Recept na úspešnú plodnosť, otehotnenie a pôrod

mimusiacik
25. júl 2008

🙂 Mozno by viacerym pomohol suhrn cennych informacii o tom ako zlepsit svoje sexualne zdravie a co podla Vas zabralo a sposobilo,ze ste nakoniec donosili a porodili dietatko...
Co podla Vas snad najviac zabralo z mnozstva toho co ste vyskusali?Comu pripisujete najvacsiu vahu Vasho uspechu?
Alternativne metody,bylinky,caje,masaze,kury,liecitelia,brusne tance,akupunktura,liecenia - kde a ake procedury,ake lieky na podporu coho,ake vysetrenia ste podsupili...?
Dakujem.

zuzanockamt
3. feb 2010

tak sa treba pozriet vedla nicku su tt 😉

zuzulatko
4. feb 2010

😀D jj vidim 😀

biris
19. apr 2010

Holky,jsem tu nová a četla jsem tu že na zlepšení spermii je dobrý Permen od walmarku ale na jejich stránkách ho nemůžu najít.Poradíte mi?Lékař na foru z jedné kliniky mi poradil multivitamin se stopovými prvky s vitamínem E a Zinkem.Díky

sofokleska
23. apr 2010

skus profetil aj to je dobre

biris
25. apr 2010

Díky sofolesko.cHCI SE JEŠTĚ ZEPTAT,MNĚLA BYCH KVŮLI ŠPATNÉMU SPERMIOGRAMU PODSTOUPIT ICSI,JAK VELKÁ ÚSPĚŠNOST TÍMTO JE OTĚHOTNĚT?JDU V PÁTEK NA ULTRAZVUK 10 DEN OD ZAČÁTKU MEN. A NEVÍM CO MNĚ ČEKÁ DÁL.POPRVÉ CO JSEM TAM BYLA TAK NA MNĚ LÉKAŘKA VYCHRLILA TOLIK INFORMACÍ ŽE MI ŠLA Z TOHO HLAVA KOLEM.DÍKY

jija
25. apr 2010

biris: walmark určitě Permen pořád jede, prodává se to normálně v lékárnách nebo když bys to chtěla přes internet, tak walmark prodává své výrobky v klubu zdraví walmark, www.kzw.cz nevím přesně jak se tam přihlašuje, ale určitě to nebudu nic složitého

biris
25. apr 2010

jija:děkuji jija

veroncsika
21. jún 2010

Ahoje vsetci! ja sa len chcem spitat ce uz 2 masiace pijem bylinkovy caj Medovka lekarska , ci nieco priaznivo ucinkuje na neplodnost. ? ked niekto vie nieco tak my odpiste, prosiv vas!!! Pá, pá

petuska123
21. jún 2010

@veroncsika ahoj som pila tiez bylinky asi cca 5 mesiacov ale vkuse mi to predlzovalo cyklus tak som sa na to vybodla mrcha chodila ako sa jej chcelo.a teraz nepijem nic a mam pekny 28 dnovy cyklus ako predzym kem so to nepila...

adriana123456
7. júl 2010

ahojte poznate niekto chlorellu ??? uzivali ste to niekto ??? moze to mat neaky vplyv na menstruaciu ??? prosim poradte mi niekto kto mal s tym skusenosti

veroncsika
7. júl 2010

Ja uz pijem 3 mesiac Medovku lekarsku ale my nepomahalo. Som kludna a dobre spim ale nic viac. Na dneska som mala dostat menstruaciu ale nic! Trosku my bolia prsia ale nic viac. Bola by som stastna keby som ma 28 dnovy cyklus....

veroncsika
22. júl 2010

@petuska123 Dakujem že si my písala. ja som už skončila bylinkami pila som 3 mesiace, ale my nič nepomohlo. Mám nepravidelnú menštruáciu už my asi 2 týždne mešká.Bolo by dobré keby my prišlo bez injekcii. Ahoj, dávaj na seba pozor. 🙂

9ka
10. aug 2010

Ahoj holky, už jsem tu psala do jednoho tématu na snažilky, tak ještě sem:
moc ráda bych někomu z vás pomohla, z prvního těhu vím jaké to je, když se dpořád snažíte a pořád se ne a ne objevit // ...
chci se s vámi podělit o recept na čaj, který OPRAVDU zabírá. Je několikrát vyzkoušený - např. nám se povedlo druhé mimi hned "na poprvé" Ingredience se dají koupit ve zdravé výživě, popř. sehnat na internetu.
Zde je recept:
1 hrst Goji (kustovnice čínská)
2 pol. lžíce kotvičník zemní
1 pol. lžíce octa
3/4 l vody
Vše přivést k varu a 1/2 hod vařit. Pak přecedit, rozdělit na 2 části, jednu
vypije žena, druhou muž.
A toto opakovat každý den. Začít od 1. dne cyklu. (Můžete vlastně začít kdykoli - třeba hned )
Goji se dá pojídat i během dne nebo dát do pečení místo hrozínek.
Ten ocet je tam kvůli tomu, aby se více uvolnily účinné látky.
A pak už jen směle do toho.... Ještě chci upozornit, že chuť čaje není příliš valná... 😝 Možno přisladit.
Hodně štěstí 😉

katarina194
10. aug 2010

Ahojte prave som sa tu zaregistrovala. Som mesiac po missed abort je mi 23 rokov.Toto bolo moje prve tehotenstvo a chcene. Potratila som v osmom tyzdni. Ale od zaciatku to nebolo dobre. V 6 tyzdni tehotenstva som bola na prehliadke.Vysli mi dva babytesty pozitivne ale slabe. Pocas vysetrenia mi doktorka povedala,ze nieje nic vidno ze bud mam mimomaternicove alebo nie som tehotna vobec. Po dvoch tyzdnoch som zacala krvacat a isli sme na pohotovost odtial do nemocnice v Ziline. Tam zistili ze male je rastovo 3 tyzdne pozadu. a ze uz asi nezije ale mala som maternicove tehotenstvo.Dostala som injekciu na udrzanie tehotenstva a tabletku ale neviem aku.Rano som krvacala a aj potratila. Isla som na cistenie kyretaz a na druhy den domov. Moja gynekologicka mi povedala,ze mozeme sksuat uz po troch mesiacoch.Ale v Ziline mi hovorili,ze pol roka. Uz neviem naco sa mam spoliehat. Prosim o radu co robit,aby sa take uz nezopakovalo. Vitaminov som mala podla krvi dost.Rozbor casti plodu neukazal patologicky nalez a ja stale neviem preco sa to stalo. A neviem co robit aby uz take nebolo. Prosim o radu. Kazdu radu uvitam. Dakujem.

zuzumajko
19. aug 2010

@katarina194 ahoj. Ja som potratila v 20. tyzdni. Trosku zdlhave by bolo pisat co vsetko sa nam stalo zle. Ale bola som na dvoch kyretazach a viaceri lekari mi povedali, ze sa de facto mozeme zacat pokusat hned po skonceni prveho cyklu po kyretazi. Ono, viacero lekarov mi povedalo, ze maternica je vtedy akoby pohnojena zahradka - ze to je najlepsie na otehotnenie. A nas genetik mi povedal jednoznacne, ze ked sa moje telo na to bude citit, a moja dusa bude vyrovnana. Lenze my musime ist na to cestou umeleho oplodnenia uz len, kvoli genetickej deformacii, ktorej som ja nositelom. To je trosku ine. Ale odporucam pockat 1 cely cyklus a potom sa zacat snazit 🙂

dadika1114
18. sep 2010

ahojte,chcela by som napisat ako sa mne podarilo otehotniet ..... siiiice sme sa nesnazili dlho cca tristvrte roka,ale mne to pripadalo ako vecnooost a kazdou nezelanou ms som bola smutnejsia,nervoznejsia a myslim ze aj coraz viacej podrazdenejsia (hlavne ked som videla kocikovat spokojne mamicky,alebo len pocula mamicky ako si vymienaju svoje zrucnosti ).... kolko testooov som minula ani spocitat neviem tolko ich bolo ... aj 3 naraz som si robievala a stale s jednou jedinou ciarockou.... este som zabudla povedat ze zacali sme sa snazit ked mi moja gynekologicka povedala ze mozno nebudem moct mat miminko kvoli mojej vrodenej chorobe (toxoplazmoza) a zistila ze nie kazdy mesiac mam ovulku.Vtedy este priatel.... nechcel moc babatko ved to malo este cas ...ale ako som mu oznamila toto povedal ze radsej skorej ako nikdy a zacali sme na tom ,,pracovat,, .... no raz som isla s kamaratom na cajicok do jednej restiky do hor .... a tak sme sa bavili a som mu hovorila ze niekedy si viem veci ako keby privolat .... napriklad bolest hlavy:D alebo brucha .... niekedy aj pekne a skarede pocasie ...ale aj ine veci ako aj ten ,,caj,, rano mi len tak preblesklo hlavou ze by som isla rada s tym kamaratom von ....ale neriesila som to len mi to tak preblesklo ozaj myslou .... a vecer mi zrovna zavolal ci nechcem ist na cajik ..... a tento kamarat mi povedal ze to co sa mi stava je normalne a stava sa to vela ludom len o tom nevedia .... hovori sa tomu ,,sila mysle,, a on zrovna takyto dokument ma doma ..... a ze mi ho pozicia a konecne pochopim tomu preco a ako sa daju takto privolat veci alebo hocico...peniaze....slava .... Moooc som tomu neverila ale tak strasne som bola zvedava co to bude .... a ozaj ten film -teda dokument stal za to ozaj tam bolo vysvetlene ze ked na nieco myslime tak ako keby sme to mali to aj mat budeme .... a zle veci sa stavaju aj podla toho ako sa zobudime...ked mame taku zlu naladu od rana tak sa to s nami vlecieee a stava sa vsetko len to zle ....ale ked nieco ozaj chceme mame mat stale dobru naladu a nasa mysel si to privola len o to musime ziadat ozaj ,,vesmir,, a stat si za svojim ja to chcem ja to dosiahnem .... A prisla som na to ze ozaj na tom nieco je a zacala som takto pozityvne mysliet ozaj .... nalepila som si obrazok babatka pri postel na skrinku aby bolo pre co uvidim ked idem spat a ked vstavam to co naozaj velmi chcem .... obrazok som si dala aj do mobilu na pozadie a aj na obrazovku od pc .... bola som uplne v pohode,stastna a predstavovala som si ze som tehotna vobec som si nezapamatala kedy som mala naposledy ms(schvalne)a ani som neratala kedy mam ovulku absolutne nic...dokonca sme s (uz muzom ) ani nejako spolu nespali nejak sa nam nechcelo zrovna a potom som zase nepocitala kedy mam dostat menzes proste isla som dalej ....len potom sa mi nezdalo ze ozaj nejao dlho som ms nedostala .... 3 tyzdne!!!!!! tak som si spravila testik ale bol negativny ...ale tak nesmutila som ako inokedy ....za tyzden som chcela ist na gyndu ze asi nieco mam zapchate abo co ked ms neprisla tak dlho a brusko pobolieva .... ale tak rano som si spravila pre istotu dalsi testik a boli na nom dve kraaaasne ciarocky !!!!!!! nemohla som tomu uverit a test som si zobrala aj do prace a kazdu chvilocku nakukala ci su stale tam :D a boli ...... a dalsia dobra novinka o 3 hodinky na to ...volali z nemocky ze maju pre mojho nevlastneho otca ladvinu!po 7 rokoch ......

Verim tomu ze mi k mojmu babatku dopomohla prave tato sila mysle .......
Baby treba verit tomu uvidite..vyskusajte!!!!!!!
(a pardoon za pravopis )

saminomimino
18. sep 2010

@dadika1114 teda dlouhá informace ale já tomu věřím,už mi o tom říkala moje máti,"bacha na to co si přeješ,mohlo by se to splnit " a je to tak,bohužel ačkoliv to na kde co u mně působylo k druhému mimi to zatím nepomohlo,ale je fakt že jsem měla i spoustu černých myšlenek....až teď se jich pomale zbavuji a snažím se netrápit když to nevyšlo,ale prostě v hlavě vím že to výjde a tak se i chovám a jsem veselá..... 🙂
věřím že to má smysl,spousta nemocý je z negativního myšlení psychika má rozhodně dopad na fyzické zdravím.....

bielalady
19. sep 2010

@dadika1114, no to je pekné,áno psychika veľa spraví, ale neviem čo by si robila, keby si na to myslela vyše troch rokov pozitívne a nič... a niektoré baby pozitívne na to myslia aj viac........... Teba sa nikto nepýtal bežne na ulici, v práci, medzi kámošmi, : "a čo Vy nič?"

dadika1114
19. sep 2010

@bielalady no ved to mas pravdu .... ked je to uz tolko rokov tak neviem .... keby cakam 3 roky by som zistovala viacej kde je pricina

sofokleska
25. sep 2010

ahojte,dadika strašne povzbudzujuci članok dakujem,ani nevieš ale dodal mi nadej 🙂

dadika1114
25. sep 2010

@sofokleska nieje za co 🙂 drzim palceky 🙂

sofokleska
25. sep 2010

dadika dakujem za palčeky 🙂

kmetonyova
10. nov 2010

moj manzel ma azospermiu ale v semennikoch spermie su vie mi niekto poradit uz sme boli aj na umele oplodnenie manzela museli operovat vybrat mu zo semennikov je to velmi bolestive ale aj tak sa nam to nepodarilo. vemi pekne dakujem.

katarina822
14. nov 2010
viva13
18. nov 2010

Ahoj, máte niekto osobné skúsenosti s touto liečivou bylinou-MACA, pri zlom spermiograme? viem, že profertil je len o biznise, naleteli sme aj my, tak by ma zaujímala táto bylina, dakujem za reakcie.

katarina194
25. jan 2011

@dadika1114 Ahoj a ako je to teraz a babatko sa podarilo?

dadika1114
25. jan 2011

@katarina194 anoo mam 2 mesacneho synka 🙂

katarina194
25. jan 2011

@dadika1114 To je milé 🙂 kiežby aj nám to vyšlo na druhý pokus. Sa veľa bojím o bábo.

dadika1114
25. jan 2011

@katarina194 drzim palceky.Musis verit a podari sa 🙂

katarina194
25. jan 2011

@dadika1114 No dúfam.Veľmi sa snažím vždy veriť a myslieť pozitívne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre