Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
7. sep 2009

ahaa, tak to je pochopitelne 😉
dnes mas volno, ze??? 🙂

janka1
7. sep 2009

ano dobre si pamatas 😉 kazdy pondelok mam volno , ale dnes som ciste nahodou v praci 😀
musim urobit vyplaty, stravenky, atd , lebo v piatok tu nebudem idemem do Budapesti 😉

fyalynka
7. sep 2009

a co idete do Budapesti? 😕
ja sa uz tesim na 4 dni volna, to je taka minidovolenka 😀 😀 😀

bettynka222
7. sep 2009

ahojteeee 😎

kpn gratulujem k zdravemu babatku 🙂

fyalynka
7. sep 2009

caf betty 🙂
ako sa mas moja??? co nove? 😎

bettynka222
7. sep 2009

aaaale celkom dobre 😎 tak pracovne 😀 a ty? vidim ze v stredu obe ocakavame dobre spravy. ty dialnicu a NEmrchu, ja zas ziadnu cystu ani ine neziaduce ucinky liecby, ale nastolenie ovulacie 😀 😀 😀

fyalynka
7. sep 2009

joooj, to by bol najsuper den za posledne mesiace v mojom zivote, keby som nasla dialnicu na teste 😀 😀 😀
a dufam, ze tebe ta ovulka tiez dorazi, ze neberies tie lieky nadarmo!!!! A pojdes k dokymu si dat kuki vajicko
alebo inak sledujes ovu? 😕

bettynka222
7. sep 2009

moja ja nic nesledujem...ako som pisala pred prar dnami, je mi to jaksi jedno 😅 to doki ma k sebe prizval, lebo pri tejto leicbe musi byt pacient pod lekarskym dohladom lebo mozu zacat zlyhavat vajecniky. takze doki kukne ci sa mi nahodou cysticky nezvacsili vajecniky, ci to vobec vyvolalo ovu a ci mi to nesposobuje viac skody ako uzitku, vieees?
a ty len netestuj, ajtak to je jedno. ak tam baby bude, tak aj bez dvoch ciarok. ja som testy prstala mat rada v marci...jedy som ich mala pozitivnych asi 10, aj silne ciarky a ajtak to bolo nanic 😝 ved priznaky pozname, nie? ked pridu tie, potom testuj, aby si mohla zavolat dkimu, ze chces okamzite sono 😵

janka1
7. sep 2009

fyal , ziadna dovca 😀 idem iba ja s malou /Vladkou/ma tam turnaje v piatok 2 zapasy, v sobotu 2 zapasy a v nedelu 1 zapas /drahy pracuje od vidim do nevidim, takze nemoze , ale aj to ho neuvidim od stredy ide na sluzobku a pride az v nedelu 😀 😀
ked som bola v prvom trimestri som mala na neho nervy som ho vyhanala kade lahsie a nikam nesiel a teraz ked su uz hormony OK , tak je stale prec 😒 😀

bettynka ahoj 🙂

fyalynka
7. sep 2009

nooo, moja, lenze to ja nevydrzim netestovat 😅 😀 😀 ja som strasna, ja by som najrdasej testovala
rano, na obed a vecer znovu 😝 😀 ale nemozem to, viem...preto som si povedala ze to musim obmedzit,
aj do peniazkov to ide jak dive 😖
A ako v praci, dobre? 🙂 Ja som sa naobedovala a teraz sa mi nechce este viac ako predtym 😝
Inak zajtra budem cely den na skoleni, aj v stredu, tak sem kuknem asi az ked budem doma poobede...

fyalynka
7. sep 2009

janka, takze zase ich nahanaju v tolkych zapasoch naraz??? 😕 A to tie decka v pohode uvladzu?
Tak im drzim palce, nech vyhraju co len mozu!!! 😎
Manzelik aspon zarobi, bud rada...v dnesnej dobe je to o drzku s tou pracou 😒

janka1
7. sep 2009

fyal uvidime ako to zvladnu ved predsa len po prazdninach je toho vela aj na nich, ale co uz pohyb treba 😉 🙂 radsej ako by mali sediet cele dni za PC 😀 😀
Vladke sa chce a to je na tom najlepsie 😀 konecne sa mi podarilo dotiahnut do konca aj prestup aj papierovacky vsetky, no bolo to o drzku strasne aki su ti treneri hovada 😠 ale stoji to za tie nervy uz som ich mala poslednu sezonu viac nez dost aj ked ma to vyslo na 1000€ ale co uz , nejaky dilino schvalil take podmienky pre deti co mi je dost proti mojej voli takto s detmi obchodovat 😠 😠

jane1
7. sep 2009

ahojte ylaticka, no ja som tu riaaadne dlho nebola 😠
poydravujem vas vsetku.
Fyaly, janulka, katka? ako sa mate?
ja som potrebovala trosinku oddzch od kona, tak ci tak v robote na to cas nemam a vecerz som travila bud bey compu, alebo som hladala tu vikendovku, tak to mi yaberalo vsetku poyornost 😔

bettynka222
7. sep 2009

fyalik v praci ok, dokonca aj doma ok...ajked svokru vidim vacsinou len vcer ked pridem, alebo niekedy aj nie, ked prideme moc neskoro v noci 😀 som inak fakt zvedava na tu nasu spolocnu stredu 😀 dufam ze dobre dopadne 🙂

jani treneri su vsetci taki...beru ludi ako tovar. ale pri treneroch sa to da este celkom zvladnut. mna dost hneva, ze pre zmenu lekari nas beru ako kusy masa....to mi pripada dost nechutne 😝 😠 🙄

jane1
7. sep 2009

mate nieco nove? co bz som mala vediet? ja nic. som po ovu, takye yas len to cakanie 😝 😀

jane1
7. sep 2009

no skusim vas pocitat dozadu... 🙄 😀

jane1
7. sep 2009

ach citam ze fyal bude v stredu testit!!!! tak to drzim palceky 😵

janka1
7. sep 2009

ahooj jane kedy dame stretko???????????

fyalynka
7. sep 2009

jeej, jane ahoj 🙂 no mas pravdu, strasne dlho si tu nebola!
takze po ovu a cakas...drziiim palce 😉 Inak nieco nove? 😕

janka, no viem si predstavit, aka si bola nastvana, ved toto sa nerobi s detmi..ale hlavne je, ze uz je vsetko
ok 🙂 Teda a peniazkov to stalo dost, to musim uznat 😒

betty, a co svokra videla smrt ked je vse oukej??? 😀 😀 😀 (som hnusna ze? 😝 )

fyalynka
7. sep 2009

jane...ja a tesit sa...akurat na dalsie snazilkovanie v dalsom cykle 😵 😉 😀 😀

bettynka222
7. sep 2009

jane drzim palce 😵

fyalik ta bola tyzden bez vplyvu svojej dcery a my sme boli tiez prec, tak sme jej uz chybali. ale protivna plostica ju da zase do laty, nic sa neboj 😀 ale mne je to uz jedno. mne je vsekto jedno a som stastna 🙂 a netestuj, poprve ti to este nic neukaze apo druhe to vela stoji ked stale testikujes

fyalynka
7. sep 2009

ved to som vravela, ze si uvedomujem ze by som to testovanie mala obmedzit - ide to fakt do peniazkov 😒
ale niekedy je to silnejsieeee ako ja 😅
Tak je aspon viediet, ze naozaj je taka zla, len ked je pod jej vplyvom 😒 no hruuuza a smutne zaroven 🤐

jane1
7. sep 2009

Fyal: aaaaleee nooo, ved uvidime. a citis sa ako? 😅
ja nove nic , vayne.
Janulka, ja chcem stretkooo, len ja robim takmer kazdy den do 18, a den, dva v tzydni mam spinning. takye ak tebe nebude vadit ye bz tobo najskor o pol 7, tak je to v suchu. inac musim pockat na kratkz den v dochadyke

fyalynka
7. sep 2009

citim sa normalne, len od minuleho tyzdna mam nejake ine prsia, take bolavejsie...ale to mavam aj pred ms,
takze tomu nevenujem pozornost nejako extra... 🙂

jane1
7. sep 2009

Betznka, ahoj, teba som neydravila este. takye tz teray oddzchujes? neriesis? chcela bz som dojst do tohto stadia, vtedz sa yvzcajne yadari !!! 😅
lenye musi to bzt skutocne podla mna. to ye si poviem, ye nemzslim na to, alebo ye mi je to jedno, to nestaci podla mna. podvedomie je silne!!

fyal, no ja si sstale vravim, ye sa nesledujem, ye to su beyne pms a taaaak. ale vydz hloda červicek pochzbnosti 😅

fyalynka
7. sep 2009

jane, ficiiiim domov...teda idem este do mesta 😎 musim si ist kupit krem na xichtik 😀
hej cervicek hloda vzdycky, preto viem, ze ja nikdy nepridem do stadia, ze by som testovala az po meskani 😅

papa, ohlasim sa z domu 😉

fyalynka
7. sep 2009

...uz som domaaa... 😀
len ci to nehovorim sama sebe 😅 je tu niekto 😕

janka1
7. sep 2009

ja som tuuuuu fyal 😉

fyalynka
7. sep 2009

janka ahoj, ale ja uz idem do hajan...som unavena, ocka mi padaju 😔
som sa riadne nasmiala na superstar 😀 😀 😀

tak dobru...

janka1
7. sep 2009

dobruuuuuu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre