Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

vierkapierka
3. aug 2011

@terioza1 väčšinou tak v polovici cyklu, nie je to pravidelné, ale určite až po ms ☹ v kuse nad tym rozmyslam a uz si aj namyslam, asi tri dni dozadu mi zacala ovula a to sme sa akurat snazili inak nepozorujem ziadny vytok, ktorym som rozpoznala ze ide o ovulku a bolesti nemam ziadne len nafuknute brucho

zuzkag2
3. aug 2011

@malinka_02 a ako ktore vysetrenia maju byt bolestive?

terioza1
3. aug 2011

@vierkapierka tak to ja nevim no... Jestlize mas ovu v polovine, nemuzes asi otehotnet hned po ms..

zuzkag2
3. aug 2011

@terioza1 A akoze si myslis, ze s bruskom budes mat taku chut?😝 a s babatkom..no nebude to jednoduche, ale som toho nazoru, ze vztah s muzickom treba aktivne budovat aj po narodeni mimi. 😎
Cakam na fotecku, moc...hlavne nech je vsetko ok...
Si zlata, ze mi drzis tak palce...vies aka je to velka podpora? a ked som tak virtualne pri tom ze sa niekomu zadarilo, tak viac verim aj sebe,ze sa zadari 🙂

vierkapierka
3. aug 2011

@terioza1 hm...teoreticky by som sa mala snazit teraz este viac, aty ako?

terioza1
3. aug 2011

@zuzkag2 to je dobre, ze veris... podpora pomaha a az budes 100% si jista, ze se to zadari.. ne 80% ani ne 90%, ale 100% jista, tak se zadari.... Urcite... Ja vim, ze se vztah musi udrzovat i pri tehu i pri babetku 🙂 Jen jestli na to bude pak chut... ale i kdyby nebylo, pri sexu se ta chut nastavi sama a 30,40,50minut to bude dobry... 😀 Takze se to podle me taky da.. .-) My soulozili jak kralici a zadarilo se az po 4mesicich... Cetla jsem clanek od jednoho dr, je az 90% vajicek se oplodni, ale odejdou treba i v terminu jako normalni ms a tim padem zenska ani nevi, ze byla tehu, pac dostane "normalni" ms v terminu nebo driv nebo pozdeji... a kdyz se ukazou // tak stejne 80% se neudrzi..... a dostane zenska ms stejne... ale po tom neudrzeni je prej telo jako pohnojena zahradka a je hooodne velka pravdepodobnost znovu oplodneni, uhnizdeni a dokonce 75-80% je to tehu bezproblemovy a ditko po tom rannem "potratu", ktery byl predtim, zdravy 🙂 Tak hlavu vzhuru 🙂

terioza1
3. aug 2011

@vierkapierka ted se snaz, poradne... ja? Dooobry 🙂 (tukam na zuby, abych to nezakrikla)

malinka_02
3. aug 2011

@terioza1 no počkej tak to by znamenalo, že je lepší se netestovat před MS protože pak akorát bude člověk zklamanej??
A proč je lepší mít ovu po ms? ALe to má málokdo ne?

@zuzkag2 No různé druhý kde zkouší zda Mmáš vše průchodný 😝

Já mám cyklus 27 a ovu 15 tak to je mezitím jen 12DPO..

vierkapierka
3. aug 2011

🙂 to je krásne ta sa drž a užívaj si to ako môžeš... nám ostatným to proste vyjde len treba vyckat

terioza1
3. aug 2011

@malinka_02 ja nerekla, ze je lepsi mit ovu po ms.... je jedno prece, kdy mas ovu, hlavni, ze se do toho musite strefit a spermijka musi oplodnit vajicko. Ale jestli je ovu v ms, nebo pred ms, nebo po ms nebo uprostred, je to jednu, protoze pokud vis, ze ta ovu je a je jedno teda kdy, musite proste soulozit.... Ale nerikala jsem, ze je lepsi tahle ovu nebo tamta...

malinka_02
3. aug 2011

@terioza1 jo tak sem to blbě pochopila, já v práci vás jen šmiruju ale připojit se nemužu a pak chci na vše reagovat a nestijám 😎 já mám právě strach že zkusim test před MS budou tam a pak to MS spláchne..

terioza1
3. aug 2011

@malinka_02 tak radeji netestuj... i kdyz ja bych to nevydrzela 😀

zuzkag2
3. aug 2011

@terioza1 ano ano, aj ja som to citala, ze je vela zamlcanych potratov,a zena o tom ani nevie...najhorsie je, ze po ovu sa takmer kazda zena stresuje, ci to vyslo a sleduje sa ako mimozemstan, kazde jedno pichnutie je priznak tehu, a kazda chut, a nechut...no psycho .-D to je podla mna pre telo, a na udrzanie tehu uplne najhorsie. tak by bolo asi najlepsie, nestresovat sa po ovu, a pred ms, ci to vyslo, a vyjde to...ale to clovek fakt uz musi byt nad vecou, alebo mat tak neskutocne zamestanu mysel niecim inym, ze na to proste nemysli...
a o tych kralikoch ani nehovor 🙂 ale som rada, ze nam to tak chuti, a nemusime sa "nutit" do snazilkovania.

terioza1
3. aug 2011

@zuzkag2 no.. nam se to taky libi.. ale prave moje casty premejsleni spociva v tom, jak to bude az to malicke bude vetsi.... at v brisku nebo uz venku.... 😀

zuzkag2
3. aug 2011

@malinka_02 aha...tak uz chapem, co moze boliet na tych vysetreniach...k tomu sa damy dufam nedostaneme, a podari sa to aj bez tohto "tyrania"

zuzkag2
3. aug 2011

@terioza1 xixi...no bude to uzasne....s vyplazenym jazykom ked pride mm z prace ulozis babo do postielky, a skor ako sa nieco zacne zaspis aj ty...😀 ale nie...nevieme ani jedna ake to bude, mozno budes mat mimi take strasne kludnucke, ze bude na vsetko cas ( aj ked podla toho ako sa mi javis je to absolutne nepravdepodobne 😀 ) ...takze bude to dokonale psycho 😀

terioza1
3. aug 2011

@zuzkag2 jak se ti jevim ???? 😀 jako ze nejsem klidna? Ale joooo, obcas, vetsinou kdyz spim... jinak prej furt melu a melu.. .-D a nezavru hubu 😀

malinka_02
3. aug 2011

@zuzkag2 no právě pak asi lepší vydržet 😀

zuzkag2
3. aug 2011

@terioza1 Teri...no tak nejak som to chcela povedat 😉 ..ale nie v zlom, ja som taka ista 🙂 taky anjelik s diablom v tele 🙂

terioza1
3. aug 2011

@zuzkag2 ja to nevzala jako ve zlem 🙂 Jen me zarazi, ze moje povaha je znat i pres par pismenek 😀 ale asi to tak je 😀

zuzkag2
3. aug 2011

@terioza1 hej, je to z teba citit, aka si 🙂 😉

niveagirl
4. aug 2011

Pekné ránko babenky " mimizemšťanky" moje! 😀 Ako som si tu vás čítala aj som sa tak trošku nasmiala, aj poplakala. Síce ja plačem pomaličky na všetkom ( hlanve keď mám "svoje super dni") Ja idem v pondelok k dokimu nakoľko mi bral všeliaké z krčku maternice..tak si idem pre výsledky.. A veruže mu zoberiem aj priateľove výsledky zo spermiogramu. Nech sa k nim vyjadrý, lebo priateľovi urológ nepovedal ani toľko, že " haf"... A veruže sa mu budem sťažovať aj na bolestivú ovu a aj to mu zaklamem, že sa pokúšame aspoň ten rok. Dnes má prísť k nám priateľova mama a s jeho sestrou a s malou 2,5 ročnou Soničkou.. Jaj ja ani neviem ako to zvládnem ... milujem detičky a táto malá je fakt papuľka. Včera som vám tu taaaaaaaak chcela napísať a pripojiť sa k vám, lenže som musela variť, piecť a potom už ked prišiel Priatel z práce, on si sadol k svojej hre a ja som už nemela prístup len večer. Lenže on tu sedel pri mne 🙂 A pred ním nechcem otvárať koník, nech nevidí naše témy 🙂 Pár dní tu nebudem cestujeme k mojim rodičom tam budeme dovolenkovať. Ale akonáhle prídeme domou sa vám ozvem...
zatiaľ sa mi tu majte, oddychujte a nestresujte!!! 🙂 Milujte sa a množte sa! "

marianna28
4. aug 2011

@zuzkag2 vlastne vsetky zienky sme tu na to, aby sme si navzajom pomahali - vsetko je to o tom, ze sa vieme najlepsie pochopit. Som v sukromnej teme Snazilky po MA (missed abortion) a poviem ti, bez bab s bohuzial rovnakym osudom by som to vsetko velmi tazko prekusla a nikdy by som sa s tym osudom nebola vyrovnala... Sme na tom vsetky rovnako a ked uz nic ine, tak sa vieme utesit, dokonca aj mala gratulacia k narodkam je velmi mila... Neviem, co by som bez konika robila 😅 😕 Uvidis, ako ti budeme cez dovolenku chybat 😉

Dobre ranko baby 😉

@katka2011 mozno staci len konkretne porozpravat dokimu vsetky pocity a tuzby ohladne mimi - ak je naozaj z tych najlepsich, tak sa pohne, posnazi sa, isto ti poradi aj nejake riadne vitaminy, alebo da par tipov (ktore sice poznas, ale aspon by sa predviedol, co vie o zenskej plodnosti 😉 )

niveagirl
4. aug 2011

@zuzkag2 Joj tebe som chcela najviac napísať moja! Vidím, že si tu často a preto si myslím, že si troška zúfalá.a naberáš tu silu celé to nejak prežiť. Ale nezabúdaj, sme tu viaceré a budeme sa navzájom podporovať!!! 🙂 Ver mi ani mne nebolo dosmiech hlavne po tetjto mrške...špinenie, boleni v podbrušku, nič a zrazu buumm, a od včera zase nič.. a ked sa ma priateľ včera opýtal či niesom naozaj tehotná aj som zbledal.. a skoro s plačom som mu hovorila, že určite nie... ( si mal vydieť jeho sklamanú tvár..) Ale dnes som sa rozhodla idem k tomu dokimu, nech mi dá, alebo nech začne konať... ak nebude milý, najdem si iného lekára..( už ja mám jedného vyhkiadnutého) Takže momentálne Ti prajem pekné doovolenkovanie ( a ak budete mať čas tak snažilkovanie) a po dovolenke skoč aj ty k dokimu! 🙂 Keď sa vrátime rada si znovu popíšem s každou z vás 🙂 A inak musím povedať, že aj mne nesmierne pomáha, že si tu môžem s vami písať.. 🙂 😉 😀

niveagirl
4. aug 2011

@marianna28 zdravím aj teba Mariannka! 🙂 A dúfam, že ked sa vrátim z dovolenky, budem si môcť aj s tebou popísať... Stou MA mi je ľúto, ale držím ti všetky palčeky aj na nohách aby ti vyšiel čím skôr další pozitývny testík! 🙂 A innqk: od 8-eho augusta budú padať hviezdy... vždy večer po 22:00 sa pozri von alebo chodte s mylím na prechádzku a prajte si 🙂 Dátum som možno zle napísala, ale to si môžeš kuknúť aj cez google 🙂

niveagirl
4. aug 2011

Najviac ich bude padať v noci z 13.8. na 14.8.2011.

Takže treba sa dobre usadiť na nejakom kopci,na streche alebo niekde na lúke a sledovať krásne nočné divadlo na oblohe...a samozrejme že je najlepšie íst mimo mesta kde neni svetlo z lámp a atd...

marianna28
4. aug 2011

@niveagirl dobre ranecko 😉 och - MA je vlastne uz 10 za mnou, pred ca 4mi rokmi takisto... a minuly mesiac spontany... ale raz to vyjde... ako hovorim - bambulky z konika pomahaju moc 😉 Jeeeeejda, dakujem za info - ak mi to este niekto pripomenie, ze buduci vikend ma hviezdickovo snezit, tak budem isto pozerat! Vidis - to by ma teda riadne potesilo 🙂 prajem ti samozrejme krasnu a plodnu dovolenku 😉

marianna28
4. aug 2011

@terioza1 😀 to hovoria aj mne - ze sa mi huba nezastavi 😀 😀 😀 ale nemaju pravdu... 😀 ked sa zdujem, viem byt ticho 😀 aj teraz som zduta doma - mame tichu domacnost 😀

niveagirl
4. aug 2011

@marianna28 dakujem Ti! 🙂 Všetky sa tu snažilkujeme a nielem s miminkami ale, aj jedna druhej pomáhať prežívať sklamania ale aj radosti...Ak náhodou budem v blýzkosti koníka tak ti tie hviezdičky pripomeniem 🙂

niveagirl
4. aug 2011

@marianna28 A vraj si " bosorka" tak skús počarovať s hviezdičkami 😀

Posielam vám všetkým aj takto aspoň cez koník pusu 🙂 ( Ach som ja ale dnes nejak rozcítená baba) 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre