Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

savinka1
7. okt 2011

Ahojte, rada by som sa podelila s Vami o moju netrpezlivosť: 30 DC...mrcha by podľa všetkého mala prísť zajtra...(ja pevne verím, že aj tak nie 😉 )...bolesti v podbrušku, ako pred mrchou, no tie už mám dobrý týždeň a navyše ma bolia kríže, ale neuveriteľným spôsobom (tento stav je pre mňa nový, doteraz ma nikdy kríže neboli, dokonca ani nie pred mrchou), bazalna teplota 37 stupňov....snažím sa presvedčiť, že to vydržím a žiaden test nespravím 🙂

daniwaugh
7. okt 2011

@savinka1
no, teoreticky na 30DC by si mohla, ale ak vydrzis, tym lepsie!:o)
cize zajtra rano testujes?🙂

romca13
7. okt 2011

golymetr -- jj daniwaugh má pravdu - pokud chceš holčičku, měli byste se milovat tak 2 dny před ovulkou 🙂 samozřejmě žeto nebude na 100% ale zkusit to můžete,, protože klučičí spermie jsou rychlejší a žijí krátce,, pokud se budete milovat v době právě probíhající ovulace, tak kluci holky předběhnou,,, oproti tomu, kdyžto zkusíte 2 dny předem, tak kluci umřoua zůstanou jen holky, který jsou pomalejší a žijí déle, tak by se s vajíčkem mohly potkat právě ty holky 🙂 držím palečky,,, ale samozřejmě to ber s rezervou,,, 🙂

savinka1
7. okt 2011

@daniwaugh no práveže by som chcela vydržať a testovať sa až ked bude ozajstne meškať...ale je to pre mňa veľké sebazapieranie 🙂 hlavne sa obávam, že mrcha aj tak príde....lebo ten pocit v bruchu predsa len je....no však uvidím. Však ako niektoré ženy hovoria - rovnaké príznaky ako pred mrchou a nakoniec žiadna nedošla 😉

miriamm11
7. okt 2011

@romca13 holky aj ja chcem dievcatko 🙂 tiez som citala ze dievcenske spermie su pomalsie a naopak tie s nosicom chlapcenskeho chromozomu pohlavia su rychlejsie ....a tiez som pocula ze nakoniec vzdy zenske vajicko rozhodne o tom ktoru spermiu prijme, sanca je mozno naozaj v tom ze by po tych 3dnoch zostali uz len dievcenske spermie a pockali si na vajicko a to by nemalo na vyber, len jednu moznost 🙂

golymetr
7. okt 2011

@daniwaugh
@romca13 děkuji za názory no my už se milovaly včera takže teoreticky snad holčičí spermijky přežijou jinak se nechám překvapit tak za 14 dní co bude dám dyštak vědět 😉

miriamm11
7. okt 2011

@daniwaugh presne to si hovorim uz dopredu od rana keby nahodou bol negativny ze stale je nadej 🙂 🙂 🙂 ze ta hladina je naozaj este nizka🙂 asi sa otestujem zajtra rano 😝

romca13
7. okt 2011

@miriamm11 @golymetr - někde jsem tu četla, že holčina otěhotněla z jednoho styku který měla 3 dny před ovulkou,,,takže tam by teoreticky měly být už jen "holčičí" spermie 🙂 je pozoruhodné, že ty spoermie mají opravdu takovou životnost,, asi je to samozřejmě u každého individuální,,

miriamm11
7. okt 2011

@romca13 my sme tiez skusali 3dni pred ovulkou ale aj v ned ovulky, tak to je ako loteria teraz 😀 😀

miriamm11
7. okt 2011

Dievcata rozhdla som sa, idem si kupi test. Kupim si 6testov a idem sa testovat kazde rano,vecer kym (ne)dorazi ms 😉 😉 😉 lebo lepsie to zvladam psychicky ked je test negativny ako toto cakanie, to mi robi vecsi stres naozaj 😀 😀 bezkam , pridem tu ked sa otestujem , papa

daniwaugh
7. okt 2011

@miriamm11
no to tiez a plus ked jes sladke tak mas sladke prostredie tam dole co dievcenske spermie uprednostnuju...

daniwaugh
7. okt 2011

@miriamm11
drzim palce velmi velmi poznam ten stres a nervy, nic nie jehorsie ako cakanie a hlupy clovek. a zavist... ale to cakanie vedie.. :D

romca13
7. okt 2011

@daniwaugh takže když v době sexu papáš sladké, tak tím je větší šance na holčičku??? ty jo, to jsem netušila 🙂

daniwaugh
7. okt 2011

@romca13
no skor pred sexom, ale nie ze 5minut, ja si myslim ze tak den dva urcite.. a samozrejme musis s milovat pred ovulaciu.. skus si vygooglovat ako vybrat pohlavie alebo tak a precitat si.. samozrejme nic nie je na 100% ale tak treba urobit vsetko pre to aby clovek dosiahol co chce 🙂

romca13
7. okt 2011

@daniwaugh jj, jsem to asi blbě napsala,,, myslela jsem to tak jako že v době sexíků,, ne zrovna během sexu 🙂))) moje šéfka mi už napsala takový elaborát ohledně toho jak se dělají holčičky a jak kluci, že jsme se u toho s manžílkem pěkně nasmáli,,,,, mě by se líbila spíš holčička mažel chce asi chlapečka,,ale ve finále je mi to asi úplně jedno,,,, takže se nebudu snaži z akaždou cenu dělat tak aby to byla holčička,,,,říkám si, že to osud nějak zařídí 🙂

daniwaugh
7. okt 2011

@romca13
hlavne aby bolo zdrave 🙂
ja som chcela dievcatko a mala som chlapceka a ked mi povedali ze to je chlapcek tak som tyzden plakala :o) a;e to som este nevedela ze sa to da ovplyvnit :D tentoraz sme sa snazili o dievcatko 🙂

romca13
7. okt 2011

@daniwaugh teda moc vám držím palečky,aby vám ta holčička vyšla 🙂

zuzkag2
7. okt 2011

@e.l.i moja,imak na to je najlepsie riesenie povedat pravdu,ze sa zatial nezadarilo...to zavrie usta kazdemu,taka otvorenost...ale to zas zavisi od tohi kto sa pyta,hocikomu to na nos nezavesis...kasli na nich,a nestresuj sa nimi....

daniwaugh
7. okt 2011

@zuzkag2
Zuzik ako s amame? makame makame? ake su plany na vikend? Mne prave svokrovci zobrali dieta dozajtra. juchuuuuu :D a povedali ze este nebudu gratulovat (he?????) nepochopila som ze preco ne, asi chcu pockat na ukonceny 3ti mesiac..

labanka
7. okt 2011

caute baby moje, mate niektora po menzese este spinenie? je to normalne? lebo ja uz som z toho jeleň ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh no to by som aj poprosila .... uff

nativanativa
7. okt 2011

@labanka ako dlho , akej farby a bolo to hned po alebo si mala prestavku a potom prislo spinenie ?

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh krasny ale uprsany den do anglicka 😎 , ako sa ma nastavajuca maminka ??

nativanativa
7. okt 2011

@savinka1 drzim palceeee 😝 😝 😝 😝

lucmic
7. okt 2011

Ahojte baby,tetnto týždeň som tu objavila túto super tému a veľmi to s vami prežívam.O bábetko sa snažíme zatiaľ iba druhý mesiac a som stále viac a viac nedočkavejšia keď už má prísť mrcha .Dnes mám zrovna termín a tak stále prosím aby si dala pauzu.No neviem ako to dopadne lebo mám pichanie v podbrušku ako pred menzesom. Robila som si aj test asi pred 3 dňami a ten mi vyšiel negatívne, bola som z toho veľmi sklamaná ☹ ☹ ☹ No ale nemôžem sa zdávať ako sa nevzdávate ani vy, a budem dúfam do poslednej chvíle...

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
dieta je so svokrovcami, pozeram melrose place na nete a napchavam sa milky way :D life's great!!]akurat som zaukolovala draheho, nech najde normalneho doktora tu, ne hentakych slendrianov, tak obvolava teraz a zistuje, ci to su vsetci taki idioti, alebo len ti nasi :D
a dneska dojde omov skorej a zobere ma na nakupy :D (kamoska ma termin 15,10 - idem jej kupit daky darcek pre babatko)
a ty ako? dufam ze lekar bude normalny a odbornik.. a konecne pomoze!!

e.l.i
7. okt 2011

ahojte tak dnes som30DC.. a mrska este stale nedosla....ma pekne natahuje...no mohla by si dat prestavku.. 😉 ...vcerajsiu depku som uz predychala a tesim sa na dalsie snazilkovanie...sice v pondelok idem do Modry na špecializaciu..a to nebudem doma 2 tyzdne..ale akurat by mi to teoreticky vychadzalo , ze akurat ked sa vratim by som mala mat ovulku... 😉 cize sa hned vrhnem na mojho muzicka...a hor sa robit deturence... 😀

cicussa21
7. okt 2011

Babulky, ako to tu citam.. tusim by sme vsetky najradsej boli, keba priznaky tehu boli uz nejaky ten 18 DC a tehotensky test topotvrdil div ze nie hned po "milovani" 😀 ale na druhej strane..keby to tak bolo, nebolo by tolko stresov, nahovarajucihc si symptomov a boli by sme ovela pokojnejsie a kludnejsie 😉

daniwaugh
7. okt 2011

@e.l.i
no ale este nedosla, to je dobre znamenie!!! a jak sa citis?

daniwaugh
7. okt 2011

@cicussa21
najlepsie HNED!!:o)) hned vediet hned vidiet. hned mat!🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre