Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

sandrika
2. jan 2007

Babenky nesmieme sa takto sledovať, lebo z toho načisto zblbneme, ono sa to podarí a keĎ to bude mať prísť tak to príde, či sa budeme sledovať, alebo nie, len keby to nebolo také ťažké, však keĎ mi by sme chceli mimi hneď. 😀

rstanka
2. jan 2007

Optimizmus a spravne naladenie robia svoje. To je absolutna pravda. Tak si teda vsugerujme, ze rok 2007 bude patrit nasmu tehulkovaniu a urcite to vyjde 🙂

sandrika
2. jan 2007

Presne tak rok 2007 je náš snažilky a my tento boj vyhráme 😀

govinda
2. jan 2007

sandri, áno, sme strašne nedočkavé. Ale ja si ani BT nemeriam, ani nejako špeciálne nesledujem hlien. Sexíkujem vtedy, ak na to máme chuť. Ani si len neodvažujem tipnúť, kedy mám plodné dni.

sandrika
2. jan 2007

To ani ja takže my v tomto dá sa povedať tipujeme ako v športke a pevne verím, že raz padne hlavná výhra a ja sa dočkám zdravučkého dieťatka.

govinda
2. jan 2007

sandri, pekne si to napísala 🙂

rstanka
2. jan 2007

Mozno je to aj lepsie ako to sustavne sustredenie sa na plodne dni.Ja si sice meriam BT, ale tiez sa snazilkujeme,len ked mame chut. Jeden mesiac sme sa snazili podla plodnych dni a s dvojdnovymi prestavkami a povedali sme si, ze stacilo. Ak mam pravdu povedat, este jeden taky mesiac a nacisto by som zacala sex nenavidiet 😉 .

sandrika
2. jan 2007

Govi moja zlatá koníková kamarátka, musím končiť, lebo mi ten net v robote fakt zrušia, ale zajtra ráno som tu zas a už sa na Vás teším, takže baby pohoda, klídek, tabáček a uvidíte, že ani sa nenazdáte a svoe detičky vyhráme všetky.

govinda
2. jan 2007

tiež si neviem predstaviť, že drahý, poď, skočíme na to, teraz by to mohlo vyjsť 😀 . Myslím, že je to krajšie vtedy, ak máme obaja chuť a nemyslíme na to. To len drahý tak pekne minule povedal, keď na teste bola len jedna čiarka, že drahá, poď, ľahni si na postieľku a ja ti urobím bábo 😀 .

sandrika
2. jan 2007

To je milučké, veď aj tak je to najkrajšie spontánne a nie plánovane teraz a hotovo, však to je blbosť, však sa vtedy neviem ani uvolniť a pre mna to vtedy nie je ani milovanie ale sex...

govinda
2. jan 2007

nič netreba siliť. Ja si neviem predstaviť, že mám sexovať ako podľa kalendára. Keď na to nemám chuť, ani sa neuvoľním a potom je to o ničom. To verím, že tomu bábu sa potom ani do bruška nechce prísť.

rstanka
2. jan 2007

moje slova Sandrika 🙂

govinda
2. jan 2007

treba snažilkovať spontánne a hlavne s chuťou, nie s tým, že na to budem počas toho celý čas myslieť.

No ale ako pekne sme sa na tom všetky zhodli, ale niekedy proste nejde nemyslieť na to, nie?

rstanka
2. jan 2007

Ved to je to, ze clovek na to musi neustale mysliet. Tak ked uz nad tym tolko premyslame, premyslajme pozitivne 😉

govinda
2. jan 2007

správne, pozitívne myslenie je tiež dôležité 🙂

loss
2. jan 2007

ja aj pozitivne myslim a ta mrcha stale chodi no dufam ze raz jej prejdem cez rozum 😵

govinda
2. jan 2007

loss, určite ju prekabátiš 😉

sandrika
3. jan 2007

DObré ránko babenky, vyspinkané?
Ja ani nie, celú noc ma bolelo uško ☹ ale aspoň včera dopadla super nášťeva pri ktorej sa zoznámili moji a drahého rodičia, po dvoch rokoch bolo na čase.

domcek
3. jan 2007

Ahojki sandrika a co ti usko prechladlo??, 😕

sandrika
3. jan 2007

To ani netuším, ale už sa z toho idem zblázniť, nedá sa mi ani papať, uvidím či zaberú kvapky a ak nie budem asi musieť ísť k dr, ale ja bojíííím. Si priamo z Ružomberka? A ako dlho sa už snažíš o druhé dieťatko?
Inak Simonko je zlatučký, niet divu po mamine. 😵

loss
3. jan 2007

govinda dakujem 🙂

domcek
3. jan 2007

Dik Sandri. Snazime 11mesiac. O tyzden by mali prist kramy tak uvidime.
A byvam hned pri ruzomberku niekto by to nazval cast Ružomberka ale sme samostatna dedina s 3000 obyvatelmi. 🙂

sandrika
3. jan 2007

Preto sa pýtam, mám švagrinú z Kalamenov , tak či sa náhodou nepoznáte, ale to asi nie a nemáš začo ďakovať. 😉

govinda
3. jan 2007

Ahojte kočky 🙂

loss
3. jan 2007

domcek tak drzim palce aby nedorazila 🙂

domcek
3. jan 2007

No Sandrika ja mam tiez rodinu v Kalamenoch ale skor sa nestikame ako ano takze tam to vobec nepoznam. A vy sa ako dlho snazite.
Cau Govi.

govinda
3. jan 2007

domi, ďržím palčeky, aby mrcha nedorazila 😵

domcek
3. jan 2007

Dik baby. Inac ako som bola doma pomedzi sviatky tak som ani nevedela aky den cyklu mam no ale snazili sme a az ked som prisla do prace tak som si to overila v pracovnom kalendari. 🙂 😀

sandrika
3. jan 2007

Od apríla 2005, ale tak pictivejšie, že si sledujem aj plodné dni, len 3 mesiac, aj teraz mám malú nádej, že to klaplo, snažilkovali sme 29 -30 . 12 a už tretí deň ma pobolieva podbruško, cítim tam jemné mravčenie a práve mi prišlo zle z chleba s maslom, BT mám 37,0 - 37,2 , no nechcem si robiť falošnú nádej. Bojím sa sklamania.

govinda
3. jan 2007

sandri, a kedy to vlastne očakávaš mrchu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre