Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

veji
8. sep 2011

@lea1333 tak sup sup snazit sa 😀

malinka_02
8. sep 2011

@ivussska některý holky mají i MS normálně, hlavní je že máš pořád // to je důležitý..A jaký je tvůj recept na //? 😉 No soustředím se dost právě.. počítám kolik budu dní po a jestli vyčkat až na ovu nebo to zkoušet celé plodné dny a zase aby sem si ten močák nerozházela jestli fakt nepočkat a zkusit jen třeba 2x kolem ovulace a pak počkat na další měsíc aby si to dole trochu odpočalo..No prostě řeším to ještě víc snad..

zuzkag2
9. sep 2011

babulky ... mam otazku, moze sa ovulacia prajavovat aj takou bolestou bruska ako pri ms? od vcera ma tak pobolieva brusko, ako keby som mala dostat ms....nechapem.

zuzkag2
9. sep 2011

@vierkapierka Vierocka, tak drzim palceky, nech tie slubne priznaky zanmenaju // na tt...daj vediet, oki?

labanka
9. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi ja som tiez myslela ze bolest podbruska je sprievodny znak ovu...a pozri ...ja ovu ani nemam ☹

gina1769
9. sep 2011

@zuzkag2 ja som napr.vždy cítila bolesť bud na pravej alebo ľavej strane bruška,ale samozrejme to neznamená,že ty to musíš cítiť rovnako....Nezaznamenala si dnes ráno pokles BT o 1-2 °C? Ja som to mala napr. takto,že deň pred ovu 36,6 °C , v deň ovu 36,8°C a po 37,1°C. Väčšinou je to tak,že pred ovu ti BT mierne klesne.A dúfam,že už o pár dní budú tie // Veľmi ti ich prajem 😉

ivussska
9. sep 2011

@malinka_02 recept žádný nemám, za normálních okolností bych měla oooobrovskou radost ze //, ale teď tuším, že se něco děje. Musím počkat na výsledky a pak dám vědět

zuzkag2
9. sep 2011

@gina1769 no ja si BT nemeriam, tak ani netusim. vajecniky ma bolia, ale k tomu aj taka bolest ako pri ms...tak nechapem. keby som bola po ovu, tak si myslim, ze uz je to priynak 🙂

zuzkag2
9. sep 2011

@labanka zlatko, mohol to byt len jeden cyklus, co si mala bez ovu... ci doki povedal, ze ju vobec nemas? a ozaj, ty si testiky na ovu nerobis, vsak?

pehavcek
9. sep 2011

dievcata mozem sa pochvalit? Prijali ma do roboty (po ktorej som tuzila), takze som stastna. ked budem mat hlavu plnu novej prace, nebudem hadam mysliet len na otehotnenie a mozno sa to casom aj podari 😉

momamo
9. sep 2011

@zuzkag2 Ahoj Zuzka ja za seba mozem povedat ze rpavdepodobne ano, lebo ja to mam tak isto, a preto aj vtedy viem ze ju mam..Stale ta pobolieva..?? A ja by som sa takisto chcela opytat ak by si mi vedela poradit, mam par dni po ovu, a mam husty biely vytok, ci to moze byt jeden z priznakov tehu alebo nieco ine...Inak citam vas tu stale, aj ja som tu bola aktivna minuly mesiac, kdes sme si aj mysleli ze sa nam podarilo a nic z toho...☹

momamo
9. sep 2011

Ahojte kocky, chcela by som sa opytat mam 5 den po ovu, a od vcera husty biely vytok, myslite ze to moze byt nejaky priznak??

miriamm11
9. sep 2011

Baby ja mam zapal mocovych ciest ☹ . Som bola dnes u lekara ☹ ☹ ☹ tak toto som si neprosila. Mam aj ATB ale mam ich zacat uzivat v pripade ze sa mi stav zhorsi, alebo nezlepsi do nedele.. Na gynde dnes neordinovala moja, ja mam nervy!!!!!!! Zrovna teraz taketo nieco , ja som nachystana na tehotenstvo a nie na zapaleny mechur!!!!! 😒 😒 dnes 29DC citim sa akoby som mala chripku, ja taka vitalita a takto ma zlomi nejaky mechur. Pijem litre vody, ze je sanca ze mi to prejde a ak nie tak musim dat ATB 😒 to nechceeeeeeeem fuj! chcem byt zdrava!!! haloooooo pomooooooooooc 😒

mischako
9. sep 2011

ahojte.... chtěla sem se zeptat jeslti máte někdo zkušenost s tím opakovaným "slintacím" 😀 OVUtestem???
a ještě...co je to anovulak???
děkuji vám dobré víly 🙂

anieanne
9. sep 2011

Ahoj, sice to sem tak úplně nepatří, ale zkusím to, třeba to máte některá zmáknuté - po vysazení HA jsem dostala klasicky MS, první neHA cyklus měl 22DC, druhý 34DC. Kdy mám tenhle cyklus brát jako den očekávané MS ? Kdyby podle klasického cyklu, tak to bylo včera. Mám občas bolesti podbřišku a výtok, ale to jsem měla víceméně i minulý měsíc. Kdy ovuluju netuším, ale když to počítám podle minulého delšího cyklu, tak jsme měli nechráněný styk den po ovu... Díky

zuzkag2
9. sep 2011

@momamo ahojcek, dakujem...no ja som sa len zlakla, ze ci nemam nejaky zapal,lebo takto ma pri ovu nebolieva brusko, tak ako pri ms, vies. testujem ovulku od 11DC, teraz som 15DC, a dnes mam ovulku, tak sa vytesujem. ale boli ma to neskutocne, to je hotovy kriiiiiiz 😀
mojko, no ja ti neviem povedat, ci husty biely vytok je priznak tehu, ale husty vytok je isto priznak tehu. Ci to vsak moze byt uz 5DPO, to sa mi zda asi trosku skoro ( mas otestovanu ovu s testom, ci to vies len priblizne )?
Este som ti chcela povedat k tym vitaminom, co si pisala na profile...vitaminy mozes akekolvek, ale daj pozor na prekrocenie dennej maximalnej davky...pozri si zlozenie pripravkov, a zrataj si kolko do seba dostanes jednou tabletkou denne, ak si das z viacerych pripravkov, a ked to vychadza, tak papaj...🙂
Alchemylku mozes s cim kolvek kombinovat, ale pozor, po ovu ju uz nepi, sposobuje stahy maternice, a mohla by vypudit oplodnene vajicko....
a inak, aj ja som si myslela po minulom mesiaci, ze uz je to zarucene...a nic. tak nevadi, poplakala som si, a teraz ma po ovulke od zajtra caka dlheeeeeeeeeee cakanie, ci pride ms....

zuzkag2
9. sep 2011

@anieanne ahojcek...aj mne cyklus trochu strajkoval po vysadeni HAK...vychadzaj z cyklu ktory si mala pred HAK, alebo zatial, kym nemas cyklus pravidelny (napriklad 35DC ) tak vychadzaj z 28 dnoveho cyklu....
podla mna po tretom neHAK cykle sa ti to zacne upravovat.

zuzkag2
9. sep 2011

@miriamm11 Miri, predavkuj sa brusnicami, kup si urinal, a brusnicovy dzus, a ine brusnicove pripravky, je to priroda, vitamin, tak mozes toho aj viac...a zazenies to....dufam, drzim palceky....

zuzkag2
9. sep 2011

@pehavcek gratulujem, to je skvele...aj ja som prave nastupila do novej roboty, dak dufam, za obe, ze nam nove prostredie pomoze 🙂

simik22
9. sep 2011

ahojte baby, mali ste niektora jeden z prvych priznakov tehotenstva zvys. teplotu, pripadne horucku??

mischako
9. sep 2011

jo chtěla sem se pochlubit, že už mi není špatně, ale asi sem to zakřikla... takže jestli patří mezi příznaky těhotenství nevolnost, bolesti, návaly horka a pocit, že to mám "za pár", tak to čekám aspoň 4čata 😀

@simik22 taky by mě to zajímalo, ale já mám zvedlou jen lehce, spíš mám teplotu pocitově (návaly horka a tak)

veronika1417
9. sep 2011

@simik22 ja som mala uplne pocit, ze som chora a dokonca v noci v posteli som mavala zimnicu - triasku. Vtedy som netusila, ze som tehu a dokonca som ani nevedela ze sa tak moze prejavovat tehotenstvo az neskor mi to potvrdili baby.

simik22
9. sep 2011

@mischako kolko prosim ta mas? ja som citala, ze okolo 37, 1; 37,2 je to priznak.. ale ja mam viac a citim sa hrozne. nic ine ma neboli, ani nekaslem, len toto.

anieanne
9. sep 2011

@zuzkag2 Ok, děkuju. Byla bych moc ráda, kdyby to vyšlo, a tak se bojím testovat, že na tom testu nic nebude...

simik22
9. sep 2011

@veronika1417 to mam aj ja, zimnicu.. ale mam zvysenu teplotu, okolo 37,5 som mala.. no este mam, ale neviem, ci sa mi nezvysila

veronika1417
9. sep 2011

@simik22 a ak by si nahodou bola tehu ako Ti to vychadza? v kolkom tyzdni by si bola?

simik22
9. sep 2011

@veronika1417 este mi menzes nemeska.. v dakom stvrtom...

veronika1417
9. sep 2011

@simik22 nooo to moze byt ja som to tak mala 😉 mas aj nejaky iny priznak? kovova chut v ustach, nejaka nevolnost,...???

simik22
9. sep 2011

@veronika1417 ani nie... vobec nic.. zacinaju ma boliet prsia, ale to ma hocikedy pred menzesom.. nie vzdy, ale hocikedy

mischako
9. sep 2011

@simik22 no já se neměřila, mám to fakt pocitově, jako návaly horka, čelo mám teplejší, ale myslím, že to víc než těch 37 nebude, ale můžu se změřit, jestli chceš....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre