Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
20. mar 2009

fal hlavu hore vsetko bude dobre 😉 plodna si, ovulu mas uz len malickost dat doporiadku a babenko je v tebe...nedepkuj to nepomoze 🙂 🙂

janka1
20. mar 2009

davam parene buchty 😉 snad nebudem potom ako buchta 😀 😀 😀

fyalynka
20. mar 2009

janka, ved my snazilkujeme aj tak, v tomto nas to neodradi 😀

Tak drzim palce, aby bol ster OK 😉 Dnes vecer ti urobia sono 😕 Tak tomu sa hovori super pristup 🙂
A sono coho, pecene? 😕 Aj mne robili, mala som tiez zvysene hodnoty bilirubinu, ale nic mi nezistili,
asi to bolo len jednorazove 😀 Tak sa drzkaj, a potom napis 😉 Bude to ok, neboj 🙂

fyalynka
20. mar 2009

janka, depku uz mam za sebou, som sa uz ukludnila ☹ Tesi ma aspon to, ze tam "vobec nejake folikuly"
boli, len este docielit aby poridne narastli aj s maternicou 😉 Ja si myslim, ze mam na prd hormony este
koli zakroku 😒 Ale to su len moje dohady 😖

mnaaaaam parene buchty 😝 😀

janka1
20. mar 2009

fyal dakujem , nebojim uz mi je to vsetko jedno 😀
pristup??co si to som si u kamosa zariadila, idem vecer so svokrom na ct tak si dam ja urobit sono 😀 nevyuzi to 😕
jasne, ze vas neodradi a drzim palceky, tak vidis, ciarocka sa farbi takze ovula u teba je to je dobre znamenia 😉 😉 sa tesim 😀
ja som sa dnes zasobila kyselinou listovou mam az do 4 mesiaca tehu 😀 😀 😀 😀 aspon dufam, ze budem tehu 😀 😀 ale po dnesnej navsteve gyndosa urco budem , nakopol ma ako kona , ze vraj nevidi nic vo vnutry coby tomu branilo no zlaty bol a to ked som ho zbala som chcela cuvnut a odiist 😀 😀 😀 no strasiak stary , ale ruky mal zlate 😉

janka1
20. mar 2009

jemineee fyal mam tu tie tvoje krowky 😉 kam ich poslat

fyalynka
20. mar 2009

janka, ty si teda cislo...ze strasiak stary 😀 😀 😀 ale sikovny a skuseny 😉
Urco budes tehu, ty si nasa inspiracia a potom nam budes rozdavat tehu virusiky 😉
A inak jasne, take vysetrenia treba vyuzit, lebo to nema kazdy take moznosti 😉 Aspon
uz budes komplet od hlavy po paty vediet, ze si ok 🙂

no ovu moze byt, ale ked praskne malo dozrety folikul je to na prd, alebo ked je nizka maternica,
tak sa neudrzi... 😒 No verim, ze kym nastane ovu, trosku sa to zlepsi...ale to tento cyklus uz
nezistim...

fyalynka
20. mar 2009

akurat som mala chut na sladke...tak som si dala cappucino kavenky 😀
no hod cez okno 😀 este zmlsnem 😀

govinda
20. mar 2009

no ja sa púšťam do varenia, idem robiť cestoviny s tuniakom. Ešte som nerobila, ale snáď budú chutiť 😀
Fyal, pre istotu by som merala teplotu od zajtra, aspoň uvidíš, v akých teplotách sa pohybuješ 😉
Janka, parené buchty by som si dala. Také ale drahý nemusí, on nemá veľmi rád sladké jedlá 😠 . Zato ja áno.

janka1
20. mar 2009

ja parene buchty nerobim, robi mi ich moja mama a potom dam do mrazu a ked mame chut tak len vyberiem 😉

govinda
20. mar 2009

janka, skvele vymyslené. Je to ozaj piplačka 😀

fyalynka
20. mar 2009

ja som parene robievala, ale vzdy ma pri tom slak triafal, lebo mi vytekal dzem 😠
naposledy sme si kupili hotove a boli otrasne, toho dzemu tam bolo asi za pol cajovej
lyzicky 😠

ja chceeeem krowku 😀

govi, myslis ze to ma vyznam zacat merat v strede cyklu? 😕 😒

janka1
20. mar 2009

mas ovu testy tento mesiac ti postacia 😉

fyalynka
20. mar 2009

oukej 😉

janka1
20. mar 2009

😀 😀 😀
tal polievocku som dovarila aj kel a masko uz len 3 minuty a vypinam 🙂
sa tesim , ze som to stihla a idem vypucovat sprchovy kut 😒
zeny, stihate zehlit ...ja v poslednej dome 😖 ee

fyalynka
20. mar 2009

ja som zehlila poslednu nedelu, nemam tam toho vela, zato na pranie plny kos 😠
zajtra sa pracka nezastavi 😝

kelik lubim, ale moj mangel by to nejedol, to by okomentoval ze nie je kralik aby jedol samu zelinu 😠 ☹
Ja budem zajtra asi rizotko robit 🙂

jani, mate sprch. kut? 🙂 Ten som aj ja chcela, no MM si vydupal vanu 😝

janka1
20. mar 2009

fyal my mame aj aj ... 😒 ziadna vyhoda , viac roboty 😠

janka1
20. mar 2009

u nas sa je vsetko inac je ten kto nechce hladnyy 😀 😀 😀 tvrda skola
a kel aj ja lubim , aj spenat, aj brokolicu no ja mam rada vsetko co ma zelenu farbu 😀 😀

fyalynka
20. mar 2009

ty si ako ja, vsetky tieto jedla luuuubim 😝 😀
tak to ano, viac roboty to je urcite, ale ja sa viac sprchujem ako kupem, tak pre mna
to bolo praktickejsie 😒

janka1
20. mar 2009

fyal ja vanu nepouzivam , vlastne ju nepouzivame vobec ani jeden clen rodiny, takze je mi nanic a na viac roboty 😀
ale v novom dome uz nechcem ziadnu vanu ani na byte 😉
a sprchovy chcem mat len vymurovany a vykachlickovany ziadne vanicky a skla atd..niiic

fyalynka
20. mar 2009

mne sa strasne pacia tie moderne sprch.kuty, s masaznou sprchou, radiom 😀
ked mozno "raz" budeme mat domcek, tak si tam taky urco dam 😀

govinda
20. mar 2009

fyal, môj drahý tiež na zeleninu - kel, brokolica a podobne povie, že nie je bylinožravec, aby trávu prežúval 😀 😀
Tuniakové cestovinky boli mňamky a teraz sa idem pustiť do tej bábovky 🙂

fyalynka
20. mar 2009

govi, drzim palec 😉 uz ju citim ako voniiiii 😵

janka1
20. mar 2009

jaaaj babovka som dost dlho nerobila 😉 dakujem za inspiraciu gov v nedelu urobim aj jaaaa 🙂
aku robis? mramorovu? s pudingom ci bez?

govinda
20. mar 2009

janka, receptík mám od fyal 😉

fyalynka
20. mar 2009

dnes robi moj recept 😀 😀 😀
som zvedava, ako to dopadne, teda ci jej bude chutit 🙂 No my inu nerobime,
zo vsetkych receptov co sme poskusali je tato pre nas NAJ 😀
a je jednoducha 😉 nie je pudingova...

fyalynka
20. mar 2009

😀 😉

janka1
20. mar 2009

hod recept 😉

bonsai
20. mar 2009

ahojte dievčatá..tááák, už som vyspinkaná, teraz som sa nakŕmila kopcovitým hlbokým tanierom zeleninového šalátu s mozzarelou a píniovými jadierkami...čítam, že tiež máte rady špenát..mám uvarenú špenátovú polievku..pozývam.. 😉 ..ja vlastne milujem zeleninu a môj manželík to zvláda tiež..len potom musí byť aj mäsko.. fyal..som rada, že je TI lepšie.. 😉

fyalynka
20. mar 2009

babovka 🙂

25 dkg prask.cukru + 4 vajcia = vyslahat do peny
potom pridat 25 dkg poloh.muky, prasok do peciva
a na koniec vyslahanu slahac.smotanu 😉
vymastit a vysypat formu, naliat...ja si necham trosku cesta a donho primiesam kakao,
a to vylejem navrch 😉
mozu sa dat aj hrozienka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre