Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
17. júl 2009

ahoj fyal, ze si sa ukazala 🙂
mas toho asi dot co? ja tiez neviem kde sa skôr otocit a navyse ta horucava... ☹ ale my mame uz od vcera skratenu pracovnu, chodime na 6:30 a koncime o 13:30 takze o chvilku mam padluuuu 🙂
no vcera som sluzila do 14:30, takze si dnes zasluzim. Mame to tak ze na kazdom oddleni musi ostat jedna osoba, pre pripad...
inak ako? aj my ideme na buduci tyzden na dovolenku, do madarska na predlzeny vikend 🙂 od stvrtku do nedele, tesim sa, 🙂 len musime najst psikovi chuvu... zas sa na nas bude hnevat ked sa vratime, ze sme ho nevzali sebou... vzdy sa hneva 😀

no tento vikend som sama, bojujeme sami so psikom... manzelik je odcestovany, tak mi je trosku smutno... ☹ ale oddychnem si teda paraaaaaadne...

fyalynka
17. júl 2009

magic, hej mam toho dost 😝
nas vcera aj predvcerom pustili skor domov, uz o 13h 😀 tak sme isli sup-sup na kupko 😀 Aj dnes chceme ist,
tak tiez vypadnem najneskor o 14h.
A inak...no nic-moc...ved som pisala ze som na nervy 😔

prosim ta, ako sa to prejavuje, ked sa psik na vas hneva? 😅
takze budes vikendovat sama...aspon si spravis dni pre seba 😉

magic08
17. júl 2009

no najprv sa tesi, ked nas uvidi, zacne zas oblizovat a od stastia nevie co so sebou a o minutu akoby mu doslo, ze on sa vlastne hneva, tak zacne okolo nas iba skakat a nenecha sa pohladkat ani vziat na ruky, vzdy je v nasej blizkosti aby na nas videl, ale ked sa k nemu priblizis posunie sa tak aby si na neho nedostiahla. to trva tak 30 minut, ked nas len tak z dialky pozoruje no a potom ho to prejde a sam sa zacne pytat na ruky...

aj ja sa chystam dnes do plaviek, konecne, ale len k nasim na dvor... na terasu, psicek sa vyblazni s mackami a ja si polenosim... 🙂

magic08
17. júl 2009

inak ty mas skusenosti s ovu testami, tak mi mozno budes vediet vysvetlit...

podla teploty a hlienu bola ovu 17 DC, ovu test negativny, ani len tienik, 18 DC to iste, ovu negativny, no a vcera na 19 DC uz po ovulke davno ovu pozitivny, urobim aj dnes - 20 DC ked dojdem domov, no nechapem preco mi test neukazal ovu aj ten 17 DC, ked vsetky priznaky boli este aj bolest v podrusku... verit teplote alebo testom? 😕
Ja sa priklanam skôr teplote a hlienu no vrta mi to hlavou...

fyalynka
17. júl 2009

😕 tak to teraz neviem....si ma dostala...ja som robila bude jedno alebo druhe, nie obe naraz 😀
nechcem si zastavat ani testy ani meranie BT, tazko povedat 😒 Ale ked poznas svoje telo, mala si bolest
podbruska, hlienik...riadila by som sa asi tym... 😒

prijemne slnenie 😎

kpn
18. júl 2009

Dobre ranko zienky, nakolko moje telo vzdy o 8 vecer zacne rezignovat s bdelym stavom a posunie ma do postielky, rano o 6 uz neviem co so sebou.

Prajem vam pekny vikendik, pohodovy, plny relaxu a snad i pekneho pocasicka.

janka1
18. júl 2009

ahojte dievcence 🙂
ako vikendujete ?
m sme sa boli opat kupat a slnit, ale na zajtra si uz dam pauzicku uz som unavena 🙂

jane1
18. júl 2009

ahojte bambulky, citam ze si uzivate slniecka a vodicky. my na tie nase bazeny moc nie sme, tak ja sa vysantim az na na krete 😀
Janul, to nie je mozne, o už 17tt? neskutocne leti cas....
Fyaly, Magic, mate su supr, ze tak skoro koncite, trosku zavidim 😖 😔
KAtus, a to aj pred tehu si tak skoro chodila spinkat?

janka1
19. júl 2009

ahojte vstavajte 😀

jane ahooj no ja som kupka zbounovala vzdy aj ked bola Vladka mala , som tam bola pravidelne 🙂
no 17 uz budem mat o chvilu polovicu za sebou 😵 😵
takze predsa kreeta , tisko zavidim 😉
katusk aako sa citis?

kpn
19. júl 2009

Dobre ranecko zienky... juuj ako vam to zahranicie zavidim. Ja som sa snazila mm presvedcit aby sme isli do Bulharska, ale nakolko sa velmi boji aby sa tam baby nic nestalo, tak mi celu dovolenku zrusil. Teploty a suchy vzduch v ponimani leta na Slovensku ja moc nemusim.

Jane pred tehu som si z casu na cas musela pospat poobede , ale stacila mi hodinka a bolo vse ok. A teraz ma to chyti hned poobede aspon na 3 hodiny a vecer o 8 niekedy vydrzim i do 10 😀 (ale to musi byt dobry den), tak uz zalomim.

Janka moja...juuj len dufam, ze sa nenaplni moja nocna mora, a to nevolnosti...nastastie este som nezvracala, ale zaludok citim uz druhy den a nie su to iba ranne nevolnosti. Vacsinou ma taky ten hnusny pocit chyti rano pred vstavanim a vecer pred spanim. Inak zatial vsetko ok, povinne papam kyselinu listovu a snazim sa nenatahovat sa s tazkymi vecami, co sa ani nedari, bo moja polovicka mi pri nakupoch hned berie vsetko z ruk, aby som sa vraj nepretazovala... 🙂
Kam sa chystate dnes Janka?

Inak aj u vas bola taka burka, ako v Ba?

janka1
19. júl 2009

katka aj my sme zvazovali naoniec Bulharsko, ale aj to sme si povedali, ze radsej nie, lebo dr. mi povedala, ze su tam najhorsie zdravotne sluzby, tak radsej ostaneme tu na SK 😒 vynahradime si to na buduci rok uz aj s Oliverom 😉

burka bola aj tu, ale nebolo to take strasne ako som citala a cakal , takze vietor, dazd, hrmenie a blesky, ale uplne normalne aspon u nas a prsi aj teraz a fuci vietor , takze dnes len doma budemem oddychovat, ale ako som pisaqla vyssie , aj keby bolo teplo dnes som chcela pauzicku 😉

co sa tyka nevolnosti ja som ich tiez nemala, myslim zvracanie , ale zaludok som citila tusim aj do 13tt asi takto, ze rano a kazde 3h som musela cosi zobnut a v noci som spala v polosede nakolko na rovnom som hned citila zaludok 😉
teraz je to uz ok aj ked nie vzdy sa mi podari spat celu noc , lebo ja aj teraz musim mat vyvysenu polohu 😨

uz som mala 2t klud od nocneho vstavania na curanie a je to tu opat idem aj 3x co ma dost obtazuje, ale co narobime 😵 😵 😵 😵 drobcovia su nasi a pre nich vsetko vsetucko 🙂

kpn
19. júl 2009

Som to akosi prehliadla, u nas je sice o nieco chladnejsie, ale slniecko svieti. Nuz uvidime ako mi bude pocas dna a podla toho by sme niekam s mm vybehli.

Mna nocne cikanie nechyta aspon zatial...co je fajn, bo u mna by to znamenalo aspon na 2 hod byt v bdelom stave a az potom by som opat zaspala.

Nuz veru som zvedavo ako to s tou nevolnostou dopadne. Kazdopadne asi sa po nete popozeram po tich lizatkach tusim govipop proti nevolnostiam. Tak veru pre drobcov cokolvek. Dnes som inak otvorila chladnicku a hned ma natiahlo, takze obedik je dnes na manzelovi, ale z dialky mu budem hovorit postup ... 😀

janka1
19. júl 2009

katka tak to nie je nic prijemne, ale ked manzelik navari je to velmi bozska pomoc 🙂 moj nevari 😖
kedy mas nablizsiu kontrolu?
a co chutr, uz ta nieco postihlo?

kpn
19. júl 2009

chute sa mi zatial prilis nezmenili... to co som postrehla je, ze nepapam tolko sladkeho ako kedysi.
A kontrola v piatok som bola na tom odbere, tak vysledky vraj chodia postupne a pokial bude vse ok tak si ich preberiem pri najblizsej kontrole spojenej so sonom, ktora bude 10.augusta. Pokial budu vysledky zle, tak mi hned volaju, aby sa to napravilo. Bude to preto az tak neskoro, bo idu na dovolenku a vracaju sa az 6 augusta.
a tesim sa, ze pri naj sone by uz mal byt vidno drobcek, ak bude vse ok.

janka1
19. júl 2009

katuska ja vobec nejem sladkee 😉
takze chlapcek 😀 😀 😀

aj ja mam oficialnu kontrolu 10.8 😵 😵 😵
a tentokrat ju asi aj dodrzim kedze chceme ist do blavy a potom ostat v sturove 😉 a vratime sa 9.8 😵 13.8 idem na 3D v 20tt 😵 😵 😵 😵

kpn
19. júl 2009

juuuj tak to sa uz tesis... tie 3D vyzeraju uzasne...som potom zvedava na fotecky. my od 31. jula az do 9 . augusta sa striedavo oblacno budeme zdrziavat u svokrovcov a nasix a zaroven budem so svojim krsniatkom, bo jeho mamka odchadza na dovcu, a tato-brasko musi makat. sa uz na to tesim.

janka tak 10 na seba myslime. ozaj od kedy je vidno ci to bude ch/d???

janka1
19. júl 2009

katka mne to dr. povedala v 13tt +1 , ze ona to uz vidi , ale na 100% som to ja videla v 15tt +4 😉

katka ked budem v sturove tak sa stretneme 😉

jane1
19. júl 2009

ahoky!
no dnes bolo hnusne co?
sme boli na chate v Kysaku, no asponze do tej 12 sme mali celkom ok pocasie, sme sa stihli najest 😀
ale rano ked sme ya dazda odchadzali z kE, to bol brutus. a tam bolo este v poho...
Janulka, hej Kreta. tha mi nemame stale mimi, tak aspon nejako si to trosicku vynahradime. akoby sa to dalo... 😔
juj, jak by som menila s vami ženy... asi na mna ide trosku depka. nic hrozne, ale trosicku malicka depka. v utorok citim ze kramy dojdu, aj teplota o tom svedci, takze a dovcu len dvaja pojdeme.

kpn
19. júl 2009

Jane moja...neboj aj ty sa budes vytesovat a riesit podobne problemy. Stare zname plati na 100 % .-.. kazda chceme to, co nemame. A ak ma clovek jedno, chcel by mat i ine. Inak u nas bolo dnes pekne pocasie...sice chladnejsi vzduch, ale slniecko svietilo cely den, este aj teraz sa odraza v barakoch.

A vasa uzasna dovolenka na Krete bude nezabudnutelna...mozno prave tam sa vam podari baby, budete v inom prostreti, s relaxom a snad i bez stresu, s uzasnym jedlom a pocasickom a prave vtedy to pride.

fyalynka
20. júl 2009

Dobre ranecko 🙂
Dufam, ze ste mali pekny vikendik...ja som aj v celku mala, len bol kraaatky, uz zase som v praci 😝
No co uz...nejako este tento tyzden vydrzim... 😝
Pekny dnik 😉

magic08
20. júl 2009

ahoj fyal, uz trvrdo makas? 🙂
aj ja som mala kratky vikendik, aj ked bez manzela bolo smutno, ale ubehlo to...
uz len 3 dni do prace, a kratka dovolenkaaaaaaa 🙂
dufam, ze sa pocasie napravi...

fyalynka
20. júl 2009

ahoj magic 🙂
veru...makam... Ale bola som teraz u hematologicky a som na depku zase ☹
objednala ma do BA na kliniku hematol., ale termin mam az 17.9., spravia mi vysetrenia ktovie kedy...a vysledky
trvaju vraj mesiac... Takze ak budem vediet "mozno" v novembri co a ako, tak budem stastna... 😠 😢 😢
A teraz co, otehu alebo nie???? Povedala, ze mam pockat...no ja uz nevladzem, som zrela na psychiatriu 😔
Co mam robit??? 😢

magic08
20. júl 2009

mas IP

janka1
20. júl 2009

ahojte 😉
fyalynka drzim palceky , aby vsetko dobre dopadlo , aj ked ja by som necakala a sla do toho hned 😉
poznam svoju povahu a stalo by mi to zato , cakanie by pre mna bolo na psychiku ovela krutejsie a bolestivejsie a deprimovanejsie ako keby sa to opat nezadarilo...ale je to len moj nazor a moj pocit, ty sa musis rozhodnut sama 😉 mojenko drzim velmi silno palceky 🙂

fyalynka
20. júl 2009

magic, janka...dakujem 😉
Som sa nastvala a zavolala som sem k nam do nemocky na hematologiu (ved ma sem aj gyndoska posielala) a
mam prist teraz v stredu rano na odbery...tak som zvedava...mozno to nebude tak dlho trvat, uvidim, co mi
povedia tu...opytam sa aj na nazor, co by sa stalo keby som otehu, ci by vedeli co robit so mnou 😅
Je to velke riziko pre mna, ze sa to zopakuje...vraj sa v tehu picha fraxiparin - injekcie - ale to sa zacina az okolo 3 mesiaca...lenze ja som (teda mimi) tolko nevydrzala ☹

magic08
20. júl 2009

fyal strasne ti drzim palce, nech sa cim skôr dockas vysetreni a vysledkov... a hlavne nech su pozitivne, teda v zmysle - co najlepsie pre teba a buduce tehu... Velmi ti to zelam...
drzim palce...

kpn
20. júl 2009

fyalik zlatko myslom na teba a drzim palceky nech sa uz konecne mozes pohnut dalej. snad ti po stredajsom odbere zacnu veselsie dnicky a hlavne budu vediet co robit ked otehotnies. drzkaj sa, ty si velmi silna a zvladnes vse co si zaumienis. ak citis a tuzis po baby tak chod do toho, snad i tie bylinky pomohli...doveruj svojmu telu a i dusicka vytuzeneho babatka vydrzi...len musis verit zlatko

fyalynka
20. júl 2009

magic, dakujem ti velmi pekne, si zlata 🙂
ja tiez dufam, ze sa lady pohnu vpred...nemam silu cakat este dalsie tyzdne a mesiace 😔

jagabinka
20. júl 2009

Ahojte,
fyalinka, ak by si chcela, dala by som Ti kontakt na vybornu pani bilinkarku. Pomohla velmi vela ludom. Chodievaju za nou az z Ciech, ci vychodneho Slovenska. Aj mne povedala, ze ak sa nam nepodari, co najskor otehotniet, da mi bilinky. Sidli v Dubnici nad Vahom a pracuje iba v sobotu. Daj mi vediet, ci by si jej chcela zavolat, zistila by som cislo. Je to starsia pani a dokonca ma aj podakovanie od papeza Benedikta, ze niekomu pomohla. Je velmi skromna a mila....nemac, co stratit. Moj Misenko mal malo zeleza a dala mu tinkturku na tyzden aj hned to mal OK. Teraz mal vysoke horucky, davala som mu paralen, nurofen, zabaly a nic nepomahalo...zabehla som k nej vcera a dala mi cajik a do 10 minut bol Misenko kludny, zabuval a bolo po teplotach. Dokonca pomohla aj "neplodnym" parom, ktorym nedavali lekari vobec sancu. Ja jej verim a bilinkami nic nepokazis. Keby si jej povedala, co Ta trapi (uz do telefonu)...opytala by si sa, ci Ti vie pomoct. ...a z Trnavy to je po dialnici za 45minut.

Zajtra vecer ideme do Bulharska, Grecko bolo moc drahe. Maly ma antibiotika, lebo ma nejake zapalove reakcie v telicku, tak dufam, ze zajtra bude ako tak fit, inak to budeme musiet stornovat...horucky po tom cajiku uz nastastie nema.

Papa a majte sa tu vsetky krasne.

fyalynka
20. júl 2009

jagabinka, dakujem ti velmi pekne 😉
ja som uz asi cca pred 2 mesiacmi jednu pani bylinkarku navstivila tu u nas v TT, tiez som na nu pocula chvaly,
dala mi bylinky, uzila som ich ako som mala, no pravdu povediac, bolo to par tyzdnov po MA, takze ani neviem,
ci nejako pomohli, pretoze sme este netehulkovali odvtedy...
momentalne som v strasnej faze bezmocnosti, neviem co robit... 😔 Uvidim co bude v stredu, snad mi to doda
aspon trosku nadeje 😔

a uzite si dovolenkuuuuuu, krasne pocasicko a stastnu cestu vam prajem 😵 😎 A hlavne aby sa maly Misko
dal do poriadku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre