Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
29. sep 2009

to neviem lubi....ja osm si hlien moc nevsimala...myslis hlien, nie? lebo vytok som mala v tehu na zaciatku...no ale nechcem ta uz uplne zmagorit.....ale ja som z toho uz asi magor 😕

bettynka222
29. sep 2009

lubi no na sone by videl, ci k ovu dochadza, alebo nie. kedze u mna bola raz ovu neskoro a potom dvakrat uz vobec, urobil hormonalny profil. vsetky hormony dobre, akurat to fsh a lh boli zle. no a fsh je folikulistimulacny hormon a ten druhy je lutealny. myslim ze tie nazvy hovoria za vsetko.....takze preto nemam ovu, vies?

lubkabb
29. sep 2009

aha, no ja počkám, lebo teraz nemôžem veľmi chodiť po doktoroch. keby vedeli, že sa snažím o bábo, tak by mi zmluvu asi nepredĺžili. Ozaj a aký výtok si mala v tehu?

lubkabb
29. sep 2009

a ako ťa liečia? to tým clos...?

bettynka222
29. sep 2009

ano lubi, clostilom. najprv som bola v pohode, ale to co sa dialo so mnou ku koncu cyklu...no hroza. uz tyzden vkuse smutim ☹
no to je pravda, ze by ti radsej nemali vediet, ze chces babo.....to je hrozne ☹ ☹ ☹

lubkabb
29. sep 2009

bettynka...nesmúť, určite sa to dá napraviť. Ja som sa rozhodla, že idem začať pozitívne myslieť.

lubkabb
29. sep 2009

Ak dostanem mrchu, tak sa ešte jeden mesiac budem sledovať a ak ani to nepômože pôjdem k dr. Keď dostanem zmluvu, tak si môžem chodiť po doktoroch... a ak budem nezamestnaná, tak tiež bude kopec času.

lubkabb
29. sep 2009

Doktori liekmi vedia aj upraviť cyklus aj vyvolať ovulku. A čo ti poradila teta Kopáčová?

bettynka222
29. sep 2009

ach ja uz neviem pozitivne mysliet....ale ja osm bola vzdy vesela... 😕 ☹ a vidis, u mna nic, doki nasadil lieky, takze ovu konecne bola a ajtak nic z toho....ja uz nicomu neverim a uz neviem byt vesela a stastna....ale myslim,z eked vysaidm lieky, tak ma to prejde...ale to zas nebude ovu ☹

lubkabb
29. sep 2009

len treba vydržať, to nejde len tak zo dňa na deň...chce to trocha času. A neboj, dr. vie čo robí. A ty máš ešte kopec času pred sebou - nie si taká "stará páka" ako ja. Neboj, všetko bude. Stretávaj sa s kamarátmi, z ľuďmi, ktorí ťa vedia povzbudiť. Ja som sa minule stretla s mojou dobrou kamarátkou. Je síce vo veku mojej mami, ale máme veľmi dobrý vzťah. Sme sa rozprávali o mojich problémoch. Dodala mi toľko energie, že sa už cítim lepšie.

bettynka222
29. sep 2009

ale ja som praveze stale s kamaratmi....doteraz to bolo tak, ze iba vecer som bola nestastna. ale dnes sa to so mnou normalne taha cely den...a to som bola na super prechadzke s kamaratkou. isli sme k zamku, do lesiku, boli sme v praku...no proste super a ajtka sa citim ako moja profilova foto ☹

lubkabb
29. sep 2009

tak tu foto by si si mala čo najskôr zas odstrániť. Lebo sa budeš cítiť ešte horšie.

lubkabb
29. sep 2009

Nie je nič horšie, ako keď sa začneme ľutovať.

bettynka222
29. sep 2009

ja sa nelutujem...mne je len smutno a toto ma rave vystihuje. ked ma to uz vystihovat nebude, tak si tam hodim zase tu vysmiatu foto...

lubkabb
29. sep 2009

Dúfam, že to bude čoskoro 🙂

lubkabb
29. sep 2009

Teraz utešujem ja teba a možno o týždeň budeš zas ty mňa 😉

lubkabb
29. sep 2009

a čo tá teta bylinkárka?

bettynka222
29. sep 2009

no njie lubi, toto skakanie nald medzi fyalkou, tebou a mnou sa uz musi skoncit... a konci sa to tento mesiac, oki? mesaic uz konci, takze uz budeme len vesele 🙂
bylinkarka....no chcem tam zase ist - tej cinskej. no a vidis, si mi pripomenula, ze osm tvrdila, ze uz tento tyzden zacnem s tymi obkladmi a napojmi...

lubkabb
29. sep 2009

Ok, ja sa vynasnažím. Už som si uvedomila, že musím trocha spomaliť, vo svojom vlastnom záujme.

lubkabb
29. sep 2009

A aj si trocha užívať život a nemyslieť stále na to.

lubkabb
29. sep 2009

takže od 1.10 sa bude na nás zasa usmievať Bettynka?

bettynka222
29. sep 2009

oki, tak uz sa asi idem usmievat teraz....ze s to ty 😀

lubkabb
29. sep 2009

tak sa mi to páči 😀 😀 😀

lubkabb
29. sep 2009

posielam ti pozitívnu energiu....otvor okno 😵 😵 😵

bettynka222
29. sep 2009

jeeeej dakujem 🙂 a moj mm exot zavrel okno....no idem to napravit 😀

lubkabb
29. sep 2009

jeeeej, už ťa zas vidím 😵

lubkabb
29. sep 2009

ešte taká maličkosť....v tom tvojom pase máš tiež ústočka naopak 😉

bettynka222
29. sep 2009

ja vieeeeeeeeeem...al eked mna ziadne ine motto momentalne nenapada 😒 (cha vidis, ziadny smutny smajlik 🙂)

lubkabb
29. sep 2009

šak tam motto nedávaj - ani ja nemám.

bettynka222
29. sep 2009

ahaa, no tak ho vymazem....ale az od 1.10. 😀 potom mi to prosim ta pripomen....ty nezabudnes,z e 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre