Recept na čaj plodnosti

adulak
27. nov 2006

100 g vňate lubovníka bodkovaného (ňati třezalky)
100 g listu žihlavy (kopřivy)
100 g vňate alchemilky (ňati kontrihelu)
50 g kvetov hluchavky
30 g kvetov nechtíka lekárskeho (měsíčku)
20 g rebříček obyčejný (řebříčku)

Všetko sa zamieša a pije sa prvý deň po skončení MS. 3x denne sa sparí pol lyžice 1/4l vody a nechá sa 15 min. vyluhovat. POZOR: nepiť počas MS. Po využívaní dávky necháme 14 dní kľud pre organizmus a potom sa ešte 2x opakuje.

tak toto mi mozno pomohlo k //. pila som to len jeden mesiac.
ak mate niektora skusenosti s inymi cajmi, tak sup sem s nimi 😉

tu je tiez zopar linkov:
http://www.emimino.cz/pages/story/3713
http://slnieckova.sk/bylinky/imelo-biele/

pipka
29. nov 2006

gangulienka, kde si ho kupila a kolko cca stoji?

gangulienka
30. nov 2006

kupila som ho v auparku v takom obchode s bio potravinami, stal 160 Sk. Je celkom chutny 😉

fotografka.z.hulina
30. nov 2006

Kromě čaje plodnosti 🙂 bych zkusila i vitamín E v tabletách. Než jsem ho dobrala, byla jsem těhotná 😎

bec
30. nov 2006

fotografka.z.hulina, prosim v com je dobry vitamin E? Info o vztahu tehotenstvu som nenasla. Prosim porad.

gangulienka
30. nov 2006

vitamin E som zacala papat tento mesiac, je dolezity pre spravnu funkciu pohl. organov

fotografka.z.hulina
30. nov 2006

Měl by zvyšovat plodnost a brát jej můžou i muži.

bec
30. nov 2006

dik za infosku🙂 bezim hned dnes kupit🙂) Velmi by sme chceli mat babo🙂

fotografka.z.hulina
30. nov 2006

Uvidíš, že to vyjde, u nás to byla spíš náhoda, jenom jeden sex za cyklus a už mi z toho roste hrášek v děloze. O sexu to prostě není, jak to má být, příroda to udělá a věřím, že u tebe to bude taky hodně brzo. Romana

bec
30. nov 2006

Dakujem, no nejaku dobu sa uz snazime, a zatial nic☹

fotografka.z.hulina
30. nov 2006

víš, jak se to říká? Do roka to přijde samo a když nepřijde, tak pak půjde tvůj manžel nebo přítel na spermiogram a kdyby i ten byl v pořádku, udělají tobě nějaký testíky z krve a příčina se najde.

bec
30. nov 2006

no dufam, ze nebudeme musiet cakat rok🙂

janinininka
7. dec 2006

ahoj holky,tak vitamín E,to jsem ještě neslyšela.Kamarádka pila čaj z maliníku,ale to je tuším pro snadnější porod.Ty himalájské čaje můžou být dobré,to věřím.

kim
7. dec 2006

Čau holky,

tady je kus článku, který jsem našla na rodině.cz, co a jak pít před těhu

Naučme se pít čistou, pokud možno pramenitou vodu. Je to živá voda, která vnáší do těla sílu a zdraví. Vím, že pro mnohé, zejména žijící ve velkých městech, je toto obtížně uskutečnitelné, ale připomínám zde alespoň její zapomenutou důležitost.

Připravujme si ovocné čaje z čerstvého nebo sušeného ovoce, obilné čaje, obilné kávy, čaje z bylin, které nemají výrazné léčivé účinky – listy jahodníku, maliníku, ostružiníku, šípky, ve speciálních obchodech prodávaný Roibos. Bylinné čaje pijme jen při nemoci a jednu bylinu ne déle než týden nebo 14 dní. S pitím to nepřehánějme, zdravé tělo by samo mělo cítit kolik tekutin potřebuje.

Při takovémto způsobu výživy pročistíme své tělo a připravíme je nejen pro dobré nastávající těhotenství, ale též pro náš budoucí, zdravý, plnohodnotný život.

anabeel
23. nov 2009

vyskousim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre