Snaha o bábo. Môžem otehotnieť bez orgazmu?

janulka82
6. mar 2008

Ahojte. Chcela by som sa popýtať na veci, s ktorých mám troška obavy. S manželom sa snažíme o bábo 1 rok a stále nič. Bola som na vyšetrení vaječníkov a vraj všetko v poriadku. Chcem sa spýtať, môžem otehotnieť ak pri sexe nedosiahnem orgazmus? A ešte ma trápi, že po pohlavnom styku, keď manžel zo mňa vytiahne penis, spermie hneď vytekajú, je to normálne?

janino
10. mar 2008

tak skús zajtra ráno 😉

jarus1
10. mar 2008

len som sa pýtala, či nemala niektorá z vás podobnú skúsenosť

lenrieta
11. mar 2008

no co jarus? skusila si dnes testovat? 🙂 daj vediet

jarus1
11. mar 2008

skusim dnes...aj ked cítim, že to asi nevyšlo....nemám tie správne pocity ako bolesti prs, močenie a pod

macmac
25. mar 2008

caute baby, mozem sa pridat? Jarus1 pise, ze nema spravne pocity ako bolesti prs a mocenie....zaujimalo by ma, kedy po otehotneni by zena mala mat tieto pocity? Ja som mala ovu 20.03. tento mesiac to je prvy krat co sme sa snazili ale neviem teda ci mozem byt tehotna ked ziadne pocity alebo priznaky este nemam... ☹

pingu1
17. jún 2012

bolo tu vela stupidnych diskusii, ale toto je ta najstupidnejsia.....

diabetes1976
17. sep 2016

chcela bycsom vediet ze ci mozem otehotniet tyzden po menstruacii aj napriek ktomu ze sme nemali spolocny orgazmus a nedavame pozor pri sexe

maciatkolulu
17. sep 2016

@diabetes1976 bez toho orgazmu zarucene neotehotnies, boze moj poooooooooooooc 😉

dekys
17. sep 2016

@diabetes1976 to fakt takáto otázka? Nehanbis sa?to sa môže spytat hadam len sprosté pubertalne decko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre