Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
2. júl 2009

asi je fakt lepsie pockat na tie vysledky... Ved kolko si po kyrete? mesiac? ci sa mylim...?
ako sa k tomu stavia tvoj manzel? ako to on nesie?

fyalynka
2. júl 2009

jasne ved ja viem, ze je lepsie pockat...len niekdy ma to tak pochyti, ze chcem HNED! 😀 Po kyrete som
7tt...manzelika to tiez velmi ranilo, vo vnutri tym trpel ale nedaval mi to navonok znat, chcel byt silny aby mna
podrzal! To mi povedal... To, ze som tehu som mu povedala ako prekvapko k 30-tke, bol strasne stastny!
A mimi sa malo narodit k Vianociam...no nic 😔

magic08
2. júl 2009

ten moj sa k tomu presne tak postavil ako tvoj. Chcel byt oporou, aj ked ho to tiez velmi ranilo. No zvladli sme to, tak hadam to dalsie tehu uz dopadne dobre. A pevne verim, ze aj tebe sa to uz konecne podari. Zasluzite si to...!
Neviem preco sa zle veci stavaju len dobrym ludom... 😒

fyalynka
2. júl 2009

to je asi nejaky blby zakon nespravodlivosti!!!! ☹ Raz sa musi ale karta obratit!
Ti chlapi proste chceli byt "chlapmi" A ja som mu za to vdacna! 😉 Je to za nami, a on je z nas dvoch ten,
kto stale opakuje dookola, ze sa to uz podari a veri, ze nebude ziadny problem!!! Lebo ja len hovorim ako sa
bojim co bude a tak...

magic08
2. júl 2009

pozitivne myslenie moja,...
vela robi psychika

fyalynka
2. júl 2009

ved hej, snazim sa...ale tie hormony so mnou niekedy tak mavaju 😝
mas vela roboty dnes? Ja ani nie...zatial 😀

magic08
2. júl 2009

nie nemam len hladam jednu info a neviem sa k nej dopracovat...
mozno mi pomozes aj ty napisem ti IP

fyalynka
2. júl 2009

skusim pohladat 😉

jagabinka
2. júl 2009

Ahojte, prepacte, ze som tak zmizla 😒 , zobudil sa maly a mal zlepene oci...do kelu, este aj zapal spojiviek ☹ . Bezala som do lekarne a cistime ocka. Snad to bude coskoro OK.

Este doplnim odpoved: Vstavala som o piatej, ci zamestnana, alebo nie...ale chodila som spavat o pol deviatej vecer. Teraz chodim spat o desiatej - jedenastej a vstavam o siestej-siedmej...i ked Misko spi dlhsie...asi som nejaka pokazena 😀

A k tomu vasemu rozhovoru...vela velmi vela pomoze psychika...predstavte si, ze mojej sestre povedali, ze nikdy nemoze otehotniet bez umeleho oplodnenia a pocas dojcenia vytuzeneho syna...sestra bez problemov otehotnela a ma krasne dievcatko 😉

fyalynka
2. júl 2009

jagabinka, nejako sa to na vas nalepilo tie choroby 😒 snad to ale rychlo prejde!!!
urcite nie si pokazena...aj my urcite zmenime svoj rezim s prichodom mimi...a budeme mozno ako ty
ranne vtacata 😀
No, o takych pripadoch ako tvoja sestra som pocula aj ja 😕 Nastastie s otehu som doteraz nemala problem,
tak verim, ze ani do tretice nebude!!!! 😵

magic08
2. júl 2009

ano, aj u nas v okoli poznam pripady...
je fakt ze psychika je viac ako polovica uspechu... oazj je to zvlastne, ako to dokaze ovplyvnit veci, nie?
takze psychicka pohoda, pozitivne myslenie a viera, ze to dobre dopadne...!

fyalynka
2. júl 2009

tak to aby som zmenila pracovisko, ked si mam zabezpecit psych.pohodu 😀
uz nech je piatok poobede 😖

magic08
2. júl 2009

mi nieco hovor o zmene pracoviska... u nas je to cista psychiatria...
musim nieco poriesit pocas materskej... 🙂

fyalynka
2. júl 2009

ja si chcem spravit este jeden kurz a potom idem tvrdo do boja za zmenu pracoviska 😀
co by si chcela robit? 🙂

magic08
2. júl 2009

aky kurz? uz aj vies co chces robit?

fyalynka
2. júl 2009

magic IP 😉

jagabinka
2. júl 2009

Caves. Ja vas uplne chapem s tou pracou...u nas som to nenavidela a ked som otehotnela, vsetci ma vytacali 😅 . Strasneeeeee. Nad vodou ma drzal len fakt, ze uz uz vypadnem 🙂

magic08
2. júl 2009

fyal taky IP 🙂
jagabinka: teraz si este na materskej? ci uz pracujes

fyalynka
2. júl 2009

jagabinka, presne tak...uz uz som sa tesila, ze pojdem na MD, ze to uz nejako dobojujem...ale boj musi
pokracovat dalej aj bez tehu, a to cloveka ubija ked nema ani stipku radosti z prace 😒

jagabinka
2. júl 2009

Magic - este som na rodicovskej dovolenke. Preto ma zaujima, aku vysku materskej by som mala dostat pri druhom dietati ... maly ma rok a pol a pred porodom som bola zamestnana 7 rokov v jednej firme...a este aj som. Nezistila si to nahodou?

Fyalynka, neboooj , tehu pride a vypadnes 😎 . Ja uz nechcem nastupit do stareho zamestnania...ak sa podari, radsej naozaj inde...a preto chceme druhe babo teraz, aby som nenastupila do noveho a o par mesiacov im oznamim, ze som v tom....

magic08
2. júl 2009

dokonale to poznam fyal ☹

jagabinka
2. júl 2009

idem prebalit maleho..zaspal a z tej radosti sa pokakal v spanku 😀

fyalynka
2. júl 2009

😀 😀 😀 no jaka pohoda...total salam parky...pokakat sa v spanku 😀 😀 😀

fyalynka
2. júl 2009

magic, jagabinka...tak si davame zaväzok - tehu a nova praca 😵 😉 🙂

jagabinka
2. júl 2009

hotovka...to bol smrad 😀

magic08
2. júl 2009

joooj zlatyyyy 🙂
zistujem to prave...
doplnujuce info - planujes tak, ze pojdes z rodicovskej na matersku...?alebo chces medzi tym nastupit do prace

jagabinka
2. júl 2009

Fyalynka..beriem!!!!! 😉

Magic, diky moc...chcela by som uz otehotniet, takze z rodicovskej na matersku...

jagabinka
2. júl 2009

jeeej u nas uz prsi...hura...bolo strasne dusno

magic08
2. júl 2009

fyal... beriem... 😀
jagabinka... smradek bol? 🙂
volala som tu kamosku co robi na socialke, len nedviha, tak zavola spat, dam vediet...
len uz som pocula aj take sumy, ze vraj tu moznost dobrovolneho nemocenskeho pripoistenia planuju zrusit... 😠

fyalynka
2. júl 2009

zlatyyy...aj sa zobudil popri prebalovani? 🙂
u nas teploooo, dusnooo, a zatial slniecko 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre