Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ktore
19. okt 2011

@lenisko1 a nema sa to merat len v posve?

lenisko1
19. okt 2011

@ktore no bud v posve alebo v ustach
ja meriam v posve

ktore
19. okt 2011

@ktore no rano odmeriam

ktore
19. okt 2011

boze sebe som poslala.

labanka
19. okt 2011

@daniwaugh kráááásny je jak z reklamy

ktore
19. okt 2011

@lenisko1 ja ma v ustach stale 37.1 37.2 pred tym som mavala 36.5 36.5 pocas ovulky som nemerala len tri dni po nej a odtedy je hore

ktore
19. okt 2011

@lenisko1 zajtra odmeriam v posve a som zvedava

zuzkag2
20. okt 2011

babulky moje, ako sa mi mate?

pejullka
20. okt 2011

holky tehule, jake uzivate vitaminy? Ja uzivalaa u Any mamavit a mela 3900g a davalo se to do souvislosti, tak nevim, co je na tom pravda, ale takove velke mimi uz rodit nechci. Mam zatim jen kyselinu listovou. A v kolika tydnech jsem meli na UTZ srdicko, ja jdu zitra a budu 4+4 a to e asi brzo:( tak doufam, ze me neobjedna a z na konec listopadu

misula.g
20. okt 2011

@pejullka Mne doktorka doporučila Femibion 800, nic víc prý není potřeba 🙂 Já byla prvně na prohlídce 6+6 a nebylo vidět vůbec nic. Posílám odkaz 🙂 https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

misula.g
20. okt 2011

@zuzkag2 Ahoj Zuzu a jak ty??? 🙂 Jak jsi na tom?

misula.g
20. okt 2011

@ktore Mne po ovulaci ani v těhotenství nepřesáhla teplota 36,9...

ktore
20. okt 2011

@misula.g jejej hneddobru odpoved citam...dalsia nadej...rano som si merala mala som 36.9 a o 5 minut uz 37....takze fakt teraba merat okamzite

cicussa21
20. okt 2011

Ale ste sa rozrasli akosi 🙂 ja som zajtra tyzden bez mrchy a okrem zvysenej bazalky nemam stale nic, ani ten test .. kto ma rad prekvapenia? mame vela "moznych" darcekov 😀 (tehu, cysta, mimomaternicove tehu..) no nechame sa prekvapit 😀
GRATULUJEM novym tehulkam, v zdravi uzivajte 🙂

misula.g
20. okt 2011
ktore
20. okt 2011

mas dobru teplotku.ovulku si si malapodla toho neskvor nie?

lenisko1
20. okt 2011

@ktore ahoj tak aku si mala dnes teplotku?? merala si v pošve?? mne trochu vystúpila

ktore
20. okt 2011

mala som 36.9 asi tak ako ma byt.uha tak to skvele ked ti vystupila.kedy cakas kramycky?

ktore
20. okt 2011

ja cakam 27.10 este dost.takze iba cakam.

lenisko1
20. okt 2011

@ktore no az na buduci týžden ja som bola pred týždnom na iui snad to vyslo

ktore
20. okt 2011

co jeto iui

lenisko1
20. okt 2011

@ktore inseminácia

ktore
20. okt 2011

ja neviem preco ale tu na okoli som o tom ani nepocula.baby to spominaju tu dost casto.mne ak sa nepodari tak ma chce poslat hned na IVF

lenisko1
20. okt 2011

@ktore aha no tak my sme tiež isli do centra a po testoch povedal, že ešte skúsime ľahší spôsob a to je iui.... ja mam protilátky v hliene kde zabíjam a porušujem spermie. Takže tokto mi to obišli tak snád sa podari a snad to tam aj ostane.

ktore
20. okt 2011

@lenisko1 drzim velmi vsetky palce.urcite to tam ostane.ano je to dobry sposob ked mas taky hlienik.teraz si doma na pn?

lenisko1
20. okt 2011

@ktore dakujem pekne nie chodim do prace nie je dôvod byt doma na pn aspon zatial... a ty ides kedy na ivf?

ktore
20. okt 2011

@lenisko1 este neidem asi nejak na na buduci rok ale neviem kedy ale to uz asi necham tak.ked sa podari tak bude ak nie tak sa s tym zmierim,uz mam dost rokov.

ktore
20. okt 2011

tak caute zatial.okolo obeda som spet.musim odist.papa.

lenisko1
20. okt 2011

@ktore papa

daniwaugh
20. okt 2011

raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanecko zeny :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre