Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daasenka85
28. aug 2011

@terioza1 Se nedivím, však si přečti, co jsem psala nad tímto příspěvkem :D ale jsi na dobré cestě, bude to ok 😉

daasenka85
28. aug 2011

@terioza1 ježiš, promiň, já četla "potratu"!! tak porodu se teda fakt nebojim, já budu ráda, že tam dojdu :D ale jak se tak znám, tak mě to taky jednu chytne 🙂

terioza1
28. aug 2011

@daasenka85 potratu se teda bojim taky... ☹ Verim ale, ze to bude v poradku 🙂 Ja si vzdycky predstavim tu hlavicku toho mimco, jak musi projit spodkem a je mi z toho zle 😀

pejullka
28. aug 2011

@terioza1 ja se taky bala, nebylo to nic moc, ale hned po porodu jsem rekla, ze chci jit rodit znovu, pac je to uzasny zazitek, dat zivot diteti

daasenka85
28. aug 2011

holky, tak jsem to taky dostala... Ale po 28 dnech, což je úžasný!! ovu jsem cítila 13.-14 den. Myslíte, že to může být díky kontryheli? s výjimkou minulého cyklu ho piju vždycky 14 dní od začátku cyklu od revize v dubnu... tak snad se nám všem brzy zadaří 😉

daasenka85
28. aug 2011

Protože jsem dřív měla cykly 35 dní přesně - před revizí. Nebo že by to bylo revizí??

malinka_02
28. aug 2011

Holky špatný. Trpím na záněty močáku..ráno sem si říkala že je to nějaký nepříjemný, pak sme jeli nakoupit na týden a najednou pr močák typická řezavá bolest furt se mi chtělo. No v pr... jenže sem 21DC takže samozřejmě sem nechtěla jet na pohotovost pro antibiotika tak celý den do sebe rvu kapky nejdřív na močák a pak na bolest a prolejvám se čajem jenže většinou se to už nedá zachránit.. Ted je to trochu lepší ale nevím zda to není jen tím že tu bolest necítím...Vždycky u toho skončím právě na antibiotikách a ještě nikdy se mi to nepodařilo rozehnat, ale vždycky mi to bylo jedno a jela sem na pohotovost ale teď nechci!! No a samozřejmě sem zjistila že oboje ty kapky i na močák i algifen na bolest se nesmí v těhu..tak sice sem 7DPO ale uplbě si to tady vyčítám a nevím co dělat..Když si ty kapky nedám skončím na pohotovosti, a když je beru stejně nemám jistotu že na antibiotikách nakonec neskončím a ještě by se mi to pak mohlo vracet. Už se mi to jedniou stalo za dobu co se snažíme dostala sem antibiotika co se mužou i těhotným apo týdnu se mi to vrátilo a museli mi dát 2 antibiotika..
Ach jo..holky myslíte že ty léky by eventuelně vadili i takhle brzo?

daasenka85
28. aug 2011

@malinka_02 kočko, já bych právě na tu pohotovost jela tím, spíš že můžeš být těhu. Nechci Tě strašit, ale neléčeným zánětem by ses mohla dopracovat až k zánětu vejcovodů a ani nechci psát (to už je krajní případ) i k neplodnosti. záleží, jak akutní to máš, buď jeď hned nebo až zítra. řekni, že bys mohla být těhu, dr. Ti jistě napíše taková atb, která při těhu nevadí. A znám spoustu případů, kdy žena brala i antibiotika, která by se v těhu neměla (třeba to ani nevěděla, že je v tom). Opravdu si myslím,, že odkládáním léčby těchto ctilivých partií bys mimču mohla ublížit víc! držím pěsti, aby bylo brzy vše ok

baptisia
28. aug 2011

@malinka_02 Algifen stejně jako Ibalgin brufen atd brání uhnízdění vajíčka....už samotný zánět může uhnízdění ohrozit....antibiotika tak hrozná nejsou...já je taky brala dokonce tři týdny a malá se zavrtala a je i zdravá 🙂

luciesofi
29. aug 2011

@misula.g
@strihalka
@malinka_02

Tak nakonec to byla MS..mrcha jedna.. Ale teprve teď se začneme snažit.. Kdyby tohle vyšlo, byla by to vážně náhoda..🙂 Takže teď jsem 3. DC..

misula.g
29. aug 2011

@luciesofi No jo, co se dá dělat. Ale zachvilku bude po ní a hurá do snažení. Já jsem dnes 4. DC, začala jsem užívat kontryhel, aby příští měsíc, pokud dojde MS, nebyla tak moc bolestivá. Tak jdeme do druhého cyklu, snad úspěšnějšího 🙂

misula.g
29. aug 2011

@labanka Dobré ránko, nenapínej nás 🙂 MS nedošla? 🙂

cecil36
29. aug 2011

@malinka_02 odporucam, vypit niekolko poharov cistej vlaznej vody (minimalne 3-4), ak to potom nezaberie sup k lekarovi. Penicilin mozes aj keby si bola tehu. Zapal v tele by bol horsi.

luciesofi
29. aug 2011

@misula.g Přesně tak..🙂 Teprve teď to bude opravdové snažení..🙂 Tenhle týden se stěhujeme do nového bytu, tak pěkně začneme v novém..🙂 Těším se moc! ;)

zuzkag2
29. aug 2011

@labanka Adulka..no ako ti je dnes...este stale spinis a ms nikde? ja som oki moja, uz som to predychala aj s drhaym...ale obidvaja sme boli smutni....kupila som si konecne alchemylku, nech pomoze, lebo tie ms bolesti su hruuuuuza....
cmuk, pekne rano prajem 🙂

zuzkag2
29. aug 2011

@misula.g Misi, no tak tak nejak to zazivam aj ja, akurat, vzdy cez den...mala som teraz stastie ze prisli o den neskor, ze sa mi posunuli na sobotu...tiez si davam dve tabl. , jedna nezabere, a obcas mi byva aj do placu, uz, co neviem co robit...este mi zaberaju take kvapky, co su na predpis...🙂 presne, az po vysadeni HAK...
ja aj rozmyslam, ci nemam nizky prah bolesti alebo co...

daasenka85
29. aug 2011

@zuzkag2 Tak jsem to taky včera dostala.. Holky moje, my to budem mít snad stejně :D teda doufám, že za chvilku nebudem mít 😉 kamarádka medička (už 6. ročník), která se dopodrobna zajímá o gyndu, mi tvrdila, že bolestivá menstruace je důkazem ovulačního cyklu 😉 Vím, že to je chabá útěcha, ale aspoň něco!

misula.g
29. aug 2011

@zuzkag2 Kapky - vím, že Algifen zabírají, ale ještě jsem si je nenechala předepsat. Včera večer jsem si dala svůj první hrneček kontryhelu, tak uvídím, zda bolesti nebudou tak silné v dalším cyklu. Budu ho pít ještě celý tento týden, vynechám týden před ovu a po ovu a potom zase najedu na čajík.

labanka
29. aug 2011

@misula.g nie zatial len spinenie, ale uz sa mi zda ze to ide do ruzova ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

misula.g
29. aug 2011

@labanka ☹ A ten druhý testík jsi tedy nezkoušela zatím?

labanka
29. aug 2011

@zuzkag2 Zuzulik no tak vselijak...bolesti mam take zvlastne- take ine......ale podla mna sa to rozprudi...to zena citi.... uz to ide do ruzovkasta, ale nekrvacam ako minuly mesiac ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja neviem co to je....take zvlastne...
my sme sa uz zmierili stym, ze asi opat menzes.....bude nabuduce ☹

daasenka85
29. aug 2011

@misula.g Můžu se zeptat, proč vynechat týden před ovu? myslím, že není špatné ho pít až do ovu kvůli růstu sliznice, aby se mimčo mělo kam uhnízdit.. A pokud Ti jde o to, abys ho nepila pořád, tak obecně u bylin se říká stačí týden pauza (v Tvém případě po ovu) a pak se zase 3 týdnu mohou užívat/pít 😉

misula.g
29. aug 2011

@daasenka85 A když je MS silná a dlouhá, znamená, že sliznice byla vysoká, že?

labanka
29. aug 2011

@misula.g nie, ale dnes ho pojdem kupit, lebo chcem ist trhat zub na chirurgiu a neviem ci mi mozu nieco pichnut vies ☹

misula.g
29. aug 2011

@daasenka85 Dáši, já právě nevím, kdy mám přesně ovu 🙂 Zatím to nemám odzkoušeno, tak nevím, abych neudělala něco špatně. Četla jsem tolik příspěvků o kontryhelu a jsem z toho jelen... Myslím, že by nebylo dobré, kdybych měla moc krátkou a slabou MS, jak to mívají některé uživatelky kontryhelu - stačí, když bude méně bolestivá. I když krátká a slabá by byla fajn, ale znamená to, že je slabá sliznice, ne?

daasenka85
29. aug 2011

@labanka Udělej si testík, dokud nekrvácíš "rudě" (odpusť) a hodně, není nic ztraceno!! Kolik holek poprvé špinilo při čöčekávané MS 😉 A pokud bude negativní, je to sice smutné, ale z mého pohledu lepší než nekonečné čekání a plané naděje

labanka
29. aug 2011

@daasenka85 tak ja sa teda dnes otestujem, lebo mam zvlastne bolesti...a dam vam vediet kočky......drzte palce...cmuk

daasenka85
29. aug 2011

@misula.g Jé, to jsi na tom jako já :D ale po kontryheli mě právě bolí břicho mezi 11. a 14. dnem cyklu, pak ještě dva až tři dny citlivé bradavky, říkala jsem si, je možné aby byla ovulace okolo 14. dne, když mám menzes až 35. den? ale vzhledem k tomu, že jsem to teď dostala už po 28 dnech, tak to asi tak bylo! tedy snad. když jsem svému dr. říkala, že jsem musela otěhu (při ZT) 17. den cyklu, protože mě potom bolely bradavky, tak se mi jen smál 🙂 Asi dokud nebudem měřit a dělat ovu testy, není jisté vůbec nic! proto se ideálně doporučuje četnost tulení obden až obdva.. Holky, stejně by to byla krása, kdybychom byly všechny stejně těhu a měly stejný termín 🙂 já vím, předbíhám, ale těším se, až nám to dopadne, hlavně musíme zůstat pozitivní! Však ono to našim maminkám a babičkám taky většinou nevyšlo hned první cyklus, ale neřešilo se to.. bralo se všechno víc přirozeně..

daasenka85
29. aug 2011

@labanka To víš, že držíme!! a je to lepší, že kdyby jsi těhu byla, tak Ti dr. může dát Utrogestan na pomoc udržení těhu! moje mamka doslova krvácela (!nikoliv špinila!) celé tři až čtyři měsíce těhu se mnou (nejen v době očekávané menstruace) a jsem tady 🙂

misula.g
29. aug 2011

@daasenka85 Začala jsem s měřením BT, tak snad mi spolu s ovu testy napoví, kdy to proběhne 🙂 Pozitivní a optimistické určitě budeme a další měsíc bude pro mnohé z nás úspěšnější 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre