Recept na úspešnú plodnosť, otehotnenie a pôrod

mimusiacik
25. júl 2008

🙂 Mozno by viacerym pomohol suhrn cennych informacii o tom ako zlepsit svoje sexualne zdravie a co podla Vas zabralo a sposobilo,ze ste nakoniec donosili a porodili dietatko...
Co podla Vas snad najviac zabralo z mnozstva toho co ste vyskusali?Comu pripisujete najvacsiu vahu Vasho uspechu?
Alternativne metody,bylinky,caje,masaze,kury,liecitelia,brusne tance,akupunktura,liecenia - kde a ake procedury,ake lieky na podporu coho,ake vysetrenia ste podsupili...?
Dakujem.

katarina0408
19. mar 2018

@sonulienka13 doktor mi kontroloval len vaječníky a ich priechodnosť,to čo píšeš ty nemám porobene vôbec lebo podľa môjho doktora je to zbytočne...

sonulienka13
19. mar 2018

@katarina0408 podla neho.nejaky je múdri 🙂 napr mozes mat vysokú pozitivitu voči ovariam ze tvoje telo zabíja tvoje vajíčka,mozes mat pozitivitu voči spermiam a podobne.a taketo veci on nezistí nijako.mozes mat vysoke TSH -zo štítnej žľazy a ta zabraňuje tehotenstvu.mozes mat zlu zrazanlivost krvi a podobne.a vela iných veci je pre neho nepodstatných asi.ktore zabraňujú oplodneniu.on ako lekar by to mal vediet!!! Lenze toto su vsetko take veci ktore on nezistí!!! Treba daných lekárov.a výmenné lístky ti da aj obvodný lekar.

katarina0408
20. mar 2018

Takže mala by som ísť niekde k lekárovi, ktory mi zistí či mám dobrú štítnu žľazu,či mám dobrú zrážanlivosť krvi?ešte že som prišla tu pretože inak by som to nevedela..... ďakujem

michaela_lm
26. máj 2018

@misenka777 na laparoskopi sit bola nevravel ti doktor nieco o tom ja som bola mala som zrasty spermia nemala ako prejst

misenka777
27. máj 2018

@michaela_lm ahoj tak to som nestihla pretože keď som bola rozhodnutá že to podstupim ostala som tehotná a v tejto dobe už mame krasneho 5 týždňového synčeka

michaela_lm
27. máj 2018

@misenka777 to gratulujem ako sa ti podarilo dake vitaminy

misenka777
28. máj 2018

@michaela_lm keby som vedela tak ti poviem ale pravdepodobne sme prestali rátať plodne dni a myslieť na to a zrazu ani neviem ako som bola tehotná

osky
7. feb 2019

Dobre citanie pre snazilky....nahodne objavene.posuvam

misko1972017
8. okt 2019

Ahojte.
Brali ste nejaki vitamín alebo niečo na podporu otehotnieť?

paallkkaa
10. jan 2021

Mimusiacik prosim ta, vedela by si sem dat link alebo nazov a autora tej knihy odkial si čerpala? Dakujem

janab3
6. sep 2022

Ahojte, neviem ci to tu niekto uz spomenul, ale existuje aj kyslikova terapia. Viem o jednej pani ktora nemala dlhsiu dobu menstruaciu, zacala chodit pravidelne na kyslikovu terapiu a cyklus sa jej opat nastartoval. Ide o obnovu buniek v tele pomocou hypoxie a hyperoxie. Existuju na to aj studie, kde sa hovori o pozitivnych ucinkoch, medzi ktorymi je plodnost. V Bratislave viem o jednom studiu, kde tuto terapiu ponukaju. Ak by chcel niekto viac info, staci sa ozvat.

bocianoviny
16. sep 2022

@misko1972017 Teraz je toho na trhu toľko, že je lepšie sa poradiť, pretože farmaceuti, s ktorými spolupracujeme nás upozorňujú na to, že ľudia berú aj tri veci naraz, čo môže mať, napríklad na spermie, ešte horší účinok, ako keby nebrali nič. A samozrejme, záleží od diagnózy. Ak je to zrážanlivosť krvi, genetika, problémy s vajíčkovodmi, tam treba čo najskôr inú pomoc. Od toho tu OZ Bocian je. Držíme palce.

bocianoviny
16. sep 2022

@janab3 Vždy je potrebné najprv zvážiť diagnózu. Ak je to zrážanlivosť krvi, genetika, problémy s vajíčkovodmi, tam treba čo najskôr inú pomoc. Od toho tu OZ Bocian je. Páry často skúšajú všeličo, čo je úplne pochopiteľné, ale môžu prísť o vzácny čas.

katarinaslniecko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre