Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

vierkapierka
25. aug 2011

dievčatá som 12 DC, keď sa v sprche zohnem tak cítim že mám zväčšené vaječníky, nebolia, ale cítim ich aj si ich nahmatám, že sú zväčšené, je to len ovulkou, alebo by za tým mohlo niečo byť?

cecil36
25. aug 2011

@niveagirl super super, tesim sa s tebou, spravna volba s tym lekarom 🙂

niveagirl
26. aug 2011

@cecil36 áno a to môžem ďakovať tebe moja 🙂 Niečo mi našepkávalo, že ťa mám poslúchnuť, potom som si pozornejšie prečítala príbalový leták ku Clostil a už som sa aj obliekala. Bola som zvedavá na názor iného lekára a tento tu v KN mi hneď povedal, že mi ho aj zle naordinoval hlavne vzhľadom na nepravidelnú ms. A 7.-ho mám termín, kde mi spraví všetky vyšetrenia aj hormonálne..🙂

Takže ti ešteraz ďakujem, si poklad 🙂

niveagirl
26. aug 2011

@zuzkag2 Jaj zuzi a vieš, že ani mne nebolo všetko jedno...jaj ale som rada, že som bola uneho 🙂 A tento bol aj ochcotný..a tu v Kn ho celkom chválili 🙂 No dúfam, že o rok si už budeme písať všetky o tom ako sme rodili a čakali miminká 🙂))

niveagirl
26. aug 2011

@mimka11111 Jój ty si ale mala krásny sen 🙂 Ja som podobný snívala pred pár mesiacmi, ale som jasne videla chlapčeka 🙂 A čo bolo natom naj fantastickejšie? Vo sne som jasne počula pesničku od Richarda Marxa : Angelia... na túto pesničku som hojdala malého v náručíí 🙂) Ráno keď som vstala, musela som si na nete popočúvať tú pesničku a ver mi normálne som mala celý den super náladu a bola som nesmierne pokojná... Možno sú tkéto sny znameniami, možno nie...neviem, ale je to pekné.. 🙂 a troška aj nádejné..🙂

mimka11111
26. aug 2011

@zuzkag2 😀 som si toho vedomá mojka, lenže ked ja som tak veeeelmi netrpezlivááááááááááááááááááá 😀

mimka11111
26. aug 2011

@vierkapierka hmmm,áno,ale aj to sú len slová 😖 ,dá sa to? nemyslieť na to,že chcem držať v naručí moje miminko, naše miminko?..o to viac,ked po ňom túži aj partner

mimka11111
26. aug 2011

@niveagirl ved práve, aspoň nejaká nádej, že raz to miminko príde 😅 , a potom,aj tie sny, niekedy sa mi naozaj zdá, že hovoria, aj ked obrazne, čo príde...ale niekedy sa pristihnem pri tom, že "ved to bol len sen"......lenže ono ten sen sa aj splní 😨

niveagirl
26. aug 2011

@mimka11111 Neboj nič ver, že sa splní 🙂 Ja tomu verím... 🙂

zuzkag2
26. aug 2011

@mimka11111 joj Mimi, ved aj ja som taka netrpezlivaaaaaa 😎 a presne, o to viac, ked po tom tuzi aj partner...presne presne...ja na to vzdy myslim, ked mi je tazko, ze mam vyhodu a stastie aspon v tom, ze mam pri sebe cloveka, ktory chce a tuzi po babatku so mnou...mam kamaratku,ktora ma priatela 12 rokov, nie su zobrati, ani zasnubeni, a ona by strasne chcela mimi...a on ani pocut...ona teda sance velke nema...my ich aspon mame, vsak 🙂

adele15
26. aug 2011

baby vcera ma poobede nejak bolel pravy vajecnik, ale bola som uz 17. DC a ovulku (teda som predpokladala) som mala cez vikend - 13. DC - mala som taky "ovulacny" vytok aj taka nafuknuta som bola....vcera som ani vytok nemala...myslite, ze som mohla mat vcera ovulku, aj ked som uz nemala vytok?

cecil36
26. aug 2011

@niveagirl nie je za co, rada som poradila 🙂 Mna len vytacaju nekompetentni lekari co nasadzuju lieky hlava nehlava. Tiez som sa stretla na SK s kadecim 😠
@adele15 ak si nemerala BT ani nerobila ovu testy, tazko sa ovu urci podla hlienu, lebo hlien mozes mat aj par dni pred ovu a v den ovu nic alebo aj napriklad tak, ze ovu hlien je len v den ovu. Je to fakt indi vindi a nikto ti neda zarucenu odpoved kedy u teba ovula bola 😉

mimka11111
26. aug 2011

@niveagirl ved ja tiež, musíme veriť všetky a potom budú po MK behať samé tehule 😀

adele15
26. aug 2011

@cecil36 nemerala som si, este sme sa len tento mesiac zacali snazilkovat...predtym som si ovulku nesledovala a teraz som si myslela, ze sa budem spoliehat na vytok, ale asi to take jednoduche nebude 😒

cecil36
26. aug 2011

@adele15 k tomu sledovaniu hlienu musis pridat este niec, bud BT alebo ovu testy a podla toho odsledujes svoje telo 😉

mimka11111
26. aug 2011

@zuzkag2 presne tak Zuzi,tvoju kamošku teda obdivujem, ja by som sa na jej mieste velmi trápila,ked sú tak dlho spolu ☹

adele15
26. aug 2011

@cecil36 casom ked to nepojde, tak urcite bude treba pridat ovu testy, ale najprv sme to chceli vyskusat len tak...tak uvidime...
a to som si uz myslela, ze by sa mi mohlo aj vajicko uz zacinat uhniezdovat - bola som vcera 5. DPO 😀 a nakoniec zeby len teraz ovulka??? 😀

labanka
26. aug 2011

@zuzkag2 Zuzulik moj netrap sa, aj ja som sa testovala dnes rano a nic 😢 chcem ist totiz trhat zub na chirurgiu a ani neviem ci mi mozu pichnut injekciu...tak zrejme mozu ked nic 😢 sme na tom rovnako...daj vediet ako si pochodila u lekara s tymi vysetreniami ...cmuk na licko, nebud smutna

misula.g
26. aug 2011

Dobré ráno holčiny... Já mám dnes žaludek na vodě, teda nic příjemného, ale na zvracení mi není. A cítím, že mám nějakou "těžkou" podprsenku 😀
@adele15 Já jsem si včera koupila ovu tester, takže další cyklus začnu taky prvně testovat ovu 🙂

adele15
26. aug 2011

@misula.g tak to su dobre spravy na rano 😉 tesim s tebou a moc drzim palce nech ti ten tester uz buduci mesiac nebude treba 😉
my asi este buduci mesiac skuseme len tak "na blind" a ked nic, tak potom pojdem na "ovunakupy" aj ja 😀

zuzkag2
26. aug 2011

@labanka Adi, uz je to zas ok, vcera som si poplakala trosicku, a idem zase dalej...len mam zas trosku nervicky...lebo mam ist dnes, ked pride ms na HP...a krv beru do pol 12...a ms zatial nikde! a kedze sa na HP musi brat 1DC-3DC, tak ak ju dostanem dnes poobede, alebo v sobotu, tak musim cakat na dalsi mesiac, lebo v pondelok je sviatok....vrrr 😀

labanka
26. aug 2011

@zuzkag2 moje zlatko 😢 dufam ze ti menzes nepride 9 mesiacov a ziadne HP nebude treba ☹
ja som od piatej nespala, len aby som sa mohla testovat a to sklamanie 😢
ale hlavku hore kraska ideme dalej, po kazdom dazdi vyjde duha ....

misula.g
26. aug 2011

@adele15 Děkuji, i já samozřejmě držím palečky. Tak vy to vezmete pevně do rukou až po svatbě? Kdy ji vůbec máte? Já jsem dnes začla s listovkou...

adele15
26. aug 2011

@misula.g 22.10. mame svadbu, ale v skoro cely september bude snubenec prec, takze tym padom nam september vypadava 😒
uz vcera ma bolel pravy vajecnik nejak a dnes mam taky nejaky divny pocit, ze uz ma tam dolu vsetko boli, ako pri ms...a ako som uz pisala vyssie, to som si uz mysela, ze som dnes 6. DPO a zeby som fakt mala este len ovulku teraz??? asi ozaj po svadbe dojde na tie ovutestiky 😀
kedy cakas/necakas ms?

misula.g
26. aug 2011

@adele15 Jů, tak vy budete mít podzimní svatbu 🙂 - já miluju podzimní barvy.
Mne právě začalo píchat v břiše taky po ovu (teda myslím, že proběhla ovu) a píchá pořád. Někdy je to slabé, někdy bolestivé. MS bych měla dostat v neděli. Já mám tester na sliny, takže teoreticky můžu ovu testovat každý den. A objevila jsem také jeden záznamník BT, když by někomu nevyhovoval známý Fertilityfriend: http://www.cenap.cz/stazeni/ppr-tab_stm.xls

zuzkag2
26. aug 2011

@labanka moja, keby to tak bolo, to by bola supa 🙂 akoze fakt este ani naznak ms...
a ty ale tiez nebud smutnucka, ideme dalej, mas noveho doktora, mas lieciky, vsetko ide tak ako to ma byt...neboj, ked nie tento mesiac, isto si raz napiseme, ze jupiiiiiiii mam dve// na tt...

adele15
26. aug 2011

@misula.g ja tiez, keby bolo na mne, tak by som svadbu dala zaciatkom oktobra, ale sestra matermin porodu 27.9., tak kvoli nej sme to dali az takto na koniec oktobra, tak hadam nebude prsat 😖
a to mas aky tester? to som este ani nepocula, ze zo slin 😀 😀 😀

misula.g
26. aug 2011

@adele15 Už jsem o něm psala na předchozí straně, je to Donna a funguje jako mikroskop. Nasliní se sklíčko, nechá zaschnout - to je důležité - a potom v mikroskopu vidíš strukturu. Když ovu není, potom vidíš jen puntíky, které nejsou spojené. Když probíhá ovu, je na sklíčku vidět hustá síť, jakoby kapradina. Někomu to funguje bezvadně a někomu ne. Tak jsem zvědavá. Použitelnost je dva roky a můžeš testovat v podstatě kdykoliv.

adele15
26. aug 2011

@misula.g tak potom nam napises svoje skusenosti s nim...my asi este pockame do tej svadby a potom zacnem testovat
tak ale ty uz po vikende budes vediet aspon na com si...ja este o tyzden dlhsie budem cakat, i ked teraz uz mam nejak taky pocit, ze tento mesiac nic z toho... 😒

misula.g
26. aug 2011

@adele15 Jasně, určitě dám vědět, jak testuju 🙂 Nejlepší je při tom neustálém čekání něčím se zabavit. Ty máš určitě hodně práce se svatebními přípravami, ale já už se teď koukám třeba na vánoční dekorace, takže budu vyrábět a vyrábět a čekat a čekat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre