Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
3. sep 2009

groka mojko, konecne osm vsetko docitala. ja by som sa urcite hanbila tiez. ale si zober, kolko je zlych deti, co vsetkych ostatnych len biju a nadavaju im a ich matkam je to jedno a na nejaku hanbu ani nepomyslia. ved maly urcite nie je zly, len si, presne ako hovorili ucitelky, musi zvyknut

janka1
4. sep 2009

dobre raneckoooooooo 😀 piatoooooooooook

bettynka no ved asi aj ostane Oliver 🙂 ved cela family je uz navnadena

groka kolko ma rokov tvoj synator???

fyal cakame na dobreeeee spravicky 🙂 🙂

kpn
4. sep 2009

Dobre ranko zienky...dnes je krasny den...taaaak dobre sa mi spinkalo, no uz sa tesim na toto jesenne pocasicko.

Gorka moja nuz veru mas toho hodne ale neboj drobec si zvykne a i dnesny rozhovor dobre dopadne. Skus maleho navnadid a nejakym sposobom motivovat, nech to neberie ako za trest, ale nech sa tesi na novych kamaratov a nove hracky atd. Chuda male cim vsetkym si tie deturence musia prejst. Neboj tetusky v skolke su zvyknute...ved nemoze kazde dieta zvladat tento prechod bez problemov, ale coskoro to pominie a ani domov sa mu nebude chciet chodit.

Fyalik cakame na vysledky.

Janka konecne som sa odfotila, takze od teraz kazdy piatok rano nova foto. Este stastie, ze som to fotila rano, bo vecer ho mam minimalne o plus 15 cm vacsie 😀

groka
4. sep 2009

ahojte

konecne vyznacilo ovu,sice nie na nedelu ale pondelok,len som zmenila jednu teplotu aby nebola prerusovana ciara

ja akurat ranajkujem,vianocku s maslom a medom a kafe,napapam sa a idem varit,polievocku z lupaneho hrasku so zeleninou pomixovanu,ale zelenina bude cela v nej,len hrasok mixujem,je chutnejsia a zajaca na lece s pyre zemiacikmi,o 11: idem pre maleho do skolky a dnes baby,uz som mala aj slzicky,plakal mi velmi a ked ho brala prec,mne to pripadalo ze si mysli maly ze sa uz viac nestretneme,som sa chcela otocit v ziat ho a viac ho tam nedat,keby mal ist aj zajtra tak sa odstrelim,uz by som to nezvladla,dnes melem z poslednych psychickych sil,no v pondelok zas to iste

kpn ahojky,krasne ti svieti ta 14tt aj ja by som uz chcela ,no ja sa uz s nim ani velmi nebavim o skolke doma,nechcem ho nervacit a znepokojovat,ale sem tam ked pride do reci skolka tak tam chce ist,dokonca mi niekedy povie ze si berie do skolky tomasove=vlacik slipky,no necchce tam byt,moje zlate babatko malinke,ako mi tam musiet trpiet,on nevie co chce teraz,uz sa neviem dockat kedy po neho pojdem,ale dnes citim ze mi zavolaju skor aby som po neho prisla

groka
4. sep 2009

janka za par dni bude mat 3 rocky

janka1
4. sep 2009

katka pekne brusenko to ja o tyzden neskor /vid fotot/ 15tt+1 som uz bola ako slon 😀

groka nikto ti nemoze rozkazat ho tam davat ak si myslis, ze na to este nie je zrely , tak ho tam nedavaj , aby nemal nejakutraumu neskor. Skus sa poradit so psychologickou, nie kazde dieta je v jeho veku uz pripravene , aby sa odtrhlo od maminky do cudzieho prostredia 😉 🙂
nasa Vladka bola veeelmi az prevelmi spolocenska s nou problem nebol, ale svagrininy chlapci vsetci traja mali so skolkou velke problemy a na najstarsom sa to aj odzrkadlilo koktanim dnes ma 9 rokov a stale kokce 😒 ☹

porozmyslaj a uvidis 😉

groka
4. sep 2009

janka dakujem pekne,urcite sa poradim,mam znammu psychologicku,dakujem este raz

babule idem postavit varit a neskor pribehnem

kpn
4. sep 2009

Jooj janulik, ale ty si uz jedno krasne babo malo..tak mozno pre to a clovek nikdy nevie ako budem vyzerat o tyzden. 😀 Mozno i ja budem ako si to ty nazvala ako slonik, niekedy sa tak dokonca citim.

Gorka nuz veru ty mas dnes nabity program varenim...ehmm nechces dobehnut aj ku nam navarit??

janka1
4. sep 2009

katka ja viem 😉 to bola len srandaaa 😀 😀

dnes si family objednala segedinsky gulas 🙂 poviem vam nejedla som ho uz viac ako pol roka 😨 neprisiel mi na chut

kpn
4. sep 2009

No tak mnam ... spojenie kapusty a smotany ... musim i ja rychlo nieco vymysliet co budem varit. Este stastie, ze na vikend ideme k svokrovcom a nebudem musiet varit, aspon na chvilu si moja inspiracia od jedla oddychne.

Neboj zlatko ja som to brala ako zart.

janka1
4. sep 2009

katusdka a urobis mi este tu vizualizaciu ci uz ani nie?

kpn
4. sep 2009

janulik pustim sa do toho pomalicky vzdy ked sa mi bude dat...tak aby ma neboleli ocka

Hladim prave na ten podory ... a mam nejake otaocky...co je to po lavej ruke od vstupnych dveri ? a z chodby sa ide este do nejakej izby...bo tie dvere su otvarave smerom von z podorysu a nie dnu tak som z toho jelen. A chces urobit vizo iba na chodbu ci na vsetko....prepac ja viem, ze si mi to uz raz pisala i styl farby atd... ale asi starnem

janka1
4. sep 2009

idem na mail 😉
iba na chodbu a mas to v maily moja ked nie podslem este raz 🙂 😉
z chodby su dvere do kupelne, do WC a do izby a prechod uzkou chodbyckou je do kuchyne....dvere do kupelne a do wc sa otvaraju do chodby tie tretie do izby 😉

fyalynka
4. sep 2009

dobre ranecko 🙂

katka, jeeej ake zlate mini brusko 😅 ja nemam take malinke ani teraz bez tehu 😀 a to ty si uz v 14tt 😀

inak dakujem, ze na mna pekne myslite 😉

janka1
4. sep 2009

katka mail mas poslany 😉

fyal ahooj 😉

kpn
4. sep 2009

Janik oki idem pohladat ten mailik ... isto bude v dorucenych mailoch. a vymyslime nieco i so svagrinou...aspon ju trosku zneuzijem uz ked s nou budem.

Fyalik moja dakujem ... to som si ho zmensila, aby neposobilo take velke 😀 (joke) To vies ako retusuju fotky modeliek, taki ja retusujem . Kedy mas ist k Dr?

fyalynka
4. sep 2009

uz som bola u Dr.
na jednej strane sa tesim, lebo "vraj" su vysledky ok, ale nie je to podla mna uplne tak, mam tam nejaku
mutaciu MTHFR, a este mi budu zistovat hladinu homocysteinu - to je enzym. Pokial ten bude ok, som vraj
podla dr. uplne zdrava. Lebo oni tym mutaciam nepripisuju zaidnu dolezitost!!!!!! 😖 Tak neviem...pojdem
asi este do tej BA, tam som objednana na 17.9. ale este to prehodnotim s gyndosom...

kpn
4. sep 2009

a coho sa tyka fyal ta mutacia MTHFR? neboj vy to vyriesite... viem si predstavit i radost , ale z casti i sklamanie, ktore momentalne prezivas. Asi kazda z nas by cakala jednoznacnejsi vysledok ohladne tvojho zdravicka.

fyalynka
4. sep 2009

ved to katka, teraz mam cakat zase do 28.10 na odbery a potom za dalsie 3tt budu vysledky, aby som zistila, aku mam tu hodnotu toho enzymu 😠 lebo to vraj nezistuju hned, ale az ked sa nic ine nepotvrdi 😖 logika jak hovado!!! 😠

kpn
4. sep 2009

Boze o co menej nakladov a financii by musela poistovna preplacat za cas i pracu a material, keby to rovno urobia z jedneho odberu fyalik. To je ozaj ako v kocurkove. Zlatko nic to, ty sama citis co a ako, kedy snazit a kedy nie, len to zvladnut a nepripustat si ich k telu

fyalynka
4. sep 2009

katka, to MTHFR ma nieco spolocne s tym enzymom, neviem presne co, moc tomu nerozumiem, idem si o
tom precitat... vraj ked je pri tejto mutacii hladina enzymu v norme, nic sa neriesi - len sa uziva kys. listova a zvys. davky vit. sk. B, ked je zvysena pichaju sa fraxiparinove inj. v tehu... 😒

janka1
4. sep 2009

fyal je to presne to co mala kamoskaaaaa 🙂
nevesaj hlavuuuu teraz ma krasneho 9 mesacneho suhaja doma aj ked sa niekolko rokov trapila lebo nevedela otehotiet , ale uz tomaju za vodou a pichali jej pocas tehu tie injekcieee vsetko je na dobrej cesteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tesakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

kpn
4. sep 2009

Ach moja...skoda, ze nasi lekari ti rovno aspon v skratke laickym slovom nevysvetlia co to a ako to vlastne cele funguje a co to moze sposobit atd. Toto mi trosku chyba, clovek je potom odkazany na domyslanie a net aby si sam hladal informacie. Kazdopadne drzim palceky fyal

fyalynka
4. sep 2009

babulky, dakujem vam 😉 inak nesla mi nacitat stranka, preto som neodpisala skor 😝
janka, tak si tu tvoju kamosku beriem ako pozitivny proklad 😀

my sme s betty na tom asi podobne, ze??? 🙂

katka, mas uplnu prvadu!!!

bettynka222
4. sep 2009

ahojteeeeeee 😎

jeeej fyalka, jasom to vedela, ze budeme rovnake mutantky 😀 pocuj a do tej BA im zavolaj, ze uz mas vyslekdy, ze chces len konzultovat. lebo vies ked tam prides na testy, tak zas budes cakat dlho na vysledky a ktovie kedy ta zas óbjednaju...teda tolko moja rada 🙂 a inak presne takto ako teba aj mna pred par mesiacmi odpinkala kruzliakova v nemocke...ze mi nic nieje. nebola si nahodou u nje? 😕 my mame stastie na rovnakych doktorov..asi preto,z e sme s jedneho mesta 😀

bettynka222
4. sep 2009

no precitala som si troksu viac...takze fyal ten homocystein v BA zistuju v pohode kazdy den a vysledok je do hodiny, mna tiez takto v TT natahovali, tak som sa nastvala isla som rovno do BA. takze ty ked mas cislo na pani doktorku z antolskej, preco jej rovno nezavolas a vsekto jej nepovies, hmm?

groka je to tazke s tymi detickami, ale ked vydrzis, bude to v pohode. daj tomu trochu casu...napriklad dva tyzdne a ak by si fakt nevedel zvyknut, tak potom ho odtial vezmi. ale uvidis, ze vsetko bude nakoniec dobre a za par mesiacov si uz ani nespomenies na toto obdobie 🙂 inak neviem si predstavit ako to prezivaju mamy, ktore maju cerstve dalsie babo...to si potom to druhe dieta moze mysliet, ze sa o zbavuju kvoli dalsiemu surodencovi 😕 ☹

bettynka222
4. sep 2009

tak dnes osm to ozbrala na etapy 😀 takzeeeee kpn, janka mate krasne bruska obidve 😉 😵 😎 kpn prosim ta a naco je v otm vajicku nanotechnologia? ja budem mat nano pracku a to ma nejaku suvislost s nicenim bakteriii. aj pri vajicko sa to pouziva z toho dovodu? 😕

fyalynka
4. sep 2009

betty, dakujem za radu, naozaj si ma potesila, lebo som uz na nervy! Nevedla som, ze v BA je to do hodiny
ten vysledok! 😕 Kuknem do papierov a skusim sa tam opytat... Dufam, ze sa nebudu hnevat, ze vysledky
uz mam... 😒 Inak presne ta ista dr 🙄 ...fakt mame rovnake stastie/smolu 😅 Povedala mi uuuplne rovnake
veci co tebe, ze uz sa to nepovazuje za pricinu, ze v Cechach to uiz ani nezistuju, atd... Ked som ju tak
pocuvala, som si spomenula na teba, lebo som si to pamatala 😀

fyalynka
4. sep 2009

inak strasne mi blbne internet tu v robote, stane sa mi, ze mi aj pol hodku nenacita ziadnu stranku 😝

bettynka222
4. sep 2009

fyalik neboj nic, my Xmenky to spolu uz nejak dobojujeme 😀 😎
inak dnes som bola na nejakej diagnostike, co ma oslovil jeden chlapik tu na ntete...no a som z toho nejaka vydesena. najviac mi tam vyskakovala uzkost, stres, depresia. asi sa pojdem podakovat stefanicke a spol. do nemocky za tu super traumu, lebo ta dr. co mi robila diagnostiku povedala, ze to mam v podvedomi a len tak sa toho nezbavim 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre