Selezin Ace. Pomohol vám v plodnosti?

petra2505
21. apr 2008

chcela by som sa spytat, ci pomohol v plodnosti niekomu z vas?Partner to uziva a zaujimalo by ma ci to ma vobec vyznam?Velka vdaka 😉

petra2505
autor
21. apr 2008

dakujem, pomalicky citam aj starsie prispevky a prave som citala o tej prstovej metode 😕

giovannajana
21. apr 2008

môj manžel sa vyhovára, že má po ňom celý deň pachuť v ústach 😠 Takže zjedol asi dva ... 😠 😠 😠

petra2505
autor
21. apr 2008

moj priatel sa nestazuje, uziva to cca 2 tyzdne, snazime sa o babo tak musi lebo ho veeeeeeeeeeeelmi chceme🙂

lauritka
22. apr 2008

moj to uzival tiez plus multi maci a zlepsilo sa to 🙂

meusicka
22. apr 2008

my to nepapame, lebo to obsahue vit A a tomu sa snazime vyhybat 😝

lauritka
22. apr 2008

preco muesicka ? A a E su silne anioxidanty. este mi odporucali aj A- Beta care.... na zlepsenie spermii 😅

meusicka
22. apr 2008

laur... posledne studie ukazali, ze pokial sa stravujes zdravo tak strava obsahuje dostatok vit A a to musi stacit. jej nadmerne mnozstvo moze sposobit rakovinove ochorenie. je to velmi nebezpecne obzvlast pre fajciarov, kde sa zvysil po uzivani vit A vyskyt rakoviny pluc. 😢 vraj opt. mnozstvo vit A obsahuju 3 stredne velke mrkvy.
tak my sme sa rozhodli ze sa spolahneme na vit A v strave a nebudeme brat ziaden navyse.

lauritka
22. apr 2008

😀 ale moj milacik ziadnu mrkvu neje ...on je fajciar 😕 ale teraz uz nepapa nic..uvidime ako dopadne KET 🙂

meusicka
22. apr 2008

laur.. viem ze to nie je u kazdeho pravidlo, ale mysme sa rozhodli, ze radsej budeme papat mrkvicku 🙂 akurat tu hladam nejaku temu ohladne alergii, sa mi zase nieco hlasi 😝

ajaj, ja ti budem drzat zajtra prsteky 🙂

lauritka
22. apr 2008

muesicka ja som brala minuly rok bee pollen.. vcei pel a zabralo to..mne sa hlasi alergie koncom maja-zaciatkom juna. ale vdaka bohu
neprepukla vobec😀

meusicka
22. apr 2008

hmm a to si kupila kde?? objednala z netu?? ja som min rok mala silnu alergicku reakciu, som uplne stratila hlas a sliznicu som mala ako keby "spalenu", cele hrdlo aj hltan, bolesti v hrudniku a nakoniec sa mi este aj afty vyhodili v hrdle. no a 3 tyzdne som bola mimo provoz 😝 som akurat uvazovala, ze skusim papat medik, mozno pomoze. nechcem tu brat kadejake lieky pocas snazilkovania, lebo vlastne ani hned nemusim vediek ak sa podarilo 😅

lauritka
22. apr 2008

ano ved prave ten bee pollen je cisto prirodny..mam to z tej istej firmy ako aleo vera gel. od smiledry vies. 😅 kludne jej napis IP. ona ti zozenie . normalne by trebalo s tym zacat uz aspon mesiac pred... ale nevadi ak zacenes aj teraz len postupne s malymi davkami a potom zvysit. je to silny anti allergen. ale nemozes byt alergicka na maed samozrejme.

meusicka
22. apr 2008

na med alergicka nie som 🙂 uz si musim niekam tu smiledru poznacit 😉

lauritka
22. apr 2008

tak to mozes skusit.. ja tiez nemam rada hltat chemicke tabletky 🙄

meusicka
22. apr 2008

ja som vlastne predtym nemala tieto stavy, ale ked som sa vydala a prestahovala z domu tak sa mi to zacalo hlasit. a naozaj ked clovek ani neviem ci sa mu konecne nezadarilo a bude do seba pchat lieky, tak to nie je 🙄 joj len keby sa uz zadarilo 😵

lauritka
22. apr 2008

muesicka uz by bolo nacase ;) no musime verit, nic ine nam nezostava...nadej umiera posledna 😅

meusicka
22. apr 2008

laur... tak to som s tou nadejou zistila uz aj sama, ze je pravda. som teraz v nedelu mala take stavy az to bolelo, sme prisli domov z kostola a mna tak boleli krize ze sm si myslela ze hned zacnem mrchovat, v sob. vysiel test s / takze som to videla dost realne. no zatial mrcha nikde ale neviem dokedy. min mesiac prisla na 27DC a to je dnes ale predtym chodila na 28-29DC . tak cakam. krcok dole a tvrdy ale uz sa bojim dufat. no ale tento cyklus som uz v podstate oplakala takze coho sa este bat 😝

kikushha
2. nov 2013

@petra2505 ahoj my ho papame tiez, tiez som pocula o nom same chvaly, a tak...ze 3 mesiace minimalne a potom sa dostavi efekt, kedze spermie sa obnovuju po 3 mes🙂 my to bereme len preventivne sme len v zaciatkoch🙂

krrisstina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre