Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jane1
14. mar 2009

fyal, veru nic moc, nastastie len o 12.
takze vy ste boli na vystave hej?

janka1
14. mar 2009

den zacal ranajkami 😀 potom varenim obeda, skladanim puzzle, hranim playstation,vysavanim, zmyvanim a nakoniec sme to roztocili na baskete 😀 😀 😀 😀

janka1
15. mar 2009

a dalsi den zacina ranajky ........ 😠 to co je kde ste???

fyalynka
15. mar 2009

ahoooojte 🙂

jane, ano na vystave 😉

janka, moja...ty si tu na mna moc skoro, v nedelu o 8h 😕 My sme len pol 10 vstavali 😀
mame za sebou ranajocky a pojdem varit obedik 😉

vcera sme si spravili romantique vecer 😵 dali sme si sampus pri sviecke, pozerali sme tv a taaaaak 😀

govinda
15. mar 2009

ahojte kočky. Krásne svieti slniečko, hneď mám lepšiu náladu 🙂 .
Dnes dorazila aj mrcha 🙂 . Tak sa teším, že stačila jedna vyvolávačka a zajtra idem k lekárovi na krv na hormonálny profil.
A čo vy máte v pláne dnes? Ja sa akurát idem pustiť do varenia a chcela by som aj upiecť nejakú bábovku, nejakú jemnučkú, ľahučku ... 😝 😀

janka1
15. mar 2009

gov lahucku a hlavne bez vajec, nee 😀

fyal aj ja by som spala, ale zial akonahle nejdem do prace som hore pred 7.00 😀 😀

govinda
15. mar 2009

janka, no už som si našla receptík na fajnučkú bábovku, tak uvidíme, ako bude chutiť 🙂
Šialene ma bolí zub ☹ . A aj brucho z mrchy ☹ . No aspoňže je vonku pekne, aspoň trošku slniečka 😵

fyalynka
15. mar 2009

☹ aj ja chcem slniecko ☹
u nas je zamracene a prsiiii 😠 😝

obedik uz mame skoro hotovy, len masko sa dovara 😉 a poobede asi len odpocivat, ved co sa da ked je
tak hnusne vonku 😖

govi, no konecne potvora mrcha...este ze si sla k dokymu, ktovie dokedy by si sa trapila cakanim, takto bude
za par dni po mrche a supitom na snazilkovanie 😀

janka1
15. mar 2009

no keby sme do nej nehucali tak by nesla, nie fyal? 😉

my sme po obede aj po olovrante , vecera v rure a hrame na dvore basket 🙂 od rana mam sibalov , tak sa nenudime 😉 😉 😉 😉

vecer pridem dievcence 🙂

bonsai
15. mar 2009

ahojte dievčatá..tak transfer máme za sebou a nastáva čakacia doba..rozmrazli nám obe embryjká, žiaľ jeden to vzdal a tak sme si domov doniesli jedného bojovníčka..dúfam, že bude bojovať 9 mesiacov.. 🙂

kpn
15. mar 2009

Bonsai tak tuj tuj...nech bojuje a nech sa zadari az dokonca 😀

bonsai
15. mar 2009

kpn..ďakujeme... 😉

janka1
15. mar 2009

jeeeej drobec drzim drzim 🙂 a nech sa aj embryjko drziiiiii 😉
kde ste zeny

kpn
15. mar 2009

Ahoj Janik, ja som uz spat, len som trosku upratovala bordel v izbicke, a pripravila som nam ovocnu misu s drahym. Bola som na weekend doma a nasi nas saze nabalili vecami tak to pomaly likvidujeme a ladujem

Ako si vikendovala???

janka1
15. mar 2009

ahoj katka 😉
jaaj dobre ale som naozaju navena 😀
mala som deti cele dva dni tak sme robili vseetko mozne aj nemozneee 😀
ako ovula robili ste nieco?

kpn
15. mar 2009

Podarilo sa nam snazilkovat, ale zial iba dnes tak uvidime.

kpn
15. mar 2009

Inak ma tak napadlo, ty si spominala, ze mavas bolesti pri ovu. Myslis, ze je oki ked ja nic take nepocitujem, ni bolesti, ani v prsiach tlaky no proste nic, ani nejake zvlastne chute?

janka1
15. mar 2009

jasne, ze je to ok...nie kazda zena to citi 😉 niektora menej , ina viac a dalsia ani nevie , 😒 ze ovuluje 🙂

kpn
15. mar 2009

Tak uvidime, ci sa mrcha dostavi abo nie. Kazdopadne moju svokrovci su uz nasisany na baby, hlavne, ze ani nie pre 4 mesiacmi hovorili, ze este mame cas. 😀

To vies clovek im poslal jednu vykonstruovanu foto z netu, ako by mohlo vyzerat potencialny potomok (inak neskutocne nerealne) a uz ich chytaju pudy 😀

janka1
15. mar 2009

katka drzim palceky 😉

kpn
15. mar 2009

Janik ako tak pozeram...dnes je na fore snaziliek dost prazdno, no co uz snad od zajtra sa opat zapoja fyal, govi, i jane no vsetky osobky.

janka1
15. mar 2009

😉 asi nedelna pohoda 🙂
uzivaju si manzelov, ved cez tyzden niet tolko casu 😒 😉

fyalynka
16. mar 2009

pekny zaciatok noveho tyzdna, prajem 🙂

u mna v praci sice nic pekne 😝 ale kaslat na to 😀
jeeej, ste zlate ze som vam chybala 😀 My sme vcera odpocivali, vecer pozerali kriminalku 😉

Katka, pekna nova fotecka 😉 drzim palce aby mrcha neprisla 😉

bonasi = drobec, moooooc som na teba myslela v piatok, tak drzim palce, nech je drobcek silny a udrzi
sa, teraz sa musis setrit, opatruj sa 😉 A hlavne verit, ze to dopadne na // 😵

janka, ake deti si mala cely vikend??? 😕

bonsai
16. mar 2009

ahoj fyal..veĺmi pekne Ti ďakujem..a samozrejme aj Tebe janka1..ďakujem...snažím sa šetriť, zostala som doma na PN..je to lepšie, nemusím chodiť po električkách, či busoch do práce a z práce..a doma si ležkám vyspávam..veď aj asi pred 1/2 hodkou som vstala..síce bola som dnes hore už od 3:30..potom som manželíka vyprevadila do práce..teraz chvíľku na PC..ale idem leňošiť ďalej s knihou v ruke.. 😉

govinda
16. mar 2009

ahojte kočky.
drobec, strašne držím palčeky, aby to bojovníček dobojoval do šťastného konca a aby všetko dobre dopadlo 😵 . To si bola v splne alebo u hermana?

ja mám dnes voľno, ale idem pokračovať v žehlení a potom tu trošku povysávam, ale jedným okom vás budem sledovať 😀

fyalynka
16. mar 2009

tak je dobre, ze takto lenosis, nesmies sa pretazovat, stresovat... 😉 pohoda, klidek a nohy v teple 😉 😀
a ako sa citis??? Aky je vlastne dalsi postup??? 😕 Lebo ja o tomto nemam info 😒

bonsai
16. mar 2009

gov ahoj...a ďakujem...nie ani u Hermana ani v splne..chodím na Rastislavovu..do nemocnice..
fyal...cítim sa fajn, len viac pijem tekutín..a chodievam častejšie na záchod (niekedy mi to lezie na nervy)..od soboty mam citlivé prsia, ale ináč nič výnimočné...a v pondelok 23.3. idem na krv...zatiaľ viem len toľko...myslím, že je to rovnaké ako pri ET...len nečakám 14 dní, ale tu idem na 10 dník po na krvný test ...
a vy ako pokračujete..so snažilkovaním?..

fyalynka
16. mar 2009

no ja zatial bez uspesne ☹ V piatok som objednana k Dr., tak uvidime, co nam povie 😖
mam z toho strach 😨
ale tebe mooooc drzim palceky, uz ste si toho dost presli a nacakali sa velmi dlho, tak snad to vyjde, musiiiii 😵

ahoj gov, tak zase si dovolujes doma?! 😕 ja som zehlila vcera 😝

bonsai
16. mar 2009

fyal..dúfame..veríme..a musíme počkať na výsledok..
gov si stále dovoľuje..musím ju požiadať, aby došla aj mne požehliť..mám celú kopu..a nechce sa mi..ale kedže to potrebujem preniesť do inej miestnosti, musím počkať na manžela, kým príde domov z práce a potom podvečer požehlím.. 🙂

kpn
16. mar 2009

Ahojte damy...bonsai len pekne oddychuj aby si nam coskoro napisala radostne // 😀

Fyalik dakujem, ako to tak sledujem, ty to asi nemas v praci so sefstvom lahke

Ja som sa prave vratila zo skoly, dnes ma tak nasrdeli. A cim dalej tym viac su studenti vysokoskolaci drzejsi, cest vynimkam. Este stastie, ze aj tych mam v triede inak by som to uz asi zabalila a vlasy si vysklbala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre