Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
21. sep 2009

och fyalik zlaticko moje...to mi je strasne moc luto. ani si nevies predstavit ako ma to mrzi, viem ako ste sa z maxa tesili. jooj fyalik nasa...ja viem, ze k maxovi ste si uz vybudovali lasku , ale fyalik viem, ze je specialne plemeno psika prave pre alergikov ak by ste to este chceli vyskusat. drzkaj sa, myslim na teba

fyalynka
21. sep 2009

katka dakujem, ale mne sa psy bez srsti nepacia 😝 ani tie macky, fuj!
...kaslem na to, este ze mam na FB rybicky 😀 Ale nie, je mi fakt smutno doma, take prazdno a ticho 😔

kpn
21. sep 2009

Ja viem faylushik ... ja ten pocit prazdnoty a smutku poznam. Vy ste mali drobceka tyzden, my 11 rokov ked musela odist na druhy svet a dodnes ked si na to spomeniem mam slzicky na krajicku. Vzdy je to smutne bez ohladu na dlzku aku ste spolu stravili. Jooj ako by som ti len vedela pomoct. korytnacka by ta asi nepotesila 😅

ako zvladas zaciatok pracovneho tyzdna inak???

ozaj braskovi som vymyslela skvely darcek....teda bola to uplna blbost, ale aspon bola sranda...ak si spominas pisala som, ze tuzi po porsche na jeden den...no tak od nas s manzelikom dostal model porsche 911 s flaskou dobreho vinka ( a svagrinka mi este dodatocne povedala, ze k tomu autu chcel i stetku) , tak ona mu z recesie kupila maliarsku stetku 😀

fyalynka
21. sep 2009

aj my sme mali pred tym psika 11 rokov, tak preto som tuzila po novej "psej laske"...

a v praci...no ako v pondelok, nechcelo sa mi rano 😝 ale "zatial" pohoda.

No dobre ste to vymysleli, a to s tou stetkou sa mi paci 😀 😀 😀 sranda... Takze oslava bola suprova, ze?

kpn
21. sep 2009

Veru dobra bola...sice som hosti asi na 1,5 hodky opustila kvoli unave, ale potom sme sa vratili a hodovali dalej. Babicka ako vzdy pripravila obrovsku domacu orechovu tortu s marcipanom, tatku vyvaral o 106 hovadziu polievocku na ktorej sme vsetci mlsali, a mamka zas ten zvysok...len nechapem preco tie vikendy vzdy tak rychlo letia a clovek sa ani nenazda a je tu opat pondelok.

Fyalik neboj coskoro pride baby do vasej rodinky a budes sa tesit rovnako ak nie este i viac. A psia laska tiez pride, hned ako s mm poriesite casom domcurik a ten drobcek bude pobehovat po vonku. 😉

fyalynka
21. sep 2009

teda same dobrôtky ste mali a hlavne si vsetci podelili ulohy, kazdy pripravil nieco ine - to je pekne 🙂
Veru, ani neviem, ze bol vikend... 😖 Moja mamina ma teraz vo stvrtok narodeniny, tiez netusim co jej
kupit...ked sa jej opytam, povie ze nic nechce - klasika! 🙄 Takze v sobotu tiez bude mala oslava 🙂

kpn
21. sep 2009

Joooj moja..takze tiez sa chystate slavit...to je klasika nasich maminiek...nic nekupuj, vsetko mam, vy odkladajte , vy potrebujete. Tiez ma vzdy zmrazi pri tychto slovach. O co jednoduchsie by to bolo, keby clovek vedel aspon, ktorym smerom sa pohnut...a mas nejaku predstavu?

fyalynka
21. sep 2009

no pravze nemam predstavu...preto som sa pytala a dostala som presne taku odpoved ako si napisala!
Ako keby som ju pocula 😒 Pred mesiacom mala meniny, kupila som jej nausnice s naramkom, strasne sa
tomu tesila, a teraz fakt netusim 🙄

kpn
21. sep 2009

juuj no veru nausnice som kupovala i ja mamke teraz na meninky ... 😀 to je asi nejaky univerzal darcek.

a co knizka alebo nejaky pobyt skraslovaci...to sme raz darovali nasim na vianoce 4 dnovy wellnes pobyt v kaskadach

fyalynka
21. sep 2009

no taky darcek ako wellness pobyt by bolo urcite super, ale to si nechavam v zalohe pre okruhle narodeniny 😅
Rozmyslam, ze jej kupim nieco do bytu...v piatok chceme ist do BA (snad sa nam to podari), tak nieco snad
objavim co by jej urobilo radost... 😉

bettynka222
21. sep 2009

jeeeeej lievance....a uz si ich zjedla, ci ostali? 😕 😀 havko je dufam este u vas 😕 😕 😕 uz sa nanho tesim a na teba tiez 😵
fiiiiiha takze isiel prec? no tak sa tesim uz len na teba. mojko nebud smutna, asi to tak malo byt. vies ked pride babtko, tak by psik v byte len zavadzal a navyse by babo mohol ohrozovat vselijakymi chroboplodnymi potvorkami...

kpn ahooooooooj

a inak bablky, ja uz neviem co si mam mysliet. predvcerom po sexiku som mala taky ruzovy hlien. uz ma to fakt hneva, som myslela, ze aspon pri clostile to sproste spinenie nebude....ale asi som sa mylila 😝 a stve ma, ze vacsina bab je po potrate v poridku a za mesiac mozu otehotniet a mne sa vsetky hormony zblaznia minimalne n apolroka. ajked je pravda, ze ja som otehotnela hned po prvom potrate a az ten druhy sposobil tuto brutalnu nerovnovahu hormonov....ajtak sa asi mozem podakovat tej skvelej doktorke co tak uzasne pokaslala ten zakrok..... 😒 😝 😠 🙄 🤐

fyalynka
21. sep 2009

ahoooj betty 🙂
veru, havko uz nie je u nas 😔 Museli sme dat prednost manzelovmu zdraviu, to je logicke...

inak ten ruzovy hlien po sexiku som uz aj ja mala, je to davnejsie, ale potom to preslo...neviem co to bolo a
preco, ale uz to nie je 😕 A aky DC si?
neboj moja, my sa urcite dame do poriadku, ved sme si toho uz tolko preskakali, raz sa to musi skoncit! 😉

fyalynka
21. sep 2009

a este k tym lievancom, este ich je par v chladnicke 😀

bettynka222
21. sep 2009

fyalik je to takto presne ako ma byt. uvidis ked bude babo, este si na havka spomenies....a uvedomis si,z e by to mozno nebolo dobre. a navyse malemu babaktu moz epsik skor uskodit ako pomoct...vyvolat alergiu a taaaak (nemyslim, ked je v zahrade, ale takto v byte)..a ani cas by si nanho nemala...

kpn
21. sep 2009

ahoj betty ... zlatko nezufaj ... isto sa to skoro podari a hormony sa dostanu do normalu. kiez by to bolo take jednoduche, ako to clovek napise v myslienke ci stotinke sekundy. Viem, ze cesta za babom je pre niekoho kratsia pre inych dlhsia, ale isto sa zadari. Skoda, ze nejestvuje jednotny navod ako na to...a hlavne uspesny.

Co co vy tu rozoberate jedlo...zeny ja som uz hladna toto mi nemozete robit.... 😲 este aspon do 12 musim vyckat

fyalynka
21. sep 2009

katka, uz je 12....uz mozes obedovat 😀 😀 😀
ja som uz po obede, mala som ladvinky s cestovinou, mnamky 🙂

kpn
21. sep 2009

no veru fyal nevydrzala som tak som si pred 12 hodila do seba polievocku a o 12 som sa pustila do maska s knedlou a kapustou....mnam veru taku dobru chut mam teraz v ustach...som rada, ze ma uz nedrzia nevolnosti.

Fyal ladvinky s cestovinou??? to co je nepoznam akoze normalne vnutornosti ladvinky???

magic08
21. sep 2009

ahojte babenky 🙂
ako sa mate?
ja stale rovnako, nevolnosti akosi nechcu ustupit uplne, tak sa este stale obcas trapim... no vydrzim to, co ine...
vy co mate nove? 🙂

fyalynka
21. sep 2009

katka, presne tak, bravcove ladvinky na stave a cestovina, malokto to vari, ale u nas doma to mamina varila
normalka...takze ja to lubim 😉

magic ahojky 🙂 To fakt tie hnusne nevolnosti ani trosku nepovoluju??? 😕 A co v praci ako to dopadlo? 😨

lubkabb
21. sep 2009

fyalinka...je mi to tak strašne ľúto. Tak si sa zo psíka tešila. Je to nespravodlivé!!! Práve teraz potrebujeme mať niečo z čoho sa môžme tešiť, kým nám osud dopraje bábatká. Aj ja sa snažím tešiť aspoň z maličkosti, ale nie vždy to ide. Dnes som 15DC a ovulka zatiaľ nikde. ☹ A nič jej ani nenasvedčuje. Hlien je stále belavý, aj keď trocha vodnatejší a už nie taký lepkavý. Kúpila som si aj ten mikroskop, kde skúmaš sliny. A vôbec nič. Žiadne kaprade a aj ovu test mi to potvrdil. Som z toho nešťastná. Tak dúfam, že aspoň na ten 17DC sa ovulka objaví.

bettynka - plánuješ niečo na výročie? Nejaké prekvapko? Ja som nevymyslela nič....nemám akosi náladu niečo vymýšľať.

fyalynka
21. sep 2009

lubka ahoj,
dakujem, je mi strasne smutno, som sama doma a neviem co so sebou ☹ som asi zrela na psychiatriu 🤐
ja mam tiez ten mikroskop, tento cyklus ho pouzivam 1x, no uvidim co ukaze, potvrdim si to radsej testami...
na ovu tiez cakam, tak nam obom drzim palceky 😉

lubkabb
21. sep 2009

fyalynka a manžel je už v poriadku? Prešlo mu to?

fyalynka
21. sep 2009

teraz je v praci tak ani neviem ako mu je 😀
ale mucko odisiel od nas v sobotu vecer, takze este vcera nebol uplne ok...to chvilu trva, kym taka
alergicka reakcia ustupi 😒

fyalynka
21. sep 2009

a v stredu ide k alergologicke, tak to s nou skonzultuje 😒

lubkabb
21. sep 2009

hmmm ja som zas alergická na slnko a momentálne to vyzerá tak, že aj na flór. Aj zubnú pastu musím zháňať bez floridu.

lubkabb
21. sep 2009

ozaj a ten mikroskop používaš na sliny či aj na hlien? Ja som len dnes prvý krát skúsila so slinami.

fyalynka
21. sep 2009

no skusila som to len slinami...aj ked uprimne povedane, moc tomu neverim, pride mi to take divne
skumat sliny na ovu 😅
na fluor? 😕 zaujimave...a asi aj neprakticke, ked musis zhanat specialnu pastu... a ako sa to prejavuje? 😕

lubkabb
21. sep 2009

prejavuje sa to tak, že okolo úst sa mi vyhodia také drobné červené svrbiace vyrážky, ktoré sa potom rozliezajú až na bradu. Ale to som predtým nemávala. Po kyrete mi dr. predpísal antibiotiká a z nich som sa vyhádzala. Dlho som sa toho nevedela zbaviť. Potom kožná povedala, nech skúsim zmeniť pastu a pomohlo to. Minule som chcela opäť skúsiť bežnú pastu, že čo to spravý a začala ma trocha svrbieť koža nad perou. Tak som radšej prestala a ešte som nenabrala odvahu to znova skúsiť.

lubkabb
21. sep 2009

tak si predstav akú som mala depku po kyrete a ešte aj toto. Som sa skrývala pred svetom.

fyalynka
21. sep 2009

no moje nervy, to by som nepovedala, ze pasta moze sposobit takuto reakciu 😲 Dnes je fakt blba doba, cloek bude alergicky aj na kyslik co dycha 😖
ti verim, ze si mala z toho depky, muselo to byt hrozne ☹ radsej to uz znova neskusaj!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre