Snaha o bábo. Môžem otehotnieť bez orgazmu?

janulka82
6. mar 2008

Ahojte. Chcela by som sa popýtať na veci, s ktorých mám troška obavy. S manželom sa snažíme o bábo 1 rok a stále nič. Bola som na vyšetrení vaječníkov a vraj všetko v poriadku. Chcem sa spýtať, môžem otehotnieť ak pri sexe nedosiahnem orgazmus? A ešte ma trápi, že po pohlavnom styku, keď manžel zo mňa vytiahne penis, spermie hneď vytekajú, je to normálne?

danka24
10. mar 2008

lenrietka ahoj bude vsetko dobre my sa tiez tak snazime dlho ako ty a furt nic aj ked som myslela ze uz konecne minuly mesiac to vyslo ale nic prisla mrcha ☹ 😠 😠 tak drzim palceky aby ti to vyslo aby si bola stastna mamicka 🙂)

lenrieta
10. mar 2008

ahoj dani,
ale ked mne sa zda, ze rok a 1/2 je uz celkom dlha doba....
ja som mala presne ten isty pocit, ze uz to asi aj vyslo, no pred 3mi dnami dosla mrcha..ale dnes uz aj odisla 😀 nejako sa nezdrzala 🙂 tak zaciname novy mesiac snazenia, tak to musime zobrat pevne do ruk a tentoraz to uz MUSI vyjst...no nie?

danka24
10. mar 2008

presne tak lenrietka aj umna trvala niejak nezvycajne kratko aj po menstruacnom spineni 4 dni co u mna nezvyk ... 😉 aj mne sa zda ze je to dlha doba ale verim tomu ze zachvilku budem hlasit // aj ja a aj ty 😉 ja tento mesiac asi nie ale na dalsi uz bude muzicek doma tak to vezmem do ruk a vyjde to ... 😀

zuzanka.j
10. mar 2008

aj ja som bola total presvedcena ze tento mesiac to vyslo, priznaky podobne ako ked som bola uz raz tehu a okrem toho taky vnutorny pocit ze som tehu. a dnes rano obrovske sklamanie, klesla mi bt. mrcha este nedorazila aj ked som mala rano bolesti, ale ja viem, ze uz je to na spadnutie ☹

lenrieta
10. mar 2008

no tak to potom musi vyjst, ked sa po dlhsej dobe neuvidite, tak to budu "same ostre naboje" 😀 (ako moja starka hovori... 🙂 )

danka24
10. mar 2008

zuzka mne tak isto klesla z dna na den BT a už som od rana vedela ze mrchu dostanem...tak drzim ti palce aby to vyslo co najskor a hlavu hore urcite sa to podari čoskoro 😉

lenrieta
10. mar 2008

zuzi, musis verit a nevzdavat to! a ak to nahodou nevyslo tentoraz, nabuduce to vyjde urcite! (ako sa mi to lahko hovori, ze?) ale pozitivne myslenie dokaze divy 😉

danka24
10. mar 2008

ja to tiez hovorim ja som bola velmi sklamana ale zvladla som to som tu a zaciname od znova tak hlavu hore 😀

zuzanka.j
10. mar 2008

dakujem. ale od dnes si uz viac nic nebudem namyslat. toto som si povedala naposledy a auguste po dovolenke kedy som si tiez namyslala ze to vyslo 🙄 . mam vsak novu nadej,nabuduce vyskusam tu sviecku,snad zaberie 😕

lenrieta
10. mar 2008

ja to asi tiez vyskusam, ved co uz nespravime pre to babo 😉

mirip
10. mar 2008

sviečka alebo podložiť vankúš pod zadok ked je po............ a aspoň 2hodiny vydržať, a nemali by ste sa po sprchovať lebo mydlo zabíja spermie, najlepšie je vliezť do sprchy pred 🙂

zuzanka.j
10. mar 2008

...ved ja nejdem radsej pod sprchu celu noc, ani po tom uz nevstanem a stale nic 😒
no idem uz, musim do prace na nocnu. ahojte

lenrieta
10. mar 2008

najlepsie je to vecer pred spanim, ked uz nemusite vstavat a lezite tak celu noc

janino
10. mar 2008

tak holky....mne bolo povedané, že stačí ostať v kľude 30minút, že je zbytočné to v sebe zdržiavať po celú noc. 😉 lebo "to", čo sa má dostať na správne miesto sa už pohybuje tým správnym smerom 😉 😉

janino
10. mar 2008

a mydlo sa ti do maternice nedostane, keď sa sprchuješ, nie?????? 😅

mirip
10. mar 2008

ja viéééééééééém, len hovorím, že ked sa hned vstane a osprchuje to čo ide von sa ešte aj mydlom zabije 😅

lenrieta
10. mar 2008

ja som sa tiez stretla s roznymi nazormi, tazko povedat...ale ked ma muz pomalsie spermie?? niektorym to trva dlhsie kym sa dostanu tam kde treba 🙂

mirip
10. mar 2008

no najlepšie je dosiahnuť orgiho naraz, alebo ty tesne po mužovi, tie sťahy pri tom sú ako vysávač a nasahú väčšinu dnu, to je dostatočná pomoc a ešte ked astameš pri tom že pod zadok podložiť vankúš aby bola panva vyššie to myslím bohato stačí, a myslím že akrobatické kúsky ako stojka atď. sú zbytočné ak nemajú orgiho obala, lebo žena keď nemá tak väčšina aj tak vytečie

janino
10. mar 2008

mirip 😅

mirip
10. mar 2008

ja viem je to smiešne ale mám to potvrdené, že je to tak 😒

lenrieta
10. mar 2008

ja si myslim, ze to vobec nie je smiesne, to iste mi aj lekar povedal, ze je velmi dobre, ked orgazmus maju naraz, ze tie stahy posuvaju spermie tou spravnou cestou 😉

atima
10. mar 2008

ale ani orgi nie je zaruka že ostaneš tehotna

janino
10. mar 2008

to určite nie...ale za pokus to stojí 😉

janino
10. mar 2008

mirip...nie je to smiešne...to je taký nevriaci smejko skôr, nie? tento: 😅 taký, že "myslíš?"

mirip
10. mar 2008

no myslím že aj keď budú orgazmy dva a neotehotnieme aspoň nebudeme ukrátené o orgyho a nebvude to sex na 50% muž áno a my nie 😅

janino
10. mar 2008

tak tak nech to stojí za to 😉

jarus1
10. mar 2008

ahojte, dnes som si robila test a vyšiel negatívny....ked som sa však vrátila domov a opat sa nan pozrela, boli tam dve čiarky...čo to znamená?

janino
10. mar 2008

ahoj jarus...skús zas o dva dni další test...nemalo by sa vyhodnocovať po viac ako 10 minútach tuším...ale nádej tam je 😵

mirip
10. mar 2008

neviem ale na tvojom mieste by som urobila test ešte jeden, lebo na každom teste je napísané kedy treba , po koľkých min. pozrieť výsledok a na niektorých aj to, že po určitách min. je výsledok neplatný, takže by som určite ešte raz testla najlepšie ranným močom 😉

jarus1
10. mar 2008

veľmi som sa samozrejme potešila...ale chápem aj tomu, že to už asi nie je platné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre