Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
24. okt 2011

@katka2011 dakujem, ja som taka cerstva snubenka 😀 ale radsej by som uz bola poriadna tehula 😔

labanka
24. okt 2011

@zuzkag2 @nativanativa ale na mna necakajte s menzesom hej? 😀 😀 😀

ktore
24. okt 2011

no ja som dnes 26 DC nemam ziadne priznaky vobec nic len v piatok ma pichlo v strede podbruska az ma zalial pocit stastia ze aspon daco.ale zase nic.mala by som dostat v stredu stvrtok ale moze aj meskat lebo po dufiku mi predtym meskala.jaj mohla by aj meskat ked som neni tehu tak by mi aspon ovulka pekne vysla na vtedy ako je manzel doma

ktore
24. okt 2011

chceeeem vidiet nejake pekne fotecky z // baby dajte nejake.nech sa to tu pekne mnozi...to je pekne...

lejduska
24. okt 2011

@lgsk a nerozmyslas nad zmenou gynekologa? ved to nie je uplne v poriadku., ja som tiez na nervy lebo mam dostat ms, vybrala som hormonalne lieky a stale nic 😒

vierkapierka
24. okt 2011

@zuzkag2 zlatko mrzí ma to, bolo to na najlepšej ceste ☹

vierkapierka
24. okt 2011

ahojte baby tak som spravila riadnu volovinu, ktorú som si neuvedomila, dnes som 20ty DC a v piatok som sa objednala k dokimu což bude 24 DC, dúfam, že mrcha nepríde skôr, aby som mala poriadne vyšetrenie za sebou, asi vyžiadam lieky aj ja babenky, čím ďalej tým viac ma inšpirujete a nemienim už čakať bez pomoci, ak to doteraz nevyšlo

vierkapierka
24. okt 2011

@miriamm11 ahojky, tak sa snažte ďalej, nikdy nevieš kedy sa to podarí 🙂

zuzkag2
24. okt 2011

@labanka moje zlatucke...jaby som si najradsej pockala aj na teba...ked uz mame rovnaky termin svadby, tak majme aj to mi mi naraz, vies 🙂

zuzkag2
24. okt 2011

@vierkapierka som oki, neboj mojko...len ten prvy sok, alebo teda ta pravda do oci je trosku tazka, ale ideme dalej...a uz aj s liecikmi, tak je tu velka nadej, ze sa to uz konecne podari...akurat som pozerala kalendar, a ked to nevyjde v novembri, tak v decembri to bude krasny darcek, rovno pod stromcek...tak sa z toho vytesujem
a ty co by si spravila kravinu, ze si sa objednala na piatok k dokimu...neboj, ms nepride skor ako 24dc...ci ti uz niekedy prisla tak skoro? a keby aj nahodou, ale aspon sa s nim porozpravas, v klude ti vsetko vysvetli a uvidis, co navrhne.

e.l.i
24. okt 2011

@nativanativa ja som mala svadbicku v juni ...a je to krasne a teraz v manzelstve este krajsie... 😉

e.l.i
24. okt 2011

@labanka gratulujemmmmm..tesim sa s tebou

e.l.i
24. okt 2011

a mam pocit ze dnes nastala u mna ovulka mam 14DC. bo ma bolia kriziky ako pri MS....vcera sme zasnazilkovali...tak uvidime ci dnes bude moj muzik schopny...bo je mi daky unaveny..a to uzvcera som ho znasilnovala.... 😕 😀

nativanativa
24. okt 2011

@ktore a co si mam vycarovat tie // ?????? 😝 😝 😝 😝

nativanativa
24. okt 2011

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj babizneeeeeeeeee , ja nemam s kym sa snaziiiiiiiiiiiiiit , moj stary nemdooojde tentokrat , dopicham sa s vidlickouuuuuuuuuuuuu !!!!!!! takze az buduci mesiac oooooo diooooooooooooooooo 😖 😖 😖

nativanativa
24. okt 2011

@labanka nebooooooj , budeme sa gulatit navzajom 😉 😉

daniwaugh
24. okt 2011

@nativanativa
no to snad ne! jak to ze nedojde??? nemozes ist ty za nim??? alebo nech posle spermie!!

nativanativa
24. okt 2011

@miriamm11 ja skapiiinam z teba , to je konecna 😀 😀 😀 😀

daniwaugh
24. okt 2011

@labanka
ako daleko to je?🙂)

nativanativa
24. okt 2011

@daniwaugh ani mi nehovor , robota a robota !!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 no co uz ...... tak nabuduce

nativanativa
24. okt 2011

@zuzkag2 folikuly by aj boli , ale nie su spermie teraz po ruke 😠 😠 😠 😠

daniwaugh
24. okt 2011

@nativanativa
no ale to je nanervy, teraz ked je secko ready na spravnom miiiistecku a tak! ach jo :(
nechce sa ti za mna aspon umyt riady????

ktore
24. okt 2011

@nativanativa mohla by si haha vycarovat.ja som povedala ze ich tam nakreslim

ktore
24. okt 2011

@nativanativa a kedy ti pride domou manzelik???(buduci)

st2
24. okt 2011

@nativanativa ako testik dnes?

nativanativa
24. okt 2011

@st2
@ktore
@daniwaugh dievcata , toto sa fakt moze stat iba mne , no kto moze mat viac smoly ako ja ???!!!!
@st2 ale prave som si roblia , slaby duch opat ... ale teplota dnes este viac klesla http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

ktore
24. okt 2011

@nativanativa no a paradne ti klesla.neides na folikulku?

nativanativa
24. okt 2011

@ktore zajtra 14.45 ma doki pokutraaaa a povie co dalej 😉

ktore
24. okt 2011

chvalabohu.ty si mala aj ten clostil teraz nie?

st2
24. okt 2011

@nativanativa co su tie zelene stvorceky v grafe co to znamena, a ked bol duch dnes a bol dufam silnejsi ako vcera

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre