Prvý pokus za nami

matula0006
13. jan 2013

dneska sme uš prvy krat išly na plno dufam že sa nam podari rýchlo otehotnieť...

matula0006
autor
12. feb 2013

baby nam sa to uš asi podarilo dneska som si spravila test a su tam 2 čiaročky jedna sice slapšia tak o dva dni skusim znovu a aj mrcha mi meška 3 dni 🙂 ale mam aj niejaky zapal beriem antibiotika tak sa bojim že to može skreslovat a meškaju mi kvoly tomu no uvidime =) 😒

qwen
12. feb 2013

@matula0006 tak ti budem držať palce

matula0006
autor
12. feb 2013

ďakujem veľmi pekne 🙂

qwen
12. feb 2013

@matula0006 skús vydržať a otestovať sa o 2-3 dni, uvidíš či je nejaká zmena. Som zvedavá 🙂

matula0006
autor
12. feb 2013

no to ano skusim piatok a uvidim aky bude vysledok

luciana789
12. feb 2013

@jazzbow @qwen gratulujem baby, aj ste mali nejaké príznaky 🙂

qwen
13. feb 2013

@luciana789 vynechanie mrchy 🙂 krče v podbrušku alebo skôr taký pocit akoby si mala dostať mrchu. Mňa osobne začali po 2 týždňoch od otehotnenia bolieť prsia, ktoré pobolievajú stále, dokonca sa už aj zväčšujú 🙂 čo som rada.

jazzbow
13. feb 2013

ahoj takze pocit ze mi ma prist mrcha a velke bolestive prsia pri prvom tehotenstve som mala mensie krvacanie tak som ani nevedela ze som tehotna lebo som mala mensie krvacanie asi 1-2 dni ktore prestalo a po tyzdni som robila test a 6 tyzden tehotenstva a pri druhom taksito blest brucha a prs a vynechanie menzesu tyxden potom test a // ciarky boli na svete za tyzden som mla jdene den mensie krvacanie co som sa zlakla no vsetko je v poriadku a kontorla 19.2

matula0006
autor
14. feb 2013

ja som na to prišla tak že som išla ženskej na bežnu prehliadku pred 2 týždnami nič nevidela zobrala mi krv a ked som volala o vysledok povedala mi že tam mam niečo zvyšene že mi zobere ešte raz že uš to možno ani nebude zobrala mi zase a mala som to ešte viacej zvyšene myslela si že to je niejaka infekcia tak mi dala aantibiotika ....meškala mi mrcha 5 dni a v ustach som mala taku divnu chut stale a bolelo ma pod brušku tak som skušala testy a všetky boly pozitivne =) tak som antibiotika vysadila užila som len 1 a dneska ked som jej volala tak mi povedala že može byt že tehotenstvo mi v krvi niečo zvyšovalo že nemam brat tie lieky a že pondelok ma čaka =) tešila sa velmi =) užastnu žensku doktorku mam fakt !

mirka197
15. feb 2013

ahojte no tak pri mojom prvom som otehotnela ani neviem kedy, potom po 2a pol roku sme sa snazili o druhe a bolo to hned velmi som sa tesila ale radost netrvala dlho o dva mesiace nato som potratila takze minimalne 3 mesiace som nemohla zo zdravotnych dovodov a teraz sa uz piaty mesiac snazime a stale nic ☹ ☹ ☹ ☹ uz som normalne zufala s toho uz neviem co mam robit a babo by sme chceli.... 🙂

dedenini
15. feb 2013

drzim palceky vsetkym skusajucim zienkam... nam sa to podarilo celkom rychlo... zacali sme skusat koncom maja..a uz koncom Jula som otehotnela... tak dufam ze aj u vas to bude aspon take rychle 🙂

salo
16. feb 2013

@qwen ja mam syna , v novembri mal 2 roky a od januara zase snazilkujeme, na prvy krat to nevyslo,akurat mi konci mrcha, tak dufam,ze sa skoro zadary, prve sa nam podarilo po 8 mes.

mariar
16. feb 2013

Snáď sa to podarilo na prvýkrát. Na treťom tehu teshu boli dva // , no jedna je trošku slaba.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre