Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daasenka85
26. sep 2011

@misula.g No, u mě to je s tím pitím trochu těžší... dřív jsem právě popíjela každý pátek/sobotu. u mě je totiž problém, že jsem byla příležitostný kuřák u pivka/vínka. bez toho pít neumím a ani mi to nechutná. když jsem otěhotněla, tak jsme ten cyklus taky dost popíjeli a teď si to vyčítám, že to byla jedna z příčin, proč to nedopadlo, tak jsem raději přestala pít už před 2 měsíci (tím pádem jsem si ani nezapálila cigaretu) a cítím se tak líp.. i když je jasné, že to asi bude o to déle trvat 🙂 ale já už bych si to te´d neodpustila, kdyby se zas něco stalo 😔

misula.g
26. sep 2011

@daasenka85 Dáši, to chápu. Já jsem nikdy nekouřila a nepiji skoro vůbec. Jen jsme si udělali takový hezký večer. No, tak co takhle vyrazit někam na výlet či prodloužený víkend? 🙂

daasenka85
26. sep 2011

@misula.g jo, to jsem přemýšlela, že bychom mohli... mám vyyhlédnutý Welness hotel na šumavě 🙂

e.l.i
26. sep 2011

vcera som uz jasne halucinovala.. bo ranny test bol len s jednou palickou..bolo mi jasne ze velmi-velmi skoro som testla..no skoda.. uuvidime ako sa to vyvinie o tyzden..si nejako verim ze too tento krat vyslo... 😉

@daasenka85 ja tiez pijem prilezitostne..,a dnes si asi budem musiet ..bo dnes mam narodky...tak dufam ze ak sa v mojom brusku nieco deje , mensia oslava neublizi 😨

adele15
26. sep 2011

@e.l.i a ktory DC si testovala?

e.l.i
26. sep 2011

@adele15 hm nejaky piaty...a to mam pocit ze len tieto hlupe testyma zmietli bo v letakoch pisu ze uz neviem po kolkych dnoch zisti tehu...jaj a som prestudovala tolko stranok.. ze je jasne ze jasnu odp. mi este nemoze test dat.. bo kym vajko pride do maternice.a zahniezdi sa a zacne produkovat normalne mnoztvo hcg aby test dokazal zachytit...tak 5 dni po DC to nieje mozne... 😕

adele15
26. sep 2011

@e.l.i ale to si 5 den po oplodneni asi, myslela som kolky den cyklu 😀

e.l.i
26. sep 2011

@adele15 jaj 😀 😀 19ty

adele15
26. sep 2011

@e.l.i joj, no tak to jasne, ze ti vyjde negativny testik 😀
treba trpezlivost, mna uz tiez mrle zeru, ze by som si spravila testik, ale pockam do terminu ms...
kolko sa snazite?

e.l.i
26. sep 2011

@adele15 jaj ani mi nevrav .. som strasne netrpezlivy clovek...aj ked si uvedomujem..ze mi ziadny testik neukaze tak skoro tie dve ale sa uz neviem niekedy ovdladat a som ako testmaniacka.... 😀..snazime 4mesiac 😖

adele15
26. sep 2011

@e.l.i 😀 to pozna asi kazda z nas...u mna to bolo minuly mesiac (1. mesiac snazenia) horsie, to som sa neskutocne sledovala a vsetky priznaky som si vsugerovala...tento mesiac je to z tohto hladiska o poznanie lepsie! ale cim viac sa blizi termin ms, tak je to horsie a viac sa sledujem a neustale na to myslim... 😒

misula.g
26. sep 2011

@daasenka85 Ideální 🙂 My plánujeme taky prodloužený víkend na Šumavě, ale jen na procházky.

e.l.i
26. sep 2011

@adele15 no takto to u mna vyzeralo treti mesiac snazenie...ten prvy ..druhy som nebrala tak vazne... 🙂 a ten treti..som uz mala vsetko ako vravis ako prava tehulka... tento mesiac zatial ziadne nemam, no ale uz niesom ani v psych, poho ako by som mala byt....lebo uz len cakam ci to vyslo..a ked to zase padne tak ma len bude zozierat ten pocit sklamania. ked dojde mrcha...som dva dni v depke.. s muzom sa mi ani bavit nechce., 😅 .. no a na druhy mesiac odchadzam do BA robit specializaciu takze dva tyzdne budem bez muzika.cize zase nic ..ziadne tehu...,,tak snad to vide uz teraz.... 😵

labanka
26. sep 2011

@zuzkag2 ahoj anjelik moj, tak ako? predsa mrcha? neveriiiiiiiiim ☹
ja stale nic, ale to pripisujem stresu...bradavky ma bolia, sem tam ma bodne v lavom vajecniku a zas ten vlci hlad 😀 😀 😀 ale to preto, ze ja som take nenažranko 😝

katarinkam
26. sep 2011

@zuzkag2 No hlavne podľa BT pridám aj graf. No dnes som 31 DC. A stále nič, trochu pocity boli ako pred., ale akosi utíchli a nič sa nedeje. Tehotná teda nemám byť z čoho resp. žiadne vajíčko žiadne mimi 🙂 Tak asi počkám pár dní a ak nič tak doktorku asi navštívim. No dúfam že krámy sa dostavia samé 😖 nechcem žiadne vyvolávačky či čo sa to dáva. Skúsime trochu červeného vínka, snáď pomôže 😀

katarinkam
26. sep 2011

@zuzkag2 ešte ten graf

labanka
26. sep 2011

caute baby, tak ma napadlo, dnes si citam nieco o tom lieku co mi dal na "ovulku" moj lekar - Glukophage 500 a vsade sa docitam, ze je to na liecbu polycystickych vajecnikov....ale ved to je totalna neplodnost...
myslite,zeby mi nieco take dolezite nepovedal? no som hotova z toho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzkag2
26. sep 2011

@katarinkam Ahoj Kati...no este chvilu vydrz, ja som mala pri anovulacnom cykle ms az na 34DC...do toho 35 dna je to este celkom v poho, pokial sa necitis zle. A potom skoc k dokimu, co ti povie...nemas ani trosku bolesti, ze by ms prichadzala? K tomu vinku skus este aj trosku sexu, vraj to pomaha 🙂 najlepsie by fakt bolo, keby prisli same...
a zlatko, k BT ti ja nic nepoviem, ja som v tomto uplny debilko, vobec sa v tom nevyznam ☹

adele15
26. sep 2011

@labanka podla mna by ti taku zavaznu vec povedal a hlavne by neurobil takyto zaver z jedneho vysetrenia a bez laparky....teda podla mna. mozno ti len dal nejake silnejsie lieky, ale podla mna by si sa ho mala na tospytat pri najblizsej kontrole....

katarinkam
26. sep 2011

@zuzkag2 no veď ešte počkám, budúci víkend ideme na chatu a ako sa poznám chytia ma práve tam 🙂 A bolesti žiadne ☹ chvílkami pocit že by mohli príst ale max 10 min a potom nič a ked mavam tak bolí väčšinou ten prvý den tak 1-3 hod. a potom už to je v pohode. Ale teraz nič.

labanka
26. sep 2011

@adele15 no ten zaver som si zrobila je, kedze dnes cely den googlim tie lieky Glucophage a vsade najdem ze su na liecbu polycystickych vajecnikov 😢 😢 😢 😢

zuzkag2
26. sep 2011

@labanka zlatko moje, ten liecik sa pouziva aj na liecbu polycystickych vajecnikov, ale aj na podporu dozrievania folikulov a vajicok...keby si mala PCO, tak ti to isto povie, nestresuj sa mojko.

labanka
26. sep 2011

@zuzkag2 a keby som mala PCO tak by som neotehotnela? ci ako to je? 😢 😢 😢 😢

adele15
26. sep 2011

@labanka juj moja, ja viem, ze je to tazke, ale nestresuj sa! keby bolo volaco vazne, urcite by ti povedal a hlavne by ta poslal na dalsie vysetrenia isto!

labanka
26. sep 2011

@adele15 najlepsie je nic nevediet a este lepsie by bolo zrusit google 😀 😀 😀

adele15
26. sep 2011

@labanka tak to mas pravdu! ja sa uz snazim obmedzovat to patranie po diagnozach a liekoch 😀 sladka nevedomost 😵

zuzkag2
26. sep 2011

@labanka otehotnela, ale len s liekami, vacsinou...ale ty PCO nemas zlatko, na sto percent....dam ti priklad...mnohe antibiotika, ked si prozries pribalovy letak, su okrem liecby chipky aj na liecbu napriklad kvapaky...ked ti ich doki predpise, neznamena to , ze mas kvapavku...vazne sa teraz stresujes zbytocne, fakt! tie lieky obsahuju hormon, ktory podporuje vytvaranie foĺikulov, a vajicok...je to na to, aby sa ti nevyskytovali anovulacne cykly.

labanka
26. sep 2011

@zuzkag2 ty si moj pokladik najlzatsi najmilsi si ako cokoladka, ktora ma stale potesi a ukludni 😉 😉 😉 😉

labanka
26. sep 2011

@adele15 tak ja uz teda nic nebudem hladat 😉

adele15
26. sep 2011

@labanka veru uz radsej dalej nic nehladaj a necitaj ani pribalove letaky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre