Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
30. mar 2009

a kam ze ste sa podeli? 😕 ☹

kpn
30. mar 2009

fyalik ja idem na chvilku pospinkat a potom sup sup do pisania. Takze zatial ajojky a vecer nech to splni ocakavania

fyalynka
30. mar 2009

tak pekne snicky 😉
papa vecer 🙂

janka1
30. mar 2009

som doma 😵
a nic nerobim a ani nebudem idem sa vyvalit a nohy vylozit 😝

govinda
30. mar 2009

ahojte kočky.
Ako sa máte? 😉

bonsai
30. mar 2009

ahojte dievčatá..ako..?..ja čakám kamošku..ale neprichádza a neprichádza..a teraz aj polovičku.. 😉

govinda
30. mar 2009

Ja čakám polovičku, každú chvíľlku by mal prísť domov z práce. Netrpezlivo ho vyčkávam, lebo som ho poprosila, aby cestou kúpil cesto na lasagne. Ja som zabudla 😀

govinda
30. mar 2009

A tu je môj dnešný grafík, nechápem ten pokles, pochbybujem, že je to ovulka 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

janka1
30. mar 2009

gov ale taky pokles si mala aj v januari 16teho 😉 ty budes asi tak nastavena

govinda
30. mar 2009

no som ja zvedavá, čo to sa so mnou deje. Dnes som bola na druhýkrát na odber na hormonálny profil, prezreli sme výsledky z prvého odberu a mám tam zvýšený luteizačný hormón, tak som z toho vedľa. Veď ja som myslela, že to býva až po ovulke 😲 . No každopádne, uvidíme, čo a ako 🙂

janka1
30. mar 2009

takze to teraz asi u teba nepojde coooo 😒 lebo nasledkom toho sa neuhniezduje vajicko 😢 ako to chcu riesit? ved produkcia lutoizacneho hormonu sa zacina vacsinou az dva dni pred ovulou

janka1
30. mar 2009

luteizacny 😉

fyalynka
30. mar 2009

caaawte zeny, uz som doma 😀

govi, no vyzeralo by to ako ovu, ale ten hormon tomu moc neprihrava 😒 Ale aspon ste sa pohli o krocik
vpred, tym ze viete kde moze asi problem...

janka, ako sa lenosi? si sama domka? 🙂

bonsai ahojky 🙂

janka1
30. mar 2009

ja a sama 😨 to je maaalokedyyyyyyyyyyyyyy
s drahym a vladkou 😉
drahy si dnes vzal OCR na svoje auto 😀 😀 😀 a zajtra tiez 😀 😀 😀
lenosi sa fajn akurat som kecala so svokrou o knihach , zjedla ananas a idem do postele 😉 budem tu s vami , ale z postele 🙂

govinda
30. mar 2009

kočky, no ono ten hormón je tam vždy, ale počas ovu má mať najvyššie hodnoty. Každý hormón má svoju normu a ja tu normu trošku prekračujem, ale neviem presne koľko. Keď mi ukazovala sestrička tie výsledky, tak som z toho nemala nič, lebo predtým som bola na očnom, kde mi v rámci vyšetrení zväčšovali zorničky a znecitlivovali oči, tak som vlastne nič nevidela. Sestrička vravela, že lekár skompletizuje všetky odbery a potom to dá dokopy a povie, čo a ako. Zatiaľ mám výsledky lepšie, ako boli pred dvoma rokmi, tak sa vytešujem aspoň z toho. Lebo predtýmsom mala zvýšený aj prolaktín a nízky estradiol a teraz aspoň tieto sú v norme. Tak uvidíme na najbližšie odbery.
A prečo myslíte, že ten hormón tomu moc nepridáva? Čo má s uhniezďovaním vajíčka?

janka1
30. mar 2009

gov aku si mala hladinu toho hormonu a v ktory DC bol odobraty 😉
najvyssie hladiny dosiahne v strede menstruacneho cyklu a este aj v postmenopauzalnom obdobi a vtedy neotehotnies, tak to bolo myslene s tym vajickom 😉

janka1
30. mar 2009

s tym uhnoezdovanim vajicka som chcela napisat 😀

fyalynka
30. mar 2009

LH - Hormón, ktorý sa tvorí v hypofýze,vylučuje sa tesne pred ovuláciou a je zodpovedný sa záverečné dozretie vajíčka a samotnú ovuláciu.
ako Janka napisala, najvyssia hladina je v strede cyklu - teda pred a pri ovu, ake je to aj pomimo tohto obdobia,
ovplyvnuje negat.tvorbu zlteho telieska 😒

janka1
30. mar 2009

fyal 😉
no a som v postielke 😀

fyalynka
30. mar 2009

jeeej, tebe je ale dobre 😅
ja lapim pred tv, pozeram tv noviny jednym okom a druhym som tu 😀

janka1
30. mar 2009

ved aj ja 😉 pozeram tv aj pc

rozmyslam co zajtra navarit, ale asi urobim halusky sme nemali ani nepamatam 😝

fyalynka
30. mar 2009

ake, bryndzove? 🙂 take lubim, ale MM to nemoze ani citit 😖
ja neviem co budem varit, MM ma naordinovanu stale dietu, takze asi nejake varene zemiacky so zeleninkou 😉

janka1
30. mar 2009

noooo zemiacky s cibulkou a acidko tiez nie je na zahodenie 😝
ja mam rada vsetky , ale teraz mam chut na halusky so sladkou kapustou 😝

janka1
30. mar 2009

vladka ma vo stvrtok narodky 😵 tak rozmyslam co na nu vymysliet 😀

fyalynka
30. mar 2009

teda, znie to zaujimavo, este som to nejedla - ani jedno 😅

janka1
30. mar 2009

co si nejedla 😨

fyalynka
30. mar 2009

no tie zemiacky s cibulou a acidkom a ani halusky so sladkou kapustou 😀

janka1
30. mar 2009

to fakt? co to nerobievas?

fyalynka
30. mar 2009

my sme to nikdy doma nemali, u nas sa take nevarieva 😅
nie to typicke vychodosloven.jedlo? 😕 Lebo ja som to nikdy ani u nikoho znameho ci rodiny nevidela 😒

janka1
30. mar 2009

netusim fyal, ale asi nie 😕 lebo ja poznam vela ludi a nie len z vychodu co to robievaju 😉 ale mozno su to len nejake zvyky 😉
tak urob bude vam chutit a zacnenete to jedavat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre