Snažilkujeme od januára 2018

Ahojte dievčatá 🙂 hľadala som vo fóre, či tu nie je podobná téma, ale teda som nenašla, tak si trúfam založiť novú 😅 chystá sa niektorá z vás pracovať na bábätku od nového roka? Teda január 2018? 🙂 Ja som veľmi dlho zvažovala, či sa zaoberať výlučne prácou aspoň pre určitú chvíľu alebo uprednostniť bábätko pred všetkým ostatným...a rozhodla som sa, že sa bábätku nebudem brániť. Rada by som tu našla nejakú snáď čoskoro budúcu mamičku, ktorá je na tom podobne ako ja 🙂 len tak, pre informáciu, mám 26 rokov, stala som sa manželkou úžasného muža v septembri tohto roku a sme spolu niečo vyše 8 rokov 🙂 tak nájdem tu niekoho, s kým môžeme mať niečo spoločné? 🙂
lavieenrose
27. nov 2017
preco cakat do januara?
nika898
27. nov 2017
@renatik91 drzim palceky aby ti to vyslo na prvy sup 🙂 ja som tiez prvy krat otehotnela ked som mala 26 a tiez sme vtedy s muzom boli 8 rokov 😀 je to uzasny pocit ja som nemala na co cakakt v praci ma daka extra kariera necakala. Po roku a pol cakame druhe a uz cakam kedy sa druhy syncek vypyta na svet 🙂
mista112
27. nov 2017
Dobrý deň potrebujem sa opýtať som po pôrode 11 mesiacov a s váhy 95 kg som schudla na 56kg menštruáciu som mala pravidelnú lenže posledné 4 mesiace bola nepravidelná pred 2 mesiacmi som mala styk krami mi prišli ako maly potom som mala veľké stresy a schudla som zas terás mi mešká ms 9 deň včera som sa testovala a test negatívny a zas Som ľahšia o kilo chcem sa opýtať ci to môže byt kvôli tomu ze som schudla a ze mam veľké stresy , Dakujem
mista112
27. nov 2017
Viem ze to sem nepatrí ale potrebujem vedieť s coho to môže byt
lavieenrose
27. nov 2017
@mista112 daj si to do svojho blogu to skorej ti niekto odpise..
renatik91autor
27. nov 2017
@lavieenrose december mám v práci veľmi náročný, budem spávať možno pár hodín denne, takže nechcem nič riskovať 🙂 od januára si zvolním tempo, troška si vydýchnem, tak snáď sa nám podarí 🙂
renatik91autor
27. nov 2017
@nika898 ďakujem Ti veľmi pekne, si veľmi milá 🙂 snáď sa nám zadarí čoskoro 🙂 ja som dlho rozmýšľala nad tým, či sa budem teraz naplno venovať práci a dieťa “odsuniem” o niekoľko rokov alebo to spravím naopak..a teraz, keď som sa takto rozhodla, tak cítim veľkú eufóriu - už len založenie tejto témy o tom značí, keďže som tu nikdy žiadnu nezaložila 😅 veľmi sa na to všetko teším a dúfam, že všetko vyjde tak ako si obaja s manželom prajeme 🙂 Tebe prajem krásny zvyšok tehotenstva a veľa zdravia bábätku, Tebe aj celej rodinke 🙂
renatik91autor
27. nov 2017
@mista112 určite to môže byť z toho, že si veľmi schudla...v Tvojom prípde to bolo naozaj rapídne zníženie váhy..v každom prípade, ak sa necítiš dobre alebo máš pocit, že by si mohla byť tehotná, tak navštív lekára..
lavieenrose
27. nov 2017
@renatik91 tak my sme sa uz zacali snazit ..tak snad sa vam podari
daja025
27. nov 2017
@renatik91 ahoj 🙂 ja som pred mesiacom vysadila HAK a tiež by sme boli radi keby sa nám druhé dieťatko narodilo niekedy na jeseň 2018 🙂 naša Noemka bude mať koncom februára 2roky a od septembra pôjde do škôlky, tak by bolo super keby sa nám to podarilo tak naplánovať... I keď "naplánovať sa to nedá" kým sa nám podarilo otehotnieť s Noe tak mi to trvalo 5-6mesiacov....
linsss
28. nov 2017
@renatik91 Ahooj 🙂 aj ja sa k tebe / k vám pripájam 🙂 31.10. som potratila -robili mi kyretáž a momentálne ešte stále čakám MS 🙂 držím nám všetkým palčeky 🙂 aa dúfam , že sa budeme spoločne podporovať 🙂
renatik91autor
28. nov 2017
@daja025 Ahoj, držím vám palce, snáď sa vám to čoskoro podarí a nezabudni nás tu informovať 🙂 inak, Noemka má krásne meno a tá zdrobnenina, že Noe je úplne krásna 😍
renatik91autor
28. nov 2017
@linsss Ahoj, super, teším sa, že nás tu je viac 🙂 mrzí ma Tvoja predchádzajúca veľmi smutná skúsenosť...neviem si ani predstaviť, čím si si musela prejsť...ale veľmi Ti držím palce do budúcnosti 🙂 dúfam, že sa nám to podarí čo najskôr...teším sa...aj na túto podporu, že si sa ozvala, ako aj ostatné dievčatá, ktoré sem prispeli, je to super 😍
daja025
29. nov 2017
@renatik91 ja som chcela Vanesku najprv ale odradila ma svokra tým že stále opakovala že ako ju bide volať... "Neska" tak reku to teda nie 😃 tak som chcela nejaké nezvyčajné meno... 🙂 inak dlho sme nevedeli že či bude chlapček alebo dievčatko tak som mojej vtedy 2rocnej sestre vravela ze mám v brušku Tobíka (Tobiaska) a tá ju dodnes volá Tobinka 🙂
linsss
30. nov 2017
@renatik91 no bolo to hrozne ale vsetko zle sa deje pre nieco. Musim ist dalej. Len to cakanie na MS je neskutocne uz sa chceme zacat snazit znovu len este to nieje mozne 😞
lavieenrose
30. nov 2017
ja tento krat cakam ci vobec pride alebo nepride ale vzdy nam trvalo mimco vyrobit 3 mesiace..tak nemam velke nadeje ..teraz aspon viem kedy mam ovulaciu lebo ma boli brucho predtym nebolelo...ja som mala prve mimomaternicove
mista112
30. nov 2017
@renatik91 práveže necítim sa tak vôbec ja som od styku dostala ms test som si robila pred týždňom a bol negatívny len od poslednej ms som schudla ties a brala som antidepresíva tak som si nebola istá co to môže byt chcela som počuť názor aj iných 🙂
lavieenrose
4. dec 2017
tak nakoniec osud to zariadil tak ze real snazenie moze u nas prist az v januari..kedze som na atb, horucky,nieco na rontgene pluc nasli,lebo dr spominala aj plucneho primara....takze dufam ze to tento mesiac nevislo
snazilka1004
4. dec 2017
Ahojte aj ja sa pripájam 😊 chceme sa začať snažiť od januára,prípade od februára... uvidíme podľa toho kedy dostanem prvú aj druhu MS, nakoľko som po potrate v 23tt., tak chcem počkať aspoň 2 MS a potom sa opäť snažiť... verím že sa nám to podarí a dotiahneme to už do šťastného konca 😊😊😊
misinka0611
4. dec 2017
Ten cas tak rýchlo letí.. Takto v polke decembra som otehotnela na prvý šup a na Silvestra som to zistila 😄 Tiez ako 26 ročná 🙂 Drzim palce, nech to ide tiez tak hladko 🤰🏻😘
linsss
5. dec 2017
@lavieenrose
@snazilka1004
Baby drzim nam palce. Ja som tiez po potrate sice len v 5tt..ale robena kyretaz 31.10. Dodnes MS nedorazila tak ju netrpezlivo cakaam snad coskoro
tehula2016
5. dec 2017
Kocky pripajam sa, som cerstvo po potrate, tak dufam, ze rok 2018 bude uspesnejsi a snad hned aj januar 🙂
linsss
5. dec 2017
@tehula2016 aj ja dufam ze bude uspesnejsi co sa babatka tyka 🙂 drzim palceky ...v ktorom.tt ai potratila?
tehula2016
5. dec 2017
@linsss hned na zaciatku, ani babo este nebolo vidno, len dutinku, takze to bolo bez kyretaze a nemusime cakat 3 mesiace..takze mam v plane uzit si sviatky a v januari ist do toho opat 🙂
linsss
5. dec 2017
@tehula2016 to mas super ze to slo prirodzene 🙂 (nemyslim to v zlom) mne robili kyret a MS este stale nikde som z toho na nervy. Snad coskoro pride a tiez sa od januara budeme moct snazit ...8 mesiacov sme sa snazili a ked to konecne prislo skoncilo to takto...ani mi nrmusime cakat 3 mesiace len do 1 MS no ta zatial asi v nedohlade 😞
lavieenrose
5. dec 2017
vravi sa ze do pooranej pody sa najlepsie seje tak dievcata drzim palce....ja uz jedno slnko doma mam 😉
linsss
5. dec 2017
@lavieenrose dakujeme ..bodaj by si mala pravdu 😘
tehula2016
5. dec 2017
@linsss my sme sa snazili 1,5 roka a ked to konecne prislo tak to rychlo aj odislo 😞..ale my uz mame 2 deti tak to neberieme tragicky..
linsss
5. dec 2017
@tehula2016 veru to aspon mas n3jake stasticka vedla seba...u nas to bolo nase prvykrat a prve 😞
tehula2016
5. dec 2017
@linsss je mi to luto,ale dobry znak je,ze si otehotnela,snad teraz to bude rychlejsie a hlavne so stastnym koncom 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli