Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
5. máj 2009

aj moja mamina to tak robievala ako ty, lebo dedko lubil tu papriku, ale teraz uz ju tiez u nich nikto
neje, tak robi len gulicky 🙂
inak mne sa teraz dost blbo vari, alebo vobec vymysla co varit...lebo ja mam chut len na malo veci
a uz MM povedal, ze ci ma on teraz trpiet, ked ja nemam na nic chut 😀 😀 😀

janka1
5. máj 2009

fyal povedz mu nech sa ide do restiky napapat 😉 ,
mne ked sa nechce , tak zavelim dnes je restika a hotovo 😀

fyalynka
5. máj 2009

ked on rad domacu stravu 😀 z restiky oblubujeme akurat tak pizzu 😉
ale ja som sa zlutovala, a nachystala som mu to masko, aj ryzu som mu uvarila 🙂

kpn
5. máj 2009

mnam tu kolozvar kapustu ja mozem...mam velmi rada veci s kapustou a o paprike ani nehovorim...za tu by som snad i vrazdila.

Fyalik jasne ze super sprava...v pondelok preberame bytik...uz budemem mat kluciky 😀 😀 😀

kpn
5. máj 2009

Tak nic opat som na vas nenatrafila.Drzte sa nam zienky-mamky buduce.

pa

fyalynka
5. máj 2009

katka, tak to je fakt super sprava, ze uz budete mat bytik 😵 sa tesiiiiiiiiiiiim s vami 😀
este budete asi robit asi nejake upravy pred stahovanim, ze?

janka1
5. máj 2009

jeeej katka supeeer no vidis ako to zbehlooo 😉
takze koncom mesiaca kolavdacia? ked budem v Nitre 😀 vezmem cestou fyal a prideme 😀 😀

kpn
5. máj 2009

zienky dakujem.

Fyalik upravy ani nie, vse upravy interieru sme davali robit este pred dokoncenim hrubej stavby priamo architektovi, ktory to zakomponoval do vykresov a zaniesol na stavbu. Jedine co tak pockat kym nam stolar pride urobitm kuchynu, obyvku a dve vstavane skrine.

Janik kolaudacia bude a velmi rada Vas i s fyal uvidim a uvitam, ale obavam sa, ze koncom mesiaca este stale budeme sediet na zemi a v holom byte. Stolar je dohodnuty az na koniec maja, a viac menej po prebrati bytu maju robotnici 30 dni na opravu zavad a reklamacii , ktore spiseme. Dovtedy by som nerada cosi zhrnala na byt, ked budu mat i oni kluce. Ale kludne sa zastavte i v maji. 😀 😀 😀

fyalynka
5. máj 2009

katka, myslela som ako malovka a tak, ale to asi teda urobili uz podla vasich predstav 😉
a nekupovali ste uz nahodou sedacku? ci sa mi to len mariii 😕

janka1
5. máj 2009

tak som spat 😉
a uz aj v posteli cakam na ordinaciu 😀
katka jasne kazdy mesiac sa dogulame cim viac k zime tym vacsie gule prideme 😀 😀

fyalynka
5. máj 2009

janka, to si pekne napisala 😀 😀 😀
a budeme vianocne gulicky alebo snehove gule??? 😀

janka1
5. máj 2009

vsetko co sa guli podobaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

janka1
5. máj 2009

ja len preto, lebo mam pocit, ze dnes mi nejako narastlo brusko, alebo som nafuknuta, alebo neviem co , ale citim ho vacsie 😉

fyalynka
5. máj 2009

😀 😀 😀 😀
ja som nafuknuta kazdy den, hlavne vecer...som jak v 5.mesiaci 😒

fyalynka
5. máj 2009

teraz vecer zacalo aj mna popichavat zase v podbrusku...my to fakt prezivame uplne rovnako,
presne rovnake pocity v ten samy cas...

kpn
5. máj 2009

fyalik dobre si pamatas..sedacku uz mame, ale aj tu spolu s ostatnymi kupenymi vecami len velkym boxerom prestahujeme.

zienky drahe kludne, pekne sa mi vzdy dogulate a par canti vacsie a ja na vas budem hrda a tesit sa z vas

janka1
5. máj 2009

fyal presne ako 5 mesiac 😉 😀
katka neboj ak budem mat cestu okolo urcite ti dam vediet, myslim, ze skor ja pojdem okolo vas ako vy okolo mna 😒

fyalynka
5. máj 2009

katka, takze okrem kuchyne a vstavanej skrine mate vsetko? 🙂 Aj postel?

katka, my ako dve gulicky prideme navstivit teba - tretiu tehotnu gulicku 😵 😉 🙂

fyalynka
5. máj 2009

janka, bohuzial to tak vyzera...po pravde povedane este nikdy som na vychode Slovenska nebola 😅

janka1
5. máj 2009

neva fyal az budes s mimi na MD budes mat viac casu 😉 😉 😉

fyalynka
5. máj 2009

janka, myslis ze toho casu bude viac??? 😕
ja vsade citam, ze ako zeny nemaju cas ani na seba, ani sa upravit...nic 😖 tak neviem ako je to,
uvidim...

kpn
5. máj 2009

Fyalik uvidime, kazdopadne ma to preslo a ja sa necitim pod takym stresom. Proste teraz zijem bytikom, kazdy den okolo neho nieco riesim. Jasne a prezivam s vami kazdy vas dnik. Je to uzasne, ze takto s jankou pokracujete rucka v ruke a ja sa tesim na dnik ked budu baby na ceste. Vtedy pridete i s drobcami vy volozite nozky na stol a ja vas i drobcov budem obskakovat. 😀

A fyalik chyba nam postel, nocne stoliky, obyvackovy konferencny, jedalensky stol a stolicky, skrinka pod umyvadlo a nejake dekoracie ako zaclony, kvietky, obrazy atd. Vse ostatne a teda nastastie tie najvacsie polozky mame poriesene. I ked i tieto drobnosti este budu vyzadovat kopec financii, ale to uz budeme riesit postupne.

No veru Janik Kosice su daleko ale nic nie je co by este nemohlo byt.Ved dnes tie letenky ku vam ci ku nam nie su az take drahe. 😉

kpn
5. máj 2009

fyalik co to pises, no snad si ten kurz nerobis len tak...pekne sa budes upravovat aby tvoje mimi a aj ty sa citilo krasne. Neboj zvladnes to, aj baby prebalit a nakrmit, aj sa upravit a popri tom bytik upratat. Vtedy si vsetko zariadis inak a cas budes vyuzivat efektivne

janka1
5. máj 2009

nooo fyal ja usudzujem podla seba, na MD som cestovala o 106 😉

janka1
5. máj 2009

ozaj fyal uz si si obzerala nejake kociky??

fyalynka
5. máj 2009

katka, jasne ze si ten kurz nerobim len-tak...mna to veeeeelmi bavi a uz o 3tt mam skusky 😕
ja som pisala len to, co som citala...ja sa viem upravit aj za 10 min. ak je treba 😀 Viem, ze ten
cas bude inak podeleny potom ako teraz...

katka, uz ked tam bude postel, mozte byvat 😀 aj ste sa pre niektoru rozhodli z tych co si mi vtedy
poslala? 🙂 A neboj, vypnes mysel, a baby pride ani nebudes vediet ako 😉

janka1
5. máj 2009

ziemky lucim sa idem sa natiahnut 🙂 normalne som unavena 😒

kpn
5. máj 2009

janik dobru nocku, pekne si oddychni i s mimi 😉

fyalynka
5. máj 2009

janka, tak si poriadne odpocin, papa 😉

janka1
6. máj 2009

dobre ranecko, svieti teple slniecko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre