Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pejullka
14. okt 2011

holky, teď jsem našla na testu // když jsem měla jít do nové práce, hold osud to chtěl jinak🙂 držte palce

daniwaugh
14. okt 2011

@pejullka
gratulujem velmi moc!juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂)
sak im nepovedz ze si tehu az do konca skusobnej a bude..

pejullka
14. okt 2011

@daniwaugh ja dělám na ičo, takže zkušebku nemám, přejdu na brigády a pak na pracák

daniwaugh
14. okt 2011

@pejullka
jaaaaj tak to neviem ako funguje, ale hadam to mas vyriesene.. tesim sa z noveho babatka v bruskuuu🙂

baby vidite? pridajte saaaaaa

pejullka
14. okt 2011

@daniwaugh děkuju🙂 taky se těšíme a moc. Vyřešené to je, ono už to stejně jinak vyřešit nejde🙂

zuzkag2
15. okt 2011

@nativanativa no paradicka, ja na babske recepty verim, aj na bylinky....tak nech ti pomozu...a inak, uz by si nemusela zbierat vsetky pliagy, uz bud zdrava, dobre 🙂

zuzkag2
15. okt 2011

@daniwaugh jasneeeeeeeee, budem rodit ako jablon...uz ma vidis 🙂 ale 2-3 dietky mozu byt...bude nas jak hadov 😀

megy
15. okt 2011

teda koukám holky - posledně jsem psala, jak je třeba věřit intuici a teď jste tady těhulky 😀 to je prča - mooooc gratuluji všem 🙂

pejullka
15. okt 2011

@megy díky megy🙂 posílám fota🙂

pejullka
15. okt 2011

akorat nevim jak si zvyknu na kafe bez kofeinu🙂 jinak jdeme oslavovat do cukrárny a říct té naší prdelce že bude mít brášku nebo sestřičku

nativanativa
15. okt 2011

@miriamm11 no micka , davkuje sa to kazdy den a povedala ze aj ked otehu tak to malinkemu vobec nebude vadit , veeeela ludi k nej chodi .... , ona je v trnave a ja tam chodim az v ba za nou a vcera tam boli tiez ludia z ba co sa o nej dopoculi 🙂

nativanativa
15. okt 2011

@daniwaugh este nie ... ale vyskusam 😉

nativanativa
15. okt 2011

@zuzkag2 uz aby to zabralo , inak ako som povedala drahemu , dam si vyoperovat mechur a maternicu a nech mi daju vsetko new 😉

miriamm11
15. okt 2011

@nativanativa hmmm bylinky su fajn, prirodne je prirodne....ked k nej chodia ludia tak ma urcite vyborne odporucania medzi ludmi, to sa vzdy rozsiri kto je dobry a kto nie 🙂.. mne je zas 3den zleeee 😒 😒 neviem nieco na mna lezie alebo co, mozno stress z toho snazenia sa. Totalne nechutenstvo mam, uz dva dni som poriadne nejedla a nepocitujem hlad, dnes som sa rano s nechutou naranajkovala a vsetko to islo von. A to ja jem ukazkovo pravidelne vzdy a nemavam problemy so zaludkom. Pripisujem to stresu. Idem si odlahcit mysel niekde von, predychat. Myslienky sa mi tocia furt len okolo tehu 😀 😀 teraz si vyratavam ovulku, sledujem strukturu slin na mikroskope......no sibe mi!!!! 😀 😀 😀 Asi by som mala nechat tomu volny priebeh, lebo sa zblaznim!!! 😀 😀 😀 Od rana mi je zleeeee, fuuj 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

princess15
15. okt 2011

Ahojte kočky ako sa mate?ja som po nočnej....teraz som spala akurat 2hodinky 🙄 a este stale som zaspata...je to malinko tolko spat,ale nechcem prespat svoj volny den.

princess15
15. okt 2011

@pejullka blahoželam 😉 ja zajtra som na rade...dufam pojdem v tvojich slapajach 😀 😀

pejullka
15. okt 2011

@princess15 určitě ano🙂 budu držet palečky

pejullka
15. okt 2011

kdy má smysl se objednat na gyndu?

princess15
15. okt 2011

dakujem 😉

princess15
15. okt 2011

kedy mas termin mrchy?

princess15
15. okt 2011

určite by som išla ku gyn. tak zaciatkom 5tt.

daniwaugh
15. okt 2011

@pejullka
podla clankov na nete prva navsteva medzi 6-8tt ale tak sak v pondelok zavolaj a spytaj sa 🙂
a nemusis ihned prestat pit kavu lebo to bude pre telo sok a to nie je dobre (ale ak si pila 10 tak skus pit 5:o)) ja si stale davam rano kavu, slabucku, cukor mlieko. som zvyknuta a telu by to chybalo.. ale upustila som od desiatovej a poobednajsej, takze tak 🙂

princess15
15. okt 2011

to zavisi od gynekologa,ale moderny gyndoši chcu mat pod kontrolou pacientky,a vzhladom ku preventive pred mimimaternicovym tehu,je vhodne absolvovat potvrdenie tehu v 5tt...a potom sa chodi medz 7-8tt na akciu srdiečka...

pejullka
15. okt 2011

diky, tak ja tam cinknu a uvidim co mi rekne, zkusim to vydrzet do patku

lenisko1
15. okt 2011

ahojte
ja som bola vcera na iui... dnes sa mi neskutočne toči hlava a je mi hrozne na vracanie.. ani varit nemôzem lebo tie výpary mi dvíhajú žalúdok ... mal nniekto podobné stavy?? neverim, že by to mali byt príznaky tehu tak skoro...

gina1769
15. okt 2011

@pejullka gratulujeeem a držte sa 😵

labanka
15. okt 2011

@pejullka jeeeeeeeeeeej gratulujeeeeeeeeem supiiiis

pejullka
15. okt 2011

@labanka vdaka labanka, teduz je rada na tobe🙂

labanka
15. okt 2011

no tak baby ako podrzte ma ved ste tu uz vsetky bruchate 😀 😀 😀 😀 😀 to len ja so Zuzkou mojou krasnou @zuzkag2 sme tu akoze mimo? 😉 😉
strasne vam to vsak prajem a dufam, ze budeme coskoro na vasej lodi 😎

labanka
15. okt 2011

@pejullka presne tak ale ja cakam na Zuzku a ona na mna 😀 😀 😀 😀 ved odkedy tu piseme tak sa tu stale stretavame tie iste a vsetky co sme zacali tak ste uz tehotne len my sme ostali 😀 😀 😀 ja odpadnem normalne ved este nedavno sme si tu vymienali priznaky a teraz uz vsetky svietite ako svetlusky ze cakate babenka 😉
ja sa strasne tesim s vami a dava mi to velku nadej ze sme narade ...vsak @zuzkag2

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre