Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
26. apr 2009

dnes som si dala obed , ale dost macaciu davku 😀 ale da sa to stale nie som hladna asi to moje male ma z coho cerpat 😀

fyalynka
26. apr 2009

no ale aspon nieco si zjedla 😉 mne uz zacina vrzgat v zaludku, vidim to na musli s mliekom 😀

janka1
26. apr 2009

vies co fyal mna prekvapuje, ze nenmam chut vobec na jogurty a predtym som ich jedla aj dva za jeden den

fyalynka
26. apr 2009

teda janka, ja to nechapem....mi mame uplne rovnake priznaky 😀 😀 😀 😀
ja tiez som nemala v ustach jogurt minimalne 2 tt 😝 Dnes som si povedala, ze skusim to musli
s mliekom...lebo takto nejem nic mliecne 😖

fyalynka
26. apr 2009

mao byt "MY" mame 😀

janka1
26. apr 2009

no tak asi to bude naozaj rovnake pohlavie 😀 😀 😀 😀 ved uvidime sa tesim uz nato, lebo som velmi nedockava co to bude 😀 😀 😀

fyalynka
26. apr 2009

aj jaaaaaaaaa som nedocakava 😀

kpn
26. apr 2009

Ahoj fyalik...my sme sa s mnazelikom napapali, ja ako vzdy som hodila 2 hodinyky poobedneho spanku, potom som davala na poriadok kuchynu, prepierala oblecko, zehlila, upratala nasu izbietku, pozastrihavala manzelovi bradu a teraz sa chystame urobit si filmovy vecer s popcornom a tak. Jasne a este som davala blocky od veci potrebnych do bytu na poriadok, aby som to potom omylom nevyhodila

BTW zacina ma tak zvlastne poobolievat z casu na cas bruso ako pred mrchou, tak sa necham prekvapit.

A asi prave prichadza svagrina

fyalynka
26. apr 2009

ahoj katka 🙂 teda ty si toho postihala...ten poobednajsi spanok som stihla aj ja 😀
a co dobre budete pozerat? 🙂 Inak, ved mas este cas na ms, nie? 😕

janka1
26. apr 2009

katka tak pobolievanie bruska nemusi byt mrcha aj mna bolelo presne ako pred mrcjou 😉

fyalynka
26. apr 2009

zienky idem do sprchy 😉

kpn
26. apr 2009

Ma mi prist 2.5. ak sa mi opat nezmenil cyklus. Ale taketo tie obcasne pobolievanie som mavala i pri predchadzajucich. Drahy zohnal underworld 3... tak ideme pomalicky na to. 😀

Fyalik a ty co, kedy dalsia navsteva u lekara?? Potom sa tesim na dalsi vyvin drobceka

janka1
26. apr 2009

tak som tu kde ste 🙂

kpn
26. apr 2009

hali halo janka.

janka1
26. apr 2009

ahooj katka co porabas?

kpn
26. apr 2009

dopozeravame s manzelikom filmikom a uzivame si este tej nedelnej pohodicky

kpn
26. apr 2009

Co vy s rodinkou? boli ste niekde ci len tak si doma lebedite?

janka1
26. apr 2009

dnes sme neboli nikde, som sa chystala zehlit, ale akosi som sa k tomu vobec nedostala 😀
zajtra idem na gyndu, nechty, kozmetiku a potom uz budem doma zehlit , dufam 😅

kpn
26. apr 2009

Joooj to znie ako dobre, aspon sa trosku zregenerujes. Ja sa ani nepamatam kedy naposledy som bola na kozmetike ci nechtoch.

A ides kvoli niecomu konkretnemu, idu ti brat krv 😀 ved o hCG uz vies

janka1
26. apr 2009

este som nebola u dr. a kazala sa mi prist ukazat 😉
katka ja chodim kazdy mesiac na kozmetiku a nechty nakolko mam dost porovitu plet 😒

kpn
26. apr 2009

nemala resp. nemas T-zonu a skor mastnejsi typ pleti?

Tak zajtra na teba myslim, a nech nam nosis 9 mesiacikov len dobre spravicky o svojom mimi

janka1
26. apr 2009

dakujem ja cakam s tebou na 2.5 😉 🙂

kpn
26. apr 2009

no povedz zlatik aky mas z nas (tatu a mna) citacik? Snivat o nas uz snivas, len by ma zaujimalo s akou tvarou si si ma spojila, bo na tej foto mi moc do tvare nie je vidno. 😀

janka1
26. apr 2009

myslis v sne? tak tam neboli vobec tvare , malo kedy v sne vidim cistu tvar je to len pocit, ze je to osoba, ktoru myslim 😉

kpn
26. apr 2009

Ehmm teraz ked tak premyslam nad svojimi snami mas pravdu, ani ja po vacsine nevidam tvare, ale na zaklade niecoho viem, ze sa to tyka tej ktorej osobky.

Janik a co si pisala o maji v Nitre, to tam holky hraju zapas???

janka1
26. apr 2009

tam je reprezentacia Slovensko : Izrael 😉 a Vladka tam ide za svojim idolom, je to jedna hracka z izraela a pisala, zeby nas rada videla a ma pre nas aj vstupenky 🙂 a kona sa to POZOR ZMENA piatok,sobota, nedela 29-30-31.5 🙂

kpn
26. apr 2009

Janik skusim si to nejako zariadit, i ked pre mna je to zatial velmo vzdialeny datum.

janka1
26. apr 2009

jasne katka budem sa tesit 😉

kpn
27. apr 2009

Dobre ranko zienky.

Moj dnesny grafik, uz sa na nom docela smejem raz hore, potom dole 😉 : http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba

Fyalik ako sa ti podarilo vstat?

Janka co new u doktorky?

janka1
27. apr 2009

dobre raneckooo 😉
katka este som doma o chviluidem k dr. 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre