Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lubkabb
28. sep 2009

Ahojte baby, ako po víkende? Zas nám to ubehlo ako voda.

bettynka - aké bolo výročie? My sme nič extra nepodnikli, ale dostala som kvietky a možno cez týždeň pôjdeme na nejakú večeru. Včera sme mali návštevu, tak sa nedalo. A v sobotu sme boli na oslave - na záhradnej párty. Doniesli sme si domov obrovskú ozdobnú tekvicu - budeme robiť tekvičáka na Halloween 😀

spiruanka
28. sep 2009

fyalynka co uz nespravime koli tomu aby konecne v brusku sa zabyvala fazulka,drzim ti palceky.

bettynka diky 😉 veru musime sa podporovat aby nam to konecne uz vyslo!

fyalynka
28. sep 2009

ahojte, tak konecne som sa dostala aj sem 😀

megic, som naozaj veeelmi rada, ze je vse oukej 😉

betty, na odber na homocyst. idem teraz v stredu tu v TT 😉 Zlatko, uz zase ta premahaju tie hormony,
to je na nervy furt mat nejaky problem...teraz zase to teliesko 😖 Poviem ti,my si teda uzijeme 😝

spiruanka, mas uplnu pravdu, my asi urobime a podstupime uplne vsetko, aj ja tebe drzim palce 😉

lubka, takze ste mali vyrocie, kraaasne...gratulujem a prajem veeela lasky do dalsich spolocnych manzelskych
rokov - betty aj vam tak isto!!!! 😵 😉

lubkabb
28. sep 2009

fyalynka ďakujem 😵

bettynka222
28. sep 2009

lubi ahooooj, som ta dlho nestretla ☹ my sme tiez nic nepodnikli...boli sme s kamaratmi, potom som letela na rodinnu oslavu a potom za mojou kamoskou...nai sme spolu sami poriadne neboli a ani sme si nic nedali...my sme boli spolu uz 7b rokov, tak nas to uz tak nechyta 😕 ako sa inak mas mojko, hmmmmmm?

bettynka222
28. sep 2009

ooo aj ja dakujem za prianie...uz nam ku stastiu chyba len to tehu. ja idem o tyzden alebo dva k eliasovi, tak mu vsetko poviem.....som zvedava, potom dam vediet co si o tom mysli, ozaj fyaly a ty tlac na cecha, nech ta poriadne sleduje, oki?

fyalynka
29. sep 2009

dobre ranecko 🙂

lubka, betty - nemáte za čo 😉
Inak jasne, pritlacim ho k muru nech nieco robiiii 😀

katka, ze vsetko najlepsie tvojmu manzelikovi k meninaaaam 😵 😉

kpn
29. sep 2009

Dobre ranecko... i ked ja makam uz od skoreho rana a pripravujem rozne navrhy pozvanok, hladam vhodnu restiku a podobne organizacne hluposti...

Fyalushik velmi pekne dakujem odovzdam a dovol i nam poslat pozdrav tvojmu manzelikovi, aby ste k sebe vzajomne vzdy nasli lasku a trosku porozumenie a hlavne nech je zdravucky.

fyalynka
29. sep 2009

ahoj katuska, veeeeelmi pekne dakujem, tiez odozvdam 😉
teda ty takto makas...ale je to celkom zaujimava praca co si popisala 🙂 tak nech sa ti dari 😉

kpn
29. sep 2009

No to najtazie ma este len caka...musim vytvorit list v anglistine v zmysle pozvania pre clovek, ktoremu uz davnejsie zomrela zena a odvtedy s nami nekomunikoval, i ked je sucastou projektu. A otazne je co tam napisat,aby to nebolo prilis oficialne, ale ani prilis familiarne a este viac som ho neodradila.... nuz nic, asi si dam sprchu

fyalynka
29. sep 2009

tak to ti teda nezavidim pisat taky list, musi to byt naozaj tazke stvorit nieco take, aby to cloveka uputalo
a zaroven sa ho to nejako nedotklo 😒 drzim palce...
ja idem tiez nieco pisat...dnes len vybavujem, pisem, telefonujem 😝

kpn
29. sep 2009

dnes je fyalik vybavovaci den...drzim prsteky, aby nam rychlo ubehol a aby sme mohli byt s nasimi misiatkami doma

bettynka222
29. sep 2009

ahojte babulky..ste tu take opustene, tak s apridavam, aby sme boli tri 😀

fyalka no co s tym cechom, hmmmmm? ved ta chcel sledovat, no nie? a mm ide kam na spg? 😕

fyalynka
29. sep 2009

ahoooj betty 🙂 kludne sa pridaj k pracujucim 😀
no cech momentalne caka ake budu vysledky z homocyst., potom sa uvidi. na spg mi dal odporucanie k
dr. cvikovi, ale este sme tam neboli 😒 nebol cas 😝

katka, ja pevne duuufam, ze mi to rychlo utecie 😀

bettynka222
29. sep 2009

no ale kde je ten doktor cvik ci cviko 😀 tu v tt? v nemocke alebo v sukromnom care?
ach inak ja som bola tak nad vecou az kym som nedostala tie blbe hormony...ale co ked bez nich to nefunguje ☹ ja sa inak obavam, ze to pokaslala ta krava z nemocky ked ma napichala tymi injekciami.....telu to teraz moze cakat aj viac ako pol roka....lebo ona vlastne nasilu prerusila to druhe tehu. len neviem ci sa to vobec da do poriadku....

kpn
29. sep 2009

betty ahoj ...treba verit, ze telo sa s tym vyrovna rychlejsie ako este nejakeho pol roka. Pozeram, ze nasa tema ma vysoko nasadene pracovne tempo...bo zienky nestihaju ani prist.

Ozaj ja som akasi spomalena....ale ako dopadla janka s oliverkom? som si nevsimla, ze by sa ozvali

fyalynka
29. sep 2009

no janka sa neozvala ☹ alebo teda ani ja som si nevsimla 😕

betty, ten dr. Cvik je v tu v TT ma vlastnu ambulanciu niekde blizko nemocnice...
mojenko, musime verit ze sa dame do poriadku! mas super lekara, odbornika, urcite ti pomoze!!! 😉

katka, veru ja teda obcas aj nestiham kuknut sem, dnes sa mech rosypal s robotou 😠 😝

spiruanka
29. sep 2009

ahojte babenky ako mate?ja konecne dovarila,upratala (kazdy den mozem nieco).co mate noveho?ja uz finisujem s mrchou a uz neviem dockat ovulky 😀 budem snazit o 106 😀 😀 😎

bettynka222
29. sep 2009

katka ale najprv mi hovorili, ze pol roka po potrate staci...len potom prislo nahle to druhe tehu a ta sprosta mudr to cele znicila svojimi hormonovymi injekciami. ja sa bojim, ze sa to uz nikdy neda do poriadku. stale sa len nieco kazi....ja uz mam toho fakt dost. asi odchadzam na mars, tak ako som to povodne mala v plane v nemocnici... ☹

fyalka ja uz neverim....mne to je uz jedno...som sklamana z toho vsetkeho

janka1
29. sep 2009

tu soom 🙂 ahojte
sme OK ziaden PESAR mi nehrozi vsetko je uzatvorene a tvrde, tak neviem co pred 2 tyzdnami nahmatala, ale neva aspon som si oddychla inac by som to neurobila ani doteraz 😀 😀 😀
pocitam posledne dni v mesiaci a konecne pokoj s pracov na 2 roky 😀 😀 😀

ste zlate , ze na nas myslite 😵 😵 😵 😵

fyalynka
29. sep 2009

spiruanka, ty si ale sikulka...nechces dobehnut aj k nam??? 😅 😀
drzim palce na snazilkovanie, raz to prist MUSI 😵 😉

betty, zlaticko moje, nezufaj, nedepkuj! Ja viem ako ti je! A presne to iste som si povedala aj ja, ze kaslem na to, uz nic nebudem riesit, zajtra ten odber este absolvujem ale uz potom nemam chut nic ine riesit...ked to
bude mat prist a vydarit sa, tak sa to stane! Das sa do poriadku, ako som povedala, mas vyborneho lekara,
urcite to nenecha len tak! myslim na teba!!!! 😵

bettynka222
29. sep 2009

spiru, janka ahoooooj

spiruanka aj ja som prave po ms, ale na akekolvek snazilkovanie kaslem. poprve to mam est zakazane, a po druhe ten dokiho pokus s hormonmi ajtak nevysiel....co ma trosku nahnevalo....

fyalusik ja neviem co sa so mnou porobilo...ale asi nie su v pohode tie moje hormony a ani tie umele....asi am z toho slahne

janka super ze ste ok 😵

spiruanka
29. sep 2009

betty ja som mala vo february potrat koli cyste a moja dr.nic neriesila akoby sa nic nestalo 😠 odvtedy stale nic,ona hovori ze je vsetko ok ale neviem ci naozaj 😒 nemozme depkovat lebo babatko nechce taku smutnu maminu,musis byt optimistka!

fyalynka jasne pridem som uz rozbehnuta zvladnem este jednu domacnost 😀

fyalynka
29. sep 2009

janka ahoj, som rada ze ste ok a nemusis podstupit zavedenie toho pesaru, tak sa drzte 🙂

betty, hlavu hore, viem ze si mozno myslis ze sa mi to lahko hovori, ale nie je to tak 🤐 Prezili sme si toho dost,
vieme o "com" to vsetko je, doverne pozname tu bolest po strate miminka, po neuspesnom snazilkovani, po
zisteni blbych vysledkov...ale dokazeme to, vyskriabeme sa z toho!!!! Prosim ver mi!

spiruanka, suhlasim, musime byt optimistky! A ta tvoja dr. neriesi nijako ani tu cystu? 😕

lubkabb
29. sep 2009

Ahojte baby

je tu niekto?

Bettynka - mám sa celkom fajn vrámci možností. To čo som vám písala v piatok - tie moje "tehu príznaky" tak to asi nebude pravda. Prsia ma prestali bolieť, občas cítim vaječníky a častejšie chodim močiť, ale asi som prechladnutá. Ten biely výtok mám stále, plodné dni asi ani neboli. Tak čakám na víkend, či mrcha príde. Som celkom zmierená s tým že pravdepodobne príde. Momentálne mi je to až prekvapujuco jedno. Asi preto, že riešim iné problémy. V práci mi bude koncom októbra končiť zmluva a ešte stále neviem, na čom som. A som z toho všetkého tak unavená, nemyslím fyzicky.

spiruanka
29. sep 2009

faylynka,cysta mi potom praskla a vyplavila sa mrchou.a babatko s nou ☹ uz tam zevraj nic nie no neviem.ked sa stale nedari 😒

bettynka222
29. sep 2009

fyalusik, spiruanka, ste zlate...ale ked mna tie hormony uplne depkuju. ved nepamatas fyalusik ako osm ti pred mesiacom hovorila, ze mi je vsetko jedno....no a odkedy beriem ten clostil, tak mi to uz zas nie je jedno. a inak babule, deju sa cudne veci aj s mojou ms - najprv 5 dni spinenie, potom 1 a pol dna ms a teraz uz druhy den zase spinenie.....o nerozumiem tomu, a mm mi nadava, ze mam ist k dokimu, ale ja si myslim, ze kvoli tomuto netreba....ajtak som objednana na 8.10.....dovtedy prezijem, no nie? 😀

lubi to je blbe s tou robotou ☹ uz j enajvacsi cas na babatko.... a inak by si mala ist aj k dokimu a trvat na sone, lebo ja osm mavala presne to co ty vzdy tyzden pred ms, ale ovu nebola cele mesiace... ☹

spiruanka a mas ovu? lebo mne po tom druhom potrate odisla, dokonca mi stupa fsh, co stupa vraj v prechode ked zlyhavaju vajecniky...no proste zabava

lubkabb
29. sep 2009

betty a čo by mohol doki vidieť na sone? a čo je to fsh?

lubkabb
29. sep 2009

ja som to mala tento mesiac prvý krát, predtým som to nemávala. A na kontrolnom sone bolo všetko ok.

lubkabb
29. sep 2009

bettynka a mávala si aj ten čudný biely výtok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre