Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

tatulienka
9. jún 2009

no a od kedy od otehu vidno srdiecko?

magic08
9. jún 2009

od 6 tt, ale ked nevidno v 6 tt, je mozne ze otehu neskôr a vtedy sa caka do 8 tt

tatulienka
9. jún 2009

no ja asi viem kedy som otehu,aj ked to sa neda povedat ze??ale podla mna 17.5...

magic08
9. jún 2009

no ono sa aj tak rata od posledneho dna menstruacie, takze ak budes v 6 tt mohlo by uz byt vidno akciu srdiecka. no ved sa nestresuj, uvidis vo stvrtok. vsetko bude dobre, treba verit

tatulienka
9. jún 2009

no ved ja viem...nestresujem,len ma zaujima,co sa robi na prvom vysetreni...

fyalynka
9. jún 2009

magic, na vysledky z genetiky stale cakame, trva to aj 8tt 😒 zatial je len histologia, ale to nic nenapovie 😖
Zajtra idem na odbery na hematko, to by mali byt vysledky cca za tyzden, to je na to koagulaciu - zrazanlivost,
tak som zvedava...

magic08
9. jún 2009

aha, takze ta cakaju len same vysetrenia teraz...

lusi131
9. jún 2009

Ahojky, surfovala som tak po temach a rada by som sa niekde pridala.... 🙂 ....zacali sme sa prave snazit o 2 babenko(jednecho "chlapa" uz doma mame-vola sa Palinko a v juli bude mat 2rocky, tak sme si povedali, ze uz je pomaly cas na braceka al. sestricku, aj ked on by radsej braceka 😀 ).
No ale k veci, chcela som Vas poprosit o radu-co si myslite(pri malom som to neriesila, sme ho totiz neplanovali a stalo sa 🙂), pred mesiacom som vysadila tbl.(yadin) a povedali sme si, ze nic nebudeme silit a uvidime. No presiel mesiac a samozrejme mi to meska(mavala som 28/29dnovi cyklus), teraz je to 33den a nic, robila som si uz aj test a vysiel mi pozitivny-ale ta druha ciarka bola strasne salbucka-tak neviem co si mam o tom teraz mysliet.....isla som rovno aj k doktorovi,ale ten mi povedal, ze je to strasne skoro a na ultrazvuku nic moc nebolo este vidiet, ze je to tak 50 na 50%, ze by som mohla byt a mam prist v piatok a uvidi sa, ze to by mi uz zobral aj krv......
Ale som z toho nejaka nervozna, lebo v kutiku duse dufam, ze ANO, ale bojim sa sklamania, pripadne mimomaternicoveho tehu...ako ma upozornil doktor....
Myslite, ze ma vyznam robit si test napr. znovu zajtra rano(poslednu menstr.som mala 7.5.), alebo mam len jednoducho cakat do piatka????
Dakujem za rady... 😉

magic08
9. jún 2009

urcite si urob test ciarocka uz bude vyraznejsia.
ale zase to moze byt aj pri mimomater. tehu. No ved do piatka nie je daleko. Uvidis ze bude dobre. drzim palce 😉

lusi131
9. jún 2009

magic, dakujem za podporu, asi si ho predsa len urobim, za to nic nedam....ale je to zvlastne, pri prvom som bola ovela kludnejsia a rozumnejsia, tyzden a nieco meskali, isla som rovno k doktorovi a bolo, a teraz som z toho nejaka mimo, ovela nervoznejsia... ☹

magic08
9. jún 2009

prve ste neplanovali, a teraz uz planujete, chcete, tak to asi preto 🙂

fyalynka
9. jún 2009

lusi, ja si tiez myslim, ze ten testik si mozes kludne zopakovat, za to nic nedas 😉 a do piatku su uz len dva
dni, tak sa uvidi..ale podla mna, ked uz tam je druha ciarka, aj ked slaba, tak si urcte tehu 😵
drzkaj sa, hlavne ziadny stres!!! 😉

tatulienka
9. jún 2009

babule a kde je katka???

janka1
9. jún 2009

🙂 jeej budeme mat tu dalsiu tehulku 😵
lusi vitaj a drz sa, ziadne stresujuce myslienky 😉

fyalynka
9. jún 2009

katka maka na bytiku 😉

tatulienka
9. jún 2009

faaakt?no supeeeer....tak pokracuju s bytikom...to sa tesim...my uz mame vymalovane a uz sa pojde montovat kuchynska linka...

fyalynka
9. jún 2009

takze ste tiez pokrocili...a ako ste to vyriesili s tou stenou, co si nevedela ci nechat bielu alebo omalovat?

tatulienka
9. jún 2009

nechali sme ju bielu..je to tak lepsie..lebo keby sme ju namalovali,tak by sme to tak uzavreli..

fyalynka
9. jún 2009

a vyzera to dobre? paci sa ti to?

tatulienka
9. jún 2009

ale hej...je to lepsie ako vsetky namalovane...

fyalynka
9. jún 2009

tak je potom dobre... a kuchynu vam vyrabaju na mieru? Akej farby bude?
som zvedava,ze??? 😀

tatulienka
9. jún 2009

nevadiii...kuchyna je na mieru a bude kombinovana - korpus bude dub tmavy a dvierka skriniek budu vanilka...

fyalynka
9. jún 2009

pekne, pekne 😉

lusi131
9. jún 2009

fyalynka+janka1,dakujem za podporu, este som sa Vas vsetkych chcela opytat, aky testik by ste mi odporucali, teraz som si robila GS Mamatest...dakujem 😉

fyalynka
9. jún 2009

skus inu znacku pre zmenu, podla mna je jedno aku... 😉

tatulienka
9. jún 2009

ja som mala oba testy Rapid Share,tiez som chcela druhy inej znacky,ale akosi vsade mali len hentie..no hlavne ze mi oba ukazali // :D

fyalynka
9. jún 2009

som domaaaaa a robim palacinky 😀 😝

fyalynka
9. jún 2009

baby kde ste???? 😕 😨

kpn
9. jún 2009

fyalik este si tu????

janka1
9. jún 2009

no cafteeeee 😉
uz som domaaaaa a vy ste kdeeeee 😕

jane pekny vecer , dakujem, bolo mi prijemne 😉 a fajne som sa napapala 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre