02
2. aug 2011

@ivussska no moje kamarádky měli už před 2 lety, my nemohli řešili sme byldení, ty co to nedali tak před rokem, a teď ty co mají 2 letý už se snaží o další, švagrový se narodil 2 před měsícem a druhá švagrová už na druhém pracuje tak jim to určitě vyjde taky dřív.. tak ani vjedný rodině nebudu apoň chvilku ta s miminkem..

malinka_02
2. aug 2011

@zuzkag2 já vím.. ale víš jak to nejde..bolí mě podbřišek tak sem plný naděje ale i pocitu že to stejně nic neznamená, minulý měsíc sem myslela ž emě bolí prsa.. 😝

zuzkag2
2. aug 2011

@malinka_02 to mi hovor...presne toto citim aj ja, aj dufam, ze sa podarilo, aj sa bojim verit...a neboj, aj slzicky boli ked prisla ms. ale ked nebudeme verit, ako sa to podari? ...
bola si uz u doktora na nejakych vysetreniach?

ivussska
2. aug 2011

@malinka_02 my také řešili bydlení, pak svatba a když konečně došlo na miminko tak to prostě nejde 😢 Nevím jestli to tak pociťuje chlap, ale mám občas takový depky, že jako ženská selhávám ☹ Kdybych vše mohla vrátit, tak kašlu na nějakou práci, svatbu atd. a prostě se snažím co nejdřív, ale člověk chce být nejdřív zabezpečený a pak do toho přivést miminko. Cítím jak moc nám tu něco chybí. Naštěstí mám velkou oporu v manželovi, teď se i sám objednal na spermiogram, protože má také strach, že by to mohlo být i v něm. V září jde na operaci s hydrokélou, ale jeho ošetřující lékař mu tvrdí, že to na plodnost nemůže mít vliv, ale čert ví v dnešní době co může mít na co vliv ☹

ivussska
2. aug 2011

@yesu v pátek mi dej vědět jak jsi dopadla 🙂 Budu držet palečky 😉 Já měřím, podle grafů nic a ovu testy mi vycházeli pozitivní v době kdy jsem si vypočetla pravděpodobnou ovulku. No ale víc věřím BT tak si myslím, že ovulka prostě neprobíhá ☹

vierkapierka
2. aug 2011

ahojte, my sme zacali hned po mrche a tak mam kopec casu cakat ako to dopadne, prsia ma bolia neskutočne a podbrusko mam ako nafuknute ... neviem co si mysliet

malinka_02
2. aug 2011

@zuzkag2 no to já to obrečím každý měsíc.. a vždycky si říkám, že to už nemá cenu.. Vyšetření žádná prý do roka to nemá cenu, ale kamarádka co dělá porodní asistentku mi říkala, že je lepší počkat někdy než do sebe nechat vrtat protože většina vyšetření je tfuj..
@ivussska no přesně tak, máme hypoteku, kterou budeme mít ještě dlooouho, apk sme řešili svatbu a pak ještě něco našetřit bo by to manžel neutahl sám.. a švagrovci oboje to neřešili pořídili si děti, jedni mají druhý a druhý se o něj snaží a s dětma se o ně začli starat rodiče a bydlení jim zařídili.. tak si někdy říkáme že jestli to mělo cenu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre