Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
2. sep 2009

janka, no dufam že sa tých // dočkám coskoro 😀 🙂 😉 A hlavne so šťastným koncom - ako vraví téma!!! 😵

janka1
2. sep 2009

jasne fyla nadej tu je a ja verim za vas 😉 🙂

bettynka222
2. sep 2009

jani dakujeme vsetky my snazilky a skorosnazilky 😵 a my ti zase na oplatku prajeme bezproblemovy zvysok tehotenstva 🙂

fyaly presne ako pises, hlavne so stastnym koncom!!!!!!!

bettynka222
2. sep 2009

aj ja dakujem za objatie 🙂 uz sme tu skoro ako na facebooku 😀

fyalynka
2. sep 2009

betty - len keby sa sem dali posielat tie objatia ako na FB 😀

bettynka222
2. sep 2009

nevadi ze s anedaju, nam s to ajtak podarilo 😉 ach my sme take sikovne, nam sa musi podarit vsetko 😵 😉 😕

lubkabb
2. sep 2009

Ahojte

lubkabb
2. sep 2009

baby, kde ste všetky...čo ste predo mnou ušli? 😀

bettynka222
2. sep 2009

ahoj lubiiiiiiiiii 🙂

lubkabb
2. sep 2009

no konečne 😉

lubkabb
2. sep 2009

No čo bettynka, ako sa ti vodí?

lubkabb
2. sep 2009

kde ste sa mi s fyalinkou skryli?

bettynka222
2. sep 2009

lubi al emysa pored tebou neskyvame, ved mi ta lubime 😀 no vodi sa mi nahodou dobre 😉 al eco ty mojko? ako je maminke?

lubkabb
2. sep 2009

tak nebudú ju robiť ani zajtra, možno až v piatok, ak ju tam niekam vtisnú. Ale zostala ležať v nemocke.

lubkabb
2. sep 2009

len sa tam s ňou skoro nikto nebaví...to len keď sa sama pýta. A ten dr., čo ju mal robiť sa ešte ani neukázal na oddelení.

lubkabb
2. sep 2009

ozaj, blíži sa nám výročie...máš v pláne nejaké prekvapko pre drahého. Môj moc na také oslavy výročia a prekvapenia nie je. A ja by som tak rada bola prekvapená!!!

lubkabb
2. sep 2009

žiada sa mi nejaká romantika...v tomto je môj chlap až príliš praktický.

lubkabb
2. sep 2009

halloooo, bettynka, kde si? to mi robíš schválne 😒 😖 😢

bettynka222
2. sep 2009

mojkoooooooooo ja som sa zabudla, prepac ☹

bettynka222
2. sep 2009

pocuj inak ti dr. su fakt magori. sestricky su kolkokrat velmi mile, ale tamti... 😝 a to ani nehovorim o tom, ze sestricky su omnoho horsie platovo ohodnotene 😒 nemam slov na tych protivnych namyslenych egoistov. citala si co som tu pisala o porodnych domoch? ja totiz dost silne zvazujeme, ze v nemocke teda rozhodne rodit nebudem....(teda niezeby som uz bola tehu...ale... 🙄 😒 😝 🤐 )

lubkabb
2. sep 2009

ozaj a ako prebieha tá tvoja liečba? kedy sa budete už snažiť?

bettynka222
2. sep 2009

jeeej si tu, uz osm sa bala, ze si odisla.
som ti zabudla odpovedat na to vyrocie...no mna nic nejak moc nenapadlo....a keby si nenapisala, tak by som aj zabudla 🤐 ale este pred par dnami som si na to spomenula 😀
no a snazenie....nic moc, lebo kedze ten potrat trval mesiac a pol (lebo sa vo mne nieco vyvijalo cely mesiac a pol po kyretazi) tak sa mi vsetko rozhadzalo

lubkabb
2. sep 2009

a ako to vidí tvoj dr.?

bettynka222
2. sep 2009

no ale beriem clostil, lebo doki chce vidiet, ci sa mi to opravi alebo co. mam zvysene FSh a znizene pre zmenu LH. ale progesteron a estrogen mam v norme...takze ais nieco s tymi potratmi to bude.
a vy co lubi?

lubkabb
2. sep 2009

no čakám, dnes som 25 DC...najradšej by som už testovala, ale zatiaľ som odolala...ináč začínam si asi nahovárať niektoré príznaky. Nechcem byť veľmi sklamaná, keď príde mrcha.

lubkabb
2. sep 2009

lenže to je fakt na zbláznenie, keď na to každý dň musím myslieť. Potrebovala by som zresetovať mozog...fakt úplne vymyť.

bettynka222
2. sep 2009

to co opisujem veeelmi dobre poznam. som to prezivala po potrate, teda ked uz mi potom konecn ekleslo hcg, tak ten dalsi mesiac som mala zase tu kovovu chut (alebo ako keby som v ustach citila krv), boleli ma prsia...ale bolo to len take slabe, nie ako pocas tehu...no a ked prisla ms, tak osm sa samozrejme rozplakala. a samozrejme som si vkuse merala teplotu 😝 😝 😝

lubkabb
2. sep 2009

teplotu zatiaľ nemeriam. ZATIAĽ

lubkabb
2. sep 2009

ale kúpila som si ovulačný test na ďaľší mesiac, nie som si istá, či tento mesiac vôbec bola ovulka

lubkabb
2. sep 2009

možno ho však už potrebovať nebudem, to by bolo super... 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre