Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

lia
14. jan 2007

petka,to mi je velmi luto 😔 .kde zistili chybu u manzela??
aj moj bol dva krat na spermiograme,prvy krat mal hodnoty horsie,druhy krat bol v norme.

pipka
14. jan 2007

no nestraste! nam robili spg len raz a povedali, ze je dobry 😅

hellosona
14. jan 2007

dakujem petkaerdal,
luto mi je tych, co sa im nedari.... aj ked sa snazim do vas vcitit, je to tazke, lebo neviem si predstavit, aka obrovska tuzba vo vas musi byt... 😔 . ale napriek tomu verim, ze v zivote je vsetko tak, ako ma byt... 😒 aj ked mnohokrat to nie je podla predstav.

drzim päste

petkaerdal
14. jan 2007

Moj ma 80% mrtvych spermii a zvysnych 20 pohybujucich sa len na mieste,takze nemam sancu normalne otehotniet,len ak by sa stal zazrak. Prvy spermiogram mu robili vo viedni a bol super,dalsie 2 v ISCARE,tam robili asi podrobnejsi a tam sa zistila chyba. Tak si predstav aky to bol sok pre neho,aj pre mna. Dovtedy som si myslela,ze chyba je vo mne. Vy mate co za problem?

pipka
14. jan 2007

petka, ja zatial zijem v iluzii, ze spg mame dobry, mne teraz robili laparku a vzali cystu z vajecnika, vajcovody su priechodne, tak snad nebude problem...

dicinka1
14. jan 2007

AJOJ PIPKA.PREPAC SOM TU NOVA,IDEM NA LAPARKU,A CHCELA BY SOM VEDIET CI TA TO BOLELO A AKO TO PREBIEHALO...

pipka
14. jan 2007

ajoj dicinka, teraz som uz frajerka...ale neboj este pred par dnami som sa klepala aj ja 😉 nie je to nic hrozne, da sa to prezit. Bolelo to len tesne po zakroku, ked som sa prebrala z narkozy, a mozno este nasledujuce rano, ale aj to bola bolest znesitelna, nic ukrutne.
v nemocnici som bola dokopy 5 dni, ale niekto je tam aj menej.Mne do toho padol vikend, tak preto.

dicinka1
14. jan 2007

aha.a ak sa mozem opytat,tak co ti dr. povedal?vraj po laparke,baby otehotneju do par mesiacov.vies o tom nieco?

pipka
14. jan 2007

uz sa na to tesim 😉 aj mne to povedali...ale zavisi to samozrejme od toho, v com je chyba. Ja som mala cystu, tu odstranil a povedal, ze vsetko uz je o.k., vajcovody, vajecniky aj maternica. Ale mam zvyseny prolaktin, co je hormon, kt. blokuje ovu, tak na to mi teraz nasadil lieky a dal mi aj clostil na stimulaciu vajecnikov, nech zacnu produkovat, lebo doteraz spali 😉

dicinka1
14. jan 2007

ahhhaaa.takze takto.tak na tu laparku radsej pojdem...dakujem.nech si zaraz tehu.

dicinka1
14. jan 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pipka
14. jan 2007

dakujeeeem 😉 aj tebe vsetko naj a gulate brusko coskoro 😵

ika_ba
14. jan 2007

ahojte, laparka je bezbolestna, ani nebudete vediet, ze vam nieco robili. Trocha to boli po zakroku, ale to sa da prezit. Ja som bola v nemocnici kratko, v stredu ma prijali, stvrtok bola laparka, uz vecer som bola v pohode, ale domov ma pustili az sobotu rano.

dicinka1
14. jan 2007

baby,dakujem za povzbudenie... 😅 😅 😅 😅

pipka
14. jan 2007

ika, ja napodobne...vyssie som to pisala 😉
ale to sme frajerky teraz, co? Pred zakrokom som inak skuvinala, ci to zvladnem 😀 😀

dicinka1
14. jan 2007

moj manzel ma ma uz dost,bo stale revem...lenze ja sa fakt bojim,bojim

pipka
14. jan 2007

dicinka, neboj sa a hlavne sa nestresuj, to ti fakt nepomoze 😉 mysli pozitivne a do roka mas babo v brusku 😉

dicinka1
14. jan 2007

vies to je velka tuzba...bojim,ze ked budem po tom fakt tehu,tak potratim,koli tomu,ze mam malo progesteronu..

pipka
14. jan 2007

neboooj, na to su tu lekari, budu to mat po kontrolou, musis im verit 😉

adulik_
15. jan 2007

Ahojte babulky, ja som tu nova a tiez mam taketo prolemy ☹, s manzelom sa pokusame uz dlhsiu dobu splodit nejakeho potomka, ale nejako sa nam nedari, on si to zatial nechce pripustit, ale mna to ohromne trapi 😔. Ked som mu vlastne povedala ako dlho sa uz pokusame nechcel mi ani verit, ze jemu sa to vobec nezda tak dlho. Ale ja to pocitam asi na kazdy den, hrozne. Najprv sme to chceli skusit bez doktora ale asi to nepojde. chystam sa k lekarovi a neviem co ma tam caka, mohli by ste mi aspon priblizne opisat o co tam ide. Dakujem moje zlate.

kalka
15. jan 2007

adulik

ahojky🙂 Jak dlouho snažíte?.. My už rok a měsíc.. pár doktorů už máme za sebou..

kalka
15. jan 2007

adulik

jsi tu???..

Tak v první řadě jsem šla na gyndu. Tři měsíce jsem si musela měřit bazální teplotu. Udělal mi cytologický testy a krevní profily. Všechno dopadlo dobře. Tak pak poslala mého partnera na vyšetření na spermiogram. Zjistili, že má pomalý spermie. Takže dostal prášky a má si je povzbuzovat studenou sprchou. A hlavně v době mých plodných dnů si má dát studenou sprchu na nádobíčko a pak hupsky dupsky na věc.) Tak to teď zkoušíme první měsíc, tak uvidíme🙂

adulik_
15. jan 2007

Ahoj Kalka,
ano som tu, snazime sa viac ako pol roka, a kazdy mesiac ocakavam ze nepridu a stale sa to opakuje.Ak teraz dostanem co mam dostat v stredu tak potom pojdem ale som z toho nervozna

kalka
15. jan 2007

Půl roku?.. tak to buď úplně v klidu.. doktor ti řekne, že až po roce budou něco dělat.. ale samozřejmě si klidně zajděna vyšetření.. ale být tebou byla bych úplně v klidu.. mohla bych vědět kolik ti je let?

adulik_
15. jan 2007

mam 29 rokov vlastne budem mat o mesiac, biologicke hodiny tykaju. Myslela som si ze to bude take jednoduche. Kalka a kolko mas rokov Ty?

bubaczik
15. jan 2007

adulik...mne velmi pomohol calibrum baby plan....po roku snazenia,a len mesiac som to brala..ale vela robi aj psychika...

adulik_
15. jan 2007

Ahoj Bubaczik
aj nad tym som rozmyslala, lebo som uz rozne clanky aj na nete aj v casakoch precitala ale nejako som sa k tomu nedostala. s tou psychikou mas pravdu, som riadne vystresovana aj z tohoto aj z prace potom to asi ani tak nefunguje ako ma.

kalka
15. jan 2007

bude mi 31..

adulik_
15. jan 2007

Kalka, mas to asi tazke tiez, vsak. A s manzelom si kolko, ja uz sedem rokov, najprv sme nechceli a teraz ked chceme tak to nejde ☹

kalka
15. jan 2007

S přítelem jsme 7 rok..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre