Snaha o dieťatko vs. domáci miláčik

meusicka
14. máj 2008

takze ahoj v mojej teme. snazila som sa tu najst nieco podobne no bez uspechu, preto tato temicka. mna by zaujimalo hlavne to, ako sa staviate vy, resp. vase okolie k snahe o dietatko v pripade ak mate domaceho milacika. ja som mala vzdy domace zvieratko a odkedy som sa vydala, tak som tuzila mat zase, kedze medzicasom som on prisla. dalo mi vela namahy, kym som manzela presvedcila, aby sme si zadovazili maciatko. uz je to len otazka par dni a budeme si ho moct doniest domov.samozrejme nic nemoze ist hladko a preto aj mne povedalo par ludi, ze zvieratko nema co hladat v byte ak je tam male dieta. my sa snazime a dufam, ze coskoro budeme uspesni a budeme mat vytuzene dietatko, no zaroven budeme mat aj domaceho milacika. co teraz? bolo to unahlene z mojej strany? resp. co vtedy ak uz domaceho milacika ( psika, macicku) mate?? stretli ste sa ohladne toho s odmietavym postojom aj u svojho lekara? dakujem vopred za vsetky prispevky 😉

lauritka
15. máj 2008

dakujem za rady... 🙂 no dam potom vediet ako to zvladame.. havinko je fit, takze este urcite bude so mnou kocikovat. 😅

meusicka
autor
15. máj 2008

baby na tu toxo my urobi vysetrernie aj vseobecny lekar? ci gyndosa treba poziadat?? 😕

nevesta
15. máj 2008

Meusicka, vysetrenie ti spravia ked budes tehu automaticky 😉

meusicka
autor
15. máj 2008

nevesta... aha dakujem, tak dufam ze budem tehu coskoro 😀

tigi
15. máj 2008

meusi ja som sa bola pytat u svojej vseobecnej na test na toxo a ona ze je to v podstate zbytocne, pretoze tieto testy sa robia ked otehotnies. toxo si uz mohla prekonat, co sa prejavuje nejakym akoby slabym prechladnutim, ale telo sa s nou dokaze vysporiadat samo. nebezpecne je to ked ju prekonavas v tehotenstve, v prvych troch mesiacoch je riziko potratu. preto robi testy az gynekolog.

vierka
15. máj 2008

ono sa to vysetrenie robi automaticky ked si tehu, ale kym do vysetrenia potratis, tak ti to ani nespravia... a toxo moze byt dvovodom potratu....

lauritka - ked nasa Cat (akoze pudliska) odisla, ja som chcela tiez psa, ale zrovna sme sa stahovali a prisla som na to, ze psik by musel byt dost dlho sam v byte a to by som nezniesla...

lauritka
15. máj 2008

no a ak zistia ta potom co? nasadia lieky aj napriek tehu ??? 😕 vierka..je to ako ked odide pribuzny.. 😔
viem, ze ten den pride..ale nech pride co najneskor 🤐

tigi
15. máj 2008

ano, nasadia lieky aj ked si tehu. 😒

vierka
15. máj 2008

lauritka - neviem ako to potom riesia v tehu...
hej, je to presne take - sak ja som preplakala kopu casu a este aj teraz ked vidim jej fotku tak je mi do placu.. a skoda ze nemozem mat dalsieho psika, ja ich priam milujem.. a teraz zijem bez nich - este ze aspon suseda ma psika a toho hned mojenkam ked ho vidim a cochrem 🙂)))

meusicka
autor
15. máj 2008

nevesta... to to su super odkazy, som zacala citat hned ten prvy a taketo pribehy co tam baby spominuju, to by som mohla asi cely den 🙂

meusicka
autor
15. máj 2008

tigi..tak u mna skor zistoia ze som uz toxo mala. cudovala by som sa opaku, kedze som vyrastala na dedine. 😀 manzelik mi vlastne aj toho kocurika mojho odsuhlasil preto, lebo videl ze nemozem existovat bez zvieratiek

lauritka
15. máj 2008

vierka 😔 ja na to radsej teraz ani nemyslim... ale aspon ked bude miminko, tak to bude pre mna lahsie..ako keby odisiel teraz..ostalo by prazdno..

meusicka
autor
15. máj 2008

lauri... inac som pocula ze psiky su mimoriadne citlive a mozno ten tvoj Edulo ti potom bude zohrievat brusko ked ho budes mat vacsie. ja som mala macicku, kotra ked mi bolo zle pocas mrchy stale ku mne prisla a ako som lezala, tak mi lahla na brusko a zohrievala mi ho. inac to nikdy nerobila. 🙂

meusicka
autor
15. máj 2008

lauritka... nemysli na to, ak je tvoj psik este ciperny stary pan, tak urcite si da tu namahu a pocka na tvojho potomka 😉

rusovcanka
15. máj 2008

Lauritka,možno budeš mať šťastie a Edko sa na tomto svete ešte dlho zdrží 😀 Veď už teraz má krásny vek.Môj prvý havo mal 10 rokov aj kúsok,keď sme ho pre chorobu museli nechať ísť...bola som pri ňom do poslednej chvíle...je to už 8 rokov,ale aj teraz sa mi o tom niekedy sníva a aj si poplačem...No,ale nebudem ťa tu zaťažovať takýmito vecami,teraz sa nemáš stresovať a treba sa tešiť-čakáš bábo,máš hava,je ti fajn 😀

meusicka
autor
15. máj 2008

rusovcanka... to si pekne napisala pre lauritku 🙂...... čakáš bábo,máš hava,je ti fajn 😀 😀 😀 😀

lauritka
15. máj 2008

😀 dakujem babulky. je mi fajn to je pravda ;) xoxoxoxoxox muesicka ja ho niekedy prezyvam macicka, lebo je taky pritulny 🙂

vierka
15. máj 2008

lauritka - inka pudliky su zname dlhovekostou 😉 😀

meusicka
autor
15. máj 2008

laurit...este stastie ze sa neuraza preto 😀 ja som sa akurat vcera pytala, ze kedy si uz ozem maciatko zobrat k sebe, tak vraj este aspon tyzden by som ho mala nechat. uz sa ale neviem dockat 😅 😵

lauritka
15. máj 2008

🙂 inac male maciatka su rozkosne ..skoda ze potom vyrastu 🙂 vierka, ano citala som..ved moj ani nevyzera na svoj vek..ale tak na 8 rokov 😝

vierka
15. máj 2008

lauritka - sak nasa ked isla na operaciu to mala 13 rokov a ked som sa doktora pytala ci moze byt operovana pri svojom veku tak ten len mavol rukou a povedal: pudlici maju tuhy korienok, takze nie je problem 😀

meusicka
autor
15. máj 2008

laurit... no ja mam velmi rada maciatka, ale aj psikov. o psa este musim bojovat 😠

lauritka
15. máj 2008

vierka to ma tesi 🙂 muesicka vsetko raz pride...ked si to velmi prajeme 😵

meusicka
autor
15. máj 2008

vierka.. a mne pritom vzdy pri pohlade na pudlika pride, ze to su take psiky, na rozmaznavanie a tak. nad inymi 13r. uz davno mavnu rukou 😝

tigi
15. máj 2008

meusi ja hovorim to iste, podla mna som ju tiez uz urcite prekonala, pretoze makosim vsetkymaciciky co k nam zabludia na dvor. ja nedokazem nepohladit zvieratko len z dovodu co ak ? od nas napriklad ziadna macicka neodide hladna, ci je nasa alebo sa u nas len zastavi. macicky su milacikovia a malusnave macicky by som mohla makosit aj cely den 😀 teraz sa este krotim lebo mam len jednu, ale ked budem stara a deti uz budu mimo domu, budem mat urcite aspon tri. jednu ciernu, jednu rysavu a jednu sivu britku. 😀

meusicka
autor
15. máj 2008

tigi... ty si moja krvna skupina 😀 😀 😀

tigi
15. máj 2008

sak aj ty moja meusi 😀 😀 😀

ja sa vzdycky smejem jak sa dokazeme s kamoskou co ma macicku rozpravat a rozpravat o tom co vyviedla, ako sa zatvarila. teraz som si kupila taky krasny privesok na kluce s takou tlstuckou macickou a je tam napisane "i love my cat"🙂)) ale to uz som trosku odbocila od temy, ale ked ja uz raz najdem nejaku spiaznenu zvieratkovsku a macickovsku dusu, tak som na nezastavenie 😉 😀

meusicka
autor
15. máj 2008

tigi.. aj ja mam na mobile privesok s macickou 😀

tigi
15. máj 2008

jeeeee 😀 😀 😀 no hovorim, spriaznena macickovska dusa 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre