Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

miriamm11
27. sep 2011

@zuzkag2 vsak ja som presne tak verila ten prvy mesiac tiez a nakoniec nic 😒 a tento mesiac mam pocit ze sa to uz vlecie strasne dlho a to sa snazime 2cyklus 🙂 stale si hovorim ze sa nejdem myslienkami tocit okolo tehu ale je to tazkeeeee 😀 a tento mesiac zas ako na potvoru som ochorela, lezim mam zvysenu teplotu , tak mam aj nervy, dufam ze je to len prechladnutie a do rana budem OK. Najhorsie su tie sklamania naozaj, ja si teraz hovorim ze do konca roka chcem byt tehu 🙂 mam taky lepsi pocit, ze mam kopec casu 🙂

miriamm11
27. sep 2011

@niky3 mozno sa deju nejake hormonalne narasty u teba 🙂 a preto tie pocity na zvracanie, niekto je na to citlivejsi a niekto menej. Je to vela aj o psychike: citime sa tak ako sa citit chceme?: najhorsie je to pozorovanie, ale tak neostava nam nic len cakat do datumu ms ..... 🙂 u mna sa zatial nedeje nic, len to prechladnutie 😒

niky3
27. sep 2011

@miriamm11 kéž by.. byla bych ráda... člověk si říká co by bylo kdyby bylo malé... ale zatím se musíme jen snažit a doufat.. 🙂 asi před tím čtvrt rokem jsem si dělala po asi týdením zpoždění těhu-test a vyšla mi ta čárka slabá, a pak asi 4 dny na to jsem začla krvácet, tak jsem šla pro sichr k doktorovi a ten mi udělal utrazvuk a řekl, že tam nic není, pak na krev, to bylo jen nějak 5,1 (už ani nevim čeho), a pak mi řekl, že to asi těhu bylo, ale šlo to ven. No a další měsíc, zase slabá druhá čárka a pak 2 dny na to MS :( a co ty? jak se dlouho snažíte..?

nativanativa
27. sep 2011

@simik22 , ja viem , od zajtra idem do toho naplno 😵

misula.g
27. sep 2011

@nativanativa Ahoj, z jedné teploty se těhotenství určit nedá. Základem je, že teplota stoupne po ovulaci a drží se stále nahoře. Nemusít to být ani 37 stupňů. Vím to z vlastní zkušenosti, já 37 nikdy nepřesáhla a jsem v začátcích těhotenství. Jinak, žena může menstruovat i v těhotenství, není možné, že jsi těhotná? Budeš testovat?

miriamm11
27. sep 2011

@niky3 my 2mesiac sa snazime, a ten prvy som si robila test skor a tiez som mala slabulinku ciarku druhu a dostala som ms skor o 4 dni a strasne silnu, lenze ja som po ovulke ochorela na zapal mocovych ciest a dost silny , tak som mala aj antibiotika. Tento mesia sa budem testovat az ked mi bude meskat 🙂 skor nie? 🙂 ..a tiez mi doktor povedal ze to mohlo byt aj tehotenstvo ale potvrdit to nemoze, ze sa to stava casto ze s prvou ms odide aj zarodok .... 😒 a 2.vec zetie testy mozu ukazat druhu ciarku nejaku vyrobnu ked su po limite, ze spravit pockat 2-3minuty a vyhodit ked je neg. Tebe sa ukazala duha ciarka hned?

daniwaugh
27. sep 2011

@niky3
radsej nic nevyvodzuj, aby si zbytocne nebola sklamana. stava sa castokrat, ze ked sa zena snazi otehotniet, vidi priznaky aj tam kde niesu a potom ma falosne nadeje.. kazde telo je jedinecne a nemusis mat ziadne priznaky a mozes byt tehu (ako ja s prvym dietatom) alebo mozes mat vsetky priznaky a nebyt.. pockaj si na ms a uvidis, lebo dopredu zbytocne hadat ci ano ci nie..

daniwaugh
27. sep 2011

@miriamm11
to mohol byt mikrolpotrat (dufam ze nebol) a to znamena ze telo vylucilo zarodok lebo by bol poskodeny (koli tym liekom), nase telo je dost mudre.. dufam ze som ta tym nezdeptala.. ale keby to aj bol, to znamena ze si otehotnela a podlamna by bola velka sanca coskoro zasa.. ak sa ciarka neukaze hned, tak by som to neriesila (resp ked nabehne ta testoviacia) lebo to fakt moze byt od vyroby..

niky3
27. sep 2011

@miriamm11 no já ani nevím do kdy se ta druhá čárka objevila, ale asi jsem na to čekala snad až 5 min a pak se objevila. Kámoška co se jí povedlo otěhotnět hnedka ten prvý měsíc co si řekli s manžele, že to zkusí, tak říkala, že i někdy četla, že pokud je to slabé, že to těhotenstvo není.... Nejhorší je teď to čekání.. :(

niky3
27. sep 2011

@daniwaugh Máš pravdu.. lepší je nad tím nepřemýšlet a nechat tomu volný průběh... taky si říkám, že je asi ještě brzy dělat nějaké závěry.. Zkoušíme to v podstatě ob den, tak snad jsme se trefili a vyjde to... Jen se trochu bojím, ten můj už asi 10 let kouří, tak jestli to bude v pohodě.. ale už se hodně omezuje a snaží se přestat 🙂

nativanativa
27. sep 2011

@misula.g ja neviem ,snazime sa , 7 mesiacov som brala duphaston , minuly tyzden som mala menzes , ale len tri dni , co mi bolo divne , prsia ma strasne boleli ako aj bradavky ( vzdy ma bolievaju prsia pred ) , bredavky uz nebolia ale prsia ma pobolievaju a mam ich plnsie , robila som si test ale bol negativny , ja uz neverim..... 😢

miriamm11
27. sep 2011

@daniwaugh mohlo to tak byt,neboj nezdeptala si ma 🙂 doktor povedal ze takto konci az 30% tehotenstiev, a keby som nerobila testy skor tak ani o nicom neviem...jedine co som rozmyslala ze ak to bol mikropotrat ze ci je sanca tento mesiac na tehu o to znizena? a doktor zas povedal ze je to 50 na 50 🙂 ze u niekoho zostane vystelka a maternica je lepsie pripravena na dalsie tehu.... 🙂 ale moze to byt aj druha moznost, ale ako som tu pisala hore mam dnes zvysenu telesnu teplotu a citim ze som prechladnuta, tak chcem sa hlavne preliecit!! 😒 a to do zajtra 🙂 🙂

misula.g
27. sep 2011

@nativanativa Aha, tak že by to zlobilo vlivem těch léků? O tom bohužel nic nevím 😒

nativanativa
27. sep 2011

@misula.g ja neviem ,namala som nikdy tento problem , ale asi to bude kvoli tym liekom , uz ich nechcem brat , nic mi to nepomohlo . idem k dokimu v piatok a uvidim co mi navrhne dalej ☹
tento krat som si kupila 10 ovu testov 😀 a idem do toho naplno 😝

labanka
27. sep 2011

@zuzkag2 rano zrobim mojko nemozem zaspat ;(

zuzkag2
28. sep 2011

@labanka dobre moja, tak budem cakat na vysledok

simik22
28. sep 2011

@nativanativa tak nech sa dari 🙂

simik22
28. sep 2011

@labanka tak co mojaaaaaaa??????????

adele15
28. sep 2011

@misula.g misi, tak ako moja??? vsetko v poriadku??? ja som uz dnes nevydrzala a testla som sa a zasa nic 😢 a to som teraz tak nejak zacala dufat, ze asi hej, lebo ma vcera aj predvcerom navecer tak divne pichalo v podbrusku - to sa mi este nestalo (teda si aspon na nic take nepamatam)...tak som sa aj tak tichucko v duchu nadejala a rano prislo zasa raz prebudenie do reality... 😢 😢 😢

adele15
28. sep 2011

@zuzkag2 veru mas pravdu, ze psychika zohrava veeelku ulohu, ale udrzat ju na uzde je hrozne tazke a pre mna nepredstavitelne...neda sa mi na to stale nemysliet a o to vacsie je potom sklamanie... 😢

lenkadovolenka
28. sep 2011

@adele15 veru, šikovný je, to treba uznať 😀

manamani1
28. sep 2011

Aj ja som snažilka druhý mesiac!!!

daniwaugh
28. sep 2011

@manamani1
drzime velmi palceky! kedy zistis ci si?🙂

manamani1
28. sep 2011

@daniwaugh tak mám plodne dni podla ovu testov a hlien,tak cca. 10 dni???a ty? ako?

daniwaugh
28. sep 2011

@miriamm11
no ale je velmi tazke si nerobi, ja som takto vyplytvala 2 testy aj ked som vedela ze mi nemoze v ziadnom pripade ukazat lebo je skoej nez skoro a aj tak blbec nedockavy ze co keby.. 😀 a samozrejme nic.
inak mne sa dnes v noci snivalo ze som bola tehotna ale mala som mimomaternicove a ze som nevedela ale mala som bolesti tak ma lekar prezral a rovno babo aj vybral (uplne malilinkate, asi 3cm) no normalne som sa rano s placom zobudila, aka hroza..!!!
to som inak aj ja chcela povedat, ze je to 50/50,. ze tvoje telo bude bud lepsie pripravene, alebo nie, ale treba dufat v to lepsie..

daniwaugh
28. sep 2011

@manamani1
ja mam NE-dostat ms o 2 dni, akurat som 26Den Cyklu posledna ms 4.9, tak sedim ako na ihlach, nemam vobec ziadne priznaky ale to som nemala ani pri prvom, cize to snamena prd makovy :o)
no, tak sup hop doma do perin!:o) ono to prvy mesiac asi telo potrebuje na precistenie, hadam tento vam to vyjde 🙂 kolko si brala hak?

manamani1
28. sep 2011

@daniwaugh kolko? 6rokov ale svacsimimensimi prestavkami,takze minuly mesiac sa tonepodarilo,aj ked som nemala vypocet plodnych dni,tentomesiac s ovu testami,tak sa ľúbkame o sto 6🙂)))))..tak test by ti uz ukazat mal,kedze mas 2 dni pre ms,nie?

papucz
28. sep 2011

@manamani1 drzim palce nech to teraz vyjde, aspon vies ze sa ti nastartoval cyklus a lepsie sa to bude ratat 😀 mne nakoniec tiez prisli az po dvoch tyzdnoch ako tebe, tak som mala cyklus az 42 dni, tak dufam ze tento mesiac je nas

manamani1
28. sep 2011

@papucz tak aj ja dufam,pila som alchemilku....poznas?

labanka
28. sep 2011

AHOJTE KRASKY MOJE, TAK JA SOM RANO ROBILA TEST A FURT LEN TA JEDNA CIARKA 😢 JA ASI KUPUJEM ZLE TESTY, LEBO MNE STALE LEN JEDNU CIAROCKU UKAZE 😠
kramy nikde, test s jednou palicou, priznaky ziadne zvlastne - len bradavky ma bolia neskutocne 😖
@zuzkag2, @daniwaugh, @adele15, @simik22,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre