Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Samooplodnenie

cinnamonka
24. nov 2011

Ahojte baby,mam taky problem, s priatelom sme spolu uz dlho a ja velmi tuzim po babatku, ale on ma stale cas. Antikoncepciu neuzivam ziadnu od zaciatku, sme materialne zabezpeceni, cize ziadny problem tam nevidim. Podla jeho slov "ked to pride,tak to bude,ale nebudeme to znasilnovat", to znamena,ze stale ejakuluje mimo mna...ale ze vraj "ked sa smykne,tak to bude fajn". No tak si utvorte vlastny nazor, ked nahodim temu babatko,tak sa zacne vyhybat sexu... 😒 som z toho nestastna...parkrat som urobila to,ze ked sa mi urobil na brucho,tak som si tie spermie strcila tam...ale zatial ziadny vysledok...Myslite si,ze sa da takto oplodnit,popripade,mate s tym skusenosti?? ci iba mne takto sibe? 🙂 Dakujem za kazdu radu!

anjelicek26
24. nov 2011

@cinnamonka - sadni si s priatelom a povedz na rovinu, ze tuzis po babu a bodka, ze "sa smykne" pri prerusovanom sexe - no nam za tie roky ani raz... Bud sa snazite naplno, alebo sa nesnazite vobec. To, co robi teraz - uziva si nechraneny sex a aj tak reguluje, ze neotehotnies.

Spermie umieraju na vzduchu do par minut, neviem, ci je sanca sa takto samooplodnit, ale rozmyslaj, chcela by si to takto? Podla mna to musia chciet obaja. Teda stat za tym rozhodnutim. Pokial on vaha... je to tazko. Nech ti potom nezdupka, ked zisti, ze tehu fakt si.

Daj mu cas si to premysliet, povedz, ze to s tym babom myslis vazne, ze ho milujes a toto je vyvrcholenie spolocneho vztahu.

traktor
24. nov 2011

poviem len svoj nazor..dieta maju chciet dvaja..a nepride mi fer, voci partnerovi, ze to skusas takymto spôsobom..tuzba môze byt velka..to chapem..ale vsetko by malo byt hlavne o dôvere a chceni vas dvoch..dôlezita je komunikacia..a tym, ze nanho budes tlacit..mozn o len vsetko oddialis..a ruku na srdce..bola by si stastna s takeho *svojskeho* pocatia dietatka?

vejula
24. nov 2011

@cinnamonka ale musim uznať že je to originalne, takato tema tu ešte nebola 😀 😀 😀 a ten nazov ma hned zaujal 😀 😉

vejula
24. nov 2011

@cinnamonka a ešte ku tej otazke šanca nejaka velka nieje, ale možne to je. V našej škole bol pripad ked dievčina - panna otehotnela tak že sa chlapec urobil a potom urobil ju a nejakym omzlom sa jej tam dostala spermia a došlo ku oplodneniu 🙂

cinnamonka
autor
24. nov 2011

Ja viem,ze dieta maju chciet dvaja,ale ved my ho aj dvaja chceme,aj sa o tom rozpravame niekedy,tesime...len mlady pan sa k tomu nevie dokopat a nie je to tym,ze by bol nejaky priliz mlady 🙂

hoogy
24. nov 2011

@cinnamonka ja by som to na tvojom mieste takto neriesilo.ocividne nechce mat este deti ked to takto riesi. aby si potom neplakala ze si slobodna mamicka. normalne sa s nim porozpravaj a dohodnit sa ako dalej.

cinnamonka
autor
24. nov 2011

dakujem naozaj za rady,ale keby to slo takto normalne,tak by som to neskusala nenormalne 🙂

vejula
24. nov 2011

@cinnamonka ja ťa trošku chapem, že maš dojem že on by bol vlastne aj rad, len taka to klasicka chlapska obava zo zmeny 🙂 😉 . Tak mu na rovinu povedz že ti tikaju biologicke hodiny, a nemieniš čakať do 30tky, že už citiš silnu tužbu, a jednoducho, maš pocit, že pri nom sa rodiny nedočkaš, tak už nemieniš dalej čakať. Tak nech sa chlapec rozhodne, či mu stojiš za to 🙂
Kolko ma rokov?

vefi89
24. nov 2011

@cinnamonka z toho čo píšeš súdim, že on bábo nechce... keby ho chcel, neodskakoval by.. a možno to, že ho chce ti povie len preto, aby to nemusel ďalej riešiť...

p.j.jacky
24. nov 2011

Pride mi to chore a podrazacke voci tvojmu priatelovi.Niekedy naozaj nechapem,co tu ludia riesia.....a coho su schopny!!!

pici
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinnamonka
autor
24. nov 2011

@vejula on ma 31

fopardi
24. nov 2011

@cinnamonka neda mi nezareagovať ja si myslím že sa boji prekročiť pomysleny prah čo bolo doterz a čo bude odteraz ked by ste mali babo myslím že z toho čo píšeš dieťa chce ale boji sa zmeniť stav v ktorom ste teraz
asi pomože fakt len rozhovor -no ... to už musite vyriešiť vy dvaja 😉

cinnamonka
autor
24. nov 2011

@fopardi aj ja si myslim,ze ho chce,lebo sme o tom uz viackrat rozpravali,len je pohodlny nieco menit,teraz mu je fajn a chce si to este uzivat...🙂

vejula
24. nov 2011

@cinnamonka no tak mu pekne povedz že už čakať nemieniš, že tvoja tužba je silna a neda sa zastaviť a nech sa podla toho zariadi lebo už nemieniš dalej čakať. A suhlasim s
@fopardi on sa podla mna len boji zmeny. To su chlapi 😉

cinnamonka
autor
24. nov 2011

no...to su chlapi a mozem mu hovorit o tej silnej tuzbe,on si to zrejme nedokaze predstavit,tak ma moc nechape... 🙂

vejula
24. nov 2011

@cinnamonka no ale kolko ešte vydržiš čakať? čo ak sa tento stva bude ťahať ešte niekolko rokov? si ochotna sa stale vzdavať svojich tužob? Ked on zrejme kvôli tebe nedokaže svoj pohlad prestaviť?

fopardi
24. nov 2011

@cinnamonka možno sa boji predstavy že bude koniec nočnym vyletom , isť si posedieť , v zime lyžovať ? atd anm to prišlo uplne prirodzene že sme sa určitych veci vzdali ale vždy sme si vedeli najsť čas na relax mm ked chcel šiel napr. lyžovať s kamaratmi ked chcel isť v lete na pivo dalej ako na terasu šiel s niekym inym ked niekam chceme isť ideme ale riadike sa režimom dieťata takže v podstate ked si najde režim tak možete viesť uplne rovnaky život ako doteraz len s jednou zmenou o to krajšou že už nie len vo dvojici ale ako naozajstna rodina
no dotlačiť ho nemožeš a kym si to sam neuvedomi ... o to bude prichadzať
až potom zisti o čo prichadzal a pripravoval aj teba no prajem vela šťastia v prehodnocovani životnych hodnot 😉

cinnamonka
autor
24. nov 2011

@vejula pockam este par mesiacov, zacal sa spravat tak cudne trochu,stale sa pyta na Vianoce,ze co budeme robit a tak,takze mozno najdem pod stromcekom aj prstienok 🙂 neviem,mam takeho tusaka...tak mozno caka,ze az potom...uvidime o mesiac presne 🙂

tea333
24. nov 2011

@cinnamonka no nie je dobre, aby si to robila takto..priatel na to zjavne nie je pripraveny. muzi sa casto boja k tomu snazeniu rozhybat. poznam to sama. z mojej skusenosti zabera nebavit sa o babatku, ale len navodit situaciu, kedy si z toho urobite "volnu zabavu", akoze moze ejakulovat do teba, ved pohoda, nic sa nedeje, uvidime ze co. mojho muza ukludnilo, ked som mu povedala, ze je mala sanca, ze to hned len tak vyjde..lebo ked som na neho isla cez babatko, to slovo ho uplne vydesilo, lebo to zrazu bolo cele take zavazne..

vejula
24. nov 2011

@cinnamonka jeeej tak ti prajem aby to bol ten prstienok, a možno pod tym vianočnym stromčekom dojde aj k niečomu neočakavanemu.. a ty už nebudeš odkazana na samooplodnenie 😀 😀 😀

cinnamonka
autor
24. nov 2011

@fopardi dakujem za nazor,my zijeme dost spolocenskym zivotom,presne to co hovoris,lyze,posedenia a tak...ale ja som mu vravela,ze uz ma dost rokov na to,aby mal rodinu,ale to je z velkej casti jeho pohodlnost a spokonost s touto situaciou...

cinnamonka
autor
24. nov 2011

@tea333 ved ja sa to snazim tiez takto odlahcovat,ale potom to na mna pride,ked vidim nejake mimino a on potom pocuva ze: aj ja chceeem 🙂)

tea333
24. nov 2011

@cinnamonka akoby som citala o svojom muzovi pred par rokmi. inak ja som vo svojom okoli odpozorovala jednu vec. ti chlapi, co sa takto obavaju, zdrahaju usadit sa a zalozit si rodinu, byvaju velmi dobri otcovia. je to preto, ze oni naozaj chcu byt otcovia ako sa patri, chcu byt s rodinou a vedia ze to bude stat velke obetovania.
Naopak poznam mnohych muzov ktori si chceli urobit dieta, casto aj po kratkodobom vztahu, a bud preto, ze vedia ze s tym dietatom budu malo - cely den v robote a cez vikend si idu oddychnut k nejakemu hobby, alebo druhy typ muzov, ktory o tom ani nepremysla, a zrazu sa im potom nepaci, ake negativa ich pohodliu rodina priniesla. to su typy, ktore casto od rodiny odidu, hladat svoj stary zivot.

vejula
24. nov 2011

@tea333 Tak j a si myslim že všetko je relativne, moj mm so mnou chcel dieťatko, možno viac ako ja po tom tužil. Ale proste pre to že vedel že našiel čo hladal... A pri tom sme vôbec neboli nejak zvlašť zabezpečení, ale tužba bola silnejšia. a nakoniec to všetko tak dobre vypalilo, že sa nam aj celkom dari, a netrieme nudzu 🙂

tea333
24. nov 2011

@cinnamonka tak ja ti poradim- nerob to. ja som mala preeesne takehoto muza doma. desil sa mojich reci o svadbe, povedal ze sa zenit nechce..nakoniec ma poziadal o ruku a sme manzelia. potom tvrdil, ze sa neciti na dieta, lebo je to otrasna zodpovednost, velka praca a obetovanie sa...bla bla..nakoniec sa dal na snazenie..teraz ideme na druhe mimi.muz hovori ze druhe radsej nie 😀 a predsa ide naostro 😉

cinnamonka
autor
24. nov 2011

@tea333 ved ja som o tom presvedcena,ze by bol uzasny otec... ale on urcite rozmysla nad lepsim zabezpecenim,aby bol superotec, chlapi riesia taketo prakticke veci skor a zeny emotivne...

tea333
24. nov 2011

@cinnamonka to ja vsetko poznam, ja mam takeho doma, superotca 😀 on sa stale boji zabezpecenia, a to sa radime medzi pomerne bohatsich 😀
ale ako sa vsetkeho boji, tak to uchvatne zvlada. naozaj skvely otec, a plnohodnotny rodic 😉

elienka
24. nov 2011

aj môj názor je nerob to. Aj ja mám doma chlapa, ktorý deti nechcel z pohodlnosti, tak som čakala kedy svoj názor zmení, nezmenil. Ale neurobila by som na neho taký podvod že by som s ním otehotnela bez neho. Len som mu pri jednom obede zahlásila, že som vysadila tabletky,aby vedel, trvalo 4 mesiace než sme išli naostro, no a po ďalšom polroku, kedy otehotnela moja posledná kamarátka a jej muž inako deti nechcel, ja som bola psychicky na dne, tak to už sme začali dieťatko vyrábať plánovane, doslova na povel, a za 3 mesiace sa podarilo. Môjmu trvalo 3 mesiace po narodení malej než bol z neho tato, ale zato teraz malú lúbi a dokonca sme sa bavili aj o druhom už v konkrétnych termínoch. Chlapi sa boja veľkých zmien v živote. Aj svadbu sme mali tak, že som mu jednoducho zahlásila, že nech si vyberie či 7.7. alebo 1.9. no a nebol proti,len sám by sa nikdy nerozkýval.

bv_alexandra
25. nov 2011

Určite to nerob. To je to isté akoby si mu povedala že uživaš antiku a neužívala by si ju a zrazu by si mu oznámila že si tehotná. Mohol by to brať ako podraz, a v najhoršom pripade aj zdupkať.
Treba si určit priority čo je pre teba dôlezité, či vztah ktorý máš je ten pravý, a či si ochotná čakať.
Ja som s mojim drahým 10rokov. Skoro celý čas nechcel počut o bábätku, potom prišlo obdobie ked som ani ja nechcela, ale takéto obdobia sa striedali s obdobiami ked som veľmi túžila.
Napokon som sa akosi zmierila s tým že jednoducho spoločné bábo mať nebudeme. Ja už dcéru mam a aj mm deti má z predchadzajúcich našich vztahov. A zrazu samo od seba prišlo obdobie kedy sme si obdivaja navzájom povedali že chcceme bábo a momentálne sa tešíme s bábätka.
On má 31 to nie je ešte tak veľa. Ešte nechce byť pravdepodobne zodpovední za dieťa.
Bud treba vydržať, kým budete zdielať rovnaký názor, alebo zo vztahu odisť ak je tvoja túžba po bábätku väčšia ako láska k partnerovi a nájsť si partnera ktorý ti tvoju túžbu naplní. 🙂 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli