Snaha o bábo. Môžem otehotnieť bez orgazmu?

janulka82
6. mar 2008

Ahojte. Chcela by som sa popýtať na veci, s ktorých mám troška obavy. S manželom sa snažíme o bábo 1 rok a stále nič. Bola som na vyšetrení vaječníkov a vraj všetko v poriadku. Chcem sa spýtať, môžem otehotnieť ak pri sexe nedosiahnem orgazmus? A ešte ma trápi, že po pohlavnom styku, keď manžel zo mňa vytiahne penis, spermie hneď vytekajú, je to normálne?

akras
6. mar 2008

Janulka otěhotnět můžeš 100% i bez orgasmu, někde jsem tu četla,že prý když orgasmus máš zároveň neno po partnerovi, tak je to lepší, protože ty stahy při tom spermijky pěkně nasají, ale fakt nevím, co je na tom pravdy.
A to, že něco (většina) z tebe vyteče je taky normál, však ono tam dostatek zbyde.
Klid, ono to vyjde, držím palce 🙂

janulka82
autor
6. mar 2008

ahoj akras, veľmi pekne ti ďakujem, dosť si ma ukludnila. Svojho manžela nadovšetko milujem a cením si ho, za to aký je. Už mi gynekologička navrhla ísť s ním na spermiogram a on súhlasil, ale ešte sa asi pokúseme bez toho.

mirip
6. mar 2008

janulka poď k nám snažilkám tam je kopec báb ktoré ti pomôžu, poradia a majú podobné problémy ako ty, aj tak ti to uršite navrhne administrátorka lebo takáto podobná téma tu je a ani si nevieš predstaviť koľko nás s podoným problémom otehotnieť je. Poď k snažilkám a sama uvidíš, sú tam síce aj niektoré už tehule ale aj oni začínali ako ty a ja s problémami, čakáme ťa 😉

kluara
6. mar 2008

Janulka, aj my sa snažíme už viac ako rok, zatiaľ to beriem tak, že sa nedarí. ja osobne som brala duphaston a clostylbegit, ale vysadila som ich a nechávam to na náhodu

janulka82
autor
6. mar 2008

mirip a na akú tému sa mám pridať, lebo je tam toho mnoho.

mirip
6. mar 2008

no sú to baby : Snažilky 20, Ružový sloník alebo kamarátky snažilky, a aj my Budúce tehulky s endometriozou ktoré síce snahu máme ale najprv sme museli liečiť endometriozu a tiež sa snažíme otehotnieť 😉

janulka82
autor
6. mar 2008

kluara, je mi to niekedy tak ľúto, keď vidím švagrininú krásnu dcérku. Strašne sa na to teším. My sa zatiaľ tešíme zo sexu, neuzavreli sme sa, len niekedy mi je smutne, keď dostanem menzes.

kluara
6. mar 2008

mne je to ľúto každý mesiac 😒 ale ja už jedného drobca mám, tak sa utešujem ním

evamik
6. mar 2008

Akras, podle nových výzkumů je to naopak - orgasmus ženy působí "odstředivě", takže spíš otěh. brání, než by ho podporoval - ale asi to není moc významný...

janulka82
autor
6. mar 2008

My zatiaľ nemáme nikoho, len jeden druhého.

mirip
6. mar 2008

Janolka je nás takých veľa, mna sa napr. na to prečo nemáme deti či máme roblém moj brat spýta či som jalová krava alebo preč ešte deti nemáme. Každá máme svoje problémy

janulka82
autor
6. mar 2008

Ja viem, že som neni sama, chodievala som sem často, ale len čítala. Ja sa nemám s kým poradiť, mám sestru, ale tú to veľmi nezaujíma, len to, že kedy bude krstná.

kluara
6. mar 2008

mirip, tých rečí mi je ľúto ☹ tiež sa ma vypytovali, či máme nejaký problém, keď ani 2 roky po svadbe som neostala tehu

mirip
6. mar 2008

ja tiež nie v rodine oporu nemám tá by sa skôr škodoradostne vyškierala na mne aké máme problémy, jediný je môj muž aje chlapi všetko prežívajú inak ako my a s mamou by to bolo tiež iné preto trčím aj ja často tu 😀 ale aspon sa odreagujem a aj niečo nové dozviem

janulka82
autor
6. mar 2008

Veď preto som tu aj ja. Manžel by chcel bábo, len niekedy sa so mnou o tom nechce baviť, povie, že keď to má byť, tak to bude, ale keď vidí bábo, tak mu to príde troška ľúto.

mirip
6. mar 2008

kluara to nič už som sa proti takým blbostiam za 3 roky opancierovala a brat vie že mu to nikdy ze ma prirovnal k jalovej krave neodpustím

mirip
6. mar 2008

poď na pokec k nám janulka 😉

janulka82
autor
6. mar 2008

mirip, tak to by som takého brata nechcela mať, veď aby aj on potom niekedy nečakal na bábo.

janulka82
autor
6. mar 2008

ok, pôjdem, len na dnes musím končiť, lebo ideme s manželom von. Zatiaľ Vám ďakujem.

mirip
6. mar 2008

nebude, on si ho totiž urobil týždeň prd svadbou a má syna a to švagriná péovedala, :že tak, a my sme už týmto s .... /manželom/ skončili! no a to bolo po svadbe, ešte ani nezačali a už skoncili ona je jeidnáčka a tak chce mať jedináka ale pomaly sa jej to začína vypomsťovať lebo mu všetko dovolia a ochvílu sa jej sorry za výraz vys..... na hlavu už teraz sa za neho hambia lebo ju hocikedy posle do p...., vynadá do kráv, ku.... atd. A má desať.

skoda
9. mar 2008

😅 Janulka. Vôbec nemaj obavy, Všetko je normálne.Po pohlav. styku si daj zadok do vyššej polohy napr. na vankúš a trochu tak pobuď. Vtedy menej spermií vytečie .To som sa dočítala v časopisoch mama a ja atam odborníci písali, že táto poloha pomáha. Netreba sa hneď sprchovať.Možno ti to pomôže. Po roku odporúčajú navštíviť centrum asist. reprod. Skúste tam ísť.

vejinka
9. mar 2008

zienky a c tak po sexe (najlepsie vecer) uz nevstavat a lezat do rana? a hned po sexe spravit taku desat minutovu stojku (manzel urcite pomoze). a s tym orgazmom je to ..asi takto: ked dosiahnete orgazmus este pri styku je to vyborne lebo telo nasaje dovnutra obrovske mnozstvo spermii ak nedosiahete orgazmus sanca na oplodnenie takmer 100% nevyjde,takze ak sa vam nedari pri sexe skuste partnera poziadat o klasicku prstovacku na zaver. nam to vyslo 😉

lenrieta
9. mar 2008

ahojte baby, my mame podobny problem ☹ , mirip, tie temy Ruzovy slonik a snazilky 20 som nejako nenasla....chytam sa kazdej slamky, len aby sme uz mali to vysnivane babo, tak si rada precitam vseliake rady 🙂

catherine711
9. mar 2008

lenrietka, ahojcek. som rada, ze ta tu vidim. pozeram, ze si presedlala z babatka. ako sa mas? co mas nove?
ale by som si zasluzila vyprask, ze som sa neozvala, ze? ☹ ☹

lenrieta
10. mar 2008

ahoj catherine, asi si si ma zmylila, ale nevadi 🙂 ved mozme pokecat 🙂 tiez sa asi snazis o babo tak ako ja, len mne sa volako stale nedari 😒

mirip
10. mar 2008

a ako dlho sa snažíš lenrietka?

zuzanka.j
10. mar 2008

ahojte babulky. aj my sa snazime, takto pred rokom sme prisli o mimi a od vtedy nic. uz som bola u lekarky a poslala ma po vseliakych vysetreniach a manzela na spremiogram. tu sa ukazalo, ze ma trocha pomalsie spermie. ked som si to spatne premietla, zistila som, ze vtedy sme sa snazili 4 mesiace a ked som otehotnela, prave v ten mesiac som urobila po styku tzv. sviecku. teraz ma napadlo, ze som tomu mozno takto pomohla. je to mozne? tento mesiac to opat skusim...

lenrieta
10. mar 2008

mirip
uz je to 1 rok a pol...priatel bol aj na spermiograme - vsetko OK.. mne zistili zvýseny prolaktin, tak uzivam norprolac uz 4 mesiace, pekne mi klesol, no furt nic 😒 . zacala som si merat aj bazalnu teplotu takze uvidim...a tento tyzden idem na folikulometriu, ci mi vobec dozrievaju vajicka, alebo co je so mnou 🙂

mirip
10. mar 2008

neboj vydarí sa, to ešte nie je dlho rok a pol 😉

lenrieta
10. mar 2008

zuzanka, ja som to tiez pocula, ze to pomaha, ale este som to neskusala...ale vyskusam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre